دسته
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 323430
تعداد نوشته ها : 228
تعداد نظرات : 183
Rss
طراح قالب
موسسه تبیانبسمه تعالی

جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد
رییس جمهور منتخب و محبوب ملت ایران

با سلام و تحیت

موفقیت جنابعالی در کسب اعتماد ملت ایران که بر اثر تلاش خالصانه، مجدانه و پرشور جنابعالی در راه خدمت به مردم و مبارزه با فقر و فساد و تبعیض صورت گرفته به شما تبریک گفته و از خداوند متعال سلامت و توفیق جنابعالی و همکاران صدیقتان را در برپایی دولتی پاک و عدالت پیشه مسئلت می‌نمایم.
بی‌شک در این راه پر خطر، یاری ملت مظلوم و شریف ایران که همواره مورد خشم و غضب استکبار و متکبران بوده‌اند و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی پشت و پناه شما خواهد بود.

والسلام علکیم و رحمة الله
سید رسول تنهای تنها
دوشنبه بیست و پنجم 3 1388
رییس جمهوری خلق چین در پیامی انتخاب مجدد دکتر احمدی نژاد به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.
"هو جین تائو" در پیام خود به رییس جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه با تلاش‌های مشترک چین و ایران در سال‌های اخیر، همکاری‌های دو کشور در زمینه‌های مختلف گسترش یافته ، آورده است: روابط و همکاری های دوستانه و راهبردی چین و ایران در دوره جدید ریاست جمهوری دکتر احمدی نژاد با گام‌های بلندتر به پیش خواهد رفت.
دسته ها : اطلاعیه ها
دوشنبه بیست و پنجم 3 1388
بشار اسد، رییس جمهور سوریه انتخاب دوباره محمود احمدی نژاد را به ریاست جمهوری ایران را تبریک گفت.
خبرگزاری رسمی سوریه سانا گزارش داد: بشار اسد در پیام تبریکی به محمود احمدی نژاد انتخاب دوباره او را به مقام ریاست جمهوری ایران تبریک گفت و پیشرفت و رفاه بیشتر را برای ملت برادر ایران آرزو کرد.
سوریه و ایران که دو متحد منطقه‌ای هستند توافقنامه‌های اقتصادی و نظامی زیادی از جمله پیمان دفاع مشترک امضا کرده‌اند.
بنا برگزارش واحد مرکزی خبر، رییس جمهور سوریه همچنین درباره ادامه تقویت روابط و همکاری بین سوریه و ایران که با هم برای تحقق صلحی عادلانه و همه جانبه در منطقه و جهان تلاش می‌کنند، ابراز اطمینان کرد.
دسته ها : اطلاعیه ها
دوشنبه بیست و پنجم 3 1388

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت عزیز ایران!

مردان و زنان آگاه و شجاع و زمان‌شناس!

سلام خدا بر شما که شایستگی خود را برای دریافت سلام و رحمت الهی به اثبات رساندید. جمعه‌ی حماسی شما،‌ حادثه‌ئی خیره‌کننده و بی‌همتا بود که در آن، رشد سیاسی و چهره‌ی مصمّم انقلابی و توان و ظرفیت مدنی ملت ایران، در نمائی زیبا و پرشکوه در برابر چشم جهانیان به نمایش درآمد.

اقتدار و عزتی که شما با آرامش و متانت و کمالِ خود در تاریخ کشور به ثبت رساندید، و اراده‌ی خلل‌ناپذیری که در میان آتشبار جنگ‌روانی دشمنان، با حضور در این عرصه‌ی تعیین‌کننده نشان دادید، از چنان اهمیتی برخوردار است که با هیچ بیان معمولی و متعارفی نمی توان آن را توصیف کرد. تنها می توان گفت که ملت ایران توانسته است همچنان موجبات رحمت الهی را در خود حفظ کند و دست قدرت خداوند را در حمایت از پیشرفت و تعالی این کشور، بالای سر خود نگاه دارد.

انتخابات 22خرداد، با هنرنمائی ملت ایران، نصاب تازه‌ئی در سلسله‌ی طولانی انتخابهای ملّی پدید آورد. مشارکت بیش‌از هشتاد درصدی مردم در پای صندوقها و رأی بیست‌وچهار میلیونی به رئیس جمهور منتخب، یک جشن واقعی است که به حول و قوه‌ی الهی، خواهد توانست پیشرفت و اعتلای کشور و امنیت ملی و شور و نشاط پایدار را تضمین کند. دیروز شما توانستید ثابت کنید که ایران به برکت شعارها و ارزشهای انقلاب اسلامی، در برابر تهاجم سیاسی و روانی از چنان مصونیت و صلابتی برخوردار است که با گذشت سی‌سال از آغاز مردمسالاری دینی در این کشور،‌ از همیشه تازه نفس‌تر و سرزِنده‌تر در صحنه حاضر گشته و دوستان و دشمنان را به ادامه‌ی راه روشن خود مطمئن می‌سازد.

اینجانب با فروتنی در برابر عزم و ایمان شما مردم عزیز، این موفقیت بزرگ را به حضرت ولیّ‌الله‌الاعظم روحی‌فداه و به روح امام بزرگوار و به یکایک آحاد ملت تبریک عرض میکنم و همگان را به قدردانی از این لطف الهی و شکرگزاری در برابر پروردگار حکیم و علیم توصیه می‌نمایم.

گمان بر این است که دشمنان بخواهند با گونه‌هائی از تحریکات بدخواهانه، شیرینی این رویداد را از کام ملت بزدایند. به همه‌ آحاد مردم و بویژه جوانان عزیز که سرزنده‌ترین نقش‌آفرینان این حادثه‌ی شورانگیز بودند، توصیه می‌کنم که کاملاً هشیار باشند. همواره باید شنبه‌ی پس‌از انتخابات، روز مهربانی و بردباری باشد. چه طرفداران نامزد منتخب و چه هواداران دیگر نامزدهای محترم،‌ از هرگونه رفتار و گفتار تحریک‌آمیز و بدگمانانه پرهیز کنند. رئیس جمهور منتخب و محترم، رئیس جمهور همه‌ی ملت ایران است و همه و از جمله رقیبان دیروز باید یکپارچه از او حمایت و به او کمک کنند. بی شک این نیز امتحانی الهی است که موفقیت در آن خواهد توانست رحمت خداوند متعال را جلب کند.

وظیفه‌ی خود میدانم از همه‌ی کسانی که در خلق این حادثه‌ی بزرگ نقش آفریدند صمیمانه سپاسگزاری کنم: از نامزدهای محترم که با مطرح ساختن نقطه‌نظرهای سیاسی و اقتصادی و با سخن و رفتار خود، دارندگان سلایق گوناگون اجتماعی و سیاسی را به صحنه آوردند، از نخبگان و برگزیدگانی که مخاطبان خود را به حضور در این آزمون بزرگ دعوت کردند؛ از مراجع عظام و علمای اعلام و فرزانگان دانشگاهی و شخصیت‌های فرهنگی و سیاسی؛ از رسانه‌ی ملی و مدیران و طراحان و مجریان و هنرمندان صداوسیما که نو‌آ‌وری‌های تحسین‌برانگیز آنان نقش تعیین‌کننده‌ئی در این حادثه‌ی فراموش‌نشدنی داشت؛ از وزارت کشور و شورای محترم نگهبان که با اخلاص و امانتداری کامل به وظیفه‌ی خطیر خود صادقانه و سخت‌کوشانه عمل کردند؛ از نیروی انتظامی و دیگر دستگاههای حافظ امنیت، که فضای سالم و باز و آرام را برای مردم تأمین نمودند، و سرانجام و بیش‌از همه، از یکایک رأی‌دهندگان که برای خود و کشورشان آبرو و ثبات و امنیت فراهم آوردند.

بار دیگر با تضرع و ابتهال، خدای عزیز و قدیر را از اعماق جان، سپاس گفته هدایت و رحمتش را برای این ملت و این بنده‌ی ناتوان مسألت میکنم و با سلام به حضرت ولی‌ّ الله‌الاعظم‌ روحی‌فداه به دعا و رعایت و حمایت آن صاحب اصلی این کشور دل می‌بندم و به روح امام راحل و ارواح طیبه‌ی شهیدان عزیز درود میفرستم.

والسلام علیکم و رحمةالله

سیّدعلی خامنه‌ای

23/خرداد/1388

دسته ها : اطلاعیه ها
يکشنبه بیست و چهارم 3 1388

بسم الله الرحمن الرحیم

 

و ما سرنوشت قومی را دگرگون نمی کنیم مگر آنکه خودشان بخواهند

 

و اما بعد

 

سپاس ایزد منان را که لیاقت داد ما را که پیرو رهبر باشیم

سپاس خدای را که انسان را اختیار فرمود تا خود سرنوشت خود را انتخاب نماید

 

با عرض تبریک و تهنیت به خاطر حضور پرشور و بی سابقه ی ملت جمهوری اسلامی ایران

در انتخابات

 

ما ثابت کردیم که می توانیم

 

اسراییل نا امید گشت

شیطان لعین از خوشحالی مهدی صاحب الزمان گریست

دشمنان ایران با فونتی بزرگ بر در پیمان ها و قلبها و دلهای خود چنین نوشتاری را هک نمودند

 

ما که باشیم که بخواهیم فکر تجاوز به خاک جمهوری اسلامی ایران را در سر خود پرورش دهیم

 

 

تبریک بمناسب دو عید در یک عید

انتخابات و میلاد مادر مادران مادر پرور

 

و خدا را بار دیگر سپاسگذاریم، که ملت ما را تنها نگذاشت

سپاس خدای را که این سال را با برکت و نزولات آسمانیش مقدس داشت

 

خدا را بوی ظهور منجی به مشام می رسد

و گمان بر این است که دیگر مسلمانان جهان را

که دیگر مستضعفان جهان را

که دیگر یتیمان و بی سرپرستان جهان را

با قدوم مبارک مهدی صاحب الزمان (عج)

مرحم نمایی*

 

وهابیت باطل

شیطان و هم دستانش

دشمنان قرآنت

و هر آنکه دشمن خدای ازلیست

دیگر نابود است

 

و باز سپاس خدای را که رهبر ما شاد گشت

 

ای کاش شهری بنام کوفه وجود نداشت

ای کاش دشمنی بنام اسراییل حرام وجود نداشت

ای کاش بعد از رحلت نبی(ص) کسی سیلی به مادر نمی زد

ای کاش کسی حق علی(ع) و حق اسلام ناب محمدی(ص) را پایمال نمی کرد

و اینجا سرزمین ایران است و اجازه نمی دهیم که وقایع نا پسند تاریخی در این عصر انتظار

تکرار و تکرار گردد

ما می توانیم

و این جمله که ایران گلباران شد بحق جمله ایست الهی

و پیشگویی طبق فرموده ی خداوند ازلی چنین است

که باطل نابود شدنیست

 

و سپاس خدای را که ما الگویی همچون ائمه ی اطهار(سلام الله علیها) داریم

 

خدارا شکر تورا که بار دیگر ملت ایران را سر افراز از امتحانت دیدی

 

ما کوفیانی نیستیم که رهبر خود را تنها بگذاریم

 

ما ایرانی هستیم و ایرانی خواهیم ماند

 

و پیروز است جمهوری اسلامی ایران***

 

شنبه بیست و سوم 3 1388
X