باشگاه کاربران
خطر سکته در کمین کارمندان!
براساس پژوهش‌های صورت گرفته، افرادی که در طول روز هفت تا ده ساعت را به صورت نشسته سپری می‌کنند، درخطر ابتلا به بیماری‌های قلبی عروقی و سکته هستند.
منتخبین مسابقه عشق آسمانی
باشگاه کاربران تبیان، همزمان با سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) و در راستای بزرگداشت روز ازدواج و تاکید بر ازدواج آسان، مسابقه عشق آسمانی را برگزار کرد و هم اکنون منتخبین بخش کتابخوانی این مسابقه معرفی خواهند شد.
منبر، نرم افزار دانلود سخنرانی مذهبی
منبر قرار است شنیدن سخنرانی‌ها را آسان کند و برای پامنبری‌هایی طراحی شده است که با دنیای نو همراه هستند. ویژگی‌ها مجموعه‌های ناب سخنرانی از: حجج اسلام پناهیان، قاسمیان، قرائتی، فاطمی‌نیا، عالی، شهید مطهری، آیت‌الله جوادی آملی و ... رابط کاربری ساده و کاربر پسند برای دریافت و پخش سخنرانی‌ها فایل‌های سخنرانی با کیفیت خوب و حجم مناسب ذخیره‌سازی فایل‌ها در حافظه SD (اگر داشته باشید)به‌روزرسانی مداوم و اضافه شدن مجموعه‌های جدید
مجله دانلود ویژه تابستان
جدیدترین و متنوع‌ترین نرم‌افزارهای كاربردی رایانه‌ای، برنامه‌های اندرویدی و همچنین جذاب‌ترین بازی‌های تلفن همراه را از «مجله دانلود ویژه تابستان» دریافت کنید.
گروه فرهنگ
با کتاب، قانون بخوانیم
مطالعه مجموعه‌ای از قوانین در یک کتاب، خواننده را نسبت به حقوق و مطالبات خود آگاه‌تر می‌کند. کتاب مجموعه قوانین و آیین‌نامه‌های شوراهای اسلامی نمونه‌ای از این کتاب‌هاست.
گروه جامعه
لحظاتی زیر خط فقر!
تعدادی از کودکان به دلایل مختلف از جمله اقتصادی و فقر به جای ادامه تحصیل و گذران زندگی کودکانه خود به سمت اشتغال سوق داده می‌شوند که افزایش آمار آنها می‌تواند به عنوان یک معضل اجتماعی مطرح شود.
مرکز یادگیری
مهر و محرم
همزمان با آغاز سال تحصیلی و تقارن آن با ایام سوگواری سالار شهیدان، مرکز یادگیری تبیان ویژه نامه ای در نظر گرفته است منطبق با حال و هوای شور حسینی و بهار تعلیم و تربیت که حضورتان ارایه می گردد...
آماده سازی فضای مدارس با عزاداری سالار شهیدان
همان طور که مستحضرید آغاز سال تحصیلی 97-96 با ایام عزاداری سالار شهیدان مقارن شده است. لذا آماده سازی فضای مدرسه با هر سال متفاوت خواهد بود...
توصیه ای به والدین
در ایران، وقتی شخصی در اوایل دهه ی سوم زندگی خود مدرک دکتری خود را می گیرد، منصفانه که به خود می نگرد متوجه می شود که زندگی کردن بلد نیست...
توصیه های تربیتی به مدیران، معلمان، خانواده ها و دانش آموزان
مسئولین مدرسه، طرح هائی داشته باشند که خروجی مدرسه انسان هائی باشند: حقیقت طلب، فضیلت مدار و عدالت محور. مدرسه ای که این سه شاخصه را داشته باشد یک مدرسه اسلامی است…
حوزه و اندیشه
اخلاق و معنویت مهم‌ترین ویژگی طلاب مکتب امام صادق
استاد سطح عالی حوزه اخلاق و معنویت را مهم‌ترین ویژگی طلاب مکتب امام صادق(ع) دانست و بر تلاش طلاب برای رسیدن به قله های علم و اخلاق تأکید کرد.
نگاهی به فهرست کتب علامه سيد مرتضي عسکری
علامه عسکری برای هیچ کدام از کتاب‌هایش حق‌التألیف نگرفت و می‌گفت، هر کسی که دوست دارد می‌تواند کتاب‌هایم را منتشر و از حقوق مادی آن استفاده کند.
اگر حضرت آدم مرتکب خطا نمی‌شد و هبوط نمی‌کرد، آیا ذریه او در بهشت باقی می‌ماندند؟
اینها هستند که شاید دانستن آن‌ها، برای ما جذاب و شیرین باشد، اما با اندکی دقت، ملاحظه می‌نماییم که دانستن و یا ندانستن آن‌ها، تأثیر چندانی بر تصمیم‌گیری‌ها و خط مشی مذهبی‌مان نخواهد داشت.
چند نصیحت اخلاقی از علامه حسن زاده آملی
خودشناسی سودمندترین خود شناسایی ها است؛ کسی که نفس خود را نشناسد آن را مهمل می گذارد.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین