نظرسنجی تبیان
سوال :
در آستانه تغییرات مهم و جذاب صفحه مسابقات، شما کدام نوع جوایز را بیشتر می‌پسندید؟
باشگاه کاربران
دومین دوره مسابقه کتابخوانی کربلا جاریست
باشگاه کاربران تبیان، در راستای اهداف فرهنگی و اطلاع‌رسانی خود و به مناسبت فرارسیدن ماه محرم، دومین دوره مسابقه کتابخوانی کربلا جاریست را برگزار خواهد کرد.
مسابقه در راه یاری حسین (ع)
شبکه اجتماعی تبیان همزمان با فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا(ع) و یاران باوفای ایشان، مسابقه در راه یاری حسین (ع) را برگزار می‌نماید.
موجودی که هرگز نمی میرد!
گونه‌ای خاص از عروس دریایی، تنها موجودی است که عمر جاودان دارد. این موجود پس از آخرین مرحله‌ بزرگسالی، دوباره به نخستین مرحله‌ زندگی خود باز می‌گردد.
خطر سکته در کمین کارمندان!
براساس پژوهش‌های صورت گرفته، افرادی که در طول روز هفت تا ده ساعت را به صورت نشسته سپری می‌کنند، درخطر ابتلا به بیماری‌های قلبی عروقی و سکته هستند.
گروه دین
تفسیرهای‌ غلط‌ و آمیختن‌ حقایق با خرافات
اگر راستی یکی از روشن‌ترین راه‌های خداشناسی اینست که اسرار و شگفتی‌ها و نظم و حساب دقیقی که در سرتاسر جهان طبیعت و این همه عوالم پهناور حکومت‌ می‌کند مطالعه کرده از این راه به آن عقل و قدرت بی‌‌نهایتی که آنـها را به وجود آورده و رهبری‌ می‌کند آشنا شویم؛ پس چرا بسیاری از دانشمندان علوم طبیعی که خود جزء پایه‌ گذاران‌ این‌ علوم‌ و کاشفین آن اسرار محسوب می‌شوند در صف خدانشناسان قرار دارند و به این حقیقت‌ بزرگ ایمان ندارند؟!
گروه زندگی
نشانه‌های جرم گرفتن گوش
تولید موم در گوش برای محافظت از این عضو در برابر آسیب‌های خارجی مانند باکتری‌ها ضروری است. اما تجمع موم که در نتیجه تماس گوش با گردوغبار، استفاده از گوش پاک‌کن و غیره ایجاد می‌شود می‌تواند باعث ایجاد جرم گوش شود. این مشکل نیز علائمی دارد که در این مطلب به آن اشاره میشود. برای برطرف کردن گرفتگی گوش و تجمع جرم در آن باید به پزشک مراجعه کنید.
گروه فرهنگ
گسل نقد سیاست‌ورزی است نه علیه دولت
علیرضا بذرافشان همزمانی پخش «گسل» با تغییر و تحولات سیاسی را اتفاقی می‌داند و تاکید می‌کند هرگز قصدش طعنه به شخص خاصی نبوده. روایت او از این سریال را بخوانید
گروه جامعه
جنگ و رکوردهای ایرانی
ایرانی‌هایی که گفته میشد نمی‌توانند هواپیماها را مورد استفاده قرار دهند و تخصص تعمیر، نگهداری و استفاده از آن‌ها را ندارند.
مرکز یادگیری
مهر و محرم
همزمان با آغاز سال تحصیلی و تقارن آن با ایام سوگواری سالار شهیدان، مرکز یادگیری تبیان ویژه نامه ای در نظر گرفته است منطبق با حال و هوای شور حسینی و بهار تعلیم و تربیت که حضورتان ارایه می گردد...
مسیرهای پیام رسانی
واسطه های کوچک درون سلولی (small intracellular mediators) مولکول های نشان کوچک مانند Camp هستند...
اتصال لیگاند به گیرنده
گیرنده های وابسته به آنزیم تنها یک بار به صورت مارپیچ α از غشاء عبور می کند...
اینترنت اورژانسی
با توجه به سفری که توسط یکی از اعضای گروه انجام شد پی به نیاز به اینترنت اضطراری توسط دانش آموزان برده شد. بنابراین دانش آموزان تصمیم گرفتند تا راهی را جهت رفع نیاز اینترنت افراد ارئه کنند.
حوزه و اندیشه
در کتاب «آفتاب در مصاف، علل و ابعاد حادثه عاشورا»
این اثر در قالب کتاب مرجع، به گونه ای سامان یافته كه بتواند مبنای پژوهش محقّقان این حوزه قرار گیرد.
معرفی یازده اپلیکیشن تبلیغی
به مناسبت فرا رسیدن محرم الحرام 1439 و تسهیل امر برای مبلغین و خطبای گرانقدر 11 اپلیکیشن بسیار ناب و کاربردی معرفی می شود.
توصیه های آیت الله العظمی وحید خراسانی به مبلغان
کاری کنید که در این سفر هر جا هستید، عمرتان را در سه جمله صرف کنید. اول: تبلیغ احکام، مسایل حلال و حرام و نماز؛ دوم: اصول عقاید؛ سوم: تهذیب اخلاق. مستند هم قرآن و روایات باشد.
دوری از غلو، احساسات و انحرافات سه عنصر تبلیغ موفق
آیت الله فاضل لنکرانی دوری از غلو، احساسات و انحرافات سه عنصر تبلیغ موفق دانست و گفت: کسانی که در خودشان صلاحیت می بینند باید بیایند بر مسند منبر و خطابه و نگذارند افراد فاقد صلاحیت میدان داری کنند.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین