• Nombre de visites :
  • 758
  • 27/1/2010
  • Date :

İsrail’in tüm hareketlerini takip ediyoruz

cezayeri

  Tahran, 26 Ocak 2010 - İran İslam Cumhuriyeti Silahlı Kuvvetler Genel Kurmaylığının Kültürel ve Savunma Tebliğ İşler Yardımcısı, Siyonist rejiminin tüm hareketlerini İran İslam Cumhuriyeti takip ettiğini ifade ederken, Tolu, Misbah ve Daneşcu uyduların tanıtılacağının haberini verdi.

  İran İslam Cumhuriyeti Silahlı Kuvvetler Genel Kurmaylığının Kültürel ve Savunma Tebliğ İşler Yardımcısı ve  aynı zamanda Silahlı Kuvvetleri nezdindeki İslam İnkılabı yıldönümü merkez komite sorumlusu olan Tuğgeneral Seyyid Mesut Cezayiri, Salı sabahı düzenlediği basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtlayarak İslam İnkılabı yıldönümü olan Fecr günlerinde teknolıji alanlarda müjdeli haberler verileceğinin bilgisini verdi.

  İletişim ve Teknoloji Bakanlığı’nın işbirliğiyle inşa edilen Tolu, Misbah ve Daneşcu uyduların yanısıra bazı füze ve silahların projeleri Ferc günlerinde tanıtılacağını söyleyen Tuğgeneral Cezayiri, İran''ın stratejik ve taktik alanlarda pek çok başarılara imza attığını kaydetti.

  İran’ın savunma sistemleri en üst seviyeye kadar yükseldiğini konuşmasına ekleyen İran İslam Cumhuriyeti Silahlı Kuvvetler Genel Kurmaylığının Kültürel ve Savunma Tebliğ İşler Yardımcısı, İran’ın, hava, kara, deniz, yüzey altı ve füze alanlarda çok iyi getirileri olduğunun altını çizdi.

  Siyonist rejiminin füze tatbikatı hakkındaki muhabirimizin sorusuna yanıtlayan Tuğgeneral Cezayiri, Siyonist rejiminin tüm hareketlerini İran İslam Cumhuriyeti takip ettiğini belirtti.

Mehrnews


 

  • Yazdır

    Arkadaşlarına gönder

    Yorumlar (0)