صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 168423
تعداد نوشته ها : 291
تعداد نظرات : 23
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
تهران- خبرگزاری ایسکانیوز: بازیکن اسبق تیم پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس باید بدانند دربی جای بروز احساسات نیست و باید با تفکرات "همایون بهزادی" در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجوئی ایران "ایسکانیوز"، خاطر نشان ساخت: دربی برای هواداران دو تیم از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است و به عقیده من هر تیمی که در این دیدار بتواند احساسات خود را نگه دارد برنده بازی خواهد بود.
وی افزود: بازیکنان دو تیم نباید در این دیدار به تحریک هواداران بپردازند زیرا بازیکنان نقش مهمی در آرام کردن جو ورزشگاه دارند.
بازیکن اسبق پرسپولیس تهران در ادامه به ایسکانیوز گفت: هیچ گاه فوتبال را نمی توان پیش بینی کرد ولی امیدوارم پرسپولیس برنده این دیدار باشد. حضور بازیکنان بزرگی مانند کریمی و باقری در پرسپولیس باعث قوی تر شدن این تیم شده است.
وی تصریح کرد: مطمئننا حضور بازیکنان بزرگ در این دیدار بر آرام شدن جو تاثیر زیادی خواهد داشت و امیدوارم هواداران باز هم فرهنگ بالای خود را نشان دهند.
بهزادی اظهار داشت: برخلاف گفته های اخیر قطبی هیچ چیز کمتر از قلعه نویی ندارد و او هم می تواند به خوبی پرسپولیس را در دربی هدایت کند./
خود باعث برد تیم شوند.

سه شنبه نهم 7 1387
X