دسته
لینک
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 10353
تعداد نوشته ها : 19
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
وقتی سایت های مشابه خارجی فضایی معادل پرشین گیگ حتی بیشتر را به رایگان در اختیار ما قرار می دهند چرا باید به خاطر یک دعوت نامه ناقابل این همه التماس کنیم ؟! هزاران سایت با امکانات مشابه پرشین گیگ و حتی بهتر هم وجود دارد که خیلی راحت و بدون نیاز به دعوت می توانید در آنها عضو شوید.یکی از این سایت ها http://www.titanichost.com است که می توان خصوصیات آن را در مقایسه با پرشین گیگ به شرح زیر بیان کرد :

- فضا :
http://www.titanichost.com همانند پرشین گیگ 100 مگابایت در اختیار شما قرار می دهد .

- لینک مستقیم : هر دو سایت لینک مستقیم فایل ها را در اختیار شما قرار می دهند .

- در
http://www.titanichost.com بر خلاف پرشین گیگ شما می توانید از FTP استفاده کنید امکانی که پرشین گیگ مدتها است وعده آن را یدک می کشد ولی به آن عمل نمی کند به کمک FTP شما می توانید فضای 100 مگابایتی خود را جهت ایجاد سایت شخصی استفاده کنید در واقع به کمک FTP انتقال فایل ها به فضای سایت شخصی بسیار راحت تر و سریع تر خواهد بود .

- در
http://www.titanichost.com بر خلاف پرشین گیگ شما از پهنای باند نامحدود برخوردار هستید ! پهنای باند به مفهوم مقدار اطلاعاتی است ( واحد سنجش مگابایت یا گیگابایت ) که شما اجازه دارید ماهیانه از سرور مورد نظر دانلود کنید بنابراین می بینید که پهنای باندی که سایت مورد نظر در اختیار شما قرار می دهد نکته مهمی در انتخاب یک هاستینگ فایل رایگان است . بنابراین اگر در سایت یا وبلاگتان فایل های حجیم مثل کلیپ یا برنامه های حجیم می گذارید انتخاب شایسته تر http://www.titanichost.com است !

در
http://www.titanichost.com بر خلاف پرشین گیگ شما از امکاناتی چون ASP 3 و MY SQL 2005 Express و Windows 2003 IIS 6 و MS Access برخوردار هستید در واقع به کمک این امکانات شما می توانید سایتی پویا ( دینامیک ) ایجاد کنید امکاناتی که برای برخورداری از آنها در ایران ماهیانه باید هزینه های بالایی را بپردازید ! در واقع به کمک این امکانات کاربران حرفه ای می توانند پرتال های بزرگی ایجاد کنند و یا برنامه های نوشته شده به زبان ASP و یا بانک های اطلاعاتی به زبان Access را تست کنند !

- ثبت نام : برخلاف پرشین گیگ که نیازمند دعوت نامه است عضویت در
http://www.titanichost.com کاملا آزاد و رایگان می باشد و مانند ثبت نام های معمول تنها به یک آدرس ایمیل نیازمندید.
دسته ها :
شنبه دوم 6 1387
X