نظرسنجی تبیان
سوال :
در آستانه تغییرات مهم و جذاب صفحه مسابقات، شما کدام نوع جوایز را بیشتر می‌پسندید؟
باشگاه کاربران
صفحه رسمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شبکه اجتماعی تبیان
مهندس محمدجواد آذری جهرمی، وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، به شبکه اجتماعی تبیان پیوست.
دومین دوره مسابقه کتابخوانی کربلا جاریست
باشگاه کاربران تبیان، در راستای اهداف فرهنگی و اطلاع‌رسانی خود و به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم، دومین دوره مسابقه کتابخوانی کربلا جاریست را برگزار می‌نماید.
از روی حیا، هیچ کار نیکی را ترک نکنید
به بعضی‌ها می‌گویند: آقا! چرا فلان جا نماز یا نافله یا نماز اول وقتتان را نخواندید؟ می‌گویند خجالت کشیدیم! نه؛ از روی حیا، هیچ کار نیکی را ترک نکنید. اگر کاری خوب است، آن را به‌خاطر ملاحظه دیگران ترک نکنید.
مسابقه در راه یاری حسین (ع)
شبکه اجتماعی تبیان همزمان با فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا(ع) و یاران باوفای ایشان، مسابقه در راه یاری حسین (ع) را برگزار می‌نماید.
گروه دین
کراماتی از سه ساله امام حسین علیه‌السلام
درباره وجود مطهر حضرت رقیه باید گفت؛ مورخان هنگامی كه نام فرزندان امام حسین را بیان می‌كنند وقتی به دختران حضرت می‌رسند فقط به نام‌های دو دختر حضرت به نام‌های فاطمه و سكینه اكتفا كرده‌اند.
گروه زندگی
6 ترفند برای فراری دادن عنکبوت‌ها
پاک کردن تارهای عنکبوت یکی از دردسرهای خانم‌های خانه‌دار است. البته ترس از خود عنکبوت نیز باعث می‌شود که افراد به دنبال از بین بردن این جانوران باشد. در این مطلب چند ترفند ساده ارائه می‌دهیم که باعث فراری دادن عنکبوت‌ها می شود و از برگشت دوباره آنها به منزل‌تان جلوگیری می‌کند.
گروه فرهنگ
دفاع مقدس؛ الگوی اقتصاد مقاومتی
رویدادهایی مانند دفاع مقدس و مواجهه با آن در زندگی، سرشار از تجربه‌هایی است که می‌تواند حلال بسیاری از مشکلات باشد. تجربه‌هایی تلخ و شیرین همراه با مشکلات و سختی‌های بسیار که درس‌هایی از جنس زندگی در روزهای جنگی را به یادگار گذاشته است. کتاب اقتصاد مقاومتی و دفاع مقدس، بازخوانی مستندی از این گنجینه با ارزش را پیش روی خواننده قرار می‌دهد.
گروه جامعه
مرکز یادگیری
مهر و محرم
همزمان با آغاز سال تحصیلی و تقارن آن با ایام سوگواری سالار شهیدان، مرکز یادگیری تبیان ویژه نامه ای در نظر گرفته است منطبق با حال و هوای شور حسینی و بهار تعلیم و تربیت که حضورتان ارایه می گردد...
طراحی و ساخت تراشه های میکروفلوئید
در این پژوهش دانش آموزان با هدف انجام واکنش های شیمیایی برای مثال تعیین اسیدی و یا باز بودن سیال به ساخت تراشه های میکروفلوئیدیکی روی آوردند. شکل کلی تمامی طرح ها الهام گرفته از طبیعت است...
طراحی بسته بندی عطر بر اساس مشک
هنر عطرسازی در زمان باستان از مصر شروع شده و در ایران و روم باستان توسعه پیدا کرد. اولین شیمی دان ثبت شده در دنیا زنی به نام تاپوتی می‌ باشد...
اتصال لیگاند به گیرنده
گیرنده های وابسته به آنزیم تنها یک بار به صورت مارپیچ α از غشاء عبور می کند...
حوزه و اندیشه
در کتاب «آفتاب در مصاف، علل و ابعاد حادثه عاشورا»
این اثر در قالب کتاب مرجع، به گونه ای سامان یافته كه بتواند مبنای پژوهش محقّقان این حوزه قرار گیرد.
معرفی یازده اپلیکیشن تبلیغی
به مناسبت فرا رسیدن محرم الحرام 1439 و تسهیل امر برای مبلغین و خطبای گرانقدر 11 اپلیکیشن بسیار ناب و کاربردی معرفی می شود.
توصیه های آیت الله العظمی وحید خراسانی به مبلغان
کاری کنید که در این سفر هر جا هستید، عمرتان را در سه جمله صرف کنید. اول: تبلیغ احکام، مسایل حلال و حرام و نماز؛ دوم: اصول عقاید؛ سوم: تهذیب اخلاق. مستند هم قرآن و روایات باشد.
دوری از غلو، احساسات و انحرافات سه عنصر تبلیغ موفق
آیت الله فاضل لنکرانی دوری از غلو، احساسات و انحرافات سه عنصر تبلیغ موفق دانست و گفت: کسانی که در خودشان صلاحیت می بینند باید بیایند بر مسند منبر و خطابه و نگذارند افراد فاقد صلاحیت میدان داری کنند.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین