• Nombre de visites :
  • 377
  • 24/10/2007
  • Date :

Allah'a Şükür İsrail Çöküyor!


    İran İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, Tahran'da düzenlenen Uluslararası Holocaust toplantısında.
    İran İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, Tahran'da düzenlenen ve iki gün süren Uluslararası Holocaust toplantısında yaptığı konuşmada, Allah'a çok şükür ki, siyonist rejimin ömrü dolmak üzere. İsrail yakında haritadan silinecek dedi.

     Siyonist rejimin çökmesinin dünya halklarının en büyük arzusu olduğunu belirten Mahmud Ahmedinejad, bu rejim çökmek üzere, zira bu Allah'ın bir vaadidir, bu rejimin çöküşüyle birlikte siyonist rejimin destekçilerinin de çıkarları sarsılacaktır

    Yahudi soykırımı (Holocaust)un bir uydurma olduğunu ileri süren Avrupa ve Amerika'nın ünlü bilim adamı ve araştırmacılarının da katıldığı toplantıda alkışlar arasında bir konuşma yapan Ahmedinejad Sovyet Rusya'nın yıkılıp gittiği gibi İsrail de yakında haritadan silinecek ve böylelikle insanlık bu beladan kurtulmuş olacak dedi.

     Filistin'de yahudi, hristiyan ve müslümanlar arasında demokratik bir seçimin yapılmasıyla Filistinlilerin kendi kaderlerini belirleyeceklerini belirten Mahmud Ahmedinejad konferansa katılan anti-siyonist yahudi hahamlarıyla sıcak görüntüler oluşturdu.

    Ahmedinejad, konferansın, yahudi soykırımı yapılıp yapılmadığına ilişkin bir komisyonun kurulup delillerin ortaya konulacağını ve böylelikle 60 yıldır sürmekte olan bu tartışmanın sona erdirileceğini açıkladı.

    30 ülkeden 67 yazar ve araştırmacının katıldığı konferansta, katılımcıların büyük bir kısmı, Holocaust'un iddia edildiği gibi gerçekleşmediğini, rakamların olduğundan çok fazla abartıldığını ileri sürdü. Katılımcıların büyük bir kısmı Fransa, Almanya ve Avusturya'da Holocaust'u reddettikleri için hapis cezalarına çarptırılmıştı.

    Konferansa katılanlardan Avustralyalı Frederick Toben, Auschwitz toplama kampını örnek vererek, bu kampın toplu katliamın yapılmasına müsait olmayacak kadar küçük olduğunu, ancak burada 1 milyondan fazla yahudinin öldürüldüğünün iddia edildiğini söyledi.

    Siyonizme Karşı Yahudi Birliği'ne mensup yedi katılımcıladan biri olan Haham Moshe David Weiss, Biz II. Dünya savaşı sırasında yahudilerin öldürüldüğünü yalanlamak istemiyoruz, ancak siyonistler bu rakamı olduğundan çok fazla göstermektedirler. Onlar bunu kendi zulümleri için bir bahane olarak kullanmaktadırlar diyerek Filistin topraklarının üzerinde İsrail devletinin kurulmasının yahudi şeriatına aykırı olduğunu ileri sürdü.

    İngiltere Başbakanı Tony Blair, Holocaust konferansı düzenlenmesini şok edici ve nefret uyandırıcı şeklinde tanımlayıp kınarken Beyazsaray'dan yapılan açıklamada, konferansın bütün uygar dünyayı aşağıladığı belirtildi.

  • Yazdır

    Arkadaşlarına gönder

    Yorumlar (0)