• Nombre de visites :
  • 1772
  • 19/8/2014
  • Date :

İsrail'in Gazze'ye Yönelik Saldırılarına Kınama

israilin gazzeye yönelik saldırılarına kınama

Siz şimdi bu metni okuduğunuz zaman birçok Filistinli çocuk İsrail bombaları altında ya hayatını kaybetmekte veya anne-babalarının parçalanmış cesetleri başında ağlamaktadır.

Gazze bir parça toprak değildir. Tarih boyunca yoksulluk ve fakirlikle ezilen insanların nesillece tekrarlanan bir sahnesidir. Bu kısımda kanlar içinde sürüklenmek başka bir toprak parçasında kulağa hoş !gelmektedir. Yere düşen günahsız çocuk ve kadınların sesleri, kemiklerinin kırılması Gazzede duyulabilir. Binlerce masum kadın ve erkek hiç kimseye sığınmadan zor şartlar altında yaşamaktadır. Siyonistlerin pençesi altında öldürülen binlerce insan kendi mazlumiyetlerinin sesini nereye duyuracaklarınıbilmiyorlar. İnsan haklarını savunma iddiasında bulunan Amerika hakkı bölgenin kuduz köpeğine vermekte ve binlerce kişinin katledilmesine gözlerini kapatarak seyirci kalmaktadır.

Emirel mümin İslam toplumunda bir Yahudi kadına zulm edilmesine göz yummadı oysa bugünlerde Filistinliler füzeler, bombalar ve kanla iftarlarını yapmaktadırlar. Eğer sessiz oturursak yazıklar olsun bize.

Biz ülkedeki kültür, haber ve bilgi medyasından biri olarak bu aşağılık eylemleri kınıyor ve Uluslararası kuruluşlardan bu olayla ilgilenmelerini istiyoruz.


  • Yazdır

    Arkadaşlarına gönder

    Yorumlar (0)