بیوگرافی
مهدی مقدم هستم، در سوم آبان ماه سال 1360 به دنیا آمدم، سهبرادر و یک خواهر دارم، در حال حاضر هم ساکن اقدسیه تهرانهستم.

دوران کودکی
در زمان بچگی، حسابی شیطون و بازیگوش بودم از اون بچه‌هاییکه هر جا می‌‌رفتم همه را کلافه می‌‌کردم، دائم زنگ خونه‌هایمردم را می‌‌زدم و فرار می‌‌کردم.

 خوانندگی
در دوران نوجوانی به بازیگری بیشتر از خوانندگی علاقه‌مند بودم...اما زمانی که بزرگتر شدم، تصمیم گرفتم خوانندگی را دنبال کنم.

ذهنیت غلط 

متاسفانه این روزها ذهنیت غلطی در مورد خوانندگی در بعضی ازجوانها وجود دارد، آنها فکر می‌‌کنند با روی آوردن به خوانندگی، خیلی سریع می‌‌توانند معروف و مشهور شوند، البته با وجود این شبکه‌های ماهواره‌ای شاید حق هم داشته باشند، چون تا دیروز باخرید یک ماشین و اسپرت کردن آن می‌‌توانستند حداقل در محله‌شان مشهور شوند، این روزها می‌‌توانند با همین هزینه برایخودشان کلیپ بسازند و پزش را به دوستانشان بدهند، گرچه درصدکمی از آنها ماندگار می‌‌شوند، بقیه هم البته برای مدت کوتاهیتصویرشان از شبکه‌های ماهواره‌ای پخش می‌‌شود و همین برایشان کافی است.

طلسم سونامی
آلبوم سونامی، سرنوشت عجیبی داشت، وقتی متوجه شدم که کارلو رفته، نزدیک بود سکته کنم باور نمی‌‌کردم زحمات چندین ساله‌اماین چنین به باد رفته باشد، مجبور شدم همه چیز را از نو شروع کنم و برای گرفتن مجوز تغییرات زیادی روی آلبوم انجام بدهم هر چندکه صدور مجوز خیلی طول کشید اما خوشبختانه طلسم شکستو سونامی راهی بازار شد.استقبال
استقبال از سونامی بسیار عالی بود... حتی خودم هم فکرنمی‌‌کردم با توجه به لو رفتن آلبوم، این کار تا این اندازه مورد توجهمخاطبان قرار بگیرد.

آلبوم جدید

این روزها مشغول تنظیم آلبوم جدیدم هستم، البته برای این کارهنوز اسم خاصی را انتخاب نکرده‌ام ولی مثل همیشه با پیامشمس و ژوبین همکاری می‌‌کنم فضای آلبوم جدیدم هم مانندآلبوم‌های قبلی‌ام عاشقانه و تین ایجری است.

کلیپ

مخاطبانم از من انتظار دارند که برای کارهایم کلیپ بسازم. به نظرمن ساخت کلیپ در فروش هر چه بیشتر یک آلبوم تاثیر به‌سزاییدارد.

سینما

 به حال در دو فیلم سینمایی بازی کردم که در یکی از آنها نقش اول مرد را ایفا کردم، دوست دارم در بازیگری موفق شوم.

 خانواده
خانواده‌ام درباره کارهایم نظرات متفاوتی دارند، مثلا یکی می‌‌گویدچرا موهایت را در فلان کلیپ این طوری درست کردی، آن یکی می‌‌گوید چرا آنقدر بد خواندی، به همین‌خاطر در کارهایم از آنها نظرنمی‌‌خواهم. درخانه‌مان هم بیشتر از همه مادرم طرفدار کارهایماست.

اجرای دو صدایی

 اگر پیشنهاد خوبی به من شود، باز هم حاضرم دوصدایی بخوانم.


تغییر

مهدی مقدم آلبوم «خونسرد» نسبت به مهدی مقدم آلبوم «سونامی» تغییرات زیادی کرده است. ضمن این‌که نسبت به آن زمان پیشرفت بیشتری کرده‌ام...

کنسرت
قصد دارم کنسرتی را برگزار کنم و فعلا در تدارک گرفتن مجوز برایآن کنسرت هستم.

خوانندگی
اگر جریانات به همین منوال پیش برود احتمالا خوانندگی را کنارمی‌‌گذارم، چرا که خرج و مخارج ما از طریق همین حرفه استمنتهی شرایط الان به گونه‌ای است که انتشار این آلبوم فقط برایمن هزینه در برخواهد داشت.

اختلاف‌نظر

اوایل کار چون تازه کار بودم به‌خاطر اختلاف سلیقه بر سر بعضیمسائل با دوستان همکارم به مشکل بر می‌‌خوردم و نمی‌‌توانستم باآنها همکاری کنم که همین مسئله باعث شده در محافل موسیقیمن را به عنوان یک آدم مخالف بشناسند در حالی که اصلا این گونهنیست، من تنها به خروجی اثر فکر می‌‌کنم.

 

یک بیوگرافی کلی از مهدی مقدم:
نام ونام خانوادگی:مهدی مقدممتولد:1360/8/3محل تولد:تهران-شهرک پاس فرهنگیانمحل سکونت:اقدسیهرنگ چشم:قهوه ایرنگ مو:مشکیقد:180رنگ موردعلاقه:مشکیماشین مورد علاقه:ماشین امریکاییاخرین فرزند خانوادهوضیعت تاهل:مجردتحصیلات:دیپلم گرافیکاشنا با نقاشی وهنرهای دستی( رنگ وروغن)نام آلبوم:خونسرد و سونامی


منبع : مارشال گروپ 

 


دسته ها : موسیقی - *بیوگرافی*
يکشنبه بیست و دوم 10 1387
X