• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
جستجو :

از جمله اهداف مهم این سایت ارتقاء سطح کیفی برنامه‌سازی برای خردسالان، کودکان و نوجوانان از طریق ایجاد پیوند بیشتر دستاوردهای علمی با گروه‌های برنامه‌سازی کودک و نوجوان شبکه‌ها، فراهم آوردن موجبات توسعه علم با گسترش پژوهش‌های رسانه‌ای در زمینه کودکان و نوجوانان و ... می باشد که از بخش های تازه های کتاب، تازه های خبر و ... تشکیل شده است.

http://rcirib.ir/koodak

فارسي,

مطالب این سایت در قالب بخش های ادب و هنر فرهنگ و ادب، قصه‌گويي، سينما، تئاتر، هنرهاي تجسمي ، نوار و موسيقي، كتاب و كتاب‌خواني انتشارات، مطبوعات ، كتاب خواني، كتاب خانه‌ها، ميراث فرهنگي ،گردش‌گري، آيين‌هاي بومي و محلي، صنايع دستي، بازي هاي محلي، سرگرمي اسباب بازي هاي فکري و آموزشي و ... ارائه شده است.

http://www.kanoonnews.ir

فارسي,

اطلاعات این سایت بر اساس گروه های سنی کودکان طبقه بندی شده است و مطالبی مانند: بازی و ابتکار، سازه های دستی، سرگرمی های مردم دنیا، شعر و داستان، زبان، بخش همراه با ولدین و ... در سایت قابل مشاهده است.

http://www.persiakids.com

فارسي,

این سایت در نظر دارد تا با حمایت های خود از مانع بزرگی مانند فقر که بعضی از دانش آموزان را از ادامه تحصیل باز می دارد، جلوگیری کند.

http://www.childfoundation.org

انگليسي,

سایت خدمات الکترونکی صدا و سیما، متشکل از مقالات متنوعی با موضوعات: تازه های پزشکی، بهداشت کودکان، اخبار کودکان، بازي و سرگرمي، بهداشت و تغذيه و ... می باشد.

http://www.iriboffice.ir/tabid/103/Default.aspx

فارسي,

این سایت از طریق برگزاری کلاس های آموزشی به منظور آشنايی کودکان و نوجوانان با مسايل بانک، بانکداری، فرهنگ کار و اقتصاد را به زبانی ساده و روان به کودکان ارائه داده است.

http://www.agri-bank.com/Kids/about.htm

فارسي,

اطلاعات این سایت به صورت دسته بندی شده در قالب های، سرگرمی، پرسش و پاسخ، پزشک خانواده، کتابخانه، مطالب مربوط به والدین و ... ارائه شده است.

http://www.mykoodak.com

فارسي,

مهدكودك الكترونيك يك واحد تربيتي، كمك آموزشي است كه علاوه بر ارائه خدمات تعريف شده در مهد كودك واقعي اين امكان دارد تا در بستر فناوري ارتباطات و اطلاعات(ICT) به صورت مجازي و با بكارگيري شبكه، رايانه و نرم افزار مختلف در محيط وب، بيشتر، سريعتر، راحت تر و كم هزينه تر و به موقع ارائه خدمات بپردازد.

http://www.emahd.ir/isf

فارسي,فنلاندي,

فلسفه با کودکان، یکی از روشهای آموزش تفکر به کودکان با رویکرد فلسفی است، و مهمترین هدف راه اندازی این سایت اهمیّت امر آموزش و پرورش در کشور و نقایص موجود در این زمینه و لزوم کاربردی شدن تفکر فلسفی در جامعه، می باشد.

http://pac.org.ir/fa

فارسي,

حوزه فعالیت این سایت در زمینه دسترسي آسان شما عزیزان به كتب و متنهاي هاي فارسي براي فارسي زبانان خارج از ايران كه مايلید فرزندانتان از نكات مثبت فرهنگ ايراني سود ببرند، همچنین ايجاد یک بانك اطلاعاتي كه راهنمایی براي استفاده از مراكزي باشد كه به نحوي خدماتي را براي كودكان و نوجوانان ارائه مي دهند و در نهایت معرفي سايتهاي مناسب براي كودكان در شبكه بزرگ اينترنت.

http://www.koodakan.org

فارسي,