• Nombre de visites :
  • 807
  • 20/5/2009
  • Date :

Siyonist rejiminde bir avuç katil işbaşına gelmiştir

ahmedinejad

  Tahran, 20 Mayıs 2009 – İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı, topraklarına atlan her çeşit mermi üssünü İran halkı ceheneme çevrmeye gücü olduğunu belirterek, Siyonist rejiminde bir avuç katil işbaşına geldiğini söyledi.

  Eyalet gezilerinin ikinci turu çerçevesinde bu sabah Çarşamba günü Semnan eyaletine giden ve bu şehrin Tahti Stadında halka hitaben konuşma yapan İran İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Dr. Mahmud Ahmedinejad, “Siyonist ejiminde bir avuç katil gitmiş ve yerine başka katiller gelmiştir”diyerek, bu adamların sözleri onları aştığını söyledi.

  Tüm bu işler kukla oyunu olduğunu ifade eden Mahmud Ahmedinejad, topraklarına atlan her çeşit mermi üssünü İran halkı ceheneme çevrmeye gücü olduğunu belirtti.

  Ahmedinejad, top, tank ve füzenin artık etkisi olmadığını dile getirerek, bu söylemlerin siyasi geri kalmışlığından kaynaklandığını ve hiç kimse İran halkını tehdit etmek cesareti bulamayacağını söyleyerek, düşmana karşı yumuşak davranıldığında onun daha da küstahlaşmasına neden olacağını kaydetti.

  Ahmedinejad, “Siyonist rejiminin şeytani düşüncesinden kaynaklan Nil’den Fırat’a kadar söylemine biz kültürel ve siyasal bilimiyle karşılık vermeliyiz ve onları kendi evinde tutsak tutmalıyız. Ayrıca, İran halkına kimsenin göz yummasına da izin vermemeliyiz”şeklinde konuştu.

 

  • Yazdır

    Arkadaşlarına gönder

    Yorumlar (0)