نظرسنجی تبیان
سوال :
در آستانه تغییرات مهم و جذاب صفحه مسابقات، شما کدام نوع جوایز را بیشتر می‌پسندید؟
باشگاه کاربران
صفحه رسمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شبکه اجتماعی تبیان
مهندس محمدجواد آذری جهرمی، وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، به شبکه اجتماعی تبیان پیوست.
دومین دوره مسابقه کتابخوانی کربلا جاریست
باشگاه کاربران تبیان، در راستای اهداف فرهنگی و اطلاع‌رسانی خود و به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم، دومین دوره مسابقه کتابخوانی کربلا جاریست را برگزار می‌نماید.
از روی حیا، هیچ کار نیکی را ترک نکنید
به بعضی‌ها می‌گویند: آقا! چرا فلان جا نماز یا نافله یا نماز اول وقتتان را نخواندید؟ می‌گویند خجالت کشیدیم! نه؛ از روی حیا، هیچ کار نیکی را ترک نکنید. اگر کاری خوب است، آن را به‌خاطر ملاحظه دیگران ترک نکنید.
مسابقه در راه یاری حسین (ع)
شبکه اجتماعی تبیان همزمان با فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا(ع) و یاران باوفای ایشان، مسابقه در راه یاری حسین (ع) را برگزار می‌نماید.
گروه زندگی
کی اضطراب نشانه یک بیماری جسمی است؟
هرکسی می‌تواند بعضی اوقات دچار اضطراب شود که اغلب دلایلی مانند بی‌پولی، رابطه عاطفی شکست خورده، تنش کاری و ... دارد، اما گاهی اضطراب می‌تواند نشانه‌ای هشداردهنده از وجود یک مشکل سلامتی بزرگ در شخص باشد.
گروه فرهنگ
سِرّ نی در نینوا می‌ماند اگر...
بازخوانی خاطره قادر طهماسبی از سرودن شعر«سِرّ نی»، برشی از کتاب «آفتاب در حجاب» نوشته سیدمهدی شجاعی و معرفی رمان عاشورایی احمد تورگوت، نویسنده حنفی مذهب اهل ترکیه.
مرکز یادگیری
مهر و محرم
همزمان با آغاز سال تحصیلی و تقارن آن با ایام سوگواری سالار شهیدان، مرکز یادگیری تبیان ویژه نامه ای در نظر گرفته است منطبق با حال و هوای شور حسینی و بهار تعلیم و تربیت که حضورتان ارایه می گردد...
آماده سازی فضای مدارس با عزاداری سالار شهیدان
همان طور که مستحضرید آغاز سال تحصیلی 97-96 با ایام عزاداری سالار شهیدان مقارن شده است. لذا آماده سازی فضای مدرسه با هر سال متفاوت خواهد بود...
توصیه ای به والدین
در ایران، وقتی شخصی در اوایل دهه ی سوم زندگی خود مدرک دکتری خود را می گیرد، منصفانه که به خود می نگرد متوجه می شود که زندگی کردن بلد نیست...
توصیه های تربیتی به مدیران، معلمان، خانواده ها و دانش آموزان
مسئولین مدرسه، طرح هائی داشته باشند که خروجی مدرسه انسان هائی باشند: حقیقت طلب، فضیلت مدار و عدالت محور. مدرسه ای که این سه شاخصه را داشته باشد یک مدرسه اسلامی است…
حوزه و اندیشه
در کتاب «آفتاب در مصاف، علل و ابعاد حادثه عاشورا»
این اثر در قالب کتاب مرجع، به گونه ای سامان یافته كه بتواند مبنای پژوهش محقّقان این حوزه قرار گیرد.
معرفی یازده اپلیکیشن تبلیغی
به مناسبت فرا رسیدن محرم الحرام 1439 و تسهیل امر برای مبلغین و خطبای گرانقدر 11 اپلیکیشن بسیار ناب و کاربردی معرفی می شود.
توصیه های آیت الله العظمی وحید خراسانی به مبلغان
کاری کنید که در این سفر هر جا هستید، عمرتان را در سه جمله صرف کنید. اول: تبلیغ احکام، مسایل حلال و حرام و نماز؛ دوم: اصول عقاید؛ سوم: تهذیب اخلاق. مستند هم قرآن و روایات باشد.
دوری از غلو، احساسات و انحرافات سه عنصر تبلیغ موفق
آیت الله فاضل لنکرانی دوری از غلو، احساسات و انحرافات سه عنصر تبلیغ موفق دانست و گفت: کسانی که در خودشان صلاحیت می بینند باید بیایند بر مسند منبر و خطابه و نگذارند افراد فاقد صلاحیت میدان داری کنند.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین