تبلیغات
باشگاه کاربران
پخش کننده فایل صوتی و تصویری KMPlayer
این نرم افزار، گستره وسیعی از فرمت‌های صوتی و تصویری را پشتیبانی می‌کند. از قابلیت‌های این برنامه می‌توان به امكان تغییر سایز فیلم و نمایش زیرنویس اشاره کرد.
پویش ارمغان ایرانی
معاونت شبکه‌های اجتماعی تبیان، در سال «حمایت از کالای ایرانی» و با هدف حمایت از تولید داخل و تولیدکنندگان ایرانی، پویش ارمغان ایرانی را اجرا می‌کند.
آنتی ویروس Qihoo 360 Total Security
امروزه با فراگیر شدن رایانه‌ها و استفاده از اینترنت برای انجام امور مختلف، مسئله حفظ امنیت نیز در اینترنت بسیار مهم شده است.
نخستین جشنواره ملی فیلم 110 ثانیه‌ای ما (مردم و امنیت)
نخستین جشنواره ملی فیلم 110 ثانیه‌ای ما به همت معاونت اجتماعي ناجا و با همکاری معاونت شبکه‌های اجتماعی موسسه تبیان و نهادهای مربوطه، برگزار می‌شود.
تبلیغات
گروه زندگی
چرا تماس کودکان با واقعیت قطع است؟
والدین بذر طلبکاری را در ذهن کودکان می‌پاشند
در جریان تربیت فرزند، والدین از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند و سعی دارند بهترین ها را در این راستا به کار ببندند در حالی که یک روز متوجه می شوند به هر قیمتی فراهم کردن همه جنبه های زندگی برای فرزندان نه تنها لزوما موجب تربیت آرمانی آنها نشده بلکه در شخصیت فردی و اجتماعی دچار ضعف و نقص های فراوانی هم هستند.
گروه فرهنگ
گشت و گذار در نصف جهان
اصفهان و شکوه ارگ‌های تاریخی
برای دیدن ترکیبی از معماری سیاسی، نظامی، اقتصادی و اجتماعی، کافی است بخشی از اصفهان زیبا را طی کنید تا با ارگ‌های تاریخی و پابرجای این دیار آشنا شوید.
گروه جامعه
هشدار کارشناسان حوزه اعتیاد درباره‌ افزایش مصرف گل
"گل"؛ دومین مخدر پُرمصرف ایران
بر اساس آمار ستاد مبارزه با مخدر کشور، "گل" دومین ماده مخدر شایع در ایران است که بیش‌تر از سوی جوانان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
مرکز یادگیری
آسیب تلفن همراه در زندگی دانش آموزان
آیا تا به حال می دانستید تلفن همراه در کنار تمام مزایای آن، چه مضراتی برای دانش آموزان دارد؛ به عنوان مثال متخصصان انگلیسی معتقدند تومور مغزی در نوجوانی و بزرگسالی حاصل استفاده بی رویه کودکان از وسایل الکترونیکی است.
ترس از امتحان
آشنایی با اختلالات روحی کودکان: برخی از کودکان به دلیل عوامل محیطی ممکن است دچار اختلالاتی شوند که باید با راهکار های درمان آن آشنا شد.
آهنگ وحی
«وحی» در لغت به معناى اشاره كردن، نوشتن، الهام، كلام پنهانى و هر چیزى است كه به دیگرى القاء می‌شود...
گل، میوه، دانه
معلم از بچه ها می خواهد کار ریشه، ساقه و برگ گیاهانی را که در اختیار دارند، بیان کنند و گلدان گل انار تزئینی را در اختیار بچه ها قرار می دهد و می پرسد:چه مشاهده می کنید؟
حوزه و اندیشه
علما الگوی عملی در حمایت از تولید ملی
در نهضت ملی شدن صنعت نفت نیز رگه‌هایی از تفکر اقتصاد مقاومتی به چشم می‌خورد هر چند که متاسفانه سیاسی و غیر مذهبی شدن نهضت ملی شدن نفت و قطع رابطه مصدق با علما باعث تضعیف پشتوانه مردمی آن و در نهایت شکست این نهضت شد.
نظام روحانیت در معرض آسیب‌های طراحی شده قرار دارد؛ کار جهادی در اولویت حوزه علمیه باشد
مدیر حوزه های علمیه، آسیب‌های موجود در مسیر راه روحانیت را موردتوجه قرار داد و گفت: نظام روحانیت در معرض آسیب های سیاسی و اعتقادی قرار دارد که برخی از این امور به صورت برنامه ریزی توسط دشمنان روحانیت پیگیری می‌شود.
حوزه نقشه جامع تمدن اسلامی را ارائه کند؛ افق و چشم انداز جهانی و تمدنی پایه حوزه انقلابی است
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه مهمترین وظیفه حوزه های علمیه ارائه طرح و نقشه جامع تمدن اسلامی است، گفت: فقه جامع دین افزون بر فقه فردی،که ناظر بر احكام رفتار افراد است، مشتمل بر فقه اجتماعی و بالاتر از آن و فقه تمدنی در سه سطح «خرد، كلان و توسعه» خواهد بود.
نباید قرآن و حدیث را کتاب پزشکی تلقی کنیم و بعد بگوییم پزشکی اسلامی
استاد خارج فقه و اصول حوزه علمیه قم اظهار کرد: بیان‌های روایات، عرفی است و نباید از آنها ادعای پزشکی در آورد و الا خلافش ثابت می‌شود و مشکل ساز خواهد شد.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x