رییس رژیم صهیونیستی در روز جهانی زن با این ادعا که زنان در سرزمینهای اشغالی وضعیت بهتری دارند گفت مشکل همسایگان عرب این رژیم، مردسالاری آنها و نه موجودیت اسرائیل است.

به گزارش برنا به نقل از یدیعوت آحارنوت، "شیمون پرز" که به بهانه روز جهانی زن در جمع شماری از فعالان زن این رژیم سخن می گفت افزود: با توجه به موقعیت امروز زنان اسرائیلی خطاب به همسایگان عربمان می گویم مشکل شما تسلط اسرائیل نیست بلکه مشکل اصلی در مردسالار بودن جوامعتان است.

رییس رژیم صهیونیستی با این ادعا که زنان ساکن شهرکهای صهیونیست نشین آزادی بیشتری نسبت به کشورهای همسایه این رژیم دارند خاطر نشان کرد: حتی امروز نیز در این کشورها با زنان مانند برده ها برخورد می شود. وی خطاب به زنان گفت: من در همه جا صدای اعتراض شما را از دست مردان می شنوم و گمان می کنم آنها باید بپذیرند که زن و مرد برابرند.

این سخنان در حالی مطرح می شود که به اذعان نخست وزیر مستعفی رژیم صهیونیستی، این رژیم در حال حاضر لقب دارنده بیشترین تعداد زنان فاحشه در خاورمیانه را از آن خود کرده و تجارت انسان در این رژیم درآمد هنگفتی را به جیب مقامات آن سرازیر می کند. پرز در حالی ادعای دفاع از حقوق زنان را دارد که بیشترین میزان تعرض به زنان در میان دولتمردان نیز در بین سران این رژیم دیده می شود.

گفتنی است خود پرز پس از اینکه اتهام فساد اخلاقی"موشه کاتساف" رییس پیشین این رژیم مسجل شده و ناچار به گناره گیری شد، بر جای او نشست. همچنین پرونده شمار زیادی از سیاستمداران پیشین و فعلی این رژیم نیز به اتهام تجاوز به عنف بارها به تیتر نخست رسانه های این رژیم تبدیل شده و رسیدگی به شماری از آنها هم اکنون نیز در جریان است. در همین حال گروههای مدافع حقوق زنان در سرزمینهای اشغالی بارها نسبت به تبعیض ها و تجاوزاتی که علیه زنان در این رژیم و بویژه بدست سران آن صورت می گیرد اعتراض کرده اند اما این اقدامات تا کنون نتیجه ای نداشته است.

منبع : rajanews.com

  یه ضرب الامثل هست که میگه آشپال(آبکش) به قلیان میگه: "سوراخ سوراخ". در حالیکه قلیان به تعداد انگشت سوراخی داره ولی آشپال....

دسته ها :
سه شنبه بیستم 12 1387

«آیا استان بوشهر به جایگاه خود رسیده است؟ هرگز! انتظار می رفت با فرصت های مناسب شاهد پیشرفت همه جانبه در بوشهر باشیم ولی نبوده ایم و باز هم بوشهر همان بوشهری است که در دفاع مقدس بود، همانگونه مانده است.من نمی خواهم از کارهایی که در سال های گذشته شده است فهرست بدهم. نمی گویم چه کارهایی باید می شد و نشده است.»

بخشی از اظهارات آقای خاتمی در مسجد جامع عطار بوشهر

گفته می شود آقای خاتمی بعد از این اظهارات با انتقاد برخی از نزدیکان خود روبرو شد که می گفتند؛ شما بی آن که متوجه باشید دوران 8 ساله اصلاحات و ریاست جمهوری خودتان را زیر سوال بردید زیرا اعلام کردید که از دوران دفاع مقدس تاکنون برای بوشهر هیچ کاری نشده است این سخن شما یعنی اینکه در دوران 8 ساله ریاست جمهوری خودتان هم برای مردم بوشهر هیچ قدمی برنداشته اید. این عده از اطرافیان خاتمی که او را در سفر به بوشهر همراهی می کردند به وی توصیه کردند در سفرهای دیگر فقط دوران 3 ساله دولت نهم را زیر سوال ببرد!

گفتنی است که خاتمی و اطرافیانش در حالی برای کسب قدرت دست به سیاه نمایی علیه دولت نهم می زنند که پی در پی دست به مظلوم نمایی زده و ادعای تخریب اصلاحات از سوی اصولگرایان را دارند!

منبع : rajanews.com

شما چی؟ تا حالا خودتونو زیر سوال بردین؟؟

دسته ها :
سه شنبه بیستم 12 1387

برهنگی ٬ بیماری عصر ماست ٬ به گمان من تن تو باید مال کسی باشد که روحش

را برای تو عریان ساخته است . . .

(قسمتی از نامه چارلی چاپلین به دخترش )

 

آمده ایم که با زندگی کردن قیمت پیدا کنیم ٬ نه اینکه به هر قیمتی زندگی کنیم . . .

 

مشکلات ٬ انسانهای بزرگ را متعالی میسازد و انسانهای کوچک را متلاشی . . .

( شریعتی )

 

 

ای دوست گلی به یادگار بفرست ، گر لایق گل نیستم خار بفرست

از بهر خدا ، نه از بهر دلت ، من پیامی داده ام تو جوابی بفرست !

 

خوابی؟ بیداری؟ اگه خوابی چرابیداری؟
پس بیداری؟
اگه بیداری چراخوابی؟پس خوابی برو راحت باش!
فقط میخواستم ببینم خوابی یا بیدار!
حالاخوابی یا بیدار! 

پیامک اس ام اس sms

دسته ها : Payamak
يکشنبه هجدهم 12 1387

به گزارش ایرنا، براساس پیشنهاد دولت در لایحه هدفمند کردن یارانه ها که به تایید کمیسیون تلفیق هم رسیده است قیمت حامل های انرژی بر خلاف تصور عمومی به یکباره به نرخ بین المللی(فوب خلیج فارس) عرضه نخواهد شد.

براساس ماده یک بند الف لایحه هدفمند کردن یارانه ها دولت حداکثر پس از سه سال از ابلاغ این قانون قیمت حامل های انرژی را به حداقل 90 درصد قیمت فوب خلیج فارس می رساند.

به همین دلیل هدفمند کردن یارانه ها به معنای افزایش شدید قیمت ها به یکباره نیست بلکه در برخی از حامل های انرژی مانند برق و گاز، نرخ به صورت تدریجی و ظرف مدت سه سال آزاد می شود.

براساس این گزارش، پرداخت نقدی یارانه به هفت دهک اول درآمدی کشور تعلق خواهد گرفت و براساس پیش بینی وزیر اقتصاد در صورت تصویب 20 هزار میلیارد تومان برای لایحه هدفمند کردن یارانه ها در صحن علنی مجلس به طور متوسط به هر خانواده چهار نفره مشمول، حدود 80 هزار تومان خواهد رسید.

البته میزان پرداخت در دهک مختلف درآمدی متفاوت است به گونه ای که دهک های درآمدی اول که حقوق کمتری دارند بیش از 80 هزار تومان دریافت می کنند و این رقم با افزایش دهک درآمدی کاهش می یابد.

لازم به ذکر است براساس آخرین آمار مرکز آمار تمام کارمندان و کارگران جزء هفت دهک اول درآمدی کشور قرار می گیرند و یارانه به آنها تعلق خواهد گرفت.

گزارش ایرنا حاکی است میزان یارانه نقدی قبل از اصلاح قیمت ها از طرق کارت های اعتباری در اختیار مردم قرار می گیرد تا با اصلاح قیمت ها مردم به موقع قدرت استفاده از این وجوه را داشته باشند.

برهمین اساس هرخانواده در زمان های مقرر به نسبت صرفه جویی در مصرف حامل های انرژی قابلیت برداشت وجوه یارانه نقدی را خواهد داشت. این بدین معنی است که خانواده ای که انرژی بیشتری مصرف می کنند سهم بیشتری از 80 هزار تومان یارانه نقدی آنان صرف پرداخت بهای انرژی خواهد شد و خانوارهایی که صرفه جویی مناسبی دارند می توانند از یارانه در نظر گرفته شده جهت سایر مصارف استفاده کنند. گفتنی است پرداخت یارانه نقدی در مقاطع سه ماه صورت خواهد گرفت.

بدین ترتیب گام موثری در جهت تحقق عدالت اقتصادی ،جلوگیری از پرداخت یارانه به اقشار پردرآمد و هدایت منابع کشور در جهت افزایش رفاه دهک های درآمدی پایین کشور برداشته خواهد شد.

منبع : rajanews.com

 امیدوارم این طرح به صورت کامل و دو طرفه اجرا شه!!! نه اینکه از یه طرف قیمتا برن بالا و از طرف دیگه هیچ یارانه ای ندن!!!

دسته ها :
يکشنبه هجدهم 12 1387

در حاشیه دومین جشنواره بین المللی آخرین منجی که با موضوع منجی گرایی، ولایت مداری، مقاومت اسلامی در حال برگزاری است، اولین مسنجر (پیام رسان) اسلامی رونمایی شد.

به گزارش فارس، در حاشیه دومین جشنواره بین المللی آخرین منجی که با موضوع منجی گری، ولایت مداری، مقاومت اسلامی به همت سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران برگزار شده است. اولین مسنجر اسلامی (پیام رسان)،رونمایی شد.

این مسنجر (پیام رسانه) اسلامی به هدف ایجاد امنیت در تبادل اطلاعات شبکه‌ای طراحی شده و نسخه نهایی آن تا پایان 1388 در اختیار عموم قرار می‌گیرد.

 این مراسم در محل مرکز همایش های کوثر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران  برگزار شد.

منبع : rajanews.com

دسته ها :
يکشنبه هجدهم 12 1387

در پی اقدام رباط در اعلام قطع روابط دیپلماتیک با تهران وزارت امور خارجه ایران در بیانیه‌ای مراتب تعجب خود را از این اقدام اعلام و تاکید کرد اقدام مغرب به ضرر وحدت جهان اسلام است.

به گزارش مهر، در بیانیه وزارت امور خارجه آمده است: با کمال تاسف همزمان با برگزاری کنفرانس حمایت از آرمان فلسطین و مردم غزه با حضور گسترده هیئت‌های پارلمانی و رسمی کشورهای اسلامی و عربی در تهران، پادشاهی مغرب در بیانیه‌ای قطع روابط دیپلماتیک با جمهوری اسلامی ایران را اعلام کرد.

وزارت خارجه تاکید کرده است: جمهوری اسلامی ایران در طول تاریخ 30 ساله خود همواره منادی وحدت امت اسلامی بوده و بر پرهیز از هر گونه تفرقه و شکاف بین مسلمانان تاکید کرده و بر این باور است که روابط سیاسی بین کشورها یک جاده دو طرفه است و باید مواظب شیطنت‌های دشمنان جهان اسلام به ویژه صهیونیست‌های زخم خورده از پیروزی‌های اخیر مردم غزه بود.

چندی پیش رئیس نمایندگی پادشاهی مغرب در تهران برای ابلاغ اعتراض نسبت به مواضع پادشاه این کشور به وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران فراخوانده شد. رباط این اقدام را دخالت در امور داخلی خود خواند و به صورت یکجانبه اعلام کرد روابط خود را با تهران قطع خواهد کرد.
دسته ها :
يکشنبه هجدهم 12 1387

مدیرکل رسانه‌های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: روزنامه ایل جورناله ایتالیا خبرنگار به ایران قاچاق می‌کند.

محسن مقدس‌زاده در گفت‌وگو با فارس گفت: خبرنگار روزنامه ایل جورناله ایتالیا چاپ میلان ایتالیا با روادید غیر مطبوعاتی وارد کشور ما شده است.

وی اضافه کرد: استنیو سولیناس Stenio Solinas خبرنگار روزنامه ایل جورناله ایتالیا با وجود امکان دریافت روادید مطبوعاتی برای سفر به ایران و فعالیت به صورت قانونی، از طریق یکی از شرکت‌های مسافرتی ایرانی روادید جهانگردی دریافت کرد و پس از ورود به کشور، اقدام به نگارش مطالب مغرضانه کرده است.

مقدس‌زاده اظهار داشت: با توجه به این‌که 115 نمایندگی رسانه‌های خارجی در کشور فعالیت دارند و سالانه صدها خبرنگار و گزارشگر غربی به صورت قانونی وارد جمهوری اسلامی ایران شده و آزادانه به تهیه گزارش می‌پردازند؛ اقدام غیرحرفه‌ای و غیرقانونی خبرنگار مذکور و تلاش برای ایجاد جو منفی علیه جمهوری اسلامی، جای تعجب دارد.

مدیرکل رسانه‌های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: خبرنگار مذکور از کشور اخراج شد.

منبع : rajanews.com

به حق چیزای ندیده و نشنیده!!!

دسته ها :
يکشنبه هجدهم 12 1387
ر ادامه سیاست‌های مغرضانه‌ی غرب علیه دین مبین اسلام، یک سیاستمدار بلژیکی با اهانت به دین اسلام و پیامبر اکرم (ص) اخراج مسلمانان را از اروپا خواستار شد.

به گزارش ایسنا، فیلیپ دوینتر یک سیاستمدار بلژیکی و رییس یکی از احزاب راست افراطی بلژیک، در کتابی موهن تحت عنوان "اروپایی شدن اسلام، ان‌شاء‌الله؟" با اهانت به دین مبین اسلام ادعا کرده است: این دین بر اساس ایدئولوژی‌هایی استوار است که در خشونت ریشه دارد و اساسا با تمدن غرب منافات دارد!

وی در ادامه‌ی کتاب مغرضانه‌اش، مخالفتش را با هر گونه تعبیر از "اسلام میانه‌رو و اسلام اروپایی متفاوت" اعلام کرده است.

نویسنده این کتاب مدعی شده است: مسلمانان اروپا طرح‌های خود را گام به گام جهت تحقق هدفی بزرگ یعنی تبدیل اروپا به سرزمین‌های اسلامی و اجرای احکام دین اسلام در آن اجرا می‌کنند و به این ترتیب اروپا را به "اوراپیا" تبدیل خواهند کرد!

این سیاستمدار افراطی غرب، اقلیت‌های اسلامی موجود در کشورهای اروپایی را مشکلی اصلی جوامع غربی دانسته و گفته است: افزایش زاد و ولد مسلمانان، موج مهاجرت گسترده‌ی آنها به اروپا را به همراه داشته است.

وی هم چنین کشورهای اسلامی را به تبعیض نژادی علیه اقلیت‌های دینی و نژادی متهم کرده است و نوشته است: تنها راه‌کار، بستن درهای اروپا به روی مهاجران مسلمان و احیای هویت ملی در کشورهای اروپایی است.

دوینتر این کتاب را دو ماه مانده به انتخابات بلژیک منتشر کرده و معتقد است که هدف از آن بررسی ریشه‌یی مساله‌ی مهاجرت مسلمانان و هویت ملی در بلژیک است.

منبع : rajanews.com

 این هم از آزادی اندیشه ها در بلژیک!!!!!!!!!!!!!

دسته ها :
شنبه هفدهم 12 1387

منابع مطبوعاتی عبری گزارش دادند که افشای فساد جنسی فرمانده نیروی دریایی ارتش رژیم صهیونیستی، جنجال بزرگی را در محافل نظامی این رژیم برانگیخته است.

به گزارش فارس، روزنامه عبری‌زبان "یدیعوت‌آحارونوت " نوشت که سرهنگ "ایلی ماروم " فرمانده نیروی دریایی ارتش رژیم صهیونیستی دیروز در یکی از مراکز فساد و فحشاء تل‌آویو دیده شده و همین امر، خشم محافل ارتش را برانگیخته است.

به نوشته این روزنامه، در پی افشای این خبر "ماروم " با ارسال نامه‌ای به "گابی اشکنازی " رئیس ستاد مشترک ارتش به حضور خود در مرکز فساد و فحشاء تل آویو اعتراف کرد و گفت که این عمل با منصب نظامی وی تناسبی نداشته و از این کار پشیمان است.

یدیعوت آحارونوت در ادامه نوشت: افشای این مسأله که واکنش‌های وسیعی در ارتش رژیم صهیونیستی به دنبال داشته و افسران ارشد را در تنگنا قرار داده است و به همین دلیل همگی سریعاً به انتقاد از ماروم روی آوردند و وی را به بدنام کردن ارتش متهم کرده و خواستار مجازات او شده‌اند.

این روزنامه همچنین نوشت که این نخستین بار نیست که ماروم در مراکز فساد حضور می‌یابد زیرا وی از مشتریان دائمی این مراکز است.

وی که به پیشنهاد اشکنازی و با تأیید ایهود باراک به این سمت منصوب شده بود، نقش مهمی در حمله به غزه ایفا کرد.

رسوایی‌های اخلاقی فرماندهان ارشد رژیم صهیونیستی همواره وجود داشته است که یکی از بارزترین موارد آن تا کنون که لو رفته است رسوایی "اسحاق مردخای " وزیر جنگ اسبق این رژیم بود که به تجاوز به عنف به یکی از سربازان دختر ارتش متهم شد.

منبع : rajanews.com

 خب به نظر من که همچین آدمایی به درد اونا میخوره؛ بی باک نسبت به گناه و جانی. برای اجرای دستورات جنایتکارانه.

دسته ها :
شنبه هفدهم 12 1387
فرج الله سلحشور در نشست خبری که در خبرگزاری ایرنا برگزار شد،گفت: ارقامی که برخی افراد درباره دستمزد بازیگران این سریال ارائه می کنند کذب است و برخی به دنبال پرهزینه نشان دادن این سریال هستند.

به گزارش ایرنا، در این نشست خبری که با حضور فرج الله سلحشور کارگردان، نویسنده و تهیه کننده فیلم، حسین زندباف تدوینگر، مجید میر فخرایی طراح صحنه و جهانبخش سلطانی و رضا رضوی بازیگران نقش آمن هوتپ سوم و هورن هوپ برگزار شد، عوامل فیلم درباره این سریال به بحث و گفت وگو نشستند.

سلحشور در پاسخ به شایعاتی که در خصوص بودجه کلان سریال حضرت یوسف (ع) اعلام می شود ،تصریح کرد: چهار برآورد به صدا و سیما ارائه شد که در محدوده 6میلیارد و 200 میلیون تومان تا 6میلیارد و 500 میلیون تومان بود. در مجموع بودجه تصویبی ما 6میلیارد و 400 میلیون تومان بود و الباقی آن کمک دیگران بود درحالیکه بر خلاف برخی از اثار تلویزیونی که تلورانس (انحراف اولیه بودجه) آنها به 600 تا 800 درصد هم می رسد و گاهی اوقات یک برآورد تا 20 برابر اضافه می شود ولی تلورانس ما در تعیین بودجه این سریال 10درصد بود که این امر بسیار معقول است.

سلحشور در خصوص دستمزد بازیگران این سریال و آمار و ارقام نجومی که درباره آنها اعلام شده است به ایرنا گفت: برخی اصرار دارند بگویند در این سریال مزدهای کلان پرداخته شده است. ولی باید بگویم جهانبخش سلطانی در عرض 5 ماه کارکرد 8 میلیون تومان گرفته است و آقای رضوی هم ماهانه یک میلیون گرفته اند. تنها بازیگران گرانقیمت این سریال محمود پاک نیت و کتایون ریاحی بودند که ماهانه 3 و نیم میلیون تومان دریافت می کردند حتی کتایون ریاحی کمتر 7 تا 8 میلیون در ماه قبول نمی کرد ولی برای این مجموعه پذیرفت. این ارقام در حالی است که در سریال های دیگر بازیگران 18 تا 20 میلیون تومان دستمزد دریافت می کنند.

کارگردان سریال حضرت یوسف با اشاره به معضل دلالی نقش های اول و دوم در سینما و تلویزیون تصریح کرد: یکی از مسائلی که در سینمای ما باب شده پرداخت هزینه برای بازی در فیلم ها وسریالهاست که دلالانی هم در این زمینه وجود دارند و نقش می فروشند. نقش اول این مجموعه آقای زمانی هم که نخستین تجربه وی بود مزدی نمی گرفت و حتی خودش هم نمی پذیرفت ولی هدیه ما (در ماههای اول 500هزار تومان و در انتها یک میلیون تومان) را به منظور کمک خرجی دریافت می کرد و خودش می دانست این نقش چقدر ارزش دارد

 منبع : rajanews.com

 به نظر شما اگه از یکی از بازیگران معروف برای نقش یوسف(ع) استفاده میشد، چن میگرفت؟

دسته ها :
شنبه هفدهم 12 1387

فعالیت مغزی انسانهایی که به خداوند ایمان دارند ؛ در مقایسه با افراد بی ایمان نظم و آرامش بیشتری دارد.

به گزارش واحد مرکزی خبر ،‌ دانشمندان کانادایی با اشاره به شناسایی یک تمایز عمده مغزی میان این دو دسته از افراد حتی پس از کنترل عوامل شخصیتی و روان شناختی اعلام کردند: در آزمایشی پس از نصب الکترودهای ویژه به مغز افراد مومن مشخص شد ، مغز این افراد در مقایسه با گروه دیگر به مراتب منظم تر و با آرامش بیشتر فعالیت می کند.

در این تحقیق فعالیت مغزی در بخش کمربند قدامی قشر مخ بررسی شد که بخشی از مغز است که به تعدیل رفتار در نتیجه بروز رویدادها و عوامل نگران کننده کمک می کند .

دانشمندان می گویند این بخش از مغز مانند زنگ هشداری عمل می کند که در صورتی که فرد مرتکب اشتباه یا استرس شود ، به صدا در می آید .

تحقیقات نشان داد فعالیت این بخش از مغز در افراد مذهبی یا آدمهایی که صرفا به وجود خدا اعتقاد قلبی دارند ، در صورت ارتکاب اشتباه یا بروز استرس به مراتب منظم تر و آرام تر است و این افراد احساس آرامش بیشتری دارند و کمتر نگران و مضطرب می شوند .

به همین ترتیب افرادی که ایمان قلبی به وجود خداوند ندارند ، در صورت ارتکاب اشتباه یا بروز هرگونه عوامل استرس زا ، بیشتر نگران و مضطرب می شوند و این بخش از قشر مخ در این افراد دچار فعالیت بیش از اندازه می شود .

منبع :rajanews.com

 

دسته ها :
شنبه هفدهم 12 1387

مجلس سنای استرالیا طی بیانه‌ای فوری و رسمی از تمامی افراد مجرد این کشور خواست تا ازدواج کرده و ازافراد متاهل نیز درخواست کرد از یکدیگر جدا نشوند.

به گزارش ایسنا، بر‌اساس تحقیقات منتشر شده از سوی سازمان محیط زیست استرالیا، افراد مجرد دو یا سه برابر مواد زاید و آشغال تولید کرده و به دلیل مجرد بودن، باعث نابودی کره زمین می‌شوند.

سناتور «استیو فیلدینگ» گفت: طلاق و تجرد تنها باعث بدتر شدن اوضاع جوی،‌ بروز تغییرات نامناسب آب و هوایی و گرم‌تر شدن هوای کره زمین می‌شود.

وی افزود: جدا شدن افراد باعث می‌شود تا فرد مجرد و مطلقه از اتاق‌های بیشتری استفاده کرده و به تبع آن از انرژی الکتریسته بیشتری استفاده کند. از طرفی هم مصرف آب برای یک فرد مجرد بیشتر ازافراد متاهل است. پس از آن نیز تولید گازهای گلخانه‌ای به ویژه کربن نیز افزایش می‌یابد؛ چرا که یک زوج می‌توانند با یک خودرو به رفت و آمد بپردازند، اما هنگامی‌که طلاق بگیرند باید از دو خودرو استفاده کنند. به همین دلیل، طلاق و یا مجرد بودن افراد بر طبیعت و محیط زیست اثرگذار است.

منبع :rajanews.com

جالب یود، نه؟

دسته ها :
يکشنبه یازدهم 12 1387

یک پزشک مصری موفق شد با الهام از آیات سوره یوسف (ع) داروی درمان آب مروارید را بسازد.

به گزارش ایکنا به نقل از روزنامه «یمن‌تایمز»، این دارو که «داروی قرآن» نام دارد، توسط دکتر عبدالباسط محمد و با استفاده از ترکیبات موجود در عرق بدن انسان ساخته شده است.

دکتر عبدالباسط محمد درباره نحوه الهام از آیات قرآن بری ساخت این دارو می‌گوید: یک روز صبح در حال خواندن سوره یوسف(ع) بودم که آیات 84 تا 93 این سوره نظر مرا جلب کرد. حضرت یوسف (ع) که اکنون عزیز مصر است، در آیه 93 خطاب به برادران خود می‌گوید: «حال این پیراهن مرا ببرید و بر روی صورت پدرم بیندازید تا بینا شود.

حضرت یعقوب(ع) در فراق فرزند خود یوسف (ع) بسیار گریه می‌کند و بر اثر این گریه‌ها چشم‌هایش سفید شده و بینایی خود را از دست می‌دهد. اما با انداختن پیراهن یوسف (ع) بر روی چشمان پدر، بینایی حضرت یعقوب (ع) بازمی‌گردد.

او می‌افزاید: من با خود فکر کردم که چه چیز در پیراهن یوسف (ع) می‌توانست اثر شفابخش بر چشمان یعقوب(ع) گذارد و سرانجام به این نتیجه رسیدم که چیزی جز عرق بدن یوسف (ع) نمی‌تواند عامل بینایی چشمان پدر باشد. با مطالعه بر روی ترکیبات عرق انسان و آزمایش آن بر روی خرگوش‌ها به نتایج مثبتی دست یافتم. پس از آزمایش داروی خود بر روی 250 بیمار مبتلا به آب مروارید و احراز 99 درصدی اثربخشی این دارو، برایم مسجل شد که این معجزه‌ی از سوی قرآن بود.

یادآوری می‌شود، قرار است یک شرکت داروسازی سوئیسی «داروی قرآن» را که بدون عوارض جانبی است و 99 درصد موثر بوده و به تایید موسسات تحقیقاتی اروپا و آمریکا رسیده است، به تولید انبوه برساند.

منبع : rajanews.com

 

 ای خدا...! کی داننده حکمت قرآن به نزد ما باز میگردد؟؟

دسته ها :
يکشنبه یازدهم 12 1387

نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل، در نشست شورای امنیت که به بررسی آخرین تحولات مربوط به عراق اختصاص داشت، اتهامات همیشگی واشنگتن علیه تهران درخصوص تلاش برای دسترسی به قابلیت تولید سلاح هسته‌ای و حمایت از ترورسیم را مطرح نمود که با واکنش فوری نمایندگی ایران مواجه شد.

نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران، روز پنجشنبه در پاسخ به اظهارات "سوزان رایس" گفت: این اظهارات کاملا بی اساس و غیر قابل قبول بوده چرا که برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران صلح آمیز است و باقی خواهد ماند و علاوه بر آن تهران هیچ وقت در صدد ‌دستیابی به سلاح هسته‌ای نبوده و نخواهد بود.

همچنین نماینده ایران در پاسخ به رایس تاکید نمود ، اتهام مربوط به تروریسم بی پایه و مضحک است چرا که جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از قربانیان تروریسم، همواره این پدیده شوم را در تمامی اشکال آن محکوم نموده است.

در بخش دیگری از پاسخ نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران به اظهارات نماینده آمریکا، بر این نکته تاکید گردید که باعث تاسف است که یک بار دیگر شاهد طرح اتهامات تکراری و غیر قابل قبولی از سوی نماینده دائم آمریکا هستیم که توسط دولت قبلی آمریکا به نحوی غیر قابل توجیه و نخ نما همواره مطرح می گردید.

نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به اتهامات مطروحه توسط نماینده آمریکا، همچنین تاکید کرد: بهتر است آمریکا به جای اتهام بستن به دیگران، قدم هایی جدی و اساسی در جهت اصلاح دیدگاه ها، سیاست ها و اقدامات غلط گذشته خود در قبال سایر ملت ها از جمله ملت بزرگ ایران بردارد.

منبع : rajanews.com

 

این انسانهای به اصطلاح متمدن بارها به طور وحشینانه به ملل دنیا هجوم بردن و خونهای بسیار ریختن و حالا ایران را عامل ناامنی می نامند.

خودشان هزاران بمب اتم دارن و بارها ملتها را مثل موش آزمایشگاهی بمب اتم زده اند و حالا مثل کولی ها دور ایستادن و انگشت اشاره به طرف ما گرفتن.

دسته ها :
جمعه نهم 12 1387

بگو چی شد که قلبت خالی شد از خضورم / مگه باهات چه کردم که میشکنی غرورم

بگو چی بود گناهم چی بوده اشتباهم / که اینگونه گذشتی از منو از نگاهم . . .

 

روزگاری جاده ای بودم غرق تردد ، جاده ای که از رفت و آمد لحظه ای خالی نمیشد

من که بسیار غریبان را به آبادی رساندم ، عاقبت خود ماندم و ویرانه و تنهائی خود . . .

 

آرزومند قطع برق شما در حین پخش سریال حضرت یوسف !!

از طرف معبد آمون !!!

دسته ها : Payamak
پنج شنبه هشتم 12 1387
X