باشگاه کاربران
دومین دوره مسابقه کتابخوانی کربلا جاریست
باشگاه کاربران تبیان، در راستای اهداف فرهنگی و اطلاع‌رسانی خود و به مناسبت فرارسیدن ماه محرم، دومین دوره مسابقه کتابخوانی کربلا جاریست را برگزار خواهد کرد.
مسابقه در راه یاری حسین (ع)
شبکه اجتماعی تبیان همزمان با فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا(ع) و یاران باوفای ایشان، مسابقه در راه یاری حسین (ع) را برگزار می‌نماید.
موجودی که هرگز نمی میرد!
گونه‌ای خاص از عروس دریایی، تنها موجودی است که عمر جاودان دارد. این موجود پس از آخرین مرحله‌ بزرگسالی، دوباره به نخستین مرحله‌ زندگی خود باز می‌گردد.
خطر سکته در کمین کارمندان!
براساس پژوهش‌های صورت گرفته، افرادی که در طول روز هفت تا ده ساعت را به صورت نشسته سپری می‌کنند، درخطر ابتلا به بیماری‌های قلبی عروقی و سکته هستند.
گروه دین
آزاد شده‌ی حسین (علیه‌السلام)
برو خانه و اگر گفتند فرار کرده‌ای؛ بگو فرار نبود! حسین مرا آزاد کرد! ناگهان در میان صحرا دید اسبی نیست و سواری نیست. و جلوی درب خانه‌شان‌ ایستاده است. آرام کلون در را به صدا در آورد. نسیمِ نیمه‌شب، پرچم سیاهِ بالای در را تکانی داد.
گروه زندگی
یک محرم متفاوت
شما هم شور و حال حسینی را در خیابان‌ها حس می‌کنید؟! عجیب بوی محرم می‌آید... تکیه‌های عزاداری خیلی زودتر از آنچه فکرش را هم بکنیم بر پا شده است... اعلانیه‌های برگزاری مراسم عزاداری روی بیلبوردها نصب شده است... امسال هم مثل سال‌های قبل خودمان را برای محرم آماده کرده‌ایم اما من میخواهم محرم امسال را کمی به حال خودم گریه کنم!
گروه فرهنگ
راز موفقیت خندوانه 4
سری چهارم خندوانه در حالی به پایان رسید که بدون داشتن جناب‌خان از نفس نیفتاد و حتی در قسمت‌هایی بهتر از فصل سوم بود. در این گزارش نقاط ضعف و قوت خندوانه 4 مرور شده است.
گروه جامعه
مرکز یادگیری
مهر و محرم
همزمان با آغاز سال تحصیلی و تقارن آن با ایام سوگواری سالار شهیدان، مرکز یادگیری تبیان ویژه نامه ای در نظر گرفته است منطبق با حال و هوای شور حسینی و بهار تعلیم و تربیت که حضورتان ارایه می گردد...
مسیرهای پیام رسانی
واسطه های کوچک درون سلولی (small intracellular mediators) مولکول های نشان کوچک مانند Camp هستند...
اتصال لیگاند به گیرنده
گیرنده های وابسته به آنزیم تنها یک بار به صورت مارپیچ α از غشاء عبور می کند...
اینترنت اورژانسی
با توجه به سفری که توسط یکی از اعضای گروه انجام شد پی به نیاز به اینترنت اضطراری توسط دانش آموزان برده شد. بنابراین دانش آموزان تصمیم گرفتند تا راهی را جهت رفع نیاز اینترنت افراد ارئه کنند.
حوزه و اندیشه
در کتاب «آفتاب در مصاف، علل و ابعاد حادثه عاشورا»
این اثر در قالب کتاب مرجع، به گونه ای سامان یافته كه بتواند مبنای پژوهش محقّقان این حوزه قرار گیرد.
معرفی یازده اپلیکیشن تبلیغی
به مناسبت فرا رسیدن محرم الحرام 1439 و تسهیل امر برای مبلغین و خطبای گرانقدر 11 اپلیکیشن بسیار ناب و کاربردی معرفی می شود.
توصیه های آیت الله العظمی وحید خراسانی به مبلغان
کاری کنید که در این سفر هر جا هستید، عمرتان را در سه جمله صرف کنید. اول: تبلیغ احکام، مسایل حلال و حرام و نماز؛ دوم: اصول عقاید؛ سوم: تهذیب اخلاق. مستند هم قرآن و روایات باشد.
دوری از غلو، احساسات و انحرافات سه عنصر تبلیغ موفق
آیت الله فاضل لنکرانی دوری از غلو، احساسات و انحرافات سه عنصر تبلیغ موفق دانست و گفت: کسانی که در خودشان صلاحیت می بینند باید بیایند بر مسند منبر و خطابه و نگذارند افراد فاقد صلاحیت میدان داری کنند.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین