نظرسنجی تبیان
سوال :
در آستانه تغییرات مهم و جذاب صفحه مسابقات، شما کدام نوع جوایز را بیشتر می‌پسندید؟
باشگاه کاربران
دومین دوره مسابقه عکاسی کربلا جاریست
باشگاه کاربران تبیان در راستای ترویج فرهنگ حسینی و پاسداشت حماسه عاشورا و ایام ماه محرم و صفر، دومین دوره مسابقه عکاسی کربلا جاریست را برگزار می‌نماید.
مجله دانلود ویژه ماه محرم (2)
دومین مجله دانلود ویژه ماه محرم شامل نرم‌افزارهای مذهبی و اپلیکیشن‌های اندرویدی در اختیار شما کاربران گرامی قرار گرفته است.
دومین دوره مسابقه کتابخوانی کربلا جاریست
باشگاه کاربران تبیان، در راستای اهداف فرهنگی و اطلاع‌رسانی خود و به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم، دومین دوره مسابقه کتابخوانی کربلا جاریست را برگزار می‌نماید.
مسابقه در راه یاری حسین (ع)
شبکه اجتماعی تبیان همزمان با فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا(ع) و یاران باوفای ایشان، مسابقه در راه یاری حسین (ع) را برگزار می‌نماید.
گروه دین
عواملی که انسان را عاقبت بخیر می‌کند
بالواقع مطلب مهم اين آيه دو امر است اول اينكه سلامتي نفس موجب سعادت‌مندي و سالم ماندن در اين عبور از اين گذرگاه‌هاست و دوم اينكه حفظ و نگهداري نفس از محرمات و انجام واجبات، سلامتي ان را در همه مراحل زندگي تضمين مي‌كند
گروه جامعه
نگاهی کوتاه بر زندگی دکتر ابراهیم یزدی
دکتر ابراهیم یزدی از آن جمله سیاست مدارانیست که راه‌ و روش سیاسی و اخلاقی‌اش در تمام دوران‌ها مشخص و شفاف بوده‌ است و در هر شرایطی خودش را ملزم به انقلاب و مملکت و مبارزه با استبداد می‌دانسته است.
مرکز یادگیری
مهر و محرم
همزمان با آغاز سال تحصیلی و تقارن آن با ایام سوگواری سالار شهیدان، مرکز یادگیری تبیان ویژه نامه ای در نظر گرفته است منطبق با حال و هوای شور حسینی و بهار تعلیم و تربیت که حضورتان ارایه می گردد...
اولین و مهم ترین مکان انتقال فلسفه عاشورا، مدرسه است
مشاور وزیر و دبیرستاد همکاری آموزش و پرورش و حوزه های علمیه گفت: اولین و مهمترین مکان انتقال فلسفه عاشورا، مدرسه است...
چرا از هم اکنون آغاز نکنید ؟!
براى اکثر ما، کنکور در یک کلمه خلاصه می شود: دلهره، و این دلهره زمانى ایجاد می شود که زمان محدود است و شما با خستگى به حجم عظیمى از مطالبى که باید مطالعه کنید خیره شده اید...
پیام رسانی G پروتئینی
پروتئین های G از لحاظ عملکردی به گیرنده های هفت بار گذرنده از غشاء متصل می شوند، و به صورت کمپلکس های هترو تریمری شامل زیر واحدهای آلفا، بتا و گاما وجود دارند...
حوزه و اندیشه
دوره آموزشی تربیت پژوهشگر آماری و تحقیق میدانی
معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه جهت آماده سازی و بکار گیری نیروهای پژوهشگر و محقق آشنای به مباحث آمار و پژوهشهای میدانی برگزار می‏‌کند.
آیت‌الله سیدمحمدرضا غروی از علمای حوزه علمیه تهران
ایشان از آغاز نهضت با امام راحل بودند و نمایندگی امام را در بازار تهران داشتند و مورد توجه حضرت امام خمینی(ره) قرار می گرفتند.
تبلیغ و رسالت حوزه‌های علمیه از منظر آیت الله‌‌العظمی صافی گلپایگانی
وظیفه حوزه‌ها این است که دین را از تحریف و تغییر حفظ کنند؛ یعنی آن‌ها پاسدار دین هستند و باید نگذارند اشخاص مغرض یا جاهل در عقاید اسلامی ‌در اصول و فروع تحریفاتی انجام دهند.
هیئات مذهبی قطب فرهنگی ترویج دین و اسلام هستند
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان قم با حضور در موسسه تبیان دفتر قم به بیان برنامه های مهم سازمان تبلیغات در ایام ماه محرم پرداخت.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین