تعداد مطالب : 6704
تعداد نظرات : 43
زمان آخرین مطلب : 1روز قبل

 مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع‌مقدس: از چندی پیش تدابیر لازم جهت ساخت میدان سلام در مقبره شهدای گمنام موزه اتخاذ شده است تا این میدان بعنوان مکان ادای احترام به شهدای گمنام برای تمامی مقامات سیاسی و نظامی خارجی در نظر گرفته شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل موزه انقلاب‌اسلامی و دفاع‌مقدس: رضا هاشمی، مدیرکل اداره تسهیل در جذب گردشگر وزارت امور خارجه، ضمن بازدید از این مجموعه، در جلسه‌ای با حضور دکتر علی‌اصغر جعفری مدیر عامل موزه، به بررسی زمینه‌های همکاری این مجموعه با وزارت امور خارجه، پرداخت.

مدیرعامل موزه انقلاب‌اسلامی و دفاع‌مقدس، ضمن معرفی ظرفیت‌های موزه، اهداف و رسالت آن در سطح ملی و بین‌المللی، بیان کرد: تا کنون اقدامت شایان توجهی در بازاریابی و تبلیغات موزه صورت پذیرفته، که این موزه را به یکی از مقاصد گردشگری تهران تبدیل کند. قرارگرفتن موزه در سبد تور تهران گردی شهرداری تهران، اقدام به تأسیس مؤسسه گردشگری انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، تشکیل شورای گردشگری با حضور صاحب نظران حوزه گردشگری کشور، معرفی موزه در مجلات تخصصی موزه‌های جنگ جهان، برگزاری کارگاه‌های بین‌المللی موزه داری و شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی گردشگری در جهان از جمله این اقدامات است.

جعفری در ادامه افزود: با توجه به اینکه این موزه به عنوان نماد ملی انقلاب‌ اسلامی و دفاع‌مقدس در کشور شناخته شده، از چندی پیش تدابیر لازم جهت ساخت میدان سلام در مقبره شهدای گمنام موزه اتخاذ شده است تا این مکان به عنوان مکان ادای احترام به شهدای گمنام برای تمامی مقامات سیاسی و نظامی خارجی که به ایران وارد می شوند در نظر گرفته شود. نیل به این هدف نیازمند همکاری و مساعدت همکاران در وزارت امور خارجه است.

وی ضمن اشاره به سایر برنامه‌های موزه، گفت: با توجه به طرح تشکیل اتحادیه بین‌المللی موزه‌های مقاومت که از طرف موزه انقلاب اسلامی مطرح و پیگیری می‌شود، تشکیل کمیته‌ای از کارشناسان بین‌المللی وزارت امور خارجه و همکاران موزه انقلاب اسلامی می‌تواند در تدوین اساس نامه و تفاهم‌نامه های بین‌المللی با موزه‌های عضو این اتحادیه، راهگشا بوده و این امور را تسهیل نماید.

 

هاشمی در ابتدای سخنان خود در این نشست، گفت: بنا بر تدبیر جناب آقای دکتر ظریف، وزیر محترم امور خارجه جمهوری اسلامی ایران مبنی بر جهت دهی سیاست‌های اقتصادی و تسهیل دیپلماسی اقتصادی کشور در سطح جهان، معاونت دیپلماسی اقتصادی در وزارت خانه راه اندازی شد که به شش اداره تخصصی تقسیم می‌گردد که با توجه به اهمیت صنعت گردشگری و سودآوری آن در سطح جهانی، اداره کل تسهیل در جذب گردشگر کار خود را از چند ماه پیش آغاز کرده است. این اداره،به اجرای دیپلماسی گردشگری کشور، تسهیل کنندگی امور گردشگران خارجی و انتقال تجارب بین‌المللی در حوزه گردشگری کمک خواهد کرد.

 

وی با اشاره به جایگاه ایران از لحاظ گردشگری، اضافه کرد: ایران جزء 10 ظرفیت اول گردشگری جهان است اما متأسفانه در جایگاه پنجاه و سومین کشور گردشگر پذیر قرار گرفته، و این اوضاع نامطلوب و پایین بودن سطح گردشگر پذیری کشور را نشان می‌دهد. شرایط بازدیدهای خارجی این موزه نیز تابع شرایط گردشگری کل کشور است ولی با ابزار تبلیغات داخلی و ارتباط با حلقه‌های گردشگری داخلی و خارجی و استفاده از ابزارهای نوین بازاریابی بین‌المللی می‌توان به این مهم دست یافت.

 

مدیرکل اداره تسهیل در جذب گردشگر وزارت امور خارجه گفت: اداره تسهیل در جذب گردشگر وزارت امور خارجه برای همکاری با موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس آمادگی کامل دارد و تمامی اقدامات لازم را در سطح وزارت خانه تسهیل خواهد نمود. در این راستا پیشنهاد می‌شود موزه در بسته تبلیغات گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری که به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب‌اسلامی در سفارتخانه‌های ایران در کشورهای خارجی توزیع خواهند شد معرفی گردد و همکاری‌های لازم جهت راه اندازی میدان سلام و اجرایی کردن ادای احترام مقامات سیاسی کشورهای خارجی در ایران صورت پذیرد.

چهارشنبه 24/5/1397 - 17:48

 

 

شهردار منطقه۲۲، گفت: تهران در برابر زلزله ناایمن است، بنابراین آمادگی برای مقابله با زلزله از موضوعات جدی مدیریت شهری تهران است.

 

 

ما نیز شناسنامه‌دار کردن برج‌ها و بازدید از ساختمان‌های بلندمرتبه را در دستور کار داریم تا با این اقدامات به سمت ایمن‌سازی آنها در برابر حوادث طبیعی و غیر طبیعی حرکت کنیم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲۲، علی نوذرپور شهردار منطقه۲۲ در جمع صمیمانه نمازگزاران مسجد پیامبراعظم، اهالی محله شهرک شهید باقری، طی سخنانی با تاکید بر نقش شهروندان در مشارکت بیشتر آنها در مدیریت شهری منطقه خاطرنشان کرد: مدیران شهری زمانی کارآمدتر عمل خواهند کرد که در جهت برآورده کردن خواسته‌های واقعی مردم تلاش کنند، چراکه به اعتبار رای مردم به این جایگاه رسیده‌ و وظیفه رسیدگی برای حل مشکلات مردم بر عهده دارند.
نوذرپور با اشاره به اینکه منطقه ۲۲ از نظر فضای سبز، تفرجگاهی فرامنطقه‌ای برای کل شهر تهران تعریف شده است افزود: معضل اصلی و جدی در منطقه ۲۲ کمبود سرانه های عمومی است ودر آینده با جمعیت مازاد ۵۲۰ هزار نفری مواجه هستیم که در حل این موضوع به کمک دولت احتیاج داریم.
وی در بخش دیگری از سخنانش به کسب موفقیت‌های باارزش در مدیریت پسماند و زباله در منطقه۲۲ اشاره کرد و گفت: میزان جمع آوری پسماند خشک در گذشته ۳ درصد بوده که آن را به ۹ درصد رسانده ایم و تا پایان سال جاری به ۲۰درصد افزایش خواهیم داد.
شهردار منطقه ۲۲، شناسای خطرات و ریسک‌ها را در مقابله با حوادث را از الویت‌های مدیریت شهری منطقه دانست و افزود: با تهیه نقشه خطر پذیری، محدوده توان عملیاتی خود را در زمان وقوع حوادث بشناسیم و بعد از آن به برنامه‌ریری برای مقابله با بحران بپردازیم.
وی ادامه داد: تهران شهری است که برابر زلزله ناایمن است، بنابراین آمادگی برای مقابله با زلزله از موضوعات جدی مدیریت شهری تهران است. ما نیز شناسنامه‌دار کردن برج‌ها و بازدید از ساختمان‌های بلندمرتبه را در دستور کار داریم تا با این اقدامات به سمت ایمن‌سازی آنها در برابر حوادث طبیعی و غیر طبیعی حرکت کنیم.
نوذرپور در پایان به برنامه‌های اجتماعی در نظر گرفته شده توسط شهرداری منطقه۲۲ برای مردم ساکن در این منطقه اشاره کرد و گفت: طرحی به نام «خیابان محلی برای زندگی است نه صرفاً برای تردد» در خیابان‌هایی که مستعد هستند در اختیار خانواده‌ها قرار می‌دهیم تا بچه‌ها و خانواده‌ها بتوانند در محل حضور داشته باشند و به تعامل با یکدیگر بپردازند.

 

      
 
 

چهارشنبه 24/5/1397 - 17:36

 

شهردار منطقه 13 با اشاره به طرح تبدیل بوستان جنگلی سرخه حصار به قطب گردشگری شرق تهران، از احداث موزه گل محمدی برای اولین بار در کشور در این بوستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه13، مرتضی رحمان زاده، شهردارمنطقه، احداث موزه گل محمدی را یکی از طرح های این منطقه برای تبدیل بوستان جنگلی سرخه حصار به قطب گردشگری شرق تهران برشمرد و افزود: در این موزه، پیشینه پرورش گل محمدی و روش­های کاشت، نگهداری، برداشت و اسانس گیری گل ­محمدی و دستگاه­های مختلف گلاب­گیری از گذشته تا کنون به نمایش در می­­آید.

وی با بیان اینکه حدود 250 نوع محصول از گل محمدی درکشورها بعمل می آید، اما در ایران تنها گلاب از محصول گل محمدی استخراج می­شود افزود: به دلیل فرهنگ سنتی بیشتر روی موضوع تولید و صادرات گلاب کار شده است و این امر نشان می دهدکه سرمایه گذاری در محصول گل­محمدی می تواند منشا تحولات خوبی برای منطقه، شهر تهران و کل کشور باشد.

شهردار منطقه13، صنعت گل محمدی را از پر بازده­ترین صنایع کشور خواند و یادآور شد: گل محمدی یکی از ده هزار گونه بومی است که خاستگاه و موطن اصلی آن ایران بوده و تا حدود ۳۵۰ سال پیش غیراز ایران جایی دیگر رویش نداشته‌ و این گل و کلیه دستگاه‌های گلابگیری از ایران به ترکیه و سپس به سوریه و بلغارستان برده شده‌است.

وی در خصوص روند اجرائی پروژه موزه گل محمدی خاطر نشان کرد: اقدامات مقتضی جهت عقد قرارداد با سرمایه گذارو انعقادتفاهم نامه با وزارت جهاد کشاورزی انجام شده که به زودی این طرح عملیاتی می شود.

چهارشنبه 24/5/1397 - 17:33

 

ساخت دهکده آبگینه تهران با هدف کارآفرینی،جذب و آموزش استعدادها و بازیابی هنر شیشه‌گری تهران در منطقه 9 تهران آغاز شد. با بهره‌برداری از این دهکده به‌صورت مستقیم برای 200 نفر کارآفرینی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9 تهران، ساخت این دهکده در مدت یکسال به پایان می‌رسد که پس از تجهیز آماده بهره‌برداری در سال 98  خواهد بود. کلنگ ساخت این دهکده هفته گذشته به دست شهردار تهران به زمین خورد و با گذشت کم‌تر از یک هفته از کلنگ‌زنی، عملیات ساخت آن کلید خورد.

سید علی مفاخریان، شهردار منطقه 9 تهران با اشاره به پبشینه تاریخی شیشه‌گری در ایران و همچنین قدمت صنعت شیشه‌گری در تهران گفت: «این دهکده با اعتبار اولیه 3 میلیاردتومان ازسوی شهرداری ساخته می‌شود و چنان‌چه اعتبار طرح به شش میلیارد تومان افزایش یابد طرح توسعه آن نیز به اجرا گذاشته می‌شود و دهکده آبگینه در  طبقات  بیشتری ساخته می‌شود.»

شیشه‌گری در ایران پیشینه‌ای بسیار طولانی دارد. قدیمی‌ترین شیشه در ایران متعلق به هزاره دوم پیش از میلاد است و قدیمی‌ترین نمونه‌های شیشه‌های دست‌ساز ساخته‌ شده درخاورمیانه و جهان هستند.تهران به‌ دلیل سابقه و قدمت فعالیت در حوزه شیشه‌گری،شهرشیشه شناخته می‌شده است. طرح ساخت دهکده کارآفرینی آبگینه  با هدف بازیابی و زنده‌سازی هنر و صنعت شیشه‌گری و فراهم‌کردن زمینه کارآفرینی در بخش صنایع و هنرهای دستی و بومی از سوی شهرداری منطقه 9 برنامه‌ریزی شد که در نخستین گام تفاهم‌نامه ساخت آن میان شهرداری منطقه و سازمان گردشگری و میراث فرهنگی تهران به‌امضا رسید و پس از تامین زمین و تهیه نقشه‌ها کلنگ آن به دست شهردار تهران در قالب 50 طرح  منطقه زمین زده شد.

به گفته شهردار منطقه 9،دهکده آبگینه در منطقه کن و در زیربنای 2700 مترمربع معماری الهام‌ گرفته از شیشه ساخته می‌شود: «این دهکده پنج کارگاه شیشه‌گری و یک کارگاه تراش سنگ‌های قیمتی در 2طبقه خود جا می‌دهد که در طبقه همکف کارگاه‌های شیشه‌گری سنتی و صنعتی،نمایشگاه و فروشگاه جای می‌گیرند‌ و درطبقه اول با 250مترمربع شامل یک کارگاه تراش سنگ‌‌های تزئینی جای خواهد گرفت.»

این دهکده که نخستین دهکده آبگینه ایران خواهد بود افزون‌بر فضاهای کارگاهی و نمایشگاهی از فضای آموزش هنر شیشه‌گری و آبگینه، مشاوره صنعتی و تجاری برای کارآفرینان و خوابگاه 20 تخته برای هنرجویان شهرستانی برخوردار است.

مفاخریان گردشگری، هنرها و صنایع دستی را از مهم‌ترین توانمندی شهرها در شکل‌دهی به اقتصاد درون‌زا دانست و افزود: «در درون دهکده پیاده راه با جاذبه طبیعی پیش‌بینی شده است که گردشگران داخلی و خارجی می‌توانند با گذر از این گردش‌راه مراحل ساخت شیشه و آبگینه را چه به شکل سنتی و چه به شکل صنعتی ببینند؛ از همین رو این دهکده می‌تواند به یکی از جاذبه‌های گردشگری شهر تهران بدل شود.»

دهکده کارآفرینی آبگینه در کنار رودخانه کن ساخته می‌شود که افزون بر رعایت حریم رودخانه و مسائل زیست‌محیطی، با ایجاد فضای سبز هم‌خوان با محیط طبیعی زمینه طبیعت‌گردی در فضایی امن را برای شهروندان فراهم می‌کند.

 

چهارشنبه 24/5/1397 - 17:22

 

 

جشنواره تشکل های غیر دولتی سلامت محور به همت اداره سلامت منطقه  روز دوشنبه  22 مرداد ماه در 6 بوستان منطقه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، این گردهمایی با هدف شناسایی و جلب مشارکت  ظرفیت های ویژه در حوزه سلامت در سطح بوستان های پرواز، شقایق، سپهر، شهرآرا، ستارخان و طرشت برگزار گردید.

یوسف مزارعی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 2 با اعلام این خبر اظهار داشت : همزمان با فرا رسیدن روز تشکل ها و مشارکتهای اجتماعی بیش از 35 تشکل غیر دولتی سلامت محور در شش بوستان منطقه 2 و در محورهای مختلف فعالیتی گرد هم آمدند.

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 2 با اشاره به برخی از تشکل های شرکت کننده افزود: موسسات خیریه فعال در سطح منطقه ، کانونهای فعال درحوزه محیط زیست ، انجمن های حامی بیمارهای خاص و...از جمله عناوین فعالیتهای سمن های شرکت کننده بود که با استقبال شهروندان مواجه شد.

برگزاری این نوع گردهمایی ها فرصتی مغتنم در جهت تحقق شعار شهر زیست پذیر، شهروند مشارکت پذیر است که می توان از آن در جهت افزایش تعامل و ارتقای سطح سلامت شهروندان استفاده کرد.

چهارشنبه 24/5/1397 - 17:17

 

ایستگاه خط 3 بی آرتی پایانه خاوران در راستای نگهداشت شهر بهسازی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، مسعود لواف زاده سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه گفت: در این راستا  عملیات خاکبرداری، زیرسازی و آسفالت 350 متر مربع از مسیر ایستگاه  در پایانه با پخش 60 تن آسفالت و بهسازی جداول به مساحت 86 متر با هدف ارتقای ایمنی و تسهیل تردد انجام شد.

وی در ادامه به عملیات تعمیر و مرمت 5 ایستگای بی آر تی در بزرگراه بسیج اشاره کرد و افزود: تعمیر و بهسازی پایایه های ستون، ناودانی، روشنایی، سقف، نیم کت و مبلمان، نرده، تابلو و نقشه این سرپناه ها نیز به پایان رسیده است.

لواف زاده  با اشاره به اینکه  منطقه دارای17 خط اتوبوس عمومی است، افزود: بهسازی و نوسازی سرپناه ها، تجهیزات و علائم ترافیکی این منطقه به صورت مستمر انجام می شود.

 

چهارشنبه 24/5/1397 - 17:13

 

 

 

تیم سیارکارآفرینان منطقه 19 مهارت های کسب شده خود را در سرای محلات به صورت رایگان در اختیار علاقمندان به مهارت آموزی و ایجاد کسب و کار قرار می دهند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، حمید بهرامی معاون اجتماعی و فرهنگی با اعلام این خبر گفت: در راستای تحقق شعار حمایت از تولید ملی،کالای ایرانی و افزایش مهارت های کسب و کار، گذر مهارت آموزی ویژه شهروندان علاقه مند یک روز در ماه  در یکی از  سراهای محلات 14 گانه این منطقه برگزار می شود.

وی ادامه داد: هدف از اجرای این گذر های مهارت آموزی را که از مرداد ماه سال جاری آغاز شده است آشنایی شهروندان با مهارت‌های فنی و حرفه ای با سپری کردن یک دوره کوتاه مدت 2 ساعته و آشنایی با مباحث، مشاوره شغلی و کسب وکار است. ضمن اینکه در صورت تمایل و علاقه مندی شرکت کنندگان در این دوره ها گواهی معتبر پایان دوره از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای شهر تهران اعطاء خواهد شد.

بهرامی با اشاره به اینکه افزایش مهارت آموزی زمینه شکوفایی استعداد شهروندان علاقمند را فراهم می کند افزود:

به همین منظور12 نفر از کارآفرینان برتر منطقه به شهروندان علاقه مند در سرای محلات آموزش مهارت در رشته های  قالی بافی، چرم دوزی،  سرمه دوزی، عروسک بافی، مشاغل خانگی، معرق و... آموزش می دهند تا آمادگی حضوردر بازار کار برای آنها ایجاد شود.

چهارشنبه 24/5/1397 - 16:57

 

 

 

شهردار منطقه شش در جمع مدیران حوزه خدمات شهری و شهرداران شش گانه منطقه به اهمیت موضوع لایروبی و رسوب برداری شبکه جمع آوری آّب های سطحی و نگهداشت شهر در قلب تهران اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه شش، محمدرضا دهداری پور خواستار اهتمام ویژه معاونت خدمات شهری و نواحی برای اجرای دقیق و کامل طرح لایروبی شد و گفت: با توجه به نزدیکی فصل پاییز و شروع بارندگی ها باید تمامی امکانات منطقه در حوزه خدمات شهری بسیج شده تا از آمادگی لازم برخوردار باشیم.

دهداری پور با بیان اینکه جلوگیری از انتقال ضایعات به مجاری روباز و روبسته شبکه جمع آوری آبهای سطحی اهمیت بسیار دارد گفت: نواقص شبکه های زباله گیر و رسوب گیر باید رفع شده تا شاهد انتقال زباله و رسوبات به مجاری اصلی شبکه جمع آوری آبهای سطحی منطقه نباشیم.

شهردار منطقه شش همچنین به نظارت بر نحوه فعالیت راسته های تجاری اشاره کرده و گفت: با توجه به حضور اصناف و کسبه در نقاط مختلف منطقه انتقال پسماند خشک این راسته ها اهمیت بسیار داشته تا شبکه آبهای سطحی آلوده نشود.

دهداری پور با بیان اینکه امکانات خدمات شهری و فوریت های نواحی بروز رسانی شده و به صورت مستمر کنترل می شود گفت: باید عملیات آبیاری و آبرسانی فضای سبز نیز طبق دستورالعمل های ابلاغی سازمان بوستان ها صورت گرفته و دقیق کنترل شود تا موردی از خزان برگ ها و تنش گرمایی مشاهده نشود.

دهداری پور با توجه به موقعیت مرکزی منطقه شش تاکید کرد: تمامی گشت ها و پیمانکاران باید به صورت مستمر گشت، کنترل و نظارت داشته تا موارد مربوط به نگهداشت به صورت دقیق انجام گردد.

در پایان این جلسه افشین خدامی، معاون خدمات شهری منطقه گزارش کاملی از وضعیت اجرای طرح ویژه لایروبی، نگهداشت شهر، آّبیاری درختان و سایر مسائل مربوطه ارائه داد.

 

چهارشنبه 24/5/1397 - 16:54

 

شهردار منطقه 11 تهران گفت: نخستین جشنواره تابستانی شادستان با محوریت اقوام ایرانی  این روزها با هدف ایجاد نشاط اجتماعی در محوطه تئاتر شهر در چهارراه ولی عصر (عج) آغاز شده و تا پایان مرداد ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11 ، نصراله آبادیان در این باره گفت: جشنواره تابستانی شادستان با هدف ایجاد نشاط اجتماعی مبتنی بر فرهنگ اصیل ایرانی ، توسعه تفریحات سالم ، ترویج سبک زندگی ایرانی – اسلامی ، توجه به تنوع فرهنگی و همگرایی ملی و ... با رویکرد خانواده محوری، از 21 مردادماه در بوستان دانشجو مقابل ساختمان تئاتر شهر آغاز شده و بسیار مورد استقبال شهروندان قرار گرفته است.

وی با اشاره به این که در نخستین شب افتتاح جشنواره بیش از یکهزار نفر به این غرفه ها آمده و از آن بازدید کردند؛ افزود: تخصیص 30 غرفه جهت عرضه محصولات صنایع دستی و سوغات استان ها باحضور اقوام ایرانی از تمامی استانهای کشور از مهم ترین برنامه های این جشنواره است.

به گفته آبادیان اجرای موسیقی فاخرسنتی،  نمایش استیج، برگزاری مسابقه ، ویژه برنامه های کودکان، بازی های سنتی بومی اقوام ایرانی و... از دیگر برنامه های این دوره از جشنواره است که به مدت ده روز تا پایان مردادماه از ساعت 18 الی 22 پذیرای شهروندان خواهد بود.

چهارشنبه 24/5/1397 - 16:47

 

 

درراستای آشناسازی واطلاع رسانی شهروندان با فعالیتها و اهداف سامانه نظارت همگانی 1888،کارگاه های آموزشی در مکان های فرهنگی و اجتماعی منطقه 3 در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3، انوش جعفریان مسئول سامانه نظارت همگانی 1888 در این زمینه گفت: دراین کارگاه های آموزشی ازشهروندان درخواست می شود که به عنوان یک شهروندمسئول، امور  مربوط به محله ای را که درآن زندگی می کنند را به سامانه 1888 اطلاع رسانی کنند.

وی ادامه داد: در این کارگاه های آموزشی، درخصوص شرح وظایف و چگونگی همكاری و نحوه ارتباط با سامانه و قسمتهای مختلف شهرداری و راه های ارتباطی با سامانه از جمله تلفن 1888 ، پیام كوتاه و ایمیل ، نظارت و مشاركت شهروندان توضیحاتی ارائه می شود.

مسئول سامانه نظارت همگانی 1888 شهرداری منطقه 3 ابراز داشت: هدف از برگزاری این کارگاه ها،  آشنایی هر چه بیشتر شهروندان با نحوه عملکرد و فعالیت های سامانه نظارت همگانی 1888 و ارتقاء سطح مسئولیت پذیری و مشارکت آنان در اداره امور شهری است.

شعار شهروند مسئول -مدیر پاسخگو به شهروندان گرامی توصیه شده است تا همیشه خود را درخصوص پاکیزگی کوچه و محله خود را مسئول بدانند.ودرهمکاری وهمیاری با نهاد شهرداری تلاش و کوشش کنند.

 

چهارشنبه 24/5/1397 - 16:45
x