عضویت در خبرنامه
    جستجو :
جلد نوزدهم - صفحه 359 -  پيام به رزمندگان و خانواده هاي شهدا "پنجمين سالگرد جنگ تحميلي "
پيام
زمان : 10 شهريور 1364/ 15 ذي الحجه 1405
مكان : تهران ، جماران
موضوع : تجليل از ايثارگران و رزمندگان
مناسبت : پنجمين سالگرد جنگ تحميلي عراق عليه ايران
مخاطب : رزمندگان اسلام و خانواده هاي شهدا
صفحه : 359
بسم الله الرحمن الرحيم
اكنون كه با عنايات حضرت رب الارباب و ادعيه حضرت بقيه الله - ارواحنا لمقدمه الفدا - و با فدا كاري و جانبازي ملت بزرگ ايران و قدرت ايمان و ايثار سلحشوران عزيزدر راه اهداف مقدس اسلام بزرگ و قرآن مجيد، نظام جمهوري اسلامي ايران باسرفرازي و قدرت راه خود را يافته و با استواري به پيش مي رود، برماست كه ، با اعتراف به عجز خويش ، از رزمندگان عزيزي كه با شهادت طلبيها و رشادتهاشان از ميهن اسلامي خود دفاع نموده و با خون پاك خود چراغهايي فرا راه آزادي تمام ملتهاي دربندبرافروختند قدرداني نماييم .
و نيز از مادران و پدران و خواهران و همسران و برادران بزرگواري كه در پشت جبهه ها با جديت تمام در دفاع مقدس از اسلام و كشور اسلامي به پشتيباني از مجاهدان عزيز برخاسته و از هيچ چيز كوتاهي نمي كنند، و از تمام ملت بزرگ و متعهد كه در تمامي صحنه ها حاضرند، تشكر نماييم .
قلم و بيان من كوچكتر از آن است كه از عهده تشكر اينهمه فداكاري برآيد. خداوندتبارك و تعالي به همه آنان جزاي خير خواهد داد. و همان گونه كه آنان روي اسلام راسفيد كردند، آنان را در بارگاه قدسش روسفيد خواهد گرداند.
بارالها، اينان بندگان صالح تواند كه در مجاهده راه تو از خود و عزيزان خود گذشتندو به آن افتخار مي كنند. تو خود شهداي ما را در جوار رحمت خود جايگزين ، و
صفحه : 360
معلولانمان را شفا، و مفقودان و اسيرانمان را به دامان خانواده هاشان برگردان . و به همه ماصبر و توفيق عنايت فرما. انك قريب مجيب . (1)
10/6/64
روح الله الموسوي الخميني
1- برگرفته از آيه 61 سوره هود: "پروردگار من نزديك است و پذيرنده "دعاها"".