• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
تعداد مطالب : 14564
تعداد نظرات : 49
زمان آخرین مطلب : 578روز قبل

 


رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از راه اندازی ستاد مدیریت بحران در نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت خبر داد و گفت: این ستاد با توجه به گستردگی نمایشگاه برای پیشگیری و مقابله با هرگونه حادثه احتمالی ایجاد شده است.


احمد صادقی شامگاه سه شنبه در نخستین آیین شبگردی اصحاب رسانه در سال 94 با بیان اینکه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران همواره شاهد خضور اجتماعات بزرگ است افزود: ستاد مدیریت بحران در این نمایشگاه فعال خواهد بود تا از هرگونه حادثه احتمالی جلوگیری کند و در صورت بروز حادثه تبعات ناشی از آن را به حداقل برساند.

وی با اشاره به اینکه برای شهر ایمن نیازمند طرح های جامع هستیم گفت: این سازمان در زمینه کنترل سیلاب ها با هم اندیشی سه سازمان مسوول دیگر، طرح جامع کاهش خطرپذیری را آماده کرده که در مراحل نهایی بوده و پس از تصویب شورای اسلامی شهر تهران به دستگاه ها ابلاغ می شود.

صادقی با بیان اینکه پهنه های گسل شهر تهران و موقعیت مکان های مختلف نسبت آن شناسایی شده خاطرنشان کرد: سازمان پیشگیری و مدیریت بحران آمادگی دارد به صورت برخط و آزمایشی هشدار سریع زلزله را در اختیار دستگاه های نیازمند قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه در زمان وقوع زلزله دو موج اولیه و ثانویه داریم که فاصله میان آنها از 10 ثانیه تا 40 ثانیه متغیر است گفت: موج اول مخرب نبود و با اطلاع سریع می توان اقدامات زیادی از جمله فطع شبکه آب، برق، گاز و مترو را به منظور کاهش آسیب و خسارت انجام داد.

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران تاکید کرد: باید سیستم های هشداردهنده سطح شهر فعال و مردم نسبت به آژیرهای هشداردهنده شرطی شوند.

وی احیای خانه های دوام و ایمنی، ایجاد روند واحد برای اطلاع رسانی درپیرامون حوادث و انتخاب رابط خبری در محلات، تهیه سند کاهش خطرپذیری در سه محله از هر منطقه، تهیه سیستم هشدار برخط در زمینه بادهای شدید با همکاری سازمان هواشناسی و توجه ویژه به امر آموزش در این زمینه را به عنوان اولویت های سازمان پیشگیری و مدیریت بحران در سال جاری عنوان کرد.

صادقی در ادامه با اشاره به اینکه این سازمان در حال طی کردن دوران گذار است گفت: مدیریت بحران باید مبتنی بر تفکر خطر محوری و فعالیت های پیشگیرانه باشد، بنابراین یکی از راهبردهای سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در سال جاری ارتقای آمدگی شهروندان، انجام فعالیت های پیشگیرانه و ایجاد زیرساخت های اولیه برای مقابله با بحران است.

وی افزود: باید خطر را بشناسیم و قبل از بروز آن رفع خطر یا کاهش اثرات را داشته باشیم، به همین منظورانجام برنامه های علمی و همگام با تجارب بین المللی در دستور کار این سازمان قرار دارد.

صادقی مشارکت شهروندان و ارتقای نقش آنان در مدیریت بحران را بسیار تعیین کننده دانست.

به گفته ی وی، برنامه ها باید براساس شناخت مخاطرات تنظیم شود.

وی نبود مدیریت واحد در نظام مدیریت بحران را یکی از مشکلات این حوزه خواند و گفت: این موضوع نیازمند بازنگری کلی و تشکیل یک نظام واحد برای هماهنگی و ایمنی شهر است.

صادقی افزود: در همین راستا این سازمان در حال نوشتن دستورالعمل پیرامون تمامی مباحث مدیریت بحران در مراحل چهارگانه پیشگیری، آمادگی، مقابله و بازتوانی است که پس از نهایی شدن باید به تصویب مراجع مختلف برسد.

وی امضای تفاهم نامه با آموزش پرورش درخصوص طرح «مدرسه آماده» را مورد اشاره قرار داد و گفت: این طرح از تابستان سال جاری کلید می خورد تا در آغاز سال تحصیلی 95- 94 طرح مدارس آماده اجرا شود.

در ادامه این برنامه، خبرنگاران از بخش های مختلف سازمان پیشگیری و مدیریت بحران بازدید کردند و با چگونگی فعالیت این سازمان آشنا شدند.

منبع:ایرنا

شنبه 29/1/1394 - 18:21

رییس اداره زیباسازی شهرداری منطقه4 از اجرای 4هزار متر نقاشی دیواری در سطح منطقه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4، حسینی با بیان این مطلب گفت: اداره زیباسازی شهرداری منطقه 4  درخصوص نماسازی وهویت بخشی به سیمای شهری ، اقدام به اجرای نقاشی دیواری در6 نقطه در سطح منطقه نموده است.
وی ادامه افزود: این تصاویر که با متراژ تقریبی 4 هزار متر مربع، برگرفته از مفاهیم طبیعی، دینی و مذهبی، وشکوفایی بهار وآغاز فصل جدید می باشد به صورت نقاشی دیواری وبا رنگهای اکریلیک کار شده است.
حسینی در ادامه به نصب احجام تزیینی ومذهبی در روزهای آغازین سال جدید اشاره کرد و گفت: این المانها و احجام تزئینی و مذهبی با همکاری عوامل نواحی نه گانه در سطح منطقه و در محدوده خیابانهای هنگام ، فرجام ، بزرگراه امام علی (ع) و بوستان با موضوع های شهری، فرهنگی ومذهبی جانمایی شده است.
رئیس اداره زیباسازی منطقه در ادامه افزود: همچنین در این ایام 50 پایه چراغ مزین به اسمائ الهی درمقابل  10 مسجد محوری منطقه نصب شده است.
وی با اشاره به اینکه پیش از این 300 پایه چراغ نوری مزین به اسماء الهی وائمه اطهار(ع) درمقابل 61 مسجد نصب شده بود ، افزود: این پایه ها که از جنس آهن ونور و با رنگ بندی سبز تولید شده اند؛ به روش فتوسل ساخته شده اند که در طی  روز خاموش و شب هنگام شب روشن خواهند شد
شنبه 29/1/1394 - 18:4

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 15 گفت: همزمان با هفته سلامت دهکده سلامت از اول اردیبهشت در بوستان پامچال برپا می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، ابوالفضل حیدری با اعلام مطلب فوق افزود: دهكده بزرگ سلامت در طول هفته سلامت به منظور ارائه خدمات آموزشی سلامت محور با 15 غرفه شامل ورزش و سلامت، طب سنتی- اسلامی، از مزرعه تا سفره، مشاوره و روانشناسی، رادیو سلامت، آسمان آبی زمین پاک، سلامت در قرآن،کودک و سلامت،پلیس و سلامت، مشاوره تغذیه و تست BMI،  کلینیک گل و گیاه، کانون های محلی سلامت محور، دوام و ایمنی، معرفی ظرفیت های سلامت منطقه و ...  برپا می شود.
 وی با اشاره به برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در بوستان آزادگان خاطر نشان کرد: در این راستا منطقه میزبان مناطق پهنه شرق (مناطق 14 15- 13-4-8) در بوستان آزادگان خواهد شد.
معاون اجتماعی و فرهنگی یادآور شد: برگزاری جشنواره بزرگ سفره سلامت و تغذیه با حضور اعضای كانون های محلی، اجرای برنامه آدینه سلامت در نواحی میزبان نماز جمعه (قیامدشت و خاورشهر) و استقرار پایگاه سلامت در این محل ها، اجرای نمایشهای میدانی با موضوع سلامت در محل دهكده سلامت و معابر پر تردد و مدارس منتخب، اجرای مسابقه 4گزینه ای " یك عمر سلامت با تغذیه سالم" ویژه پرسنل و خانواده های آنان و نواختن زنگ سلامت در مدارس با حضور شهردار منطقه و نواحی از جمله برنامه های اجرایی این هفته است.
به گفته وی بازدید از بیمارستان های بیماری های خاص و مهدیه و عیادت از بیماران بستری و همچنین تقدیر از كادر درمانی بیمارستانها و مراكز درمانی، برگزاری همایش منطقه ای و تقدیر از فعالان حوزه سلامت نیز با حضور مسئولان منطقه ای برگزار خواهد شد.
براساس این گزارش، ارائه خدمات رایگان در مركز فرآموز و باشگاه چاقی، ارسال پیامك در حجم انبوه با متون سلامت محور تحت عنوان سفیران سلامت، تولید و توزیع محصولات آموزشی در قالب بروشور و لوح فشرده از اقداماتی است که طی هفته انجام می شود.
شنبه 29/1/1394 - 18:2

به مناسبت  تکریم مادران و همسران شهدا ،مراسم بزرگداشت مقام مادران معظم و همسران گرانقدر شهدا و ایثارگران در ناحیه سه دارالشهدای تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 17، این مراسم در ناحیه سه منطقه 17 با حضور ایرج مرشدلو ،شهردار ناحیه 3 ، ابویی مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه برگزار شد و طی آن از مادران شهدا و همسران بزرگوارجانبازان ساکن دراین ناحیه تجلیل شد.

ایرج مرشدلو ، شهردار ناحیه سه منطقه 17در ابتدای این مراسم گفت : حقی که شهدا و خانواده این عزیزان بر گردن ما دارند قابل جبران نیست ، اگر ایثار و شهامت، شجاعت، صبر و استقامت این شیر زنان ایران زمین نبود، خدا می دانست چه بر سر نهال نوپای انقلاب می آمد، این دلاور زنان بودند که فرزندان جوان و نوجوان خود را برای خط مقدم جبهه آماده می کردند و برای دفاع از ولایت سینه سپر می کردند تا یک وجب از خاک مقدس این سرزمین در دست دشمن تا دندان مسلح نیفتد.

در ادامه این مراسم ، مادران و همسران شهدا با ذکر خاطره ای از عزیزان خود گفتند ما با خدا وند معامله کرده ایم و انتظاری از غیر او نداریم ، خداوند خود صبر و تحمل این مشقت ها در فقدان فرزندانمان را به ما عطا کرده است و باری این نعمت همیشه شکرگذار او خواهیم بود .

درپایان  این مراسم از چهارده تن از مادران و همسران شهدا وایثارگر با اهدای لوح سپاس تجلیل و قدردانی شد.
شنبه 29/1/1394 - 18:1

 

شهردار منطقه 19 از برپایی جشنواره مناسبتی هفته زمین پاک ویژه دانش آموزان و همیاران محیط زیست منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، رضا نثاری در تشریح برنامه های مناسبتی هفته زمین پاک گفت: این برنامه ها از چهارشنبه 2 اردیبهشت که به عنوان زمین پاک نامگذاری شده است آغاز شده و به مدت یک هفته در اماکن عمومی و فرهنگی برگزارمی شود.

وی به برپایی جشنواره هفته زمین پاک در بوستان ولایت اشاره و بیان کرد: این جشنواره از ساعت 9 تا 12 روز شنبه 5 اردیبهشت ویژه 200 دانش آموز و همیار محیط زیست در سالن آمفی تئاتر استاد شهریار بوستان برگزار می شود.

طی جشنواره هفته زمین پاک ضمن ارائه مطالب آموزشی درخصوص پسماند و اهمیت حفظ محیط زیست، مسابقه بازیافت اجرا و از برندگان تقدیر می شود.

همچنین در کنار این جشنواره غرفه بازیافت در بوستان مستقر شده و به ارائه خدمات آموزشی به شهروندان می پردازد.

نثاری برپایی راهپیمایی و پاکسازی نمادین بوستان افرا را از دیگر برنامه های پیش بینی شده برای هفته زمین پاک اعلام کرد و افزود: این ویژه برنامه با مشارکت 100 دانش آموز در روز یکشنبه 6 اردیبهشت همراه با توزیع کیسه های پسماند خشک در بوستان افرا تدارک دیده شده است.

به گفته وی به منظور آشنایی شهروندان با کاربردهای بهینه مواد بازیافتی نمایشگاهی با موضوع بهترین ها از دورریختنی ها در محوطه بیرونی ساختمان ناحیه یک درنظر گرفته شده که طی آن آموزش چهره به چهره بازیافت به همراه جشن هفته زمین پاک نیز اجرا خواهد شد.

این مسئول خاطرنشان کرد:برگزاری کارگاه آموزشی اثرات مخرب مواد شوینده بر آب و خاک ویژه بانوان در سرای محله شریعتی جنوبی و اجرای مسابقه نقاشی جهت کودکان پیش دبستانی در خانه اسباب بازی ناحیه 5 از دیگر برنامه های پیش بینی شده به مناسبت هفته زمین پاک است.

شنبه 29/1/1394 - 18:0


شهردار منطقه 10 از برپایی دهکده سلامت در بوستان تهرانی و راه اندازی ده ها ایستگاه سلامت و کارگاه آموزشی از یکم اردیبهشت به مدت یک هفته در خانه های سلامت و مراکز آموزشی و درمانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 10، فرامرز عظیمی شهردار منطقه با اعلام این خبر هدف از برگزاری برنامه های هفته سلامت را افزایش آگاهی شهروندان و داشتن جامعه ای مترقی در سایه سلامت و تندرستی جسمی و روحی برشمرد و گفت: رویکرد برنامه های هفته سلامت شهرداری تهران بر اساس شعار امسال سازمان بهداشت جهانی تحت عنوان "ایمنی غذا از مزرعه تا سفره " تعریف شده و در همین راستا اهمیت و توجه جدی به این شعار، موجب تضمین سلامت انسان و موفقیت در مسایل فردی و اجتماعی می شود.

وی با اشاره به اهم برنامه ها و فعالیت های اداره سلامت منطقه گفت: در روز اول اردیبهشت زنگ سلامت در مدرسه حضرت فاطمه (س) به همراه توزیع صبحانه سالم و سیب، اهدا پکیج و اجرای مسابقات ورزشی نواخته می شود همچنین دهکده سلامت در بوستان تهرانی با برپایی 25 غرفه کانون های سلامت منطقه و استقرار ارگان های متولی سلامت شامل آتش نشانی، کلانتری، مرکز بهداشت جنوب، سازمان آموزش و پرورش، انجمن پرستاری و ... به همراه اجرای گروه های نمایشی، ارائه مشاوره، غربالگری قند و فشار خون، آشنایی با طب سنتی و گیاهان دارویی، تقدیر و تشکر از فعالان حوزه سلامت و ... به ارائه خدمات سلامت به شهروندان خواهند پرداخت.

شهردار منطقه افزود: در این غرفه ها علاوه بر معرفی توانمندی های حوزه سلامت، با برپایی ایستگاه های فرهنگی و اجرای سخنرانی علمی، برگزاری مسابقه و ... در صددیم در جهت جلب مشارکت های مردمی گام برداریم.

شهردار منطقه عیادت از بیماران، تجلیل از پرستاران نمونه، بازدید از مراکز توانبخشی آرمان، نیوشا و انجمن معلولان را با هدف ایجاد همدلی از برنامه های بزرگداشت هفته سلامت برشمرد و تصریح کرد: برگزاری کارگاه های آموزشی در سرای های محلات، مساجد، مدارس، پایگاه های بهداشت، برپایی جشنواره غذای سالم در بوستان های رضوان، باقری زند و خانواده، اجرای مسابقات، فرهنگی، ورزشی، آموزشی در مدارس، برگزاری برنامه های شاد و نمایش عروسکی، اجرای پیاده وری نمادین در بوستان رازی با حضور 200 نفر به همراه توزیع صبحانه سالم، همایش اختتامیه هفته سلامت و تقدیر از فعالان سلامت، دبیران کانون ها و ... از برنامه های اجرایی در هفته سلامت خواهد بود.

به گفته وی، در راستای اجرای کمپیبن آسمان آبی و زمین پاک و حفظ سلامت شهروندان و ایجاد روحیه شادابی و نشاط، کارناوال شادی در روز دوشنبه 31 فروردین از ساعت 10 تا 12 در بوستان رضوان و خیابان های اطراف راه اندازی می شود.
شنبه 29/1/1394 - 17:59

با هدف ارتقاء آگاهی و آشنایی شهروندان با اصول شهروندی و شهرنشینی و افزایش کیفیت زندگی شهری ، 16 هزار شهروند شمال تهران در سراهای محلات با اصول شهر نشینی آشنا شدند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک ، بی نظیر سیاوشی مدیر اداره آموزشهای شهروندی شهرداری منطقه یک با اعلام این خبر اظهار داشت: در سال گذشته بیش از 615 کارگاه و کلاس آموزشی در سراهای محلات منطقه یک برگزار شد که طی آن 16 هزار و 691 نفر از شهروندان با استفاده از آموزشهای در دسترس و رایگان ، از این فرصت استفاده کردند.
وی افزود : خانه های علم و زندگی در تمامی محلات مسئول برپایی و اداره کردن این کارگاه ها است که با هدف تقویت مهارت های زندگی و آشنایی با حقوق شهروندی ، مدیریت رفتار ، بهبود ارتباطات اجتماعی و فردی ، بازیافت ، محیط زیست ،آتش نشانی ، علمی و آموزشی و با توجه به نیاز فرهنگی و اجتماعی در محلات برگزار می شود.
وی با بیان اینکه دوره های آموزشی براساس نیاز اقشار و متناسب با گروه های سنی مختلف شهروندان در محلات برگزار می شود افزود : خانه های دوام ، ایمنی ، کودک و علم و زندگی ، خانه های چهارگانه آموزشهای شهروندی در سرای محلات منطقه هستند که با استقبال شهروندان و با برگزاری انواع دوره ها و کارگاههای آموزشی ، همایش ، گردهمایی ویژه گروههای سنی مختلف فعالیتی پویا دارند .
سیاووشی تصریح کرد: این کارگاهها در مدارس و برای دانش آموزان و والدین آنها نیز برگزار می شود و در سال 94 نیز ارتقا خواهد یافت.
شنبه 29/1/1394 - 17:57


  معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به بودجه سال94 خدمات شهری گفت: نسبت به سال گذشته بودجه امسال افزایش داشته است و این کمک می کند تا بهتر بتوانیم برنامه هایی که برای خدمات مطلوبتر به شهروندان داریم، اجرایی کنیم.
 


مجتبی عبداللهی در گفت و گو با شهرنوشت، در خصوص بودجه پیش بینی شده معاونت خدمات شهری شهرداری تهران در سال 94 افزود: در ارتباط با بودجه با تلاش و پیگیری های صورت گرفته و تعامل حوزه خدمات شهری با کمیسیون سلامت و محیط زیست کلیات بودجه نهایی تصویب و به تمامی مناطق 22 گانه ابلاغ می شود.

وی در خصوص شاخصه های بودجه سال آینده که در آن اعتباری برای کارخانه زباله سوز در نظر گرفته شده است، ادامه داد: تخصیص بودجه مناسب به حوزه زباله سوز از اتفاق های خوب بودجه سال 94 است. امیدواریم با تلاش های صورت گرفته بتوانیم در ارتباط با زباله سوز و اقدامات در این زمینه و عقد قراردادهای لازم به موقع اقدام کنیم.

عبداللهی با تاکید بر اینکه با این میزان بودجه شاهد تحولی در زباله سوزهای شهر تهران خواهیم بود، اضافه کرد: همچنین اقداماتی که باید در حوزه پسماند صورت پذیرد خصوصا درخصوص تفکیک پسماند خشک وتر از اولویت های ماست.

وی با بیان اینکه در بخش رفت و روب در شهر تهران افزایش اعتبار داشته ایم، تصریح کرد: 70درصد بخش پسماند و رفت و روب به حقوق پرسنل بازمی گردد که امسال حقوق این افراد افزایش یافته است و این ماحصل فعالیت خوب در کمیسیون خدمات شهری شوراست که این بودجه پیشنهادی را تایید و مورد ابلاغ قرار دادند. بدین ترتیب امیدواریم شاهد بهبود وضعیت معیشت کارگران خدمات شهری و فضای سبز باشیم.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه در اولویت بعدی بودجه افزایش فضای سبز شهر تهران خواهد بود، گفت: در بخش افزایش سرانه فضای سبز خرید و تملک باغات در شهر تهران خواهد بود که اعتباری در این خصوص به معاونت خدمات شهری ابلاغ شده است. این در حالیست افزایش بوستان ها و تفرجگاه های شهر تهران برای شهروندان در دستور کار است. البته در خصوص تملک باغات کن هم برنامه ریزی کرده ایم.

وی با تاکید بر افزایش اعتبارات در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و سازمان میادین میوه و تره بار اذعان کرد: در حوزه آتش نشانی افزایش تعداد ماشین آلات سبک و سنگین و مناسب با معابر کم عرض در سطح شهر تهران مدنظر است. افزایش تعداد میادین میوه و تره بار در پایتخت و خدمات دهی بهتر در کمترین مسافت ممکن برای شهروندان در محلات و مناطق شهر تهرانهم اولویت کاری در حوزه سازمان میادین است.

چهارشنبه 26/1/1394 - 19:31

به منظور بهسازی شبکه معابر بوستان یاس و تسهیل و تسریع توام با ایمنی برای تردد وسایل نقلیه و شهروندان بیش از 12  هزار تن آسفالت در معابر این بوستان پخش شد.
به گزارش روابط‌ عمومی شهرداری منطقه یك، مهندس بهمن محبوبی معاون فنی و عمرانی شهرداری این منطقه با بیان خبر فوق، اظهار داشت : ساماندهی عمرانی بوستان جنگلی یاس یکی از بزرگترین پروژه های طرح استقبال از بهار فاطمی بود که عملیات اجرایی آن از اسفند ماه 93 آغاز شد  و باتوجه به معابر جنگلی و غیر آماده، جهت تردد وسایل نقلیه ، عملیات راهسازی و زیر سازی معابر به وسیله ماشین آلات سنگین راهسازی صورت گرفت.
وی افزود : عملیات خاکبرداری ، تسطیح و رگلاژ، آماده سازی بستر، آسفالت برخی از معابر، ایجاد زمینهای بازی کودکان ، احداث سکوهای استقرار سرویس بهداشتی و نمازخانه انجام و طی آن بیش از 12 هزار تن آسفالت جهت روکش معابر به کار رفت .
معاون شهردار منطقه یک تصریح کرد: آسفالت مورد نیاز جهت روکش معابر این بوستان توسط 5 کارخانه آسفالت تامین شد.
وی خاطر نشان کرد: شانه های خاکی طرفین معابر نیز با استفاده از شن های رنگی آماده عبور و مرور شد که این موضوع جلوه خاصی از لحاظ بصری به فضای این بوستان بخشید
چهارشنبه 26/1/1394 - 16:49

 

ایستگاه های سلامت با انجام غربالگری قندخون، فشار خون و مشاوره تغذیه از اول تا هفتم اردیبهشت در پایانه بیهقی، تره بارجلال آل احمد، تره بارتوانیر، مسیر نمازجمعه تهران ، مترو هفت تیر و پارک اسدآبادی برپاست.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 6، اسماعیلی مدیر اداره سلامت شهرداری منطقه 6 با بیان این خبر گفت: اداره سلامت معاونت اموراجتماعی و فرهنگی منطقه 6 در راستای ارتقاء سطح سلامت شهروندان در هفته سلامت، با برپایی ایستگاه های ویژه سلامتی و تندرستی در پایانه بیهقی، تره بارجلال آل احمد، تره بارتوانیر، مسیرپرشکوه نمازجمعه تهران، مترو هفت تیر و پارک اسدآبادی  به مراجعه کنندگان خدمات رایگان ارائه می دهد.

وی افزود: ایستگاه های سلامت از اول تا هفتم اردیبهشت با انجام غربالگری قندخون، فشار خون و توزیع بروشور شهروندان را همراهی می کنند و مشاوران تغذیه نیز با ارائه مشاوره رایگان در این ایستگاه ها حضور دارند.

 به گفته اسماعیلی، پایگاه اهدای خون چهارشنبه دوم اردیبهشت از ساعت 9 در شهرداری منطقه 6 واقع در میدان اسدآبادی برپا می شود.

 طبق گفته های مدیر اداره سلامت، در مناسبت های مختلف پزشکی نیز ایستگاه سلامت در مسیر نمازجمعه و میادین اصلی منطقه دایر خواهد شد.

چهارشنبه 26/1/1394 - 16:48
مورد توجه ترین های هفته اخیر
فعالترین ها در ماه گذشته
(0)فعالان 24 ساعت گذشته