فرزند شما چند سال داره

${chAge}

فیلم،بازی و محتوای مناسب با سن فرزند خودببینید

شروع کنید
About_Header

تبیان؛ دستیار هوشمند زندگی

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان برای دستیابی به اهداف خود در ابتدای شروع به فعالیت، سه محور اصلی محتوا، کاربر و زیرساخت را مدنظر داشت.در طی سال های سپری شده، در هر یک از این محورها تبیان تجربیات و موفقیت های ارزشمندی کسب کرده است.

تعالی محتوا

ما برای رسیدن به محتوایی روشنگر، راهگشا و تسهیل گر و حفظ جریان دائمی ارزش آفرینی برای مخاطبین از طریق محتوا در این حوزه ها قدم گذاشته ایم:

ماموریت ما

خانواده به عنوان کوچکترین سلول یک جامعه نقش اساسی در پی ریزی، تربیت و رشد یک جامعه قوی دارد. تبیان با تسهیل گری، تجویزگری و تــوانمــندسازی، خدمات و محتواهــایی ارائه می دهد تا گره های فرهنگی، آسیـب های اجــتماعی، معضلات معیشتی و اقتصادی و چالش های سیاسی را در زندگی مردم کاهش دهد.

چشم انداز ما

بــا تــحولات صـــورت گرفته در دهه اخیر در حوزه فناوری های ارتباطی و فضای مجازی، تبیان هویت جدیدی را برای خود متصور شده و به سمت آن حرکت می کند. تبیان به دنبال رسیدن بـــه جایگاه دستیاری هوشمند خانواده های ایرانی است. دستیــاری امین و کارآمد در راستای حل مسائل زندگی.

img3
مرکز خدمات داده

مرکز داده‌های اینترنتی (IDC) مجموعه‌ای از سرویس‌دهنده‌ها و زیرساخت‌های ارتباطی و تجهیزاتی است که به منظور ارائه، نگهداری و پشتیبانی از میزبانی سرویس‌های اینترنتی به کار گرفته می‌شود؛ بر همین مبنا برای مرکز داده‌های اینترنتی نیاز است مکانی در نظر گرفت که از امنیت فیزیکی و الکترونیکی بالا، پهنای باند ارتباطی وسیع، امکان دسترسی به برق بی‌وقفه و پایدار، تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و اتصال به شبکه‌های سخت‌افزاری، نرم‌افزاری، ملی و جهانی برخوردار باشند.تبیان با راه‌اندازی یکی از مجهزترین مرکز داده‌های ایران، آمادگی دارد که سرویس‌هایی را بر حسب نیاز مشتری ارائه نماید. سرویس‌های تبیان شامل میزبان اشتراکی، سرورهای اختصاصی مجازی و اجاره فضا می‌باشد.

بازدید از سایت
توسعه ارتباطات هوشمند تبیان

این مجموعه اواسط اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ با هدف ارائه امکانات زیرساختی و سرویسهای هوشمند متولد شد. این مجموعه نوپا توانسته با بهره‌گیری صحیح از دانش روز، با سرعت چشمگیری در حوزه‌های مختلف فناوری، همچون مرکز داده، پرداخت الکترونیک، طراحی و پیاده‌سازی راهکارهای امنیت اطلاعات و سرویس‌های نگهداری زیرساخت شبکه تلفن همراه قدم گذارد، پیشرفت کند و خدمات متناسب با نیاز همراهانش را تأمین کند.این مجموعه در تلاش است با ارائه مشاوره، طراحی و بهینه‌سازی زیرساخت‌های ارتباط امن، رایانش ابری، مرکز داده اختصاصی و ارائه راهکارها در حوزه هوشمندسازی و اینترنت اشیا در داخل کشور، به سازمان‌ها و استارتاپ‌های ایرانی مبتنی بر تکنولوژی‌های نوین یاری رساند و از این طریق خدمتگزار زندگی مردم باشد.

img3

کلیه حقوق این سایت مربوط به موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان می‌باشد.