• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
    جستجو :
جلد شانزدهم - صفحه 296 -  پيام به شركت كنندگان در اردوي عشايري "تجليل از رشادتهاي عشاير"
پيام
زمان : 15 خرداد 1361 / 12 شعبان 1402(1)
مكان : تهران ، جماران
موضوع : تجليل از رشادتها و جانبازيهاي عشاير
مناسبت : تشكيل اردوي عشايري واحد بسيج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامي
مخاطب : شركت كنندگان در اردوي عشايري
صفحه : 296
بسم الله الرحمن الرحيم
سلام بر عشاير دلير ايران . سلام بر سلحشوران غيوري كه در طول تاريخ اسلامي ايران پيوسته بر سر مرزها و در حاشيه كويرها و در دل كوهها و در پهندشت صحراها و در هرنقطه عشايري ديگر از اين كشور عزيز و پهناور، پيوسته سرسخت ترين مدافعان اسلام وميهن اسلامي را تشكيل داده و راه هرگونه توطئه اي را بر دشمنان اسلام بسته ايد. درود برشما عزيزاني كه احيانا سخت ترين شرايط اقليمي و بيشترين كمبودها و محروميتهاي زندگي را متحمل شده و دشواريها را بر خود هموار ساخته ايد، ولي نه تنها آلت دست بيگانگان و افراد خودفروخته و نوكران بي اختيار و فراري از ملت قرار نگرفته ايد، كه همه آنها را از ميان خود طرد كرده و بيرون رانده ايد. درود بر شما شيرمردان و شيرزناني كه بابسيج عشاير و ارسال كمكهاي مالي و همكاريهاي ديگر، چه در خط مقدم جبهه و چه درپشت جبهه ، موجبات دلگرمي رزمندگان دلير ما را فراهم ساخته و پشتوانه محكمي براي جنگجويان و وسيله اي براي كشف و خنثي كردن توطئه هاي دشمنان ما گشته ايد. من ازاينجا به شما عزيزان درود مي فرستم و دست شما را به گرمي مي فشارم . و اميدوارم همچون گذشته سدي محكم و نفوذناپذير در برابر دشمنان اسلام و وطن اسلامي خويش باشيد، و محيط پاك و باصفاي عشايري خود را از نفوذ تبليغات زهرآگين و مسموم ناپاك و جيره خوار بيگانه پرست سالم نگه داريد، و راه هر گونه توطئه اي را بر آنها
1- صحيفه نور "دوره 22 جلدي " ج 16، ص 176 ذيل تاريخ 14/3/61 درج كرده است .
صفحه : 297
ببنديد، و با هوشياري كامل نقشه هاي خائنانه شان را نقش بر آب كنيد. اميد است خداي تعالي نيز شما را در پيمودن اين راه مقدس ياري كرده و توفيق دهد، و شما نيز در تمام مراحل زندگي هيچ گاه خدا را از ياد نبريد.
در خاتمه از مسئولان محترم مملكتي نيز مي خواهم كه در كنار مسئوليتهاي سنگين ديگري كه دارند، هر چه بيشتر و سريعتر در رفع مشكلات و كمبودهاي شما بكوشند، وان شاءالله تعالي با پايان گرفتن جنگ و بازسازي مناطق جنگي ، رسيدگي به وضع شماعزيزان و رفع نابسامانيهاي شما را در اولويت قرار دهند. والسلام عليكم و رحمه الله .
روح الله الموسوي الخميني