عضویت در خبرنامه
    جستجو :
جلد نوزدهم - صفحه 476 -  پيام به ملت ايران "سالگرد پيروزي انقلاب "
پيام
زمان : 22 بهمن 1364 / 1 جمادي الثاني 1406
مكان : تهران ، جماران
موضوع : دستاوردهاي انقلاب در يك سال گذشته - تكريم از حركت عظيم راهيان كربلا به سوي جبهه ها
مناسبت : سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي "22 بهمن "
مخاطب : ملت ايران
صفحه : 476
بسم الله الرحمن الرحيم
و ما النصر الا من عند الله (1)
با تقديم حمد بي پايان به درگاه مقدس پروردگار جهان و عرض ارادت به محضرحضرت بقيه الله - ارواحنا لمقدمه الفدا - سالروز يوم الله بيست و دوم بهمن را به ملت بزرگوار ايران و مستضعفان جهان و مظلومان ستمزده اعصار تاريخ تبريك عرض مي كنم . بحمدالله تعالي در اين سال كه گذشت ، اسلام و جمهوري اسلامي ايران به پيروزيهاي چشمگير و گسترش دامنه داري دست يافت و مي توان گفت خورشيددرخشان 22 بهمن به نصف النهار آمال و آرمانهاي بزرگ اسلامي نزديك مي شود، وآمال ستمگران و جهانخواران رو به افول و دست ظلم پيشگان جهنمي كه در طول تاريخ بويژه در سده هاي اخير از هيچ جنايت و ستمي بر مظلومان جهان فروگذار نكرده درآستان قطع است و به رغم بوقهاي تبليغاتي مشحون بر دروغ و رجزخوانيها وقدرت نماييها پايه هاي كاخهاي سفيد و سرخ ، هر روز لرزانتر است و باخواست خداوندمتعال با موج عظيم پرخاشگران مستضعف بر ابرستمكاران ، مي رود تا بنيان تجاوز برحقوق بشر را از جاي بركند، و حكومت عدل اسلامي را كه همان حكومت مستضعفان است جايگزين آن كند. گويي وعده خداوند قادر نزديك است و اميد است اين بارقه
1- سوره آل عمران ، آيه 126: "هيچ نصرت و كمكي نيست مگر از جانب خداوند".
صفحه : 477
برق آسا كه در سراسر جهان پرتو افكنده و نويد فتح مبين مي دهد، به حكومت مطلقه منجي (2) آخرالزمان و پناه مستضعفان متصل شود.
با نظر كوتاهي به كشور اسلامي ايران و كشورهاي منطقه و جهان مي توان پيشرفت انقلاب اسلامي را دريافت . در كشور مبارز ايران به رغم تبليغات بوقهاي خارجي وبعضي گروهكهاي داخلي كه دم از سرد شدن ملت از جنگ و نارضايي مردم از طولاني شدن مي زنند، موج عظيم راهيان كربلا كه از شهر قم ، دانشگاه خون و قيام شروع و درتمام كشور گسترده شد و هنوز ادامه دارد، خط بطلان بر آرزوهاي آنان كه به اميد سردشدن مردم و شكست جمهوري اسلامي روز شماري مي كنند، كشيد. هر چند اينان چشم و گوش خود را بسته كه از درك حقايق محروم شوند و دل را به خاطرات خوش خودتسكين مي دهند. در جبهه هاي جنگ آنچنان تزلزل و هراسي از اين سيل عظيم راهيان كربلا به دل صدام و صداميان افتاده كه روز را بر آنان سياه نموده و به هر دري براي نجات خود مي زنند و با هر شكستي كه مي خورند نغمه پيروزي بزرگ سر مي دهند و به ارتش شكست خورده خود نشان پيروزي مي دهند، و رسانه هاي دروغ پرداز جهان نيز به پخش دروغهاي آنان ، شايد با عمق بيشتر و شيطنت بالاتر مي پردازند غافل از آنكه ملتهاي جهان ، خصوصا كشورهاي اسلامي امروز بيدار شده اند و براي اين تبليغات و كروفرهاي بي مغز ارزش قائل نيستند. شاهد بر اين مدعي ، كشورهاي اسلامي مثل ايران و افغانستان ولبنان و مصر و ليبي و ديگر ملل اسلامي و كشورهاي امريكايي و بسياري از مناطق شوروي كه با اوجگيري پرخاشگران همه را سراسيمه كرده و به خيال خود به فكر علاج افتاده اند، آن هم "علاجي پس از مرگ سهراب ". (3)
2- نجاتبخش .
3- اشاره به ضرب المثل مشهور ايراني "نوشداروي بعد از مرگ سهراب " است . آقاي سيد احمد خميني در ذيل اين پيام ، چنين نوشته است : "اين پيام بيست و دوم بهمن است كه حضرت امام فرمودند پيام نمي دهند و قرار شد سخنراني نمايند. 22 بهمن 64 - احمد".