• Nombre de visites :
  • 523
  • 31/1/2011
  • Date :

İsrail helikopterleri, Mısır halkını sindrmek için devrede

israil helikopterleri, mısır halkını sindrmek için devrede

 Mısırlı eski ordu subayı Albay Ömer Afifi, korsan İsrail’den dürbünlü silahlarla donatılmış iki helikopterin Mısır’da protestocuların liderlerini hedef almak için gönderildiğini ifşa etti. Mısır halkı ve ordunun önümüzdeki iki gün içerisinde çatışmaya girebileceği konusunda uyarıda bulunan Albay Afifi, çatışmaların kan gölüne dönüşebileceğini, ordu içinde de halk ve Mübarek taraftarlarının ikiye ayrılmış olduğunu ve Müslüman ve milliyetçi subayların artık siyonist yahudi İsrail istihbaratçılarından emir almamak için ölümü de göze aldıklarını kaydetti.

Albay Afifi, korsan İsrail’in Mısır’a dürbünlü silahlarla donatılmış iki helikopter yolladığını ve protestocuların liderlerini hedef almak istediklerini belirtti.

Mübarek rejiminin açık bir şekilde katil İsrail tarafından buı şekilde desteklenmesine daha da öfkelenen Mısır halkı, ülkelerinde bundan sonra si bir rejime izin vermeyeceklerini haykırmak için daha büyük protesto gösterilerine hazırlanıyor.

Mısır’da başlayan halk ayaklanmasında şimdiye kadar yüzü aşkın Mısırlı hayatını kaybetti, binlerce kişi yaralandı.

Mısırlı emekli subay, korsan İsrailin bu helikopterleri Mübarek’le siyonist rejim arasındaki gizli işbirliği gereğince ve Mübarek’in istihbarat şefi olan ve aslında katil İsrail’in istihbaratı Mosad’a çalışan Ömer Süleyman’ın planları çerçevesinde gönderdiğini ifade etti.

İran'da şaha karşı başlayan gösteriler hızla büyüyünce aynı şey gerçekleşmiş ve İran ordusu içinde gizli kodlarla konuşlandırılanİsrail özel subaylarının oluşturduğu birlikler helikopterlerden kalabalıların üzerine kurşun yağdırarak binlerce masum insanı katletmişlerdi.

Farsnews


  • Yazdır

    Arkadaşlarına gönder

    Yorumlar (0)