تعداد مطالب : 680
تعداد نظرات : 576
زمان آخرین مطلب : 2683روز قبل

دندان درد  

یک ثانیه گرم و چند ساعت سردی  

هی می روی و دوباره بر می گردی

 بــــا آمـدن تــــو اشک هـم می آید

با این اوصـــاف ، عین دنـدان دردی

جمعه 23/11/1388 - 15:15

آیا دل من پیش شما جامانده

 

   از بس که  درون  سینه  تنها  مانده

در مانده ام  از  دست  دل  وا مانده

 درداخل سینه درد شیرینی هست

آیا  دل من  پیش شما  جـــا مانده؟

پنج شنبه 22/11/1388 - 21:1

از زمان و کلمات با بی توجهی استفاده نکن ، زیرا هیچ کدام قابل بازگشت نیستند

 ( جكسون براون)

پنج شنبه 22/11/1388 - 17:29

راستی آیا

 

کودکان کربلا ، تکلیفشان تنها

دائما تکرار مشق آب! آب!

مشق بابا آب بود؟

پنج شنبه 22/11/1388 - 17:20

در لحظه های با تو بودن بی تو بودن را نفرین میکنم

و در لحظه های بی تو بودن ، با تو بودن را آرزو میکنم . . .

چهارشنبه 21/11/1388 - 17:19

همان غاری که از وارد شدن به آن واهمه دارید ، میتواند سرچشمه

آن گنجی باشد که دنبالش می گشتید . . .

چهارشنبه 21/11/1388 - 15:53

پیامبر اكرم در ضمن وصیت خود به على علیه السلام فرمود: اى على چهار دسته اند كه دعایشان رد نشود

اول : امام و پیشواى عادل

دوم : دعاى پدر درباره فرزند خود

سوم : مردى كه براى برادر دینى خود  دعا كند

چهارم : دعاى مظلوم

چهارشنبه 21/11/1388 - 14:48

سلام به تمامی کارکنان و دوستان گل تبیانیم

امیدوارم که حالتون خوب باشه

دوستان برای من یک سوال پیش اومده است چرا قسمت " مطالب اعضاء" صفحه اول سایت دیگه به روز نمی شه . مدت زیادی که مطالبش عوض نمی شه ...؟!!

چهارشنبه 21/11/1388 - 12:7

مقامات ایالت Henan چین برای صادر کردن یک کارت شناسائی برای یکی از شهر وندان این ایالت به دردسر افتاده اند !!! ماجرا از این قرار است که دو هفته قبل این آقا برای دریافت کارت شناسائی به پلیس محلی مراجعه کرد و ماموران مربوطه هم پس از اینکه عکس ایشون رو گرفتند و بقیه مدارک رو بررسی کردن به ایشون گفتند که پس فردا برای تحویل گرفتن کارتشون مراجعه بکنن ولی بعدا که برای تهیه عکس این مرد به سراغ دوربین رفتند دیدند که عکسی ازاین مرد بر روی فیلم ثبت نشده !! برای همین هم دوباره از آقای Ye Xiangting دعوت کردند که برای گرفتن عکس به پاسگاه بیاد و اینبار از تمامی زوایا از این آقا عکسبرداری کردند ولی در کمال شگفتی این بار هم هیچ عکسی از Ye Xiangting بدست نیامد !!مقامات اول مشکوک شدند که شاید Ye Xiangting چیزی در میان لیباسهایش پنهان کرده ولی بعد از جستجو چیزی بدست نیامد .نکته جالب قضیه اینه که به پیشنهاد یکی از ماموران Ye Xiangting با چند نفر دیگه از داوطلبان عکس دسته جمعی انداختند ولی این بار هم تصویر Ye Xiangting بر روی هیچ فیلمی ظاهر نشد !!!Ye Xiangting گفت که قبلا چنین چیزی برای او سابقه نداشته و او براحتی می تونسته که عکس بیندازه .دلیل این مساله کماکان در هاله ای از ابهام است

چهارشنبه 21/11/1388 - 10:36

دوشیزه ایوا پاسکوئه دانشجوى دکترا درلندن به تجربه دریافته بود که نوشیدن قهوه به هنگام گشت‌وگذار در وب ، بسیار لذت‌بخش است . این فکر باعث شد تا او درکنار دانشگاه محل نحصیلش، کافی‌شاپی اجاره کند و با قرار دادن چند دستگاه کامپیوتر HP که ازطریق مودم dial upبه اینترنت متصل بودند، دیگران را نیز با تجربه لذت‌بخش نوشیدن قهوه هنکام کار با اینترنت آشنا کند. ایوا به سادگی نام café cyberiaرا براى مغازه خود برگزید وبدین ترتیب اولین کافی‌نت جهان دراول سپتامبرسال ۱۹۹۳درلندن تاسیس شد.
café cyberia به عنوان اولین کافی‌نت درجهان توانست در مدت کوتاهى، محبوبیت بسیارى کسب کند وسرمایه داران بزرگی در آن به سرمایه‌گذارى پرداختند.موفقیت café cyberia باعث شد تا تجارت جدید و پرمنفعتى پیش روى سرمایه‌گذاران قرارگیرد و بدین ترتیب تا تابستان ۱۹۹۵، بیش از ۶۰کافی‌نت درسراسرجهان تاسیس شد. پس ازچهارسال خانم پاسکوئه ، café cyberia را به سه کره‌اى فروخت و خود براى گسترش صنعت مد online، وارد این عرصه دیجیتالى شد.
اما درایالات متحده ، اولین کافى‌نت رسمی طبق خبر روزنامه وال استریت ژورنال ، در آوریل سال ۱۹۹۵توسط تاد بودنستین وآلکس استراشیم درشهرشیکاگو تاسیس شد. اگرچه پیش ازاین درسال ۱۹۹۱، شبکه‌اى متشکل از۲۰کامپیوتر با نام بانک SFnet در شهر سانفرانسیسکو به ارائه خدمات دسترسى به اینترنت می‌پرداخت ،اما SFnet درواقع کارکردى مشابه تابلوى اعلانات داشت.
به تدریج با گسترش کافی‌نت‌ها، ارائه چنین سرویس‌هایى ، به یک صنعت تبدیل شد، به‌گونه‌اى که تا سال ۱۹۹۷، هزاران ، کافی‌نت در سراسر جهان آغاز به کار کردند و حتى ، سرمایه داران بزرگى چون استلیوس حاجى یوآنا صاحب شرکت easygroup به این عرصه تجارى نوپا قدم گذاشتند. حاجى یوآنا با راه‌اندازىکافى‌نت‌هاى زنجیره‌اى موسوم به easyInternetCafe، هم اکنون درسراسر جهان به عنوان موفق‌ترین ومعروف‌ترین شرکت فعال دراین عرصه فعالیت می‌کند

چهارشنبه 21/11/1388 - 8:23