صفحه ها
دسته
برترین های وبلاگ
از ما بهترون
دانلود
از ما بهترون
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 141498
تعداد نوشته ها : 39
تعداد نظرات : 102
Rss
طراح قالب

نامه فرزند شهید رحیمی به پدر در مورد اوضاع کشور

محسن رحیمی

پدر جان جایت اینجا اصلا خالی نیست

 

پسر شهید رحیمی در نامه ای خطاب به پدر شهیدش شرایط این روزهای جامعه را توضیح داده و نوشته است: پدر جان بعد از شما خیلی چیزها تغییر کرد، خیلی چیزها داشت قاطی می شد، آرمانها تغییر کرده بود، تفکرات رجال سیاسی عوض شده بود، چند ماه پیش هم خیلی چیزها داشت قاطی می شد، ما چهار دسته بودیم و رقابت می کردیم برای انتخابات ریاست جمهوری البته الان دو دسته ایم منتها مفاهیم دسته ها تغییر کرده و دسته هامون شده ولایی و غیر ولایی.

 

متن کامل این نامه به شرح زیر است:

 

نامه ای به یکی از ولایتمدارترین پدرهای دنیا

پدر جان سلام

اگر از احوالمان سوال داری بد نیستیم همه زیر سایه ولایت فقیه پایداریم و برقرار.

آنجا که هستی از اوضاع ما خبر داری؟ میدانی وضع جامعه ما را؟ ما شاهد نمونه ای از فتنه های آخرالزمان بودیم میگن فرج آقا نزدیکه، راست میگن فتنه بشه آقا میاد؟

 پدر جان بعد از شما خیلی چیزها تغییر کرد، خیلی چیزها داشت قاطی می شد، آرمانها تغییر کرده بود، تفکرات رجال سیاسی عوض شده بود، چند ماه پیش هم خیلی چیزها داشت قاطی می شد ولی یک نماز جمعه با سخنرانی نائب امام زمان (عج) حقایق رو تبیین کرد و راه را از چاه نشون داد.

بگذریم؛ ما چهار دسته بودیم، دسته احمدی نژادی ها، دسته موسوی ها، دسته کروبی ها(این دسته بسیار اندک بودند)، دسته رضایی ها و رقابت می کردیم برای انتخابات ریاست جمهوری البته الان دو دسته ایم منتها مفاهیم دسته ها تغییر کرده و دسته هامون شده ولایی و غیر ولایی.

ما جزو دسته ولایی ها هستیم، دسته ما را شاید زیاد نشناسی ما جوانهایی هستیم که عمارگونه با هم متحد شده ایم و جای در جای پای ولایت میگذاریم که گمراه نشویم احمدی نژاد هم با ماست.

اما اون یکی دسته شاید برات آشنا تر باشند، چند تا سر دسته دارند میگن یکیشون وقتی شما جنگ میکردید وزیر جنگ امام (ره) بوده و البته امام گفته بودند "ملاک حال فعلی افراد است"  حالشم خوبه، یعنی بهتر شده چند وقت پیش توهم زده بود.

یادته چه ریش مشکی و انقلابی داشت همونهایی رو که قبل انقلاب اصلا نداشت، آره اونم محاسنش الان سفید شده، درسته مهندس رو میگم، 20 سالی ازش خبری نبود رفته بود دنبال نقاشی کشیدن.

منم پارسال دیدمش، نمی شناختمش تا اینکه موقع انتخابات تو کوچه و خیابون دیدم بعضی ها پارچه های سبز دستشون می بندند، اولش فکر کردم برای شفا گرفتنه بعد متوجه شدم نه اینها طرفداران همون مهندسند و این سبز هم نشانه سیدی مهندسه که طرفداراش می بندند گاهی این پارچه سبز بر دست و پای حیوانات و احشام و سگ های خودی و دوستانشون بسته می شد و این نشونی بود بر اینکه آنها بگویند ما بیشماریم. فهمیدم که این آقا کاندید ریاست جمهوری شده و بعد از 20 سال احساس خطر کرده و اومده وضع موجود رو تغییر بده.

حال فعلیش بد نیست، گفتم که چند ماه قبل توهم زده بود و می گفت تو انتخابات تقلب شده و من قبول ندارم و شکست پذیرفته نیست، آخه بعد از اولین ساعات رای گیری رفت پشت تریبون و اعلام کرد: بنده با قاطعیت آرا پیروز این انتخابات شدم و دوستانشم براش دست زدند و بهش تبریک گفتند.

اما امان از اون لحظه ای که نتایج اصلی و دقیق انتخابات اعلام شد، مثل اسپند روی آتش بالا و پایین می رفت که انتخابات باید ابطال بشه و بعضی ها هم نامه نوشتند و حرف زدند و رفتند و اومدند تا اینکه آقای ما تشریف آوردند نماز جمعه و اون خطبه های تاریخی رو خوندند:

مردم اطمینان دارند اما برخی طرفداران نامزدها هم اطمینان داشته باشند جمهوری اسلامی اهل خیانت در آراء مردم نیست، و فرمودند که: بنده زیر بار بدعت های غیر قانونی نخواهم رفت.

این سخنان مشت محکمی بود بر دهان کسانی که قصد داشتند با فشار وارد کردن به برخی مسولان نظام نتایج انتخابات رو ابطال کنند و دهان همه را بست.

پدر جان از روز عاشورا چی بگم که ننگی در تاریخ این روزهای کشور ما رقم خورد، با فراخوانی دشمنان اسلام و فرماندهی منافقین عده ای به خیابانها اومدند و هلهله کردند و دست زدند و شعار دادند، اموال عمومی و به خصوص سطل آشغالها رو آتش زدند و از اون بدتر اینکه جناب نقاش باشی این بی دینان و خدانشناسان را عده ای خدا جو خواند.

روز عاشورا دست و کف و هلهله هورا والله خجالت داره-  روز عاشورا خنده به اشک عزادارا والله خجالت داره

 بگذریم این کارها  نشان داد که اینها با ولایت فقیه مخالف نیستند اینها با دین مخالفند.

خاتمی رو شاید نشناسی الان که بگم میگی که خوب شد نمیشناختمش.

این آقا شعار آزادی داد و 8 سال شد رییس جمهور و چه کارها کرد بماند، هواپیمای اختصاصی برای سفرهاش خرید بماند، کاخ سعد آباد شد پاتوقش بماند، با چه اشخاصی دست داد بماند، وزیراش چه شخصیت هایی بودند و الان شدند منکر وحی و نبوت و امام زمان (عج) بماند، اینکه 8 سال آزادی تزریق کرد بین دختر و پسرها اونقدر که همه آزاد شدند و خیابانها و انواع نمایشگاه ها و همایشها حتی تو این شهر خودمون شد کلکسیونی از زنان و دختران بی حجاب با آرایش های اسف بار بماند و توی خیابونها آقایون آزادانه با خانوم ها ارتباط دارند و با ماشیناشون رد میشند و ترمز می زنند و بوق میزنند و سوار می کنند و می برند و ... بماند. اینها همه از دست پخت های جناب خاتمی است.

اینجا اصلا جای تو خالی نیست پدر اینجا دختر ها با بی حجابی خود سیلی به اسلام می زنند و به فاطمه زهرا (س).

این ارمغان دولت اصلاحات شده مشکل این روزهای جامعه ما و این مشکل شده چماقی در دستان همین اصلاح طلب ها که بر سر مسولان می کوبند که چرا اینقدر فساد زیاد شده این به خاطر کارهایی هست که شما میکنید و مردم پول ندارند و... و البته این چماق ها دست برخی طرفدارانشون هم داده شده.

 همه میدانند اینها بودند که باعث رواج فساد در جامعه شدند و جوانها ی مردم چشم چران شدند و سن ازدواج رفت بالا و فساد اخلاقی زیاد شد. خودشان کردند که لعنت بر خودشان باد.

بگذریم، به قول امام "ملاک حال فعلی افراد است" حال فعلیش هم بد نیست

می چرخد و می گردد و می نوشد از اون جام، سرخوش شده از خویش و از این گردش ایام.

راستی شما که رفتی یه بنیادی درست کردند به نام شما و کروبی که یادته اومد مکه با حرفهاش چندین نفر رو به کشتن داد! شده بود رییس بنیاد شهید و میگن اونجا زندان درست کرده بود بماند، "ملاک حال فعلی افراد است".  سنی ازش گذشته الان شده هم سن ننجون خدا بیامرزش، سوادشم نم برداشته. اونم برای ریاست جمهوری کاندید شده بود، تو مناظره انتخاباتی، احمدی نژاد قضیه شهرام و شیخ رو تابلو کرد و اونایی که نمیدونستند هم دونستند و بعضی کارهای دیگه شیخ باعث شد که کروبی از آرای باطله هم کمتر رای بیاره. بعد از انتخاباتم شروع کرد به جر زنی که آقا این چه وضعشه یک بار گفت به دختر مردم تجاوز شده یه بار گفت به خودش تجاوز شده یه بارم گفت به پسرم تجاوز شده، بماند، اونم حالش خوبه، نه ببخشید حالش خوب نیست، هر جا میره ملت حالشو میگیرند دیگه حالی نداره.

 نمایشگاه تهران که رفت محافظاش دست به اسلحه میشند با شلیک هوایی نجاتش میدند، چند وقت پیش اومد قزوین حال و هواش عوض بشه دوستانمون بازم حالشو گرفتند هر چند به مزاق بعضی شیوخ مجلسی خوش نیومد! (این شیخ مجلسی که گفتم قبلا قسم به پروردگار جهانیان خورده بود که اگر دوستش (آقای هاشمی) رای نیاورد و دیگری که محبوب دل ماست (احمدی نژاد) رای بیاورد ایشان از مجلس استعفا خواهد کرد، بعدا که دوستش رای نیاورد استعفا که نکرد هیچ یه چهار سال دیگه هم نماینده قزوین شد).

اینکه احمدی نژاد کیه بعدا میگم برات فعلا اینقدر بگم این آقا که اومد کاندید ریاست جمهوری شد همه دیدند یه نفر ولایتمدار و با تفکر امام خمینی (ره) اومده و خلاصه ازش استقبال خوبی شد و رییس جمهور شد و به مردم رسید و خدمت گزار مردم بود و کشور آباد تر شد و الانم توی چهار سال دوم ریاست جمهوریشه. بماند این آقا رو توی نامه های بعد برات معرفی میکنم .

اینهایی که گفتم سر دسته های غیر ولایی ها بودند البته دختر و همسر بعضی شهید ها هم با اینها هستند(پسر نوح با بدان بنشست و....)

همینطور که بیای پایین اسم خیلی ها رو می بینی تو این لیست حتی آقازاده های دور از وطن هم تو این لیست حضور دارند.

کمی از اقتدار جمهوری اسلامی ایران برات بگم.

پدرم این روزها ما مقتدرتر شدیم، یادته هواپیمای پر از مسافر ما رو تو خلیج فارس زدند و همه رو کشتند، الان کسی جرات نداره پاشو از گلیمش درازتر کنه چند وقت پیش بعضی ها که ادعا میکنند بهترین دریا دارها رو تو جهان دارند 5 سانت اومدند توی آبهای مرزی ایران توی خلیج فارس و فورا توسط سر بازان ولایی بازداشت شدند و همین دریا دارها و کوماندوهای انگلیسی چیکار کردند کنار قایقشون و خودشون رو خیس کردند بماند.

میخواستند نام خلیج فارس رو عوض کنند ما نشون دادیم پای نام خلیج فارسمون ایستادیم حتی با لغو میزبانی بازیهای کشورهای اسلامی. راستی شهید شوشتری که چند وقت پیش اومد اون طرف ایشون رو یه تروریست جانی و دست پرورده آمریکا فرستاد پیش شما. آره گرفتنش، این جنایتکار رو تو آسمون گیر انداختند وقتی داشت با خیال راحت با هواپیما از ایران رد میشد سربازان گمنان امام زمان (عج) با یک عملیات موفق و با فرستادن دو هواپیمای جنگنده کنار این هواپیما خلبان رو مجبور به فرود در ایران کردند و این کار باعث بهت و حیرت دشمنان اسلام و ایران شد.

هسته ای هم شدیم، جوانان ما با تلاش خودشون و کمک خداوند تونستند به انرژی هسته ای دست پیدا کنند و الانم توی دنیا همش بحث انرژی هسته ای ماست و تبادل سوخت.

توی همین دنیای خاکی ما تنها کشور اسلامی هستیم که تمام قدر در مقابل آمریکا و اسرائیل و مستکبران جهان ایستاده ایم و این را هم اضافه کنم که همچنان که به فرمان امام خمینی (ره) لبیک گفتید ما فرزندان شما به فرمان فرزند امام خمبینی (ره) حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) این رهبر بیدار و با بصرت لبیک خواهیم گفت و تا آخرین لحظه دست از آرمانها ی اسلام و انقلاب و دست از ولایت فقیه بر نخواهیم داشت و مانند رهبرمان تمام افتخارمان این است که در این راه پر بهجت و پر فیض جان خودمان را تقدیم کنیم.

ما تا آخر ایستاده ایم

پایان

سه شنبه چهارم 3 1389

سلام خدمت دوستان

ببخشید که نبودم آخه رفته بودم جنوب مناطق عملیاتی دفاع مقدس

جاتون خالی خیلی با حال بود البته قبلا 3 بار رفته بودم ولی با دانشگاه اولین بار بود بعد از 7 ترم رفتم

همتون رو دعا کردم 

خبرهای تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد

خدا حافظ ای غروب شلمچه  خدا حافظ استخوانهای شکسته 

دسته ها : حرف دل
شنبه بیست و نهم 12 1388
11 قانون اصلی برای ارتباطات انسانی- 1
دیگران را با نام صدا بزنید
.1- دیگران را با نام صدا بزنیداین خوشایند ترین صدا برای گوش هر کسی است. وقتی نام فردی را بکار می برید، در حقیقت پیغام خود را به صـورتی اختصاصی و تـنها برای شـخـص او مبـدل مـی سـازیــد. همچنین علاقمندی و میزان اهمیت شما را نسبـت به فرد میـرسـاند. این یک ابزار ساده فریبنده برای کاستن از جبهه گری های شخص می بـاشـد چـرا که یک نوع وجه ضمان و تـعهــد بـوجود می آورد. جملات خود را با اسامی افراد آمیـخته، و بـا سـؤالاتــی نــظـیـر، "علی، امروز خوب هستی؟" آغاز کنید.
سه شنبه هجدهم 12 1388
11 قانون اصلی برای ارتباطات انسانی- 0
مقدمه


دانستن چگونگی رفتار با مردم به اندازه شایستگی های فـنـی و مـدیریتی اهمیت دارد. به بدترین کارفرمایی که تـاحـال داشـتـه ایـد فـکر کـنـید. بـیـاد آوریـد کـه چطـور فقدان مهارتهای رفتار با دیگران در او باعث دلسردی و عدم بهره وری دیگران و خروج شما با نا امیدی گردید.یک انسان موفق نیمی کارمند است، نیمی سیاستمدار.او می داند کار کردن با دیگران بخصوص در دنیای کنـونـی کـه مملو از انسانهای دمدمی مزاج و زود رنج اسـت، روال ارتباطی خاصی را می طـلبد. او سـخـن یـکـی از بــزرگان جامعه شناس کـه "هنـگـام برخورد با مردم بخاطر داشـته باشید با مخلوقات منطق طرف نیستید،بلکه بامخلوقـات احـساسـات،مـوجوداتـی که سرشارازتبعیض،روحــیات پیشداوری و تعصب می باشند، و با غرور و خودبینی دست بگریبانند طرف هستــید،" را مد نظر دارد.در ایـن قسمت برخی از قـوانـیـن اصـلـی ارتـبـاطات انـسانی در فضای کاری را مشاهده میکنید. برای مهارت یافتن در آنها، باید این قوانین را جزئی از خود درآورید


سه شنبه هجدهم 12 1388

 

 شور و شوق در بین ملت با نزدیک شدن به ۲۲ بهمن

 

 

شور و شوق در بین ملت با نزدیک شدن به ۲۲ بهمن را میشود از..

 بازدید های وبلاگ " فتنه سبز "  متوجه شد

 

بازدید روزانه 7 روز گذشته
تاریخ تعداد بازدید
20 بهمن 1388 -- دیروز 516
19 بهمن 1388 635
18 بهمن 1388 544
17 بهمن 1388 262
16 بهمن 1388 161
15 بهمن 1388 257
14 بهمن 1388 291
دسته ها : سیاسی
چهارشنبه بیست و یکم 11 1388

 

 

هیچ چیز ویرانگرتر از این نیست که متوجه شویم کسی که به آن اعتماد داشته ایم عمری فریبمان داده است.

یکی باش برای یک نفر .........  نه تصویری مبهم در خاطره ها !!

 

دسته ها : اس ام اس
سه شنبه بیستم 11 1388

 

سه راه برای پول در آوردن وجود داره

1-  پدرت برات پول در بیاره

2-  پدر مردم رو برای پول در بیاری

3-  پدرت در بیاد تا پول در بیاری

دسته ها :
يکشنبه هجدهم 11 1388

 

زندگی مثل پیانوست

 دکمه های سیاه برای غمها و دکمه های سفید برای شادیها. اما زمانی میتوانی آهنگ زیبا بنوازی که دکمه های سیاه و سفید را با هم فشار دهی.

.

دسته ها :
يکشنبه هجدهم 11 1388

 

ایرانیان دین مرا یاری خواهند نمود

 پس از فتح ایران که اسیران ایرانی را  وارد مدینه کردند، عمر بن خطاب اسیران را در معرض فروش قرار داد تا از این راه، بیت المال را سامان بخشد، امیر مومنان (ع) رسما از این امر جلوگیری کرد و سهم خود، پسران و نیز سهم برخی صحابه را که به آن حضرت هبه شده بود به خود اسیران بخشید و به عمر گفت:

پیامبر(ص) فرمود: ایرانیان مردم خردمندی هستند و دین مرا یاری خواهند نمود، بنابراین نباید به گونه ای توهین آمیز با آنان رفتار کرد.

 منبع : کتاب درسهایی از وصیت نامه امام خمینی (ره)- سید محمد شفیعی مازندرانی ص 181

 

دسته ها : میهن پرستی
شنبه هفدهم 11 1388


 

         امام صادق  علیه السلام

هر کس دوست دارد بداند نمازش قبول شده یا نه ، ببیند که آیا نمازش او را از گناه و زشتی باز داشته یا نه

.

دسته ها : حدیث برتر
پنج شنبه هشتم 11 1388
X