• Nombre de visites :
  • 3853
  • 24/10/2007
  • Date :

VAHDET İçin Duaya ve Duyarlılığa Davet!

dua
    Terör devletleri ve gasıp rejimler işgal ettikleri topraklarımızda hiçte adil olmayan, güç dengesinin gözetilmediği, zulmü ve fitnesiyle firavunu geride bırakan bir siyasetle İslam halkına kan kusturmaktadır. Bunun yanında Irak"tan Afganistan"a, Lübnan"dan Türkistan"a, Filistin"den Haremeyn"e, Kafkaslardan Patani"ye Keşmir"e kadar yeryüzünün dört bir yanında emperyalist-siyonist katiller çetesine ve tefrikanın, asabiyetin her tonuna karşı şanlı İslami direniş bayrağı dalgalanmakta.

    Ancak diğer bir yandan da içinde bulunduğumuz şu günlerde ümmeti en derinden yaralayan kardeş kavgası ve bu fitneye alet olma ahmaklığı mantıksız ve acımasızca yayılmaya devam ediyor. Mezhep çatışmaları adı altında gerek işgalciler gerekse piyonları tarafından körüklenen iç savaş, işgalin açtığı yaradan daha büyük bir yara açıyor İslam toplumunun sinesinde. Mümine mümin kanı dökmenin haram kılındığı unut(tur)uluyor. Irak caddeleri artık dökülen kardeş kanlarıyla yıkanıyor. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyulan şu zamanda yaşanan bu iç çatışmalar-çekişmeler en çokta işgalcilerin ekmeğine yağ sürüyor.

    Kudüs Yolu ekibi olarak, Irak"taki kardeşlerimizin Türkiyeli müslümanlara duyarlılığa ve duaya davetlerini siz değerli takipçilerimize iletiyor;

    Zihnimizdeki mezhep merkezli önyargılardan arınarak yek vücud olmak için.

    İman merkezli kardeşliğimizi esas bilerek, soylu direnişimizi yalnızca küfrün, zulmün, işgalci terörün olduğu menzilden yana çevirmek için,

    Vahdet için duaya ve duyarlılığa davet ediyoruz sizleri.

  Ey Rabbimiz! Irak"ta ve tüm coğrafyamızda ekilmeye çalışılan fitne tohumlarına karşı, işgalcilerin, Müslümanlar arasında yaymaya çalıştığı tefrika belasına karşı, bütün Müslümanlara, kendilerini sırat-ı müstakime yöneltecek bir hidayet, dost ile düşmanı birbirinden ayırabilecek bir feraset ve işgali defedecek gerçek bir vahdet nasip et! Yeryüzünde fesadı yayan ve kullarını katleden müstekbirleri, Ümmetinin eliyle helak eyle! Ey Rabbimiz, içimizde düşüncesizlere katından açık bir delil indir! Müslümanların kardeş olduklarını unutup, Irak"ta ve coğrafyamızın dört bir yanında fitneye alet olanlara, gerçeği görmeyi, Medine"den yükselen Uhuvvet iklimini yeniden hatırlamayı ve Modern Buas fitnelerine alet olmamayı nasib et!

    Kalblerimizi kaynaştır ve aramızda ki nifak çıbanlarını kurut. İslam ümmetinin en büyük düşmanı olan tefrikaya karşı bizi yenik düşürme. Tağutların zulümlerini,aldatmacalarını, oyunlarını ve sömürülerini anlayamayan zavallı halkımıza bilinç, cesaret, özgürlük ve aziz İslamı bahşet.

    Rabbimiz! Nifakı bayraklaştıran, tefrikayı kaynatan, fitneyi azgınlaştıran bütün zalim ve fasidlerden ümmetimizi koru.

    Ve Ey Rabbimiz! İçimizdeki beyinsizler yüzünden bizi helak etme! 

Kaynak:Kudusyolu.com


Vahdet ne demektir ?

İslam Ümmeti Birliği

 

  • Yazdır

    Arkadaşlarına gönder

    Yorumlar (0)