• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
جستجو :

در وب سايت سازمان منطقه آزاد قشم جزيره قشم که بزرگترين جزيره خليج فارس مي باشد به طور کامل معرفي شده و پتانسيلهاي صنعتي، تجاري و سرمايه گذاري اين منطقه به طور کامل بيان شده اند. همچنين در مورد فرهنگ، آداب و رسوم وهنرهاي مردم اين جزيره، امکانات زير بنايي و نيز امکانات تفريحي و توريستي آن از قبيل مراکز اقامتي، آژانسهاي مسافرتي، رستورانها، مراکز تفريحي، ورزشي و فرهنگي و نيز بازارهاي اين جزيره و ديگر مراکز خدماتي به طور کامل اطلاع رساني شده است. به علاوه به منظور رفاه حال سرمايه گذاران اطلاعاتي در مورد مزايده ها ومناقصه هاي اين سازمان، قوانين و مقررات گمرکي، شرکتهاي سرمايه گذار داخلي و خارجي و... در اين منطقه ارائه شده است.

www.qeshm.ir

انگليسي,فارسي

سازمان ملي جوانان رسمي ترين نهاد دولتي کشور است که متولي امور جوانان مي باشد. از طريق پايگاه اين مرکز مي توانيد در جريان اهم فعاليتهاي آن قرار گرفته و با طرحها و پروژه هاي اين مرکز و در حقيقت دولت در ارتباط با جوانان آشنا شويد. همچنين مي توانيد به مطالعه اخبار، ديدگاهها و يا مصاحبه هاي مسؤولين مهم کشور در ارتباط با مسئله جوانان بپردازيد. به علاوه مي توانيد از طرحهاي گردشگري، اوقات فراغت، طرح تأمين مسکن و ازدواج جوانان اين سازمان در استانهاي مختلف، شرايط و روند اجرايي آنها مطلع شده و يا با مراکز خدمات مشاوره اي اين سازمان که به ارائه کليه خدمات مشاوره اي مورد نياز جوانان مي پردازند، آشنا شويد.

http://www.javanan.ir

فارسي,انگليسي,

در پايگاه اطلاع رساني شهرداري تهران به طور جامع در مورد فعاليتهاي اين ارگان و شهر تهران اطلاع رساني شده است. همچنين اکثر نهادها و مراکز وابسته به شهرداري تهران که به نوعي به ارائه خدمات شهري مي پردازند در اين پايگاه معرفي شده اند به عنوان مثال مراکزي از جمله سازمان پارکها و فضاي سبز تهران، شوراي شهر، مرکز کنترل ترافيک، شرکت کنترل کيفيت هوا، فروشگاه شهروند، متروي تهران، روزنامه همشهري و راديو پيام در اين پايگاه به ارائه و معرفي خدمات خاص خود مي پردازند. همچنين مي توانيد در مورد تشکيلات، قوانين و بودجه شهرداري تهران اطلاعاتي کسب کرده، نقشه جامع شهر تهران را بازديد کرده و يا به صورت جزئي از فعاليتهاي شهرداري هر يک از مناطق بيست گانه تهران مطلع شويد.

www.tehran.ir

فارسي,

از طريق اين پايگاه شما مي توانيد در جريان اهم فعاليتهاي وزارت نيرو قرار بگيريد، از جمله مي توانيد با آخرين فعاليتها واقدامات شرکت توانير، شرکت مهندسي آب و فاضلاب کشور، سازمان مديريت منابع آب و... آشنا شويد. همچنين مي توانيد با کتابخانه اين وزارتخانه آشنا شده و از انواع خدمات آن مطلع شويد. به علاوه اين امکان براي کاربران فراهم شده است که از مزايده ها و مناقصات اين وزارتخانه اطلاع يابند و يا به دلخواه در آنها شرکت نمايند. ضمناً مي توانيد از شرکتهاي تحت پوشش اين وزارتخانه و فعاليتهاي هر کدام مطلع شويد.

www.moe.org.ir

فارسي,انگليسي,

از طريق وب سايت وزارت امور خارجه شما مي توانيد از بيانيه ها و مواضع کشورمان و مسؤولين وزارت امور خارجه در قبال مسائل مختلف بين المللي مطلع شده و با سياست خارجه ايران در برابر ديگر کشورها آشنا شويد. همچنين مي توانيد در مورد آخرين سفرهاي خارجي مسؤولين کشورمان و نتايج آنها اطلاعاتي را کسب کرده و از روند مذاکرات و يا توافق هاي اخير بين المللي آگاه شويد.

www.mfa.gov.ir

انگليسي,فارسي

از طريق وب سايت وزارت مسکن و شهرسازي کاربران عزيز مي توانند با آخرين قوانين و مقررات ساخت و ساز در کشور آشنا شده و از قيمت زمين و يا انواع مسکن در شهرهاي مختلف کشور مطلع شده و نيز اطلاعاتي در مورد قيمت مصالح ساختماني کسب کنند. همچنين مي توانيد از آموزشهاي از راه دور اين پايگاه که در حوزه ساختمان مي باشد استفاده نماييد و يا با تشکلهاي حرفه اي در ارتباط با ساخت و ساز مثل تشکل پيمانکاران، توليد کنندگان مصالح ساختماني و ... آشنا شويد. به علاوه مي توانيد با برنامه ها وطرحهاي اين وزارتخانه آشنا شده و از آخرين اخبار مرتبط با مسکن مطلع شويد.

www.mhud.gov.ir

انگليسي,فارسي

در پايگاه اطلاع رساني بنياد مستضعفان و جانبازان در مورد فعاليتهاي اين بنياد در زمينه زراعت، تجارت، صنعت و معدن، معادن و ... اطلاع رساني شده است. در اين زمينه شرکتهاي وابسته به بنياد مستضعفان معرفي شده اند و مي توانيد با آنها از نزديک آشنا شويد. همچنين مي توانيد از فعاليتهاي شهر سازي و ساختمان سازي اين بنياد در شهر هاي مختلف کشور آگاه شده و از سيستم حمل ونقل کشوري اعم از دريايي، جاده اي و ... که قسمت اعظم آن توسط اين بنياد انجام مي شود، مطلع گرديد.

http://www.irmf.ir

انگليسي,

وب سايت راه آهن جمهوري اسلامي ايران به بازتاب اخبار جاري و اقدامات در دست انجام اين شرکت در آينده مي پردازد. در اين زمينه اطلاعات مربوط به برنامه حرکت قطارها و مقررات جابجايي مسافران قابل مطالعه مي باشد، همچنين مي توانيد از اطلاعات مربوط به حمل بار، تعرفه ها و مقررات مربوط به آن مطلع شويد. به علاوه مي توانيد از نقشه هاي خطوط راه آهن کشور بازديد کرده و در مورد خطوط در دست احداث وروند پيشرفت آنها اطلاعاتي را کسب نمائيد. ضمناً اخبار موجود در جرايد در ارتباط با راه آهن در اين سايت منعکس شده است.

http://www.rai.ir

فارسي,انگليسي,

سازمان تربيت بدني رسمي ترين نهاد دولتي کشوردر زمينه ورزش است و در وب سايت آن مي توان از اهم فعاليتهاي اين سازمان مطلع شد. همچنين تمام فدراسيونهاي ورزشي کشور ونيز کميته ملي المپيک در اين سايت داراي لينکي مي باشند که بدين ترتيب مي توان به صورت اختصاصي از فعاليتهاي هر يک مطلع شد. به علاوه اخبار ورزشي کشور در اين پايگاه به طور وسيع پوشش داده شده و آلبوم عکس آن نيز بسيار غني مي باشد.

http://www.sport.ir

فارسي,انگليسي,

سايت سازمان ميراث فرهنگي کشور يک پايگاه بسيار جامع در زمينه معرفي آثار وبناهاي تاريخي کشور مي باشد. از طريق صفحه اصلي اين سايت ميتوانيد به وب سايت اداره ميراث فرهنگي استان مورد نظرتان دست يابيد و از طريق آن با ميراث فرهنگي وآثار تاريخي آن استان از نزديک آشنا شده و اطلاعات جامعي را در اين زمينه دريافت کنيد. همچنين جهت سهولت آشنايي با مهمترين بنا هاي تاريخي کشور، قطبهاي فرهنگي و تاريخي کشور در صفحه اصلي معرفي شده اند که بسيار جذاب ميباشند. به علاوه مي توان فهرست کليه موزه هاي کشور را مشاهده کرد و نيز با مهمترين موزه هاي تهران و شهرهاي مهم ديگر ازنزديک آشنا شد.

www.iranmiras.ir

فارسي,انگليسي,