شهرک‌نشینان صهیونیست در اقدامی اهانت‌بار، به پشتیبانی ده‌ها دستگاه خودروی نظامی ارتش رژیم اشغالگر قدس، آرامگاه حضرت یوسف(ع) در شهر نابلس را مورد هتک حرمت قرار دادند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از منابع امنیتی فلسطینی، ده‌ها تن از شهرک‌نشینان صهیونیست نیمه شب گذشته به پشتیبانی ارتش رژیم صهیونیستی و تحت تدابیر شدید امنیتی، به وسیله چند اتوبوس به نابلس انتقال یافتند تا آرامگاه مقدس حضرت یوسف(ع) را مورد هتک حرمت قرار دهند.

به گفته شاهدان عینی، این صهیونیست‌ها با ورود به منطقه‌ای نزدیک اردوگاه "بلاطه " در شرق نابلس، به مدت دو ساعت، این مزار مطهر را به نجاست آلوده کرده و پس از آن با حمایت ارتش رژیم صهیونیستی این مکان را ترک کردند.

این چندمین اقدام به هتک حرمت اماکن مقدسه دینی در فلسطین از سوی صهیونیست‌ها طی هفته‌های گذشته به شمار می‌آید.

سازمان‌های دینی و نهادهای حقوقی هنوز واکنشی به این اقدام اهانت‌آمیز نشان نداده‌اند.

منبع : rajanews.com

والله من نمیدونم چی بگم. اینا عقده ای اند! اینا چیز دارن! لابد منتظرن تا شیعه یه کاری کنه و بعد به مردم دنیا بگن که بله شیعه تروریسته! بعدش هم هی قطعنامه پشت قطعنامه!

نمیدانم اگه زلیخا الان بود چه میکرد؟؟

دسته ها :
پنج شنبه هشتم 12 1387

وزارت امور خارجه آمریکا در بیانیه انتصاب مشاور ویژه وزیر امور خارجه این کشور در امور خلیج فارس به شکل مغرضانه‌ای به جای عبارت "خلیج فارس " از واژه "خلیج " استفاده کرد.

به گزارش فارس، "رابرت وود "، سخنگوی موقت وزارت امور خارجه آمریکا در بیانیه‌ انتصاب "دنیس راس " به عنوان مشاور ویژه "هیلاری کلینتون " در امور خلیج فارس و جنوب شرقی آسیا، در اقدامی تحریک‌برانگیز و مغرضانه از عنوان "خلیج " به جای نام خلیج فارس استفاده کرد.

در بیانیه وزارت امور خارجه آمریکا آمده است: «وزیر امور خارجه [کلینتون] خرسند است انتصاب "دنیس بی. راس " را به سمت مشاور ویژه وزیر امور خارجه آمریکا در امور خلیج و جنوب شرقی آسیا اعلام کند. این منطقه‌ای است که آمریکا در آن در حال انجام دو جنگ است و با چالش‌های جاری درگیری، ترور، دستیابی به انرژی، توسعه اقتصادی و تقویت دموکراسی و اجرای قانون روبروست. در این ناحیه، ما باید به جلب حمایت از سیاست‌ها و اهداف آمریکا کوشش کنیم. برای موفقیت، ما باید قادر باشیم تا توسعه و اجرای سیاسی خود را از طریق دامنه گسترده‌ای از دفاتر و مقامات بلندپایه در وزارت امور خارجه انجام دهیم. و در نقش وی به عنوان مشاور ویژه وزیر خارجه، از سفیر راس تقاضا می‌شود تا این نقش را ایفا کند.

منبع : rajanews.com

ای خدا!!! اینا چرا هروقت کم میارن زورشون به این اسم خلیج فارس میرسه؟؟؟

دسته ها :
پنج شنبه هشتم 12 1387

رئیس سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران بااعلام اینکه در 20 فروردین ماه اخبار خوش جدیدی از پیشرفت هسته ای ایران منتشر خواهد شد از فعالیت 6000دستگاه سانتریفیوژ در تاسیسات نطنز و نصب سانتریفیوژهای پرسرعت تر در این تاسیسات خبر داد.

به گزارش مهر ، رضا آقازاده رئیس سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران در کنفرانس خبری مشترک با سرگئی کرینکو رئیس روس اتم که درمحل نیروگاه اتمی بوشهر در حال برگزاری است ، اعلام کرد: ما در تاسیسات نطنز در حال حاضر 6 هزار سانتریفیوژ در حال کار داریم که از سال آینده این میزان را افزایش خواهیم داد.

وی در واکنش به گزارش اخیرمحمد البرادعی مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: اینکه آژانس به سیاق خود بخواهد وضعیت دنیا را آرام یا متشنج نشان دهد، تاثیری در فعالیت ما ندارد.

رئیس سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: ما در سرعت و فعالیت و نصب سانتریفیوژها در نطنز تغییری نداشته ایم و طبق برنامه خود تا 5 سال آینده 5 هزار سانتریفیوژ در این تاسیسات نصب خواهیم کرد.

وی خبر داد: به زودی نسل جدید دستگاههای سانتریفیوژ که در نظر تکنولوژی و سرعت به روزتر از نسل قبل هستند، در تاسیسات هسته ای نطنز نصب خواهند شد.

آقازاده بار دیگر تاکید کرد: برنامه هسته ای ایران تابع شرایط سیاسی نیست.

رئیس سازمان انرژی اتمی اعلام کرد که در روز ملی انرژی هسته ای - 20 فروردین ماه - اخبار خوشی از پیشرفت های جدید هسته ای ایران اعلام خواهد شد.

منبع : rajanews.com

حالا دیگه جرج بوش و امثال اون و وطن فروشانی که خواستار لغو فعالیت هسته ای بودن باید برن قاز بچرنون. قاز!!!

دسته ها :
پنج شنبه هشتم 12 1387

نه گل خواهد ز بوستان ها جدائی ، نه دل دارد خیال بی وفائی

ولیکن چرخش چرخ ستمگر زند بر هم رسوم آشنائی . . .غم خانه عشق تو به رضوان ندهم ، یک خار تو را به صد گلستان ندهم

تو معدن عشق آرزوهای منی ، من کفر تو را به گنج ایمان ندهم . . .ای دوست گلی به یادگار بفرست ، گر لایق گل نیستم خار بفرست

از بهر خدا ، نه از بهر دلت ، من پیامی داده ام تو جوابی بفرست !

دسته ها : Payamak
چهارشنبه هفتم 12 1387

 زندگی غمکده ای بیش نبود / بهر ما جز غم و تشویش نبود

به کدام خاطره اش خوش باشم / که کدام خاطره اش نیش نبود . . .

 

چه سخته در جمع بودن ولی در گوشه ای تنها نشستن

به چشم دیگران چون کوه بودن ولی در خود به آرامی شکستن . . .

 

ساکنان دریا پس ار مدتی صدای امواج را نمیشنوند

چه سخت است قصه عادت . . .

دسته ها : Payamak
چهارشنبه هفتم 12 1387

مراسم سالانه اسکار که ظاهرا برای تقدیر از دست اندرکاران سینمای هالیوود و جهان برگزار می شود به میدانی برای تبلیغ انحرافات جنسی تبدیل شده است.

در مراسم امسال که بامداد دوشنبه به وقت تهران پایان یافت "شون پن" بازیگر سینمای هالیوود به سبب بازی در فیلم "میلک" اسکار بهترین بازیگر مرد را دریافت کرد.

"میلک" یک سیایستمدار آمریکایی است که انحراف جنسی داشته و به قتل می رسد.

"شون پن" و "داستن لنس بلک" نویسنده داستان زندگی این سیاستمدار آمریکایی که داستانش اسکار بهترین فیلمنامه را بدست‌آورد در اظهارات خود در این مراسم از مخالفان همجنس بازی و ازدواج همجنس بازان در آمریکا خواستند در نظرات خود تجدید نظر کنند.

نکته جالب در اظهارات طرفداران همجنس بازی در آمریکا و اعطای حقوق برابر به این افراد که با تبلیغات صهیونیستی و تلویزیونی رو به گسترش نیز هست این است که آنها قصد دارند به مخاطبان و طرفداران خود این طور وانمود کنند که خداوند دوستدار آنها است و کار آنها نه تنها قباحتی ندارد بلکه آنها مورد توجه خداوند نیز قرار دارند.

در حالی که می دانیم همجنس بازی نه تنها در ادیان توحیدی تقبیح و محکوم شده است بلکه از گناهان بزرگ محسوب می شود اما تعدادی از سیاستمداران آمریکایی و هنرمندان این کشور حتی برخی از کشورهای اروپایی از جمله انگلیس سعی دارند که ابراز مخالفت با همجنس بازی را "تندروی" و اشاعه فرهنگ نفرت و انزجار معرفی کنند.

همین یکی دو روز پیش(3 اسفند 87) دولت انگلیس از سفر دو کشیش آمریکایی مخالف همجنس بازی به انگلیس به همین بهانه ها جلوگیری کرد.

این درحالیست که در کتاب مقدس مسیحیان آمده است شهرهای سدوم وعموره به دلیل بی بندوباری مردان این شهرها مورد غضب خداوند واقع شده و نابود شدند و در قرآن کریم هم آمده است که قوم لوط دچار عذاب الهی شدند.
در مراسم اسکار چند سال پیش نیز فیلم "کوهستان بروکبک" بهترین فیلم سال شناخته شد وجوایز متعددی از جمله اسکار را از آن خود کرد. این فیلم داستان زندگی دو گاوچران همجنس باز است که هنرپیشه آن "هیث له جر" اوایل سال 2008 بر اثر افراط در مصرف داروهای پزشکی جان سپرد.

مساله ای را که در اینجا لازم است خاطر نشان کنیم این نکته است که طی چند سال اخیر دست اندرکاران سینمای ایران تلاش کرده اند تا به طریقی فیلمی را در مراسم اسکار شرکت دهندکه حتی برای آنها نامزد دریافت جایزه اسکار شدن هم مهم است چه رسد به دریافت جایزه!

 منبع : rajanews.com

با این توصیف آخر باید منتظر بود که سینمای ما هم برای برنده شدن در اسکار، فیلم های همجنس بازان را بسازد!!

نظر شما چیه؟

دسته ها :
سه شنبه ششم 12 1387

روزگاری این وبلاگ یکی از فعالترین وبلاگها بود تا اینکه به خاطر یکی از دوستان از کار افتاد.

ولی اکنون دوباره شروع به کار کرده آن هم به روال گذشته و فقط و فقط به خاطر همونی که به خاطرش بسته شد.

 

سه شنبه ششم 12 1387

سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه هالیوود ساخت 30 فیلم ضد ایرانی را در دستور کار دارد، گفت: ما اخباری را داریم که در تداوم دشمنی ها با ایران ساختن فیلم با موضوعاتی مختلف و علیه هویت باستانی، تاریخی، اسلامی و میهمان نوازی ایرانیان در دستور کار این محافل قرار دارد.

 

قشقاوی با اشاره به انتشار اخباری در مورد ساخت فیلمی با مضمون کشتار افغانی ها در ایران، گفت: ما اخباری را داریم که در تداوم دشمنی ها با ایران ساختن فیلم با موضوعاتی مختلف و علیه هویت باستانی، تاریخی، اسلامی و میهمان نواری ایرانیان در دستور کار برخی محافل قرار دارد. از نظر ما حوزه هنر ارزشمند است و نباید آلوده شود. بارها مقامات افغان اعلام کرده اند ایران میزبان خوبی برای سه میلیون افغانی بوده است.

قشقاوی از پیگیری موضوع ساخت این فیلم خبر داد و گفت: اخباری مبنی بر این داریم که هالیوود قصد دارد حدود 30 فیلم با این مضامین علیه ایران بسازد.

 منبع :rajanews.com

این کار آنها فقط دو دلیل میتونه داشته باشه: اول اینکه اونها به فکر افغانیها هستن، که با آنچه در عراق کردند در تضاد است و دوم اینکه بر علیه ما اقدام میکنند بدین معنی که لابد ما چوبی دو سر در آستینشان کردیم!

نظر شما چیه؟

دسته ها :
سه شنبه ششم 12 1387

دنیا دوروز است : یک روز با تو ویک روز برعلیه تو روزی که باتوست مغرور نباش وروزی که برعلیه توست صبور باش هردو پایان پذیرند.

 

هر کی با زمزمه عشـق دو سه روزی عـاشقـم شـد عشـق اون باعـث زجـر همـه دقایقـم شـد اون که عاشق بود و عمری از جدا شدن می ترسید همه هراس و ترسش به دروغش نمی ارزید.

 

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان در رسیدن به هدفت موفق بودی! اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند! اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست! اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می خواهد.

دسته ها : Payamak
پنج شنبه اول 12 1387
دو نفر داشتن واسه هم خالی می بستن ،
اولی می گه : یه کوه نزدیک ماست هر وقت میگم جاسم ،
اونهم می گه : جاسم جاسم .
دومی میگه :این که چیزی نیست کوهی که نزدیک ماست ،
هر وقت من میگم : جاسم ،
میگه : کدوم جاسم ؟!!
دسته ها : Payamak
پنج شنبه دهم 11 1387
5قانون طلایی برای مشخصات یک زن خوب :
قانون طلایی اول: باید زنی داشته باشید که در کارهای خانه کمک کند، خوب آشپزی کند، گردگیری کند....
قانون طلایی دوم: باید زنی داشته باشید که سرگرمتان کند، شما را بخنداند، باعث فراموشی غصه شود...
قانون طلایی سوم: باید زنی داشته باشید که بتوانید به او اطمینان کنید و مطمئن باشید هیچوقت به شما دروغ نمیگوید...
قانون طلایی چهارم: باید زنی داشته باشید که در کنارش به آرامش برسید و از بودن با او لذت ببرید...
قانون طلایی پنجم: خیلی خیلی مهم است که این چهار زن از وجود یکدیگر بیخبر باشند!
دسته ها : Payamak
پنج شنبه دهم 11 1387
یه پسر و دخنری عاشق همدیگه بودن . می خواستن با هم ازدواج کنن ، اما این وسط یه مشکل به وجود میاد ... اونم اینه که دختره به پسره خیانت می کنه و با یکی دیگه ازدواج می کنه ...پسره به محض شنیدن این خبر ، 300 م.م به خودش بنزین تزریق می کنه ، اما نمی میره خلاصه یه چند روزی بیمارستان بوده ... یه روز دختره با کمال پر رویی میره ملاقاتش ... پسره هم تا اونو می بینه یه چاقو بر میداره و دنبال دختره می کنه ... پسره بدو ، دختره بدو ، تا اینکه بالاخره پسره می گیرش . دستشو بالا می بره که با چاقو بزنتش که یه دفعه بنزین تموم می کنه ... پس در مصرف بنزین صرفه جویی کنید ..
دسته ها : Payamak
پنج شنبه دهم 11 1387

هوس بازان کسی را که زیبا میبینند دوست دارند، اما

عاشقان کسی را که دوست دارند زیبا می ببنند.

دسته ها : Payamak
پنج شنبه دهم 11 1387

آقایان وقتی می خواهند کاری انجام دهند، اول خوب فکر می کنند، بعد به حرف دلشان گوش می دهند، به خدا توکل می کنند و...
...
...

...

در آخر کاری را انجام می دهند که زنشان بگوید!!!

دسته ها : Payamak
پنج شنبه دهم 11 1387
دوری عشق های کوچک را از بین میبرد ولی به عشق های بزرگ عظمت میبخشد مثل باد که کبریت را خاموش میکند ولی شعله های اتیش را بزرگتر میکند.
دسته ها : Payamak
پنج شنبه دهم 11 1387
X