• Nombre de visites :
  • 705
  • 24/10/2007
  • Date :

İsrail Türkiye’ye hurmalarını ‘Filistin, Medine, Mescid’ül Aksa’ diye satıyor!

Amerika ve Batı destekli terör rejimi İsrail başta Filistin olmak üzere Lübnan ve Suriye’nin topraklarını işgalinde bulundurmaya devam ederken, Müslüman ülkelerin Filistin’e olan ilgilerini de kendi ürünlerini satmak için kullanmakta.

Ramazan ayı münasebetiyle, Türkiye ve İslam dünyasında çok satılan hurmaya da İsrail el attı.

Hormonlu ve sağlık açısından son derece zararlı olan İsrail ürünü hurmaların, Türkiye piyasasında alıcı bulmak ve daha fazla satmak için ‘Filistin, Medine ve Mescid’ül Aksa’ markalarıyla piyasa sunduğu bildiriliyor.

Türkiye halkını aldatmak için benzeri markaları kullanan İsrail’in, hurmalarının da  jenetik açısından farklı olduğu, hormon kullanıldığı için büyük ve renk açısından da şeffaf olduğu gözleniyor.

Bu arada sözkonusu hurmaları daha önce İsrail’den ithal eden firmaların, Türkiye halkının İsrail karşı tepkilerinden dolayı İsrail hurmalarının ithalatında azalma meydana gelmesi sonucu İsrail’in  hurmaların markasını Müslümanları kandırmaya yönelik değiştirdiği bildiriliyor.

Türkiye halkının İsrail terör rejiminin cinayetleri ve aynı zamanda onun destekçisi  Amerika’ya karşı nefretlerini bildirmek ve  Müslüman parasıyla Filistinlilerin kurşunlanmaması için İsrail ve Amerikan ürünlerini boykot etmeleri sonucu Amerika ve İsrail ürünlerinin satışı konusunda her geçen gün halkı aldatmaya yönelik isim değişikliğine gidildiği gözleniyor.  • Yazdır

    Arkadaşlarına gönder

    Yorumlar (0)