دسته
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 251537
تعداد نوشته ها : 330
تعداد نظرات : 258
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
مردم شریف ایران با رای قاطع خود به دکتر احمدی نژاد به اشرافی گری نه گفتند.

محمدعلی روشن دبیرکل ائتلاف سراسری رسانه های حامی دکتراحمدی نژاد در گفتگو باخبرنگار ما بابیان اینکه 22 خرداد 88 تداعی کننده 22 بهمن 57 بود وملت شریف ایران حماسه ای بسیارزیبارا در تاریخ ثبت کردند افزود: موفقیت وپیروزی دکتراحمدی نژاد در حقیقت موفقیت وپیروزی ملت ایران است که با این نتیجه خدمتگزارصادق وپاک خود را برای برداشتن قدمهای بلندتر ومحکمتر درمبارزه بافساد وبی عدالتی حمایت کردند.

وی افزود : از اتفاقاتی که در روزهای اخیر شاهد بودیم حضور حداکثری مردم در عرصه انتخابات دهم کاملا محرز و انتخاب مجدد جناب آقای احمدی نژاد نیز به یقین رسیده بود اما بدخواهان ملت ایران و آنهایی که دستشان از بیت المال ومنافع عمومی کوتاه شده بود نمی توانستند این واقعیت را بپذیرند و با سوء استفاده از هیجانات جوانی عده ای از فرزندان نیک سرشت این مرز وبوم که اغلب به سن رای هم نرسیده بودند وبا طرح شعارهایی خارج از حوزه اخلاق درتخریب شخصیت مظلوم رئیس جمهوری عزیز دکتراحمدی نژاد تلاش داشتند اما به لطف الهی همواره غلبه حق رادرتاریخ باید شاهدباشیم .

دبیر کل ائتلاف سراسری رسانه های حامی دکتراحمدی نژاد با تبریک این انتخاب به ریاست جمهوری وملت ایران افزود: با شناختی که از دکتر احمدی نژاد وجود دارد بدون شک آقای احمدی نژاد قوی تر از گذشته در مسیر اعتلاء و سربلندی کشور عزیزمان قدم برخواهد داشت و بدون واهمه در امتداد تفکر مهدوی به عدالت گستری اهتمام خواهد داشت تا زمینه هائی برای ظهور زیبای منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) فراهم نماید.

این فعال سیاسی تصریح کرد: نتیجه ای که ملت شریف ایران در این انتخابات رقم زدند گویای این است که ملت بزرگ ایران همواره مخالف اشرافی گری ، دخالت همه جانبه اجانب وبیگانگان در امور داخلی نظیر کمک مالی ورسانه ای به تغییر مسیر انتخابات ، چپاول ودزدی ، غارت بیت المال ، اتهام زنی و شایعه پراکنی علیه خدمتگزاران خود بوده وهروقت که به صلاح بدانند با حضور قوی وآگاهانه خویش در صحنه پاسخ لازم را به دشمنان ملت خواهند داد.

روشن گفت: این مهم هم باید اذعان شود که هوشمندی و تدبیر مقام معظم رهبری در خلق این حماسه عظیم و بیاد ماندنی فوق العاده موثربود.

وی افزود: آراء میلیونی ملت ما در 22 خرداد 88 به دکتر احمدی نژاد ثابت کرد که مردم ما به دنبال معنویات بوده واز اقدامات زشت و زننده ای که توسط رقبا در انتخابات شاهد بودیم به شدت متنفر است.
منبع:
دوشنبه بیست و پنجم 3 1388
رییس جمهوری خلق چین در پیامی انتخاب مجدد دکتر احمدی نژاد به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.
"هو جین تائو" در پیام خود به رییس جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه با تلاش‌های مشترک چین و ایران در سال‌های اخیر، همکاری‌های دو کشور در زمینه‌های مختلف گسترش یافته ، آورده است: روابط و همکاری های دوستانه و راهبردی چین و ایران در دوره جدید ریاست جمهوری دکتر احمدی نژاد با گام‌های بلندتر به پیش خواهد رفت.
دسته ها : اطلاعیه ها
دوشنبه بیست و پنجم 3 1388
بشار اسد، رییس جمهور سوریه انتخاب دوباره محمود احمدی نژاد را به ریاست جمهوری ایران را تبریک گفت.
خبرگزاری رسمی سوریه سانا گزارش داد: بشار اسد در پیام تبریکی به محمود احمدی نژاد انتخاب دوباره او را به مقام ریاست جمهوری ایران تبریک گفت و پیشرفت و رفاه بیشتر را برای ملت برادر ایران آرزو کرد.
سوریه و ایران که دو متحد منطقه‌ای هستند توافقنامه‌های اقتصادی و نظامی زیادی از جمله پیمان دفاع مشترک امضا کرده‌اند.
بنا برگزارش واحد مرکزی خبر، رییس جمهور سوریه همچنین درباره ادامه تقویت روابط و همکاری بین سوریه و ایران که با هم برای تحقق صلحی عادلانه و همه جانبه در منطقه و جهان تلاش می‌کنند، ابراز اطمینان کرد.
دسته ها : اطلاعیه ها
دوشنبه بیست و پنجم 3 1388

عضو مجلس خبرگان رهبری و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به نامزدهایی که حائز اکثریت آرا نشدند توصیه کرد که به شایعه کهنه تقلب که شایعه دشمنان انقلاب است، دامن نزنند و به رای ملت تمکین کنند. 
آیت الله سید احمد خاتمی در گفتگو با  ایرنا انتخابات را امتحان الهی برای مردم و نامزدهای ریاست جمهوری دانست و تاکید کرد: انصافا حضور پرشور مردم در انتخابات بسیار چشمگیر بود، واقعیت مطلب این است که بعد از رفراندوم همه پرسی جمهوری اسلامی و قانون اساسی این انتخابات از انتخابات کم نظیر بود.
وی تاکید کرد: این مهم ترین نماد مردمسالاری دینی است، این امتحان را بایستی همه نامزدها و هوادارانشان اعم از نامزدی که رای آورده و نامزدهایی که حائز اکثریت نشده درنظر داشته باشند. امام جمعه موقت تهران انتظارات از نامزدها را در پنج بند خلاصه کرد و گفت:  مهم ترین پیامد مردم سالاری دینی پذیرش رای مردم است پس تمکین کردن در برابر رای مردم ، یک اصل است. عضو مجلس خبرگان رهبری گفت:نامزدها باید بدانند در داخل بدنه نظام کاندیدا شده اند و مناسب است در اظهارات خود حرفی نزنند که دشمنان انقلاب اسلامی را شاد کنند و نبایدباعث رنجش دوستان انقلاب در داخل و خارج بشوند. وی گفت:از نامزدهایی که حائز اکثریت آرا نشدند با توجه به این همه دقتی که مجریان و ناظران کردند و اجازه حضور نمایندگان کاندیداها را بر سر صندوق ها دادند و همه چیز زیر نظر آنان بوده  است ، انتظار می رود که به شایعه تقلب و امثال آن که شایعه کهنه دشمنان انقلاب در هر انتخاباتی است دامن نزنند.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه نامزدی که حائز رای نشده باید با نامزدی که رئیس جمهور شده همکاری لازم را بکند، تاکید کرد: انتظار می رود که نامزدهایی که حائز رای نشده اندبه نامزدی که حائز رای اکثریت شده پیام تبریک بفرستند و اعلام آمادگی برای همکاری با او بنمایند و اگر این کار را نمی کنند حداقل آن است که کارشکنی نکنند.
وی با اشاره به اینکه نامزدهایی که حائز اکثریت آرا نشده اند باید هواداران خود را سفارش به تمکین رای مردم نمایند گفت: همان گونه که قبل از انتخابات گفتند که بعد از انتخابات همه باید وحدت خود را حفظ کنند به این سخن خود پایبند باشند. خاتمی اظهارداشت:بحمد الله تاکنون خبری از اغتشاش در هیچ جای کشور نداشتیم، امیدواریم همچنان این آرامش حفظ شود و هواداران برخی از کاندیدا ها شیرینی این جشن بزرگ سیاسی را در کام مردم تلخ نکنند. عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد:آخرین نکته آن است که به نامزدهای محترم و هواداران می گویم آن کس که برای خدا نامزد شده و آن‌کس که برای خدا پای صندوق های رای آمده، پیروز است ولو رای نیاورده باشد یا نامزد مورد نظرش موفق به کسب رای اکثریت نشده باشد.
خاتمی ضمن تبریک به دکتر احمدی نژاد برای پیروزی در انتخابات اظهار داشت:از نامزد محترمی که رای آورده می خواهم همانند گذشته سخت کوشانه در خدمت این ملت و مطیع ولایت باشد و تمام تلاشش را برای اعتلای ایران اسلامی به کار گیرد .
  آیت‌الله سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران همچنین در گفتگو با  فارس با بیان اینکه این حماسه بزرگ جشن بزرگ سیاسی است، گفت: پیروز این حماسه ملت بزرگ ایران و مقام معظم رهبری است که با هدایت‌هایشان سبب شکل گرفتن این حماسه شده‌اند.
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اولین پیام برای ملت ایران پیام هوشیاری است، تصریح کرد: از چند ماه قبل دشمنان انقلاب تلاش وسیعی برای کمرنگ کردن حضور مردم در صحنه کردند و از  دامن زدن به بی‌اعتمادی و القای تقلب و تخلف در انتخابات و اینکه نظام جدی نیست را ترویج کردند.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: ملت ایران با هوشیاری و اطلاع از مکر دشمنان به صحنه آمدند و با حضور شکوهمند خود تمامی شیطنت‌ها را ناکام گذاشتند.
آیت‌الله خاتمی پیام دوم ملت ایران را ولایتمداری دانست و افزود: در این حماسه بزرگ ملت ایران از هدایت‌ها و تدابیر مقام معظم رهبری به عنوان اصلی‌ترین عامل بهره جست و رهنمودهای معظم له نقش اساسی در این حضور افتخارآمیز داشت. عضو هیئت رئیسه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر اینکه سومین پیام این بود که بصیرت ملت ایران ستودنی است، خاطرنشان کرد: کاندیدایی که مورد حمایت اکثریت قرار گرفت مورد هجمه بی‌نظیری بود که از اول انقلاب تا کنون بی‌سابقه بوده و به یک رئیس‌جمهور که بر فرض اینکه منتخب واقع نشود، حداقل دو ماه دیگر رئیس‌جمهور ایران است، وارد آوردن این همه هجمه بی‌سابقه است.
وی اضافه کرد: اینکه در تلویزیون بگویند رئیس‌جمهور دروغگو و فریبکار است و ملت ایران بیش از 20 میلیون رای به وی بدهند قطعا ارزشش بیش از رایی ‌است که در دوره دوم ریاست جمهوری خاتمی به وی دادند زیرا وی رقیب جدی نداشت ولی احمدی‌نژاد از لابه‌لای هتاکی‌ها توسط ملت برگزیده شد و این انتخابی بسیار معنادار توسط مردم است.
عضو مجلس خبرگان رهبری به نقش رسانه ملی در آفرینش این حماسه اشاره کرد و گفت: رسانه ملی بستری عادلانه فراهم کرد که کاندیدا برنامه‌ها و نقدهای خود را به صورت آشکار بیان کنند و ملت با آگاهی به کاندیدای مورد قبول خود رای بدهند. آیت‌الله خاتمی اضافه کرد: ضمن تشکر از رسانه ملی پیشنهاد می‌کنیم که برای جلوگیری از پیامدهای منفی برخی از مناظره‌ها همانند اهانت‌های صریح یا نامبردن کاندیدایی که در مناظره شرکت ندارند، مناظره‌ها از قبل ضبط و پس از حذف موارد منفی اطلاع‌رسانی شود تا جلوی پیامدهای منفی آن گرفته شود.
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه این حماسه بزرگ جشن بزرگ سیاسی است، گفت: پیروز این حماسه ملت بزرگ ایران و مقام معظم رهبری است که با هدایت‌هایشان سبب شکل گرفتن این حماسه شده‌اند و کاندیدای دیگر نیز در این راستا باید بدانند که اگر برای خدا وارد صحنه شده‌اند اگر رای هم نیاوردند پیروز هستند ولی اگر برای غیر خدا وارد ‌شده‌اند در صورت پیروزی شکست خورده هستند. وی در ادامه خاطرنشان کرد:‌ از کاندیداها انتظار می‌رود همان‌طور که خود گفتند تلاش در جهت وحدت ملت و همراهی هواداران خود با کاندیدای منتخب داشته باشند که این خود لازمه مردمسالاری دینی است و کسانی که مردمسالاری را قبول دارند باید پیامدهای آن را بپذیرند و اگر هم رای نیاوردند به نظر اکثریت احترام بگذارند.

منبع:

http://www.resalat-news.com

دسته ها : انتخابات
يکشنبه بیست و چهارم 3 1388

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت عزیز ایران!

مردان و زنان آگاه و شجاع و زمان‌شناس!

سلام خدا بر شما که شایستگی خود را برای دریافت سلام و رحمت الهی به اثبات رساندید. جمعه‌ی حماسی شما،‌ حادثه‌ئی خیره‌کننده و بی‌همتا بود که در آن، رشد سیاسی و چهره‌ی مصمّم انقلابی و توان و ظرفیت مدنی ملت ایران، در نمائی زیبا و پرشکوه در برابر چشم جهانیان به نمایش درآمد.

اقتدار و عزتی که شما با آرامش و متانت و کمالِ خود در تاریخ کشور به ثبت رساندید، و اراده‌ی خلل‌ناپذیری که در میان آتشبار جنگ‌روانی دشمنان، با حضور در این عرصه‌ی تعیین‌کننده نشان دادید، از چنان اهمیتی برخوردار است که با هیچ بیان معمولی و متعارفی نمی توان آن را توصیف کرد. تنها می توان گفت که ملت ایران توانسته است همچنان موجبات رحمت الهی را در خود حفظ کند و دست قدرت خداوند را در حمایت از پیشرفت و تعالی این کشور، بالای سر خود نگاه دارد.

انتخابات 22خرداد، با هنرنمائی ملت ایران، نصاب تازه‌ئی در سلسله‌ی طولانی انتخابهای ملّی پدید آورد. مشارکت بیش‌از هشتاد درصدی مردم در پای صندوقها و رأی بیست‌وچهار میلیونی به رئیس جمهور منتخب، یک جشن واقعی است که به حول و قوه‌ی الهی، خواهد توانست پیشرفت و اعتلای کشور و امنیت ملی و شور و نشاط پایدار را تضمین کند. دیروز شما توانستید ثابت کنید که ایران به برکت شعارها و ارزشهای انقلاب اسلامی، در برابر تهاجم سیاسی و روانی از چنان مصونیت و صلابتی برخوردار است که با گذشت سی‌سال از آغاز مردمسالاری دینی در این کشور،‌ از همیشه تازه نفس‌تر و سرزِنده‌تر در صحنه حاضر گشته و دوستان و دشمنان را به ادامه‌ی راه روشن خود مطمئن می‌سازد.

اینجانب با فروتنی در برابر عزم و ایمان شما مردم عزیز، این موفقیت بزرگ را به حضرت ولیّ‌الله‌الاعظم روحی‌فداه و به روح امام بزرگوار و به یکایک آحاد ملت تبریک عرض میکنم و همگان را به قدردانی از این لطف الهی و شکرگزاری در برابر پروردگار حکیم و علیم توصیه می‌نمایم.

گمان بر این است که دشمنان بخواهند با گونه‌هائی از تحریکات بدخواهانه، شیرینی این رویداد را از کام ملت بزدایند. به همه‌ آحاد مردم و بویژه جوانان عزیز که سرزنده‌ترین نقش‌آفرینان این حادثه‌ی شورانگیز بودند، توصیه می‌کنم که کاملاً هشیار باشند. همواره باید شنبه‌ی پس‌از انتخابات، روز مهربانی و بردباری باشد. چه طرفداران نامزد منتخب و چه هواداران دیگر نامزدهای محترم،‌ از هرگونه رفتار و گفتار تحریک‌آمیز و بدگمانانه پرهیز کنند. رئیس جمهور منتخب و محترم، رئیس جمهور همه‌ی ملت ایران است و همه و از جمله رقیبان دیروز باید یکپارچه از او حمایت و به او کمک کنند. بی شک این نیز امتحانی الهی است که موفقیت در آن خواهد توانست رحمت خداوند متعال را جلب کند.

وظیفه‌ی خود میدانم از همه‌ی کسانی که در خلق این حادثه‌ی بزرگ نقش آفریدند صمیمانه سپاسگزاری کنم: از نامزدهای محترم که با مطرح ساختن نقطه‌نظرهای سیاسی و اقتصادی و با سخن و رفتار خود، دارندگان سلایق گوناگون اجتماعی و سیاسی را به صحنه آوردند، از نخبگان و برگزیدگانی که مخاطبان خود را به حضور در این آزمون بزرگ دعوت کردند؛ از مراجع عظام و علمای اعلام و فرزانگان دانشگاهی و شخصیت‌های فرهنگی و سیاسی؛ از رسانه‌ی ملی و مدیران و طراحان و مجریان و هنرمندان صداوسیما که نو‌آ‌وری‌های تحسین‌برانگیز آنان نقش تعیین‌کننده‌ئی در این حادثه‌ی فراموش‌نشدنی داشت؛ از وزارت کشور و شورای محترم نگهبان که با اخلاص و امانتداری کامل به وظیفه‌ی خطیر خود صادقانه و سخت‌کوشانه عمل کردند؛ از نیروی انتظامی و دیگر دستگاههای حافظ امنیت، که فضای سالم و باز و آرام را برای مردم تأمین نمودند، و سرانجام و بیش‌از همه، از یکایک رأی‌دهندگان که برای خود و کشورشان آبرو و ثبات و امنیت فراهم آوردند.

بار دیگر با تضرع و ابتهال، خدای عزیز و قدیر را از اعماق جان، سپاس گفته هدایت و رحمتش را برای این ملت و این بنده‌ی ناتوان مسألت میکنم و با سلام به حضرت ولی‌ّ الله‌الاعظم‌ روحی‌فداه به دعا و رعایت و حمایت آن صاحب اصلی این کشور دل می‌بندم و به روح امام راحل و ارواح طیبه‌ی شهیدان عزیز درود میفرستم.

والسلام علیکم و رحمةالله

سیّدعلی خامنه‌ای

23/خرداد/1388

دسته ها : اطلاعیه ها
يکشنبه بیست و چهارم 3 1388
X