تعداد مطالب : 346
تعداد نظرات : 2
زمان آخرین مطلب : 45روز قبل

رئیس اداره بانکداری مجازی بانک ایران زمین در حاشیه رونمایی از پلت فرم ایران زمین بوم در هشتمین نمایشگاه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت گفت: ایران زمین بوم در حقیقت یک اکوسیستم برای توسعه بانکداری دیجیتال است.

به گزارش تبیان به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، احمدرضا ایرجی زاده رئیس اداره بانکداری مجازی بانک ایران زمین با اشاره به نقشی که پلت فرم ایران زمین بوم می‌تواند در توسعه بانکداری دیجیتال و تجربه مشتری داشته باشد اظهار داشت: همانطور که می‌دانید بنیان بانکداری دیجیتال بر روی تجربه مشتری استوار است. پیش از این تجربه مشتری توسط خود بانکها توسعه داده می شد، اما در حال حاضر این امر توسط فین تک‌ها و شرکتهایی که در حوزه عملیات مالی فعالیت دارند انجام می‌شود.

ایرجی زاده افزود: این شرکت‌ها خدمات متنوعی را به مشتریان ارائه می‌کنند که ممکن است بانکها با توجه به محدودیتهای ساختاری، نتوانند به آن حوزه ورود پیدا کنند و یا این موضوع برای بانکها مستلزم صرف زمان و هزینه بسیاری باشد که انجام آن برای بانک به صرفه نباشد. اما شرکتهای کوچک این امکان را دارند تا با شناخت بازار و خواسته مشتریان در محدوده فعالیت خودشان، با ارائه خدمات خلاقانه موجبات بهبود تجربه مشتریان را در آن حوزه فراهم کنند.

وی در خصوص نقش پلتفرم ایران زمین بوم در ارتباط مشتریان با شرکتهایی که در حوزه های مختلف مالی، بیمه‌ای و خدماتی فعالیت دارند گفت: در سالهای اخیر در بانکداری باز فقط متدهای بانکی با تصدیق هویت در زمان تراکنش، مانند: کارت به کارت و گرفتن موجودی و صورتحساب کارت مطرح بود و به دلیل موانع موجود معمولا همه خدمات بانکی به طور کامل در اختیار عموم فین تک ها قرار نمی گرفت. در ضمن بانکها به دلیل حفظ امنیت مشتریان نمی‌توانستند متدهایی همچون تصدیق هویت مشتری را در اختیار فین تک ها قرار دهند و تصدیق هویت را به آنها بسپارند.

رئیس بانکداری مجازی بانک ایران زمین ادامه داد: خوشبختانه در ایران زمین بوم با وجود سیستم احراز هویت مرکزی این امکان وجود دارد که مشتری را در سرورهای بانک به صورت دیجیتال تصدیق هویت کنیم و بعد اجازه استفاده از خدمات بانکی را برای مشتری از طریق نرم افزار فین تک صادر کنیم.

ایرجی زاده در انتها افزود: اگر بخواهم بطور خلاصه بگویم IZBoom یک اکوسیستم کامل بانکداری باز است که مشتریان، فین تک ها و بانک ها را به هم متصل می کند؛ فین تک ها نرم افزارهای خود را با استفاده از API هایی که اجازه استفاده از آنها را از بانک دریافت کرده اند، توسعه داده و پس از تست های دقیق و اخذ گواهینامه از ایران زمین، در فروشگاه نرم افزارهای کاربردی بوم قرار می دهند. مشتریان بانک ها می توانند از این نرم افزارها برای رفع نیازهای بانکی و مالی خود استفاده کنند و بدین ترتیب تجربه مشتری بدون دخالت بانک توسط فین تک ها گسترش پیدا خواهد کرد.

شنبه 4/12/1397 - 10:46

همراه اول این ماه هم در قالب طرح «دوشنبه سوری» به مشترکین خود تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می دهد.
به گزارش تبیان و به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اپراتور اول به منظور افزایش رضایتمندی مشترکین، در قالب طرح «دوشنبه سوری» در آخرین دوشنبه هر ماه طرح های جذاب و ویژه ای در نظر گرفته است.
هدایای در نظر گرفته برای هر «دوشنبه سوری» متنوع و متفاوت بوده و مشترکین هر ماه از هدایای آن مطلع می شوند.
در دومین «دوشنبه سوری» اپراتور اول که ۲۹ بهمن ماه برگزار می شود، هدایای جذاب اینترنتی در نظر گرفته شده که شامل بسته های دیتای(۱۰۰مگابایت تا ۱۰۰گیگابایت) یک روزه(از ساعت ۵ تا ۱۷) است که به کلیه مشترکین دائمی و اعتباری بصورت تصادفی اختصاص می یابد.
بسته های اینترنت «دوشنبه سوری» از ۱۰۰مگ تا ۱۰۰گیگابایت تعریف شده که شامل همه مشترکین همراه اول می شود.
مشترکین همراه اول از ساعت صفر روز دوشنبه ۲۹بهمن ماه(به مدت یک روز) فرصت دارند با شماره گیری کددستوری #۱*۵۴*۱۰۰* بسته خود را فعال کنند.
همراه اولی ها می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به پرتال اینترنتی اپراتور اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.

يکشنبه 28/11/1397 - 12:11

بانک ایران زمین در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی خود، یک دستگاه هماتولوژی و چند دستگاه تهیه آب مقطر به بیمارستان شهدای سرپل ذهاب اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی، بانک ایران زمین به منظور رفع احتیاجات درمانی و در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی خود پس از بررسی و نیاز سنجی از منطقه زلزله زده کرمانشاه، یک دستگاه هماتولوژی و چند دستگاه تهیه آب مقطر به بیمارستان سرپل ذهاب اهدا کرد.

در همین راستا هادی قدیمی معاون عملیات بانکی بانک ایران زمین، با اشاره به اقداماتی که از سال گذشته توسط این بانک در خصوص کمک به هموطنانمان در کرمانشاه انجام گرفته گفت: همزمان با وقوع زلزله با تصمیم هیات مدیره بانک و نیازهایی که از سوی ارگانهای ذیربط اعلام شده بود سعی شد اقلام مورد نیاز مردم منطقه تهیه و برای آنها ارسال شود.

قدیمی افزود: همچنین در ادامه هزینه چاپ تقویم بانک در سال 1397 نیز همگام با شبکه بانکی به امر کمک رسانی به مردم منطقه اختصاص یافت. و همکاران ما نیز به‌صورت خود جوش کمک های خود را با توجه به شناختی که از منطقه داشتند، در محل های صعب العبور و دور از دسترس توزیع کردند.

وی نگاه مسئولانه شبکه بانکی در حوادثی همچون زلزله را مناسب دانست اما اظهار امیدواری کرد با برنامه‌ریزی‌هایی که از سوی مراجع ذی‌صلاح صورت می‌گیرد، این کمک ها با نظم و ترتیب بیشتری انجام شود.

يکشنبه 28/11/1397 - 10:19

بررسی مشکلات 790 کاربر بازی‌های آنلاین نشان داد؛
پنج مشکل عمده اینترنت برای بازیکنان بازی‌های آنلاین کشور

بنیاد ملی بازی‌ها‌ی رایانه‌ای با هدف درک بهتر مشکلات بازیکنان در بازی‌های آنلاین، در وبسایت خود فرمی را منتشر کرد تا مشکلات بازیکنان آنلاین رایانه‌ای و کنسولی را بررسی و در جهت برطرف‌سازی این مشکلات با همکاری وزارت ارتباطات و شرکت زیرساخت اقدام نماید. بررسی این مسائل حاکی از وجود 5 مشکل عمده است که امکان بازی‌آنلاین با کیفیتی قابل‌قبول را از کاربران دریغ می‌کنند.
تا پایان سال 1396 در ایران 42 درصد از بازیکنان پلتفرم رایانه شخصی و 41 درصد از بازیکنان پلتفرم کنسول، به شکل آنلاین بازی می‌کردند. آماری که نشان می‌دهد زیرساخت‌های لازم برای اجرای این بازی‌ها در سال‌های گذشته بیش از هر زمان دیگر در کشور حیاتی‌ و ضروری شده است.
در همین راستا بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای دست به جمع‌آوری مشکلات بازیکنان آنلاین ایرانی زد و این اقدام بنیاد منجر به طرح مشکلات صدها کاربر این پلتفرم‌ها شد. با بررسی اطلاعات ارائه شده توسط 790 بازیکن، مشکلات عمده بازیکنان آنلاین را می‌توان به 5 مشکل بالا بودن پینگ، عدم اتصال به سرور، محدودیت شبکه‌سازی در سرور، نوسان داشتن پینگ و قطع اتصال اینترنت دسته‌بندی کرد.
در زمینه بالابودن پینگ، میانگین پینگ اعلام‌شده با آی‌پی 8.8.8.8 عدد 159 میلی‌ثانیه و میانگین پینگ اعلام‌شده با آی‌پی 127.127.218.217 عدد 134 میلی‌ثانیه بوده است. این در حالی است که برای یک تجربه قابل‌قبول بازی آنلاین به پینگ زیر 100 میلی‌ثانیه نیاز است.
در بخش عدم اتصال به سرور احتمالا با دو موضوع قطع ارتباط از سوی میزبان که تحریم‌ها می‌تواند یکی از دلایل آن باشند و فیلترینگ مواجهیم که اتصال به شبکه را مختل می‌کنند. در میان بازی‌های مختلف 5 عنوان که بیشتر از باقی این مشکل را گزارش کرده‌اند به ترتیب بازی‌های PES، PUBG، بتلفیلد، فورتنایت و کال آو دیوتی هستند.
اما محدودیت شبکه‌سازی به شرایطی باز می‌گردد که کاربران بدون مشکل داخل شبکه هستند اما نمی‌‎توانند به فرد یا بازی خاصی متصل شوند. آنچه این وضعیت را تعیین می‌کند شرایط NAT Type بازیکن است. در شرایط Open NAT بازیکن می‌تواند بدون محدودیت از تمام ظرفیت بخش آنلاین بازی استفاده کند اما در شرایط Moderate NAT بازیکن گرچه می‌تواند به شبکه بازی متصل شود اما برخی از بخش‌های بازی ممکن است در دسترس او نباشند. همچنین در وضعیت Strict NAT بازیکن به Server متصل می‌‎شود اما سایر بازیکنان قادر به ارتباط گرفتن با او نیستند و در نتیجه نمی‌توان از فضای آنلاین بازی بهره برد.
نوسان‌داشتن پینگ از جمله سایر مشکلاتی است که توسط بازیکنان گزارش شده است. در واقع همان‌طور که پینگ بالا در بازی ایجاد تاخیر می‌کند، نوسان پینگ هم باعث ایجاد وقفه یا افت کیفیت بازی آنلاین می‌شود.
نهایتا قطع اتصال اینترنت به عنوان آخرین مشکل کلیدی شناسایی شده که حاصل از تحلیل اطلاعات به دست‌آمده است. این مشکل به دلیل قطع اتصال اینترنت توسط ISP رخ می‌دهد. در واقع ممکن است کاربر بدون مشکل به سرور وصل شده و در فرایند شبکه‌سازی نیز دچار مشکل نشود اما به دلیل قطع ناگهانی اینترنت از بازی بیرون انداخته شود. در این بخش سرویس‌دهنده‌های مخابرات، ایرانسل، شاتل، پارس آنلاین و آسیاتک به ترتیب به عنوان 5 سرویس‌دهنده‌ای شناسایی شده‌اند که دارای بیشترین فراوانی در میان پاسخگویان بوده¬اند.
بررسی‌های بیشتر مشکلات اشاره شده به تفکیک سرویس‌دهنده‌های اینترنت نیز نشان می‌دهد مشکل بالابودن پینگ بیش از همه در پیشگامان، عدم اتصال به سرور بیش از همه در آسیاتک، محدودیت در شبکه‌سازی بیشتر در مبین‌نت، نوسان داشتن پینگ بیش از همه در پیشگامان و قطع اتصال اینترنت نیز بیشتر در صبانت گزارش شده است.
همچنین مشخص شده است که مشکل بالا بودن پینگ بدترین شرایط خود را در بازه زمانی 12 تا 18، عدم اتصال به سرور بدترین وضعیت را در ساعات 6 تا 12، نوسان پینگ بدترین شرایطش را در بازه 6 تا 12، قطع اتصال اینترنت بدترین وضعیت را در ساعات 12 تا 18 و نهایتا محدودیت شبکه‌سازی بیشترین مشکلات خود را در ساعات 18 تا 24 شبانه‌روز تجربه می‌کنند.

يکشنبه 28/11/1397 - 10:9

باشگاه مشتریان بانک ایران زمین، در یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران به عنوان برترین وب سایت از نگاه مردمی معرفی شد.
به گزارش تبیان و به نقل از روابط عمومی، باشگاه مشتریان بانک ایران زمین که در حال حاضر صد هزار عضو فعال دارد توانست در بخش بانک و بیمه یازدهمین جشنواره وب و موبایل با رای مردم رتبه برترین وب سایت را به خود اختصاص دهد. در این بخش بانک پاسارگاد توانست رتبه برتر را از نگاه داوران به دست آورد.
جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود.
این جشنواره هرساله درگروه‌های مختلف، یک وبسایت و یک نرم‌افزار موبایل را با رای داوران به عنوان برگزیده معرفی می‌کند و به آن تندیس برترین وبسایت یا برترین نرم‌افزار موبایل ایران را به عنوان بزرگ‌ترین افتخار در حوزه وب و موبایل ایران اهدا می‌کند.
در بخش مردمی این جشنواره وبسایت یا نرم‌افزار موبایل برگزیده توسط آرای تمامی کاربران دنیای مجازی انتخاب می شود. در این بخش محبوب‌ترین وبسایت یا نرم‌افزار موبایل ایران توسط صدها هزار رای مردمی انتخاب می‌شود، که این رتبه در یازدهمین سال آن به باشگاه مشتریان بانک ایران زمین اختصاص یافت.

يکشنبه 28/11/1397 - 9:29

فعالان حوزه محتوای دیجیتال ارزشی و انقلابی و همراه اول طی نشستی به همفکری و مرور برنامه های خود پرداختند.
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در مراسمی که روز چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه در برج همراه برگزار شد، فعالان حوزه محتوای دیجیتال ارزشی و انقلابی و مدیران خدمات ارزش افزوده همراه اول به همفکری و مرور برنامه ها و تبیین نگاه جدید همراه اول در زمینه خدمات دیجیتال پرداختند.
در این نشست ابوذر مهرمنش مدیرکل خدمات ارزش افزوده اپراتور اول با اشاره به راهبرد همراه اول در راستای تحقق چشم انداز جدید اپراتور و توانمندسازی اکوسیستم دیجیتال اظهار داشت: بخش ارزش افزوده همراه اول در راستای ماموریت تحقق رویای دیجیتال، قصد ورود جدی در حوزه هایی از جمله محتوای دیجیتال ارزشی و انقلابی بویژه محتوای ویدیویی را دارد.
وی افزود: همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی بنا داریم ظرفیت و توان همراه اول را در راستای تقویت تولید و مصرف محتوای دیجیتال ارزشی و انقلابی بکار بگیریم. این حرکت با محوریت همراه اول و با ایفای نقش جدی تولیدکنندگان، تامین‌کنندگان، موسسات و نهادهای مربوطه صورت می‌گیرد. حمایت همراه اول شامل تامین پلتفرم پرداخت و پلتفرم انتشار محتوا، مشارکت در تبلیغات و ارزان نمودن ترافیک سرویس‌های موردنظر است.
مهرمنش تصریح کرد: در راستای نگاه جدید همراه اول در زمینه خدمات دیجیتال، سلسله جلسات و نشست هایی با فعالان حوزه های مختلف خواهیم داشت و با آنها ضمن همفکری و مرور برنامه ها، نگاه جدید همراه اول و فضاهای جدید همکاری را تبیین خواهیم کرد.

چهارشنبه 24/11/1397 - 16:25

هیات داوران ملاک های داوری و سنجش و ارزیابی آثار هشتمین جشنواره بین‌المللی مد ولباس فجر را اعلام کردند.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد ولباس کشور، در هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر تاکنون بیش از هفت هزار و ۷۸۶ اثر به دبیرخانه جشنواره امسال رسیده است که رشد ۲۶ درصدی، آثار رسیده به دبیرخانه این جشنواره را نشان می‌دهد.تاکنون ۱۰۸ مجموعه لباس با الهام از نقش مکران هر کدام با بیش از ۵ اثر به جشنواره رسیده است.

بنابراین گزارش، به طور کلی از مجموعه هفت هزار و ۷۸۶ آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره، هزار و ۸۱۱ طرح مانتوی اجتماع، هزار و ۶۷۴ طرح مانتوی مجلسی، ۱۲۴ طرح پوشاک اجتماع/مجلسی آقایان، ۵۸ طرح کاربردی آقایان،  ۶۵ طرح کیف و ۴۴۹ طرح کفش، ۳۲۷ طراحی پارچه و ۸۲۴ طراحی زیورآلات، ۶۰ طراحی روسری، ۵۶۲ طرح پوشش سر، ۳۱ طرح چادر، ۵۴۰ اثر در بخش کالکشن، ۱۴ فیلم و مجله در بخش فرهنگی هنری و هزار ۲۸۹ طرح کاربردی بانوان بوده است.

در داوری بخش های مختلف جشنواره، ملاک های داوری و شاخص های سنجش و ارزیابی آثار هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر توسط هیات داوران به شرح ذیل اعلام شد:

این گزارش می‌افزاید، به کارگیری طرح های ایرانی و اسلامی در راستای مد سازی ملی، تناسب صحیح جنس، طرح رنگ پارچه با موضوع مورد استفاده ، استفاده صحیح از تکنیک الگو و برش (قواره لباس روی مانکن)، استفاده صحیح از تکنیک دوخت(تمیزی دوخت، آسترکشی و اتو)، کیفیت و خلاقیت در الگوی سازی الگو متناسب با کاربرد، کیفیت و خلاقیت در تزئینات ملحقات پارچه سازی متناسب با کاربرد، کیفیت و خلاقیت در رنگ، چاپ و سوزن دوزی متناسب باکاربرد، قابلیت و اجرا و تولید انبوه (تجاری سازی) از جمله ملاک های داوری هیات داوران هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر است.

شاخص های ارزیابی کلی در بخش های مختلف از جمله کالکشن، مانتوی کاربردی، مانتوی اجتماع، مانتوی مجلسی نیز به شرح ذیل است:

۱_ فرهنگ و هنر

۲_ مهارت در طراحی

۳_ تکنیک احرای لباس، الگو و دوخت

۴_ خلاقیت و نوآوری

۵_ تجاری سازی

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار خوشا مکران و نقش بی مثالش ٢٦بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌شود.

چهارشنبه 24/11/1397 - 13:37

حمید قبادی دانا دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و رئیس هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس ایرانی اسلامی روز شنبه 27 بهمن ماه ساعت7 صبح  مهمان برنامه صبح بخیر ایران شبکه یک سیما خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد ولباس کشور، دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس و رئیس هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس ایرانی اسلامی با حضور در استودیوی برنامه " صبح بخیر ایران"  به گفتگو پیرامون برگزاری این جشنواره  خواهد پرداخت و در این زمینه مد و لباس برای مخاطبان برنامه صحبت خواهد کرد.

صبح‌بخیر ایران نام برنامه صبحگاهی تلویزیونی پرمخاطب و نام آشنا برای مردم ایران است که هر روز به جز پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها از ساعت ۶:۳۰ به مدت ۸۵ دقیقه از شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران به صورت زنده پخش می‌شود. سری جدید برنامه بعد از سه هفته و با تغییرات و اضافه شدن بخش‌های جدید پزشکی، ورزشی و ورزش صبحگاهی، ایرانشناسی و گردشگری، آشپزی، روانشناسی و ادبی و فرهنگستان و … به زادگاه اصلی «صبح بخیر ایران» در تپه صبا آغاز به کار شده است .این برنامه روتین صبحگاهی که شاید قدمتش از خیلی برنامه‌ها و آثار نمایشی تلویزیون بیشتر است از سال ۱۳۷۳ با اجرای اقبال واحدی فعالیت خود را آغاز کرد. این برنامه در گذشته شامل قسمتی به نام «سفرنامه» بوده‌است که شهرها و اماکن دیدنی ایران را به بینندگان معرفی می‌کرده‌است.

چهارشنبه 24/11/1397 - 13:35

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس؛ برنامه‌های نشست‌ها و کارگاه‌های بخش علمی دانشگاهی هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر به شرح ذیل اعلام شد.

روز شنبه مورخ 27 بهمن ماه نشست‌های «روش خلاقانه اسکامپر در طراحی کالکشن» با حضور الناز حدیدی از ساعت 12:30-11،  نشست «طراحی پارچه روسری با نقوش اسلیمی» با حضور الدوز زرگر و شاهین شریفی ساعت 14:30-13 و نشست «نقش هنرهای تجسمی در طراحی لباس» با حضور رویا حیدریان از ساعت 16:30-15 برگزار می شود.

روز یکشنبه مورخ 28 بهمن ماه نشست‌های «طراحی لباس تئاتر و سینما» با حضور سهیلا جوادی و علی سلیمانی از ساعت 12:30-11، نشست «بررسی تحولات پوشاک در قرن طلایی مد و تاثیرات کنونی آن» با حضور سهیلا جامی، یاسمن شیشه‌گران و مرضیه صفری از ساعت 14:30-13 و نشست «اوریگامی جهت پارچه‌سازی لباس» با حضور فرشاد حیدری از ساعت 16:30-15 برگزارخواهد شد.

روز دوشنبه مورخ 29 بهمن ماه نشست‌های «روند پیش‌بینی مد» با حضور کامران ذاکری از ساعت 11-12:30، نشست «طراحی مانتو با استفاده از نرم‌افزار مارولوس جمینی و اجرا و دوخت آن با استفاده از الگوهای حجمی «مولاژ»» با حضور آزیتا رحیمی و سیامک ناظمی از ساعت 14:30-13 و نشست «کاربرد تاپسری در مد و لباس» با حضور زهرا رسول‌زاده نمین از ساعت 16:30-15 برپا می‌شود.

روز سه‌شنبه مورخ 30 بهمن ماه نشست‌های «نشانه‌شناسی در مد» با حضور طیبه عزت‌اللهی از ساعت 12:30-11، نشست «مدیریت کسب و کار در حوزه مد و لباس» با حضور سهراب رحیمی از ساعت 14:30-13 و نشست «طراحی لباس مشاغل» با حضور شهرتاش رزمجو از ساعت 16:30-15 برگزار می‌شود.

روز چهارشنبه مورخ 1 اسفند ماه نشست‌های «پیشینه پارچه‌بافی در ایران» با حضور معصومه طاهری سرشت از ساعت 12:30-11، نشست «آموزش جواهر دوزی با سوزن تنبور» با حضور آقای امیریان از ساعت 14:30-13 و نشست «بلوچ دوزی» با حضور مریم فامیل سماک جلالی از ساعت 16:30-15 برگزار خواهد شد.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار خوشا مکران و نقش بی مثالش ٢٦بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌شود.

چهارشنبه 24/11/1397 - 13:34

دبیر هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، گفت: آثار خوبی برای شرکت در هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر به دبیرخانه ارسال شده است و امیدوارهستیم جشنواره ای در شان ملت ایران برگزار کنیم.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، صدیقه پاک بین دبیر هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، گفت: تعداد آثار رسیده به جشنواره امسال با کیفیت تر از سالهای گذشته بوده است و بنا داریم از کمیت کاسته و جشنواره ای باکیفیت برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه مهمترین عنصر در انتخاب آثار برتر توجه به موضوع جشنواره است، تصریح کرد: از داوری مرحله دوم آثار اینطور برآورد می شود که در مقایسه با سال های گذشته جشنواره هشتم مد ولباس به دلیل انتخاب مکران به عنوان موضوع اصلی طراحی مد ولباس با توجه به آثار رسیده امسال از کیفیت خوبی برخوردار بوده است.

دبیر هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر در پایان یادآور شد: با حضور فعال همه نهادها و استانها ۱۵ اتحادیه و انجمن ها، دانشجویان و اساتید دانشگاه ها، مزون داران، موسسات در این جشنواره امیدوارهستیم آنچه را که در شان جمهوری اسلامی و ملت ایران است بتوانیم جشنواره ای با کیفیت و پررونق را برپا کنیم.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار "خوشا مکران و نقش بی مثالش" ٢٦بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی "بوستان گفتگو" برگزار می‌شود.

چهارشنبه 24/11/1397 - 13:33