تبلیغات
باشگاه کاربران
دانلود برنامه رسمی جام جهانی (اندروید) 2018 FIFA World Cup Russia
با نصب این برنامه می‌توانید تیم‌های مورد علاقه خود را برای جام جهانی ۲۰۱۸ انتخاب کنید و اطلاعیه‌های آنلاین در رابطه با تیم‌های محبوبتان در جام جهانی را دریافت کنید.
کنجد؛ دانه‌ای سرشار از خاصیت
دانه کنجد علاوه بر آنکه در آشپزی مورد استفاده قرار می‌گیرد، به دلیل خواص متعدد تغذیه‌ای و دارویی، در طب سنتی هم کاربرد دارد.
ثبت عکس به صورت فایل PDF با CamScanner
این برنامه یکی از بهترین و کاربردی‌ترین اپلیکیشن‌های اسکن صفحات توسط دوربین دستگاه‌های اندرویدی است که تصویر را به صورت صفحات پی دی اف تبدیل می‌کند.
سومین جشنواره چادرهای آسمانی
معاونت شبکه‌های اجتماعی موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان، به‌عنوان یکی از حامیان معنوی سومین جشنواره چادرهای آسمانی، اقدام به پشتیبانی این طرح کرده است.
تبلیغات
گروه زندگی
چرا برخی دختران به دنبال مردان متاهل می روند؟
خیرخواهی از نوع ازدواج با مردان متاهل
ازدواج مساله ای است که این روزها جوانان زیادی دغدغه ی آن را دارند. پسرانی که به دلیل شرایط مالی نمی توانند ازدواج کنند و دخترانی که به دلیل نداشتن خواستگار مناسب مجرد مانده اند اما مسئله ی مهمتر از ازدواج افزایش آگاهی نسبت به آن است.در حقیقت ازدواج عشقی بر پایه سه عنصر تمایل، تعهد و صمیمیت است و هر چه غیر از این باشد دردسرساز شده و به سرانجام نمی رسد. اما متاسفانه موضوع دوستی و ازدواج با مردان متاهل به عنوان یک پدیده اجتماعی گریبانگیر بعضی از خانم های مجرد یا مطلقه شده و در حقیقت یک آسیب اجتماعی است.
گروه فرهنگ
درباره ضعف و قوت های سریال حسن فتحی
سودای شهرزاد
پرونده سریال شهرزاد هفته پیش تمام شد. این سریال چه مسیری پشت سر گذاشت و چرا در نهایت می توان آن را اثری موفق دانست؟
گروه جامعه
اولین نخست‏ وزیر هند
نگاهی به زندگی جواهر لَعل نهرو
كار مثبت عمده نهرو برای هند، اصرار وی بر این امر بود كه هند به صورت یک دموكراسی غیرمنفک از آرمان‌‏های دنیایی و غیردینی باقی بماند. وی با گذراندن قانونی، نظام طبقه در هند را برانداخت و كارهایی كه برای از بین بردن فقر و عقب ‏ماندگی انجام داد، سبب ایجاد انقلاب اساسی اجتماعی و اقتصادی شد.
مرکز یادگیری
آشنایی با رشته آموزش ابتدایی
معرفی بنیادين رشته آموزش ابتدايی پیشینه برنامه درسی رشته آموزش ابتدایی مربوط به تصویب قانون تأسیس دارالمعلمین مرکزی در سال 1297 است.
۷ نکته طلایی برای تحول بیزینس
امروزه و با گسترش مخاطبان شبکه های مجازی، اکثر کسب و کارها به استفاده از این شبکه ها برای تبلیغ و گسترش شبکه مخاطبان خود علاقه نشان داده اند. فرصت تبلیغ با تعداد بالای مخاطب و با هزینه به نسبت پایین و امکان گسترش نمایی مخاطبان باعث شده اکثر کسب و کارهای کوچک برای رونق کار خود از این شبکه ها استفاده کنند.
جوجه نازی
یکی بود یکی نبود، زیر گنبد کبود یه دختری بود که یک جوجه زیبا داشت و خیلی دوسش داشت...
ربات تمام چرخ FUZZY
ربات تمام چرخ رباتی است که ازتمام چرخ ها بهره می گیرد تا بتواند در هر مسیری و در هر زاویه ای حرکت کند ، بدون اینکه پیشاپیش حرکت چرخشی داشته باشد.
حوزه و اندیشه
نقش بالقوه زکات در کمک به فرآیند توسعه اقتصادی
بر خلاف تعریف اقتصاددانان سنتی که توسعه را محدود به رشد اقتصادی می‌دانستند، اقتصاددانان جدید توسعه را یک جریان چندبعدی تعریف کرده‌اند که علاوه بر تسریع رشد تولید ملی، شامل کاهش فقر، نابرابری، بیکاری، ارتقای آموزش، بهداشت، فرهنگ و اصلاح ساختارهای سیاسی و اجتماعی نیز می‌شود.
ادوار تاریخی علم کلام اسلامی
علم کلام عهده دار تبیین آموزه های دین اسلام است و در مقابلِ پرسش‌ها و انتقادهای پیروان دیگر ادیان، از این آموزه ها دفاع می کند. کلام جزو اولین علوم اسلامی است که در میان مسلمانان پیدا شد و با همت بزرگان و دانشمندان برجستة اسلامی گسترش یافت و جامعة علمی تمدن اسلامی را تغذیه کرد.
همراه با دولت عثمانی در مقابل انگلیس
سید هبه الدین همراه روحانیان بزرگی چون شیخ الشریعه اصفهانی، میرزا مهدی فرزند آخوند خراسانی و سید مصطفی کاشانی پرچم مقدس بارگاه امام علی(ع) برداشته و در میان شعارهای پیوسته مردم به سمت جبهه روان شدند.
از عوامل دخیل در رؤیت پذیری هلال ماه تا مسایل اختلافی رؤیت
مبنا قراردادن مقارنه ماه خورشید از جمله مباحث مهم فقهی است؛ غروب کردن خورشید و ماه باعث‌ می‌‌‌‌‌‌شود که برخی حکم به رؤیت هلال بدهند؛ شهادت شهود و محاسبات نجومی نیز در این عرصه بسیار مهم؛ امروز بحث شهادت شهود دو نفر عادل کمرنگ شده است و فناوری‌های جدید جای این مسئله را گرفته اند.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x