تعداد مطالب : 7585
تعداد نظرات : 45
زمان آخرین مطلب : 2ساعت و 45دقيقه قبل 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، مراسم رونمایی از کتاب «مهماتی که در سینه‌ها نشست» یکشنبه 27 آبان 1397 در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، برگزار خواهد شد. این کتاب  تاریخ شفاهی سرهنگ پاسدار علی اکبری پور است که به همت انتشارات موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، به مرحله چاپ رسیده است. سید میثم موسویان مصاحبه و تدوین این اثر را برعهده داشته است. علاقه مندان می توانند جهت حضور در این برنامه و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88657026 تماس حاصل فرمایند.

شنبه 26/8/1397 - 19:56

 


جلسه توجیهی زنگ کتاب (معرفی و بازخوانی کتب کودک و نوجوان) در مدرسه ابتدایی دخترانه حضرت زینب (س) برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه 21، اولین جلسه توجیهی برنامه زنگ کتاب (معرفی و بازخوانی کتب کودک و نوجوان) توسط فاطمه جدیدی چهارشنبه 23 آبان 97 راس ساعت 10:30 در سالن اجتماعات با حضور مدیر و اولیای مدرسه برگزار شد.

در ابتدا فاطمه جدیدی بیان داشت: این طرح قرار بود هر هفته در یک کلاس اجرا شود؛ اما با موافقت و هماهنگی مدیر مدرسه دو کلاس از پایه چهارم و ششم در اختیار این برنامه قرار گرفت.

در این دو کلاس برای دانش آموزان کتب کودک و نوجوان معرفی و بازخوانی شد.

با توجه به استقبال بچه ها از آنها خواسته شد، خلاصه داستان و ادامه آن را نوشته تا از این طریق با توانایی بچه ها در امر نوشتن آشنا شوم تا اجراهای بعدی برنامه هدفمندتر برگزار شود.

در ادامه مقرر شد در جلسات بعدی دانش آموزان ضمن آشنایی با کتاب و نویسنده آن، داستان هایی از کتاب را به صورت نمایش خلاق در کلاس اجرا کنیم. وی گفت: با توجه به رضایت اولیای دانش آموزان و استقبال دانش آموزان، مدیر مدرسه درخواست کرد که در جلسه توجیهی معلمین به جهت اجرای این برنامه در کلیه پایه های تحصیلی این مدرسه حضور یافته و روش کار را برای آنها شرح دهم، تا معلمین عزیز با این طرح و روش اجرای آن آشنا شده و در کلاس های خود از آن استفاده نمایند.

این جلسه بعداز بحث و تبادل نظر و پذیرایی از حضار به اتمام رسید. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به آدرس : کیلومتر 19 بزرگراه شهید لشگری ، بلوار اصلی وردآورد ، جنب تالار مهرگان مراجعه و با شماره تلفن 44981070 تماس بگیرند .

شنبه 26/8/1397 - 19:53شهرداری منطقه22، مانور تخصصی نشت گاز را در سرای محله گلستان برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه22، ستاد مدیریت بحران ناحیه یک با هدف افزایش آمادگی همگانی برای مقابله با سوانح، "مانور تخصصی نشت گاز" را در سرای محله گلستان واقع در منطقه22، برگزار کرد.
گفتنی است در این برنامه که بر مبنای سناریوی فرضی ، بر اثر نشت گاز انفجار و آتش سوزی جزئی رخ داد، ستاد مدیریت بحران ناحیه یک و ادارات آب و برق و گاز در محل حادثه حضور یافتند و نسبت به قطع انشعابات اقدام كردند.
در ادامه این مانور، حریق حاصل از انفجار توسط تیم آتش نشانی خاموش شد و نیروهای امداد و نجات به تخلیه ساختمان اقدام کردند.
لازم به ذکر است این مانور تخصصی با همكاری سازمانهای آتش نشانی ، هلال احمر ، اورژانس ، کلانتری 141، پلیس راهور ،ادارات گاز ، آبفا ، مخابرات و برق منطقه 22 به برگزار شد.

شنبه 26/8/1397 - 19:51


شهرنوشت: شهردار منطقه 4 با اشاره به اینکه این منطقه برای برخورداری از امکانات فرهنگی، سینمایی، ورزشی و حتی بهداشتی نیاز به حضور موثر سرمایه گذاران بخش خصوصی دارد، گفت: هم اکنون فرصت های ناب سرمایه گذاری فراهم شده است و آمادگی داریم تسهیلات لازم در اختیار سرمایه گذاران قرار گیرد تا فرصت های نهفته در منطقه به بار نشیند.
سید علیرضا حسینی شهردار منطقه 4 در گفت و گو با خبرنگار شهرنوشت، در خصوص تراکم جمعیت در این منطقه اظهار کرد: منطقه 4 با 62 میلیون متر مربع، وسیع ترین منطقه پایتخت است، اما هر محله شرایط ویژه خود را دارد که نیازمند برنامه های خاص است.
وی با بیان اینکه منطقه 4 حدود 77 هکتار فضای سبز دارد، افزود: وقتی وارد محلات می شویم بوستان های محلی کم است و محلات فضای سبز کافی ندارند. در صورتی که در شیان، لویزان و تلو تجمع فضای سبز را داریم.
شهردار منطقه 4 با اشاره به اینکه حدود 7 هکتار از بافت منطقه فرسوده تلقی می شود، تصریح کرد: با وجود اینکه منطقه بسیاری از شرایط بافت فرسوده را دارد، اما بافت فرسوده تلقی نمی شود. بافت فرسوده بیشتر در شمیران نو و خاک سفید است. یکی از موارد بافت فرسوده بحث ریزدانگی و نفوذ ناپذیری است که در این منطقه به دلیل عریض بودن معابر مشمول بافت فرسوده نمی شود و متقاضیان از بسته های تشویقی برخوردار نمی شوند.
بهسازی باغ پرندگان برای تردد سالمندان و معلولان
حسینی از پایان عملیات عمرانی فاز دوم باغ پرندگان خبر داد و گفت: کلنگ احداث فاز 2 باغ پرندگان در سال 95 به زمین زده شد و در حال حاضر عملیات عمرانی آن به پایان رسیده است.
وی ادامه داد: در باغ پرندگان تردد برای سالمندان و افراد کم توان جسمی مشکل بود که در فاز 2 مجموعه باغ پرندگان 500 متر مربع معبر و رمپ برای تردد ایمن آنان اجرا شده است.
شهردار منطقه 4 احداث یکی از بزرگ ترین آبشارهای تهران به نام «باغ جهان نما» شامل ماکت، برج ها و اماکن مشهور دنیا، احداث مسجد در فضایی به مساحت 200 متر مربع، احداث باغ گل و گیاه و کاشت بیش از 80 گونه گیاه را از دیگر اقدامات در فاز 2 باغ پرندگان عنوان کرد.
حسینی مناسب سازی ترافیکی در 22 معبر شمال شرق تهران را در راستای کاهش حجم ترافیک عنوان کرد و گفت: در نیمه دوم سال گذشته اصلاح هندسی 12 هزار متر مربع در 22 معبر شریانی محلی و بزرگراهی اجرا شد.
وی در خصوص برخورد با ساخت و ساز و زمین خواری در منطقه خاطر نشان کرد: با راه اندازی اکیپ های ویژه بازرسی و نظارت های شبانه روزی از هر گونه اقدام غیر قانونی در محدوده 83 کیلومتر مربعی حریم منطقه جلوگیری می شود و به طور قطع می گویم در مدت یک سال گذشته هیچ ساخت و سازی در حریم انجام نشده است.
به گفته شهردار منطقه 4 برای حفظ باغات و جلوگیری از قطع درختان پس از ابلاغیه لغو مصوبه برج باغ ها توسط شورای اسلامی شهر تهران از صدور پروانه ساخت برای 16 پرونده برج باغ جلوگیری شده است. برخی از این پرونده ها از سال 90 در منطقه تشکیل شده اند و تا مرحله صدور پروانه نیز پیش رفته بودند که متوقف شدند.
احداث بزرگ ترین مرکز معاینه فنی کشور با 10 خط
حسینی افزود: با امضای تفاهم نامه ای میان شهرداری منطقه 4 و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران عملیات اجرایی احداث بزرگ ترین مرکز معاینه فنی کشور با داشتن 10 خط و پیشرفته ترین و به روزترین تجهیزات معاینه فنی در محله حکیمیه احداث می شود.
شهردار منطقه 4 با اشاره به اینکه این منطقه برای برخورداری از امکانات فرهنگی، سینمایی، ورزشی و حتی بهداشتی نیاز به حضور موثر سرمایه گذاران بخش خصوصی دارد، گفت: هم اکنون فرصت های ناب سرمایه گذاری فراهم شده است و آمادگی داریم تسهیلات لازم در اختیار سرمایه گذاران قرار گیرد تا فرصت های نهفته در منطقه به بار نشیند.
وی افزود: البته نخستین پردیس سینمایی هروی سنتر با سه سالن سینمایی و ظرفیت 355 صندلی نخستین طرح مشارکتی منطقه بوده که این مجموعه با ظرفیت 200 صندلی در سالن فرهنگ، 85 صندلی در سالن هنر و 70 صندلی در سالن اندیشه آماده خدمات رسانی است.
بیش از 400 مدرسه فرسوده در منطقه 4
شهردار منطقه 4 در خصوص آسیب های اجتماعی تصریح کرد: در این منطقه اختلاف طبقاتی از نظر مالی، فرهنگی و قومیتی حاکم است. کیفیت زندگی در یک محله تا 28 درصد مثبت و در محله ای دیگر تا 22 درصد منفی است. برخی از محلات مثل گلشن و شمیران نو فاقد سند بوده و احداثات غیر قانونی و غیر اصولی زیادی در آن ها انجام شده است.
حسینی ادامه داد: بیش از 400 مدرسه داریم که به دلیل فرسودگی جای نگرانی دارند. مهاجرت از شرق کشور به این منطقه زیاد است که شورای اجتماعی استانداری و وزارت کشور باید این مسئله را بررسی کنند؛ چرا که مهاجرت با خود آسیبهای زیادی به همراه دارد.
شهرداری باید شهر را بدون هزینه نگهداری کند
وی با تاکید بر اینکه یکی از مسائلی که شهرداری باید به آن بپردازد نگهداشت شهر بدون هزینه است، گفت: ما عادت کرده ایم شهر را با هزینه نگهداری کنیم. در صورتی که در بسیاری از موارد می توانیم هزینه ها را کم یا حذف کنیم. به عنوان مثال می توانیم برخی از پارک ها را به پیمانکاران بدهیم تا هم خدمات بهتری به مردم ارائه دهند و هم شهرداری کمتر هزینه کند. در شادستان تابستان امسال 75 روز برنامه داشتیم و یک ریال هم هزینه نکردیم و در نظرسنجی نهایی 95 درصد از شهروندان از برنامه ها رضایت داشتند.

شنبه 26/8/1397 - 19:48

 

نشست مشترک مدیر عامل شرکت ساماندهی و شهردار منطقه 19 در ساختمان شهرداری منطقه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، در این نشست مهندس تحصیلی و شهردار منطقه پیرامون ساماندهی ضایعات فروشان خلازیر و فروشندگان سیار گل در محدوده ی بزرگراه منتهی به بهشت زهرا به گفت و گو پرداختند.

در این نشست مهندس تحصیلی ضمن بازدید از محدوده ضایعات فروشان خیابان خلازیر بر ساماندهی صنوف این محدوده تاکید کرد.
وی با اشاره بر لزوم مکان یابی های جدید جهت ساماندهی فروشندگان سیارگل در بزرگراه منتهی به بهشت زهرا، از جذب سرمایه گذار جهت راه اندازی بازاربزرگ گل در این محدوده خبر داد.
در ادامه این نشست، مهندس توکلی، شهردار منطقه 19 با اشاره به معضلات ضایعات فروشان خیابان خلازیر، اظهار داشت: عدم ثبات در مالکیت گاراژها، نبود یک واحد صنفی مشخص در محل و وقفی بودن زمین های این مجموعه از جمله محدودیت های ساماندهی خیابان خلازیر است.
وی پیشنهاد داد با انتقال کسبه به بیرون شهر و تغییر کاربری اولیه می توان در راستای بهبود شرایط منطقه گام برداشت.
لازم به ذکر است 300گاراژ ، دو هزار واحد صنفی و 750 باب مغازه در محدوده خلازیر مشغول به فعالیت هستند.
گفتنی است در این جلسه مقرر شد که کلیه معضلات فوق با تشکیل یک کمیته فنی و تخصصی مشترک و با همکاری منطقه و شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر مرتفع شود.

شنبه 26/8/1397 - 19:47
ابراهیم شیخ ، معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران در مراسمی که شرکت شهر سالم برای تجلیل و تکریم از خادمان این شرکت در مراسم اربعین سال جاری (آبان97- اربعین-1440) برگزار کرده بود، اعلام کرد: خدماتی که شرکت شهر سالم به زائرین حضرت سیدالشهدا در مسیر پیاده روی شهرهای نجف اشرف تا کربلای معلی ارایه می داد، گل ومدال کار شهرداری تهران بود و آنجا فهمیدم؛ کار بزرگی که شما انجام می دهید چه تاثیر عمیقی بر اعتبار کشورمان داشته است و این از افتخارات شهرداری تهران است .

شیخ در این مراسم خدمات رسانی درمانی خالصانه را ستودنی دانست و بیان کرد: شهرداری تهران ، در مراسم عظیم اربعین با ارائه امکانات خود توانست، کارنامه درخشانی به ثبت برساند . جا دارد از همه همکاران درحوزه خدمات شهری و بسیج شهرداری تهران که کمک های خالصانه ای کردند، نهایت قدردانی را داشته باشیم.

وی گفت :طی جلسه ای که با هیات امنای حرم در کربلای معلی و نجف اشرف ، تشکیل گردید، مشخص شد که در بخش بازیافت زباله و دیگر حوزه های خدماتی نیز به همکاری بیشتری نیاز دارند . حجم بسیار زیاد زباله و چگونگی جمع آوری آن در ایام اربعین، مسئله بزرگی است . در شبهای اربعین ، هر شب بیش از 3 هزار تن زباله ، تولید می شود . سوال اینجاست که با این تراکم، چگونه می توان زباله ها را جمع آوری و با سرعت از آنجا خارج کرد تا منجر به بیماری نشود؛ در تهران، امکانات مناسبی برای بازیافت زباله است و امید داریم در سال آینده، با یک برنامه ریزی جامع برای نحوه جمع آوری و بازیافت زباله های دور حرم به یک اتفاق نظر سازنده ای برسیم .


معاون توسعه منابع انسانی شهرداری ، خدمات ارزشمند پزشکی شرکت شهر سالم را قابل تقدیر خواند و گفت :
دست مریزاد می گویم به همه همکاران در شرکت شهر سالم که فقط ویزیت بیش از 25 هزار نفر از زائرین مراسم اربعین در عمود ۷۰۷(یعنی بین مسیرحرم حضرت امیرالمومنین و حضرت سیدالشهدا علیه السلام) ، و تعداد زیادی ویزیت در نقطه مبدا ومقصد را انجام دادند . شرکت شهر سالم، افتخارشهرداری تهران است . با این کار نشان دادید که شرکت شهر سالم شهرداری تهران ، به عنوان خدمات رسانی که در حد معینی امکانات دارد، این توان را دارد تا فراتر از مرز، به شکل صحرایی و در یک فرصت محدود، خدماتی با کیفیت عالی را ارائه کند . خدمات کادر درمانی شرکت شهر سالم، زبانزد عراقی ها بود . بسیاری از عراقی ها در این مسیر اگر بیمار می شدند، دنبال پزشکان ایرانی بوده است و این قابلیت بزرگی است ، من خواهشم این است که این قابلیت ها و ظرفیت ها را در بخشهای کسب و کار و نیروی انسانی توسعه و ارتقاء دهید.

شیخ با تاکید بر " مدیریت دانش " به تشریح آن پرداخت و گفت : باید از ظرفیت های که در شرکت شهر سالم داریم ، برای بهتر کردن نیروی انسانی مان استفاده کنیم.

وی تاکید کرد: مطمئنم ، دوستانی که در این پروژه های عظیم شرکت می کنند و بعد به محل کار خود بر می گردند؛ قابلیت های پزشکی و درمانی شان هم ارتقاء پیدا می کند.

دانش مدیریت این را می گوید ؛ وقتی به این ماموریت های چالشی می روند ، تا 67 درصد توانایی هایشان توسعه پیدا می کند . به عنوان مثال؛ پرستاری که در تهران در یک درمانگاه کار کرده و چند نوع بیماری محدود را تجربه کرده است ، وقتی فرصت پیدا می کند که به چنین جای متفاوت و پرچالشی برود؛ قابلیت ها، به طرز قابل محسوس و ملموسی، توسعه پیدا می کند. در حقیقت مثل اردویی می ماند که در این مدت، ظرفیت ها و توانمندیهای نیروی انسانی توسعه داده می شود و این کار بزرگی است که ان شاءالله با برنامه ریزی دقیق تر این کارها انجام گیرد پیشنهادم این است ؛ برخی از این نیروهایی که قرار است در این پروژه شرکت کنند ، داوطلبانه نباشد و شاید لازم شود برخی را به جهت توانمندسازی و وظیفه سازمانی به این اردو برد تا یاد بگیرند که در این صورت ظرفیت های سازمانی نیز افزایش می یابد. بهر حال ؛ مدیریت دانش، مستند سازی و انتشار خاطرات نیز مهم است .

وی در پایان گفت: ما به مدیریت شرکت شهر سالم اعتماد داریم. حوزه مدیریت و کادر درمانی شان، کمک کردند که به معنوی ترین شکل ممکن ، این پروژه با کمترین هزینه و با کیفیت عالی انجام شود . بهر حال ، اربعین امام حسین (ع) بهترین نوع از کار زینبی کردن است . تداوم پیام امام حسین در همه اعصار و جاودانی کردن نامش است.

شنبه 26/8/1397 - 19:45«کیفیت مناسب»، «برخورد مناسب» و «قیمت مناسب»، سه اولویت مهم سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران برای تامین انتظارات شهروندان از میادین و بازارهای میوه و تره بار است که برای تحقق آن از همه ابزارهای قانونی استفاده می‌کنیم و تمام ظرفیت‌های موجود را به کار می‌گیریم.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ دکتر سید سعید راد با اشاره به نقش و جایگاه این سازمان در خدمات رسانی به شهروندان و تامین سبد غذایی خانواده‌ها گفت: برای افزایش رضایتمندی عمومی و تحقق اهداف سازمان، ساختار و سیستم باید به گونه‌ای اصلاح شود که نه تنها تخلف رخ ندهد، بلکه شهروندان برای تهیه مایحتاج روزانه خود با اعتماد و آرامش حداکثری به میادین و بازارهای میوه و تره بار مراجعه کنند.
وی در ادامه به مسئله آموزش مستمر کارکنان سازمان مدیریت میادین و نیروهایی که در میادین و بازارهای میوه و تره بار مشغول به کار هستند، اشاره کرد و افزود: علاوه بر آنکه کارکنان این مراکز باید از ظاهر و پوشش مناسبی برخوردار باشند، برای ارتقای سطح کیفی برخورد و تعامل با شهروندان، باید به طور دائم آموزش ببینند.
راد با تاکید بر اینکه کیفیت فعالیت میادین و بازارهای میوه و تره بار و محصولاتی که در آنها ارائه می‌شود، حیثیت حرفه‌ای ما را تشکیل می‌دهد، اظهار کرد: مجموعه سازمان مدیرت میادین خود را در مقابل ارتقای کیفی خدمات و افزایش کیفیت محصولاتی که به شهروندان ارائه می دهیم مسئول می‌داند و شهروندان مطمئن باشند که در جهت تحقق این مهم با هیچ کس مماشات نخواهیم کرد.
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در پایان بر اهمیت و ضرورت تداوم مبارزه با دلالی و واسطه‌گری در میادین و بازارهای میوه و تره بار تاکید کرد و گفت: برای حذف واسطه‌ها و حمایت همزمان از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان، علاوه بر اصلاح فرایندهای موجود، با هر گونه دلالی و واسطه‌گری در این مراکز به شدت برخورد می‌کنیم.

شنبه 26/8/1397 - 19:43قیمت گوشت مرغ تازه از سوی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ بر اساس نرخنامه جدید این سازمان، نرخ یک کیلوگرم مرغ کامل تازه،9790 تومان تعیین شده که در 22 میدان و 219 بازار میوه و تره بار شهر تهران قابل عرضه می‌باشد.
کمیته نرخ گذاری تاکید کرد: رعایت كلیه ضوابط، موازین و دستورالعمل‌های اجرایی، كمی، كیفی و بهداشتی ابلاغ شده از سوی حوزه بهره‌برداری و بهداشت، در خصوص محصولات فوق الذكر الزامی و ملاك عمل بوده و صرف اعلام قیمت برای كالا، مجوزی جهت عرضه و همچنین نحوه و شرایط آن نمی‌باشد.
قیمت‌های اعلام شده در نرخنامه مرغ تازه در میادین و بازارهای میوه و تره بار به شرح زیر اعلام شده است.
ردیف نوع محصول قیمت هر کیلوگرم
1 مرغ کامل تازه، بسته بندی کیسه‌ای (پوشش کیسه نایلونی) 9790 تومان
2 مرغ کامل تازه، بسته بندی کیسه‌ای با چاپ عبارت طول دوره پرورش 27 تا 35 روزه بر روی محصول 10090 تومان
3 مرغ کامل تازه، بسته بندی بشقابی 9900 تومان
4 مرغ کامل تازه، بسته بندی بشقابی با چاپ عبارت طول دوره پرورش 27 تا 35 روزه بر روی محصول 10200 تومان

 

شنبه 26/8/1397 - 19:41

 

 

نماینده مردم تهران در مجلس با تاکید بر ضرورت آموزش حقوق شهروندی در مناطق 22 گانه شهرداری گفت: شهروندان از حقوق خود شناختی ندارند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، مصطفی کواکبیان در مراسم افتتاح 21 پروژه مدیریت شهری در منطقه 2 تهران ضمن تقدیر از زحمات چند ماهه محمدعلی افشانی اظهار داشت: با همت ایشان و آقای کشت‌پور امروز 21 پروژه مدیریت شهری در منطقه 2 افتتاح می‌شود که یکی از آنها پل معلق آسمان در بوستان نهج‌البلاغه است.
نماینده مردم تهران در مجلس اضافه کرد: امروز یک مرکز آموزشی برای آموزش شهروندان نیز در منطقه 2 افتتاح شده که امیدواریم الگویی برای همه مناطق 22 گانه تهران باشد؛ چرا که یکی از مسائلی که در عالم ریاست هم به آن گرفتاریم این است که شهروندان به حقوق خودشان علم ندارند. شهروندی یک حق است که صرفا اطاعت از مدیران نیست یعنی این شهروندان هستند که باید به مدیران بگویند چه کنند و چه نکنند؛ در حالی که اکنون کار بر عکس است.
وی با بیان اینکه من عضو شورای ساماندهی امور پایتخت از طرف مجلس هستم گفت: به آقای افشانی دست مریزاد می‌گویم که نشان دادند شهرداری مردمی هستند. حضرت علی(ع) در نهج البلاغه به اشعث، حاکم وقت آذربایجان فرمود این حکومت، به گردن تو یک امانت است. فکر نکن که حکومت یک لقمه چرب است اگر ما این گونه به حکومت نگاه کنیم وقتی از مسئولیت فارغ شدیم باید خوشحال باشیم.
کواکبیان با اشاره به تصویب قانون منع بکارگیری بازنشستگان در مجلس گفت: این قانون را تصویب کردیم تا جوانان به جایگاه‌های مختلف دولتی بیایند .
نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه آقای کشت‌پور به نفع مردم و حفاظت از رای شورا از نامزدی تصدی شهرداری تهران انصراف داد، عنوان کرد: اگر شهرداران به سمت مسائل سیاسی بروند و شهر را بی‌دفاع بگذارند هرز رفته‌اند. شهرداران باید در خدمت مردم باشند

شنبه 26/8/1397 - 19:32

 

 

شهردار منطقه شش با اشاره به ظرفیت فرهنگی بالای قلب پایتخت گفت: بیشتری سینماهای فعال و در حال خدمت رسانی در تهران در منطقه شش قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه شش، محمد رضا دهداری پور با اشاره به اینکه بسیاری از سینماهای قدیمی تهران که در مناطق هم جوار قرار دارند هم اکنون خدمت رسانی ندارند گفت: باید با بهره گیری از ظرفیت موجود در منطقه، فضای شاد و نشاط بخشی را برای اعم شهروندان تهرانی  فراهم کرد.

دهداری پور با اشاره به هم جواری سینماهای منطقه در کنار خیابان های قدیمی تهران گفت: مردم علاقه بسیاری به تاریخ شهرشان دارند و می توان با تکیه بر ظرفیت تاریخی خیابان ها، سینماها و برخی کافه رستوران های موجود در منطقه بخشی از نیاز فرهنگی شهروندان را تامین کرد.

شهردار منطقه شش با تاکید بر اینکه امروز دغدغه مردم ساختن پل نیست گفت: هرگونه فعالیتی در زمینه فرهنگی و اجتماعی با استقبال شهروندان مواجه می شود.

دهداری پور بیان کرد: با برنامه ریزی های دقیق و منسجم می توان شرایط مطلوبی را در حوزه فرهنگی و اجتماعی ایجاد کرد و با توجه به شرایط خاص و ویژه منطقه شش این مهم در دستور کار قرار دارد.  

شنبه 26/8/1397 - 19:28
x