تعداد مطالب : 12323
تعداد نظرات : 48
زمان آخرین مطلب : 2روز قبل
غلامحسین محمدی از تغییر ۷۰ درصدی محتوای مربوط به شهر تهران و ادبیات سازی شهر جدید و مدیریت جدید شهر بوده است.
غلامحسین محمدی رییس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی شهرداری تهران در نشست خبری که  برگزار شد، با اشاره به شروع هفته ارتباطات به توضیح فعالیت های دیپلماسی عمومی شهرداری تهران پرداخت و گفت: روابط عمومی شهرداری تهران ذی نفعان متعددی دارد و شهرداری باید نسبت به آنها واکنش نشان دهد.

وی اولین مساله جدی فعالیت این مرکز را توضیح ضرورت تغییر نحوه اداره شهر تهران که با کاهش منابع، تغییر رویکرد در خصوص شهر فروشی، توسعه منابع پایدار و افزایش پایدار سازی منابع درآمدی و پایداری منابع دانست.

رییس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی شهرداری تهران با بیان اینکه در عرصه شهر نیاز به مفهوم سازی جدید داریم که زندگی شهروندی و حق بر شهر را تعریف کرده اظهار داشت: این اتفاقات تعلق مردم را نسبت به شهر تغییر می دهد.

وی گفت: روابط عمومی به صورت کلیدی به دنبال تغییر ادبیات درباره شهر تهران است.

محمدی با اشاره به اینکه تولید ۷۰ درصدی محتوای شهردار تهران مربوط به ادبیات سازی شهر جدید و مدیریت جدید شهر بوده است، ابراز داشت: سعی کردیم پیگیر انتقال این پیام ها باشیم و طبق نظر سنجی ها بخش عمده ای از این ادبیات به مردم وارد شده است.

رییس مرکز ارتباطات شهرداری تهران به وجود ۴ موج نظرسنجی در زمان کرونا در شهرداری تهران خبر داد و گفت: ما با تراکم فروشی به معنای کیفیت شهر پایداری فرهنگی و اجتماعی موافقیم و روابط عمومی وظیفه خود را در غنا بخشی به این مساله می داند.

وی افزود: ما به دنبال شناسایی مخاطبان شهری (کودک، سالمند زنان ذی نفعان) بوده ایم تلاش شده که با این اقشار گفتگو شود که بخشی از این وظیفه به عهده معاونت شهری بوده است.

محمدی با اشاره به اینکه با انواعی از شهروندان با تنوع سلیقه‌ای روبرو هستیم و تلاش کردیم پاسخگو باشیم. گفت: گفتگو با اقشار مختلف برای نهادینه سازی فضای ارتباطی مد نظر بوده که با نخبگان اجتماعی، اقتصاددانان، فعالین محیط زیست و کسانی که می توانند رسانه تغییر شوند، این مساله دنبال می شود

محمدی افزود: دیپلماسی ارتباطی فعال گام چهارم شهرداری بوده است چون تهران جز کلانشهرهای مطرح دنیا با ظرفیت های بی بدیل است و با فعالیت شهردار در این حوزه تغییر ذهنیت هایی در دنیا نسبت به تهران ایجاد شده است که نمونه های آن را در رسانه های خارجی می بینیم.

وی افزود: ترمیم برند شهر تهران برای تبدیل شدن آن به مرجع کسب و کارها از برنامه های شهرداری است و بخش پنجم تلقی رسانه ها به عنوان متحد در حوزه شهری است که به همین دلیل شکایت از رسانه ها را کنار گذاشتیم و برای پبش برد این ادبیات جدید نتایج بی نظیری گرفته ایم.

مدیر مرکز ارتباطات شهرداری تهران با بیان اینکه توسعه رسانه های نوین اجتماعی گام ششم شهرداری در یکسال گذشته بوده است ابراز داشت: طرح مدیا سنتر شهر تهران در بوستان گفتگو که فضایی برای همه رسانه های شهری است باعث تولید محتوای با کیفیت شهری خواهد شد.

وی افزود: به این ترتیب مسائل شهر تبدیل به مسائل عمومی خواهد شد.

محمدی یکی از برنامه های هفته ارتباطات در حوزه دیپلماسی شهری را برگزاری جشنواره خشت طلایی برشمرد و گفت: و بخش ویژه کرونا تدارک دیده شده و تلاش می کنیم با همکاری دنیا این تلاش را به شهرهای دیگر برسانیم.

وی جشنواره رسانه های شهری دیگر برنامه پیش روی شهرداری عنوان کرد و گفت: به دلیل کرونا جشنواره به تعویق افتاده و تا ۱۰ خرداد تمدید شده است.

رییس مرکز ارتباطات شهرداری تهران به رونمایی جشنواره صبای تهران اشاره کرد که در پی کشف عملکردهای روابط عمومی ها در شهر تهران است و باعث شده شهر تهران برای شهروندان ارزش بیشتری پیدا کند و از طرفی مدیران خلاق را بشناسانیم.

وی جشنواره جایزه تهران را دیگر جشنواره های زیر مجموعه رویداد ۱۴۰۰ تهران خواند و گفت: درگیری مردم با این رویداد بعد از کرونا بهترین اقدام است

محمدی از رونمایی رسمی از شبکه شهر که یک شبکه چندرسانه ای است خبر داد و گفت: تلاش می کنیم این شبکه به فعالیت روزانه ۳ ساعت افزایش یابد.

رییس مرکز ارتباطات شهرداری تهران با اشاره به اینکه در یک نظرسنجی ۵۰ درصد پاسخگویان از فعالیت اطلاع رسانی شهرداری درباره کرونا راضی بودند. گفت: شهرداری مخالف تراکم فروشی نیست.

وی گفت: ما هیچ وقت نگفته این تراکم فروشی نداریم بلکه ما با تراکم فروشی غیرقانونی مشکل داریم منظور ما آن تراکم فروشی است که باعث می شود تا قلمروهایی از عرصه عمومی کاسته شود.

وی افزود: هر کسی که در تهران کار ساخت و ساز کرده باشد می داند که هر ساخت و سازی با حجمی از تراکم روبرو است اما اگر یک پارک یا یک باغ یا یک معبر به نفع تراکم فروشی از بین برود این مورد مخالفت ما است.

محمدی گفت: در خیلی از مناطقی که می آمدند و مجوزهای خارج از سرویس می دادند برخورد شده و تذکراتی داده شده و امروز معاونت شهرسازی ما با هرگونه تراکم فروشی غیرقانونی مخالفت کرده و جلوی آن را می گیرد.

وی در خصوص چرایی برگزار نشدن شهردار تهران با خبرنگاران گفت: ما بنا داشتیم یک نشست خبری به صورت مجازی برای آقای شهردار ترتیب دهیم اما ایشان بنای شأن نشست حضوری است.

محمدی در بخش دیگری از نشست خبری خود گفت: برخی گفتند شهرداری تهران به گاردین و فلان رسانه خارجی پول داده است تا مصاحبه‌ای از شهردار تهران منتشر کنند.

مشاور شهردار تهران افزود: من از اینجا می گویم اولاً با هیچ رسانه خارجی ارتباط خاصی نداریم و هرگونه ارتباط از مجرای وزارت ارشاد است و دوم اینکه یک ریال یک دلار یک یورو و خلاصه هیچ هزینه‌ای برای این گزارش ها و مصاحبه ها پرداخت نشده است.

وی ادامه داد: بخش عمده ای از جشنواره های برگزار شده در شهرداری تهران بی ریال برگزار می شود و نهایت هزینه انجام گرفته همان هزینه برگزاری و تشریفات است و هزینه دیگری پرداخت نمی شود.

رییس مرکز ارتباطات شهرداری تهران در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در خصوص وعده افزوده شدن ۵۰۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی شهر تهران از سوی دولت که تا پایان ماه جاری وعده داده شده بود، گفت: قرار بود ۵۰۰ دستگاه اتوبوس آماده به شهرداری تحویل داده شود که متاسفانه محقق نشد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه اتوبوس کالای انباری نیست و باید تولید و تحویل داده شود ابراز داشت: تا آنجا که تحقیق کرده ام این تعداد اتوبوس در کشور تولید نشده و تعداد آن بسیار محدود است.

محمدی خاطر نشان کرد: معاونت حمل و نقل ترافیک و شورای شهر تهران به صورت جدی پیگیر تامین اتوبوس هستند.

وی افزود: تغییرات دستگاه های اتوبوس ها همیشه در جریان است.

رییس مرکز ارتباطات در پاسخ به اینکه چرا شهردار تهران از پتانسیل حضورش در ستاد کرونا استفاده نکرده است گفت: نقش وی در این ستاد به عنوان هماهنگ کننده شهر تهران بسیار کلیدی بوده و گزارشات وی مبنای بسیاری از تصمیم گیری ها بوده است.

محمدی در خصوص کمرنگ شدن محدودیت های شهری نیز توضیح داد: ما تابع ستاد ملی کرونا هستیم وقتی ستاد کرونا می خواهد روال فعالیت ها به حالت طبیعی بازگردد ما هم مجبور به تبعیت هستیم.

وی در خصوص بازگشت طرح ترافیک هم گفت: در شورای عالی ترافیک و شهرداری تهران تصمیم بر این است که طرح ترافیک بازگردد. و درباره این تصمیم بزودی اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع : خبرگزاری مهر

يکشنبه 28/2/1399 - 17:16


همزمان با  ماه مبارک رمضان «طرح برکت علوی» با رویکرد حل مشکلات معیشتی شهروندان در محلات با حضور فعال بسیجیان منطقه 2 اجرا شد.
به گزارش  روابط عمومی شهرداری منطقه2، اصغر عبدالهیان، فرمانده حوزه مقاومت بسیج منطقه 2 با اعلام این خبرگفت طرح برکت علوی در راستای تأکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر ضرورت ایجاد طرح مواسات و کمک مؤمنانه همزمان با  ماه مبارک رمضان برای یاری‌ رساندن به افراد کم‌بضاعت اجرا می‌شود.
وی بابیان اینکه در احادیث و روایات دینی  بر نیکوکاری و توجه به نیازمندان تاکید شده است ماه پربرکت رمضان ماه انفاق و گذشت واحسان است گفت: طرح برکت علوی در محل عرضه نیازهای ضروری مردم نظیر نانوایی‌ها، قصابی‌ها، سوپرمارکت‌ها و میوه‌فروشی‌ها اجرا می‌شود و شهروندان خیر تهرانی می‌‌توانند مبلغ مورد نظر خود را پرداخت و فیش آن را بر روی بنرهای نصب شده در مغازه قرار دهند تا نیازمندان با برداشت آن، اجناس مورد نیاز خود را خریداری کنند
وی افزود: این طرح با مشارکت حوزه مقاومت بسیج و معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه 2با نصب 50ینر در مغازه های نواحی 9 گانه اجرا شد.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج منطقه 2 در پایان تصریح کرد :این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان برای یاری‌رساندن به افراد کم‌بضاعت اجرا می‌شود
 

يکشنبه 28/2/1399 - 17:2محسن محمدیان، مشاور مدیرعامل و مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز جهانی " ارتباطات و روابط عمومی"  را به تمامی تلاشگران این عرصه به ویژه به همکاران گرامی ام تبریک عرض می نمایم.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شركت بهره برداری متروی تهران و حومه،محسن محمدیان به مناسبت بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز جهانی " ارتباطات و روابط عمومی" اظهار داشت: این روز صرفاً یک نام در یک برگ از تقویم روزگار نیست، بلکه یک سرفصل از اخلاق، علم و هنر است. و تنها متعلق به شاغلین یک حرفه نیست بلکه ویژه تمام کسانی است که به اخلاق خوب تحسین شده اند و خداوند نعمت پاسخگویی با رویی گشاده به مردم را به آنان عطا کرده است.

وی افزود: به اعتقاد من روابط عمومی یک شغل نیست، یک ویژگی اخلاقی است که هرکسی باید خویش را به آن مزین سازد و آنکه در صف اول مراوده با مردم قرار دارد به این مهم اولویت دارد،چرا که توسعه بدون اطلاع رسانی و اطلاع یابی امکان پذیر نمی باشد زیرا داده ها زمانی که تحلیل و آنالیز شوند مبدل به اطلاعات می شوند که شرایط لازم برای تصمیم گیری و تصمیم سازی است و این جاست که نقش مهم و جایگاه ویژه روابط عمومی در هر سازمان و شرکتی نمایان می شود که می تواند موفقیت های یک ارگان را بر ستون اطلاعات دقیق و دانایی استوار کند و در اخذ تصمیم های درست و شایسته، مدیران ارشد را یاری رساند.

 

محمدیان تصریح كرد: روابط عمومی شرکت بهره برداری متروی تهران نیز در دو سال گذشته اطلاع رسانی در خصوص خدمات رسانی هرچه بهتر پرسنل شرکت به شهروندان و مسافران را با تیزبینی، دانایی و هوشیاری همگام با تمامی بخش های مختلف شرکت به کار بست تا لبخند رضایت را بر لبان مردم بنشاند.

 

وی گفت: نامگذاری این روز به نام روز روابط عمومی بهانه ای شد تا بدین وسیله این روز را به شما همکاران گرامی شاغل در این مدیریت که با الهام از همدلی، هم افزایی، هم اندیشی، همسویی و صداقت ضمن حفظ مصالح شرکت در جهت انجام رسالت خطیر خود بدون هیچ چشم داشتی فعالیت می کنند تبریک و تهنیت عرض می کنم.

يکشنبه 28/2/1399 - 17:0

 


مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو از برپایی کرسی‌های تلاوت قرآن توسط قاریان مطرح کشور در ایستگاه‌های منتخب متروی تهران همزمان با اذان ظهر خبر داد.
به گزار ش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شركت بهره برداری متروی تهران و حومه کرسی های تلاوت با هدف ایجاد فضای معنوی و روحانی در ساعات نزدیك به اذان ظهر در ایستگاه شهید بهشتی در خط یك و ایستگاه میدان حضرت ولیعصر (عج) واقع در خط سه از ۲۰تا ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۹ برگزار می شود. 


کرسی های تلاوت به مناسبت ماه مبارك رمضان با حضور قاریان قران و به همت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و با همکاری معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو با عنوان «شهر خدا، شهر همدلی» با قرائت قران، اذان زنده و تواشی در ایستگاه های منتخب برگزار می شود.

يکشنبه 28/2/1399 - 16:57
مکان های عمومی و پر تردد شمال تهران با توجه به بازگشایی بوستان ها با دقت و توجه بیشتری پاکسازی، ضدعفونی و گند زدایی شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک سید حمید موسوی شهردار این منطقه در ششمین جلسه ستاد مقابله با ویروس كرونا که با هدف پیگیری مصوبات و بررسی مجموعه اقدامات صورت گرفته در این حوزه با حضور معاونین،شهرداران نواحی ده گانه و مدیران عضو این ستاد از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد با بیان مطلب فوق اظهار داشت: مکان های عمومی به ویژه ایستگاه های مترو،اتوبوس ، تاكسی، اسکان های کارگری و بوستان ها که به دلیل بازگشایی مورد توجه بیشتر مردم قرار گرفته است نیازمند دقت و توجه ویژه است و باید پاكیزگی و بهداشت محیط مد نظر قرار بگیرید و مخازن زباله روزی دوبار تخلیه و ضدعفونی شوند.

شهردار منطقه یک گفت: در ایام ماه مبارك رمضان ، كمك ها و فعالیت اعضا،تبلیغات محیطی،شعائر اسلامی مبتنی بر آموزه های دینی اجرا شود و اداره زیبا سازی در تبلیغات توجه به شعائر،آیات و رحمت و مغفرت و ادعیه مناسب را ،در شان یک كشور إسلامی و ماه مبارك رمضان انجام دهد.

موسوی افزود: فعالیت كارگروه های عضو ستاد مقابله با كرونای منطقه باید مطابق با ستاد ملی كرونای كشور باشد و همانطور که مدیریت و کنترل ویروس کرونا با مشارکت‌ و همدلی مردم، ما را از دیگر کشورها متمایز کرد ، معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه همچنان از مشاركت گروه های مذهبی و طلاب داوطلب با گروه های هنری كه در بیمارستانها برنامه اجرا می كنند استقبال و استفاده كند.

وی كنترل و نظارت مستمر كارگاه های ساختمانی تو سط ادارات شهرسازی نواحی و رعایت پروتكل های بهداشتی را مورد تاکید قرار داد و از شهرداران نواحی خواست تمهیدات ویژه در خصوص پاکسازی و لایروبی انهار،كانالها و جویهای آب و جلوگیری از ورود فاضلاب ها به انهار را انجام دهند

يکشنبه 28/2/1399 - 16:53

 

 

کمک های مؤمنانه مجمع خیرین منطقه 19 همزمان با شب احیا بین خانواده های کم برخوردار توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، محسن فریدی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه با اعلام این خبر گفت: به همین مناسبت رزمایشی در سالن ورزشی یاس خانی آباد نو اجرا و طی آن 110 بسته حمایتی شامل مواد غذایی مصرفی و 200 پک اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده بین خانواده های کم برخوردار توزیع شد.

او افزود: کمک های مؤمنانه با حمایت کارگروه تخصصی فرهنگی و اجتماعی شورایاران و مجمع خیرین منطقه و همچنین گروه جهادی مهندس توکلی و موسوی همزمان با بیست و سومین شب ماه مبارک رمضان صورت گرفت.

فریدی کمک به نیازمندان را از تأکیدات قرآن و اسلام دانست و اظهار کرد: ماه رمضان فرصتی برای خودسازی و دستگیری از نیازمندان است و باید این فرصت را مغتنم بشماریم.

به گفته این مسئول اهدای بسته های حمایتی و اقلام بهداشتی بین افراد نیازمند و خانواده های کم برخوردار از اقدامات ویژه ای است که با مشارکت خیرین و در روزهای شیوع ویروس کرونا  طی بیش از ده مرحله در محلات و نواحی انجام شده است و امیدواریم با همدلی و تداوم کمک های خیرانه بتوانیم شاهد پایان روزهای سخت و شکست کامل این ویروس باشیم.

 

 

يکشنبه 28/2/1399 - 16:47

 

 

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار از برنامه های مدون درخصوص توسعه و استفاده از سیستم های خورشیدی و انرژی های تجدید پذیر در بوستان های محلی و جنگلی و مراکز تفریحی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4، "حمیدرضا فرخی" با اعلام این خبر گفت: در راستای تحقق شعار "شهر دوستدار محیط زیست" و به منظور کاهش آلودگی های محیط زیستی ، توسعه استفاده از سیستم های خورشیدی و انرژی های تجدید پذیر ، محل های مناسب در منطقه تعیین و ظرفیتها مشخص شد.

وی در ادامه گفت: اداره محیط زیست منطقه 4 درسال جاری نسبت به تعمیر و تعویض 66 پنل خورشیدی در سطح منطقه اقدام خواهد کرد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار در ادامه از احداث نیروگاه خورشیدی در دو بوستان جنگلی منطقه خبر داد و گفت: این نیروگاه با تولید برق حداقل 60 کیلو واتی در دو بوستان جنگلی یاس فاطمی و تلو هزار هکتاری در دستور کار قرار دارد.

فرخی در پایان گفت: صرفه جویی در مصرف انرژی، کاهش معضلات محیط زیستی و آلودگی ها ، اصلاح الگوی مصرف و جایگزینی انرژهای تجدید پذیر از دیگر اهداف پروژه های محیط زیستی منطقه چهار در سال جاری است

يکشنبه 28/2/1399 - 16:44

 

اطلاعات تازه‌ای در خصوص برنامه هوآوی برای تولید چیپ‌ست‌هایی جدید بر پایه فناوری مدرن ۵ نانومتری منتشر شده است.

در حال حاضر Huawei Kirin 990 5G گزینه‌ای سطح‌ بالا و قدرتمند در میدان مبارزه­­ چیپ‌ست‌ها به حساب می‌آید که در گوشی‌های هوشمند پرچمدار هوآوی مورد استفاده قرار گرفته‌اند. علی‌رغم عملکرد قدرتمند این پردازنده، هوآوی در مسیر توسعه چیپ‌ست‌هایی قوی‌تر برای استفاده در محصولات جدید خود قرار دارد.

بر اساس اطلاعات منتشرشده تراشه پرچمدار جدید هوآوی Kirin 1000 نام خواهد داشت. این چیپ‌ست جدید توسط TSMC که یک تولیدکننده تایوانی در بازار ساخت نیمه‌هادی‌ها است، بر اساس فناوری ۵ نانومتری تولید خواهد شد.

براساس پیش‌بینی‌ها این پردازنده پرچمدار در گوشی‌های هوشمند سری Huawei Mate 40 استفاده خواهد شد. انتظار می‌رود این محصولات جدید در ماه سپتامبر میلادی معادل با مهرماه 1399 معرفی شوند.

 

جدا از اطلاعاتی که از چیپ‌ست Kirin 1000 منتشر شده، گفته می‌شود چیپ‌ست پرچمدار بعدی هوآوی نیز Kirin 1100 نام دارد که برای عرضه در سال یعد در نظر گرفته شده است. محصولی که بر اساس اطلاعات موجود با استفاده از فناوری 5NM+ تولید خواهد شد. فناوری 5NM+ در واقع نسخه بهبودیافته فناوری ساخت ۵ نانومتری تراشه‌ها به حساب می‌آید. در حال حاضر نمی‌توان به طور قاطع در خصوص برنامه‌های هوآوی برای استفاده از Kirin 1100 اظهارنظر کرد اما می‌توان انتظار داشت این چیپ‌ست سطح‌بالا در محصولاتی نظیر سری Huawei Mate 50 مورد استفاده قرار بگیرد.

Huawei Kirin 1000 از هسته‌های پردازشی ARM Cortex-A77 بهره‌مند خواهد شد. در حال حاضر محصولی مانند Huawei Kirin 990 از هسته‌های پردازشی Cortex-A76 استفاده می‌کند.
 Cortex-A77 باعث بهبود عملکرد پردازشی تا میزان حداقل 20 درصد خواهد شد.

 

هوآوی در ماه گذشته میلادی از تراشه Huawei Kirin 985 رونمایی کرده که از نظر سطح عملکرد، جایگاهی میانه در بین چیپ‌ست پرچمدار Kirin 990 و چیپ‌ست میان رده Kirin 820 دارد. این محصول از مودم ادغام شده در تراشه اصلی مجهز به فناوری 5G استفاده کرده و پردازشگر گرافیکی آن هم Mali-G77 است. بر اساس گزارش‌های موجود، این محصول موفق شده امتیازی فراتر از ۳۸۰۰۰۰ در بنچمارک‌ AnTuTu ثبت کند که یکی از معتبرترین سرویس‌های تست سخت‌افزار در دنیا محسوب می‌شود.

حال باید منتظر ماند و دید تراشه‌های آینده هوآوی، نظیر مدل Kirin 1000، نسبت به نسل‌های پیشین خود تا چه حد قدرتمندتر خواهند بود.

يکشنبه 28/2/1399 - 16:40


 
 
 


 
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تاکید بر اینکه روز جهانی ارتباطات و هفته روابط عمومی، فرصت مناسبی برای تبیین اهمیت، نقش و جایگاه روابط عمومی‌ها و فعالان عرصه اطلاع رسانی و روشنگری افکار عمومی است، گفت: با پیچیده‌تر شدن فناوری‌های ارتباطی و رشد و توسعه شبکه‌های اجتماعی، سطح جدیدی از واکاوی تصمیمات مسئولان فراهم می‌شود که مبتنی بر «روایت مردم» است. 
 


به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ سید سعید راد با گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و هفته روابط عمومی، افزود: در شرایطی که دشمن تلاش می‌کند تا از طریق رسانه و در بستر شبکه‌های اجتماعی مردم را ناامید کند، حضور فعال روابط عمومی، اطلاع‌رسانی به‌هنگام و شفافیت در انتشار اخبار با همکاری رسانه‌ها و همراهی خبرنگاران، می‌تواند توطئه دشمن را خنثی کند.
وی با اشاره به اینکه بر اساس نظرسنجی‌های صورت گرفته، سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران توانسته رضایت بیش از 71 درصد مراجعه‌کنندگان به میادین میوه و تره بار را کسب کند، اظهار کرد: با وجود این، همچنان معتقدیم که باید تلاش کنیم تا رضایتمندی شهروندان را افزایش دهیم و به این منظور، تمام تلاشمان را می‌کنیم تا مایحتاج روزانه بخش زیادی از شهروندان در 245 میدان و بازار میوه و تره بار را با حفظ اختلاف 40 درصدی قیمت‌ها نسبت به سطح شهر در عین حفظ کیفیت، تامین نماییم.
راد با اعلام اینکه مدیریت شهری در 245 میدان و بازار میوه و تره بار بیشترین ارتباط را با شهروندان دارد، «کیفیت مطلوب»، «قیمت مناسب» و «مشتری‌مداری» را به عنوان سه هدف راهبردی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، اعلام و تصریح کرد: باور داریم که هیچ برنامه‌ای، بدون مشارکت و همراهی شهروندان موفق نخواهد شد و جلب این مشارکت و همراهی، ضرورت تغییر در نگاه به روابط عمومی و نیل به یک روابط عمومی قوی و کارآمد است.
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تاکید بر اینکه اعتماد شهروندان به این سازمان بزرگ‌ترین سرمایه آن است، خاطرنشان کرد: لازمه حفظ و ارتقای این سرمایه اجتماعی ارزشمند، ارتباط دو سویه و تعامل مستمر بین شهروندان و سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار است که از طریق همکاری رسانه‌های جمعی و همراهی خبرنگاران محقق می‌شود.

شنبه 27/2/1399 - 18:25تمهیدات ویژه برای جلوگیری و مهار آتش سوزی در جنگل سرخه حصار اتخاذ شد.


به گزارش  روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، مرتضی رحمان زاده، شهردار این منطقه ، بوستان های جنگلی و عرصه های منابع طبیعی را جزو سرمایه های ملی برشمرد و افزود: این بوستان ها  دارای ارزش حیاتی بوده که حفاظت و مراقبت از این میراث های ماندگار ضروری و با اهمیت است.

او با اشاره به تعاملات شهرداری منطقه و  آتشنشانی برای  بررسی راهکار های موثر در جلوگیری و مهار آتش سوزی های احتمالی در فصل گرما اظهار داشت: طی بازدید مشترک مدیران منطقه و آتشنشانی ، ضمن بررسی نقاط قوت و  ضعف برای مهار آتش سوزی ها ، راهکار های موثر در این زمینه ارائه و در جلسه ای مشترک ، ضمن جمع بندی ، اقدامات پیشگیرانه در رئوس فعالیت های معاونت خدمات شهری و محیط زیست و سازمان آتشنشانی منطقه قرار گرفت.

او با بیان اینکه ایجاد مسیرهای دسترسی و آتش بر در بوستان جنگلی سرخه حصار با هدف ارسال تجهیزات و امکانات به محل آتش سوزی و اطفای حریق ضروری است ، ادامه داد : از این رو عملیات ایجاد آتش بر در نقاط حساس و پر خطر و حریم از جمله تمهیدات منطقه برای جلوگیری و مهار آتش سوزی است .

شهردار منطقه ۱۳ ، ازدیاد علف را  یکی از علل آتش سوزی های احتمالی برشمرد و ادامه داد که با توجه به ازدیاد علف در پی بارندگی‌های اخیر ، علف تراشی و جمع آوری علف های خشکیده نیز در دستو کار قرار دارد.
رحمان زاده خاطر نشان کرد:  همچنین با تهیه امکانات لازم ، نیرو ها به کپسول آتشنشانی تجهیز می شوند تا در سریع ترین زمان نسبت به مهار اتش اقدام کنند.

شنبه 27/2/1399 - 18:21