صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
پیوند هاآرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 71685
تعداد نوشته ها : 305
تعداد نظرات : 24
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

غزه، شهری در کشور فلسطین با بیش از 1.5 میلیون نفر جمعیت مدت هاست که به محاصره نیروها رژیم غاصب صهیونیستی در آمده است. ملت مظلوم و ستمدیده غزه این روزها در بدترین شرایط به سر می برند و از امکانات اولیه زندگی محرومند. به کدامین دلیل؟ چرا رژیم صهیونیستی مانع از ورود ضروریات زندگی به نوار غزه می شود؟ فقط به خاطر این که مردم غزه از حماس رای دادند و حمایت می کنند؟ مردم فلسطین حدود دو سال پیش و در انتخاباتی دموکراتیک که مجری آن دولت های غربی و تشکیلات خودگردان فلسطین بودند، حماس را به عنوان گروه حاکم بر کشور خود برگزیدند. آیا این خطای بزرگیست؟ در نوار غزه بزرگترین فاجعه انسانی چند دهه اخیر در حال رقم خوردن است و مجامع بین المللی در سکوت و خفگی کامل به سر می برند.به سازمان های بین المللی :

<!--[if !vml]--> <!--[endif]--> شمایی که همواره حتی برای کوچکترین حرفی که در مورد جعل و دروغ پردازی تاریخ توسط رژیم صهیونیستی به میان می آید قطعنامه صادر می کنید و اجازه نمی دهید که حتی کاری علمی در مورد نحوه شکل گیری رژیم صهیونیستی صورت گیرد. شمایی که همواره در مورد کوچکترین مسائل داخلی کشورهای مستقل همانند سوریه و لبنان و ایران و افغانستان و... به صدور بیانیه و قطعنامه دست می زنید!شمایی که همواره دم از حقوق بشر ولزوم رعایت حقوق انسان ها می زنید! آیا زمان آن نرسیده است که چشمان خود را باز کنید و واقعیات را ببنید! آیا ندیده اید گلوله ای را که در شکم نوزاد شیرخواره فرو رفته است؟ به راستی که «به کدامین گناه کشته شدند»؟ آیا اشک های زنان و کودکان مظلوم فلسطینی را در غزه نمی بینید که چگونه در فراغ پدر و شوهران و برداران و خواهران و مادران خود شیون سر می دهند و زاری می کنند؟ این را بدانید که عملکرد شما در حافظه تاریخی ملت ها ثبت خواهد شد و دیری نخواهد پایید که به سبب همین عملکرد جانبدارانه و یکسویه خود، فروپاشیده خواهید شد و نظامی جدید بر سازمان های بین المللی حاکم خواهد شد. نظامی مبتنی بر عدالت و رعایت حقوق انسان ها. چیزی که شما هیچ وقت حتی بویی از آن نبرده بودید!

به دولت های عربی :

<!--[if !vml]--> Arab Government <!--[endif]-->شما را چه شده است؟ شما که همواره فریاد ملت های عرب و اتحاد ملل عربتان گوش عالم را کر کرده است! چرا در مقابل این جنایات سخیف و ددمنشانه صهیونیست ها سکوت کرده اید؟ آیا مردم فلسطین و مسلمانان غزه هم نژاد و هم دین و هم جنس شما نیستند؟ آیا غیر از این است که حماس را خود مردم فلسطین برگزیدند؟ پس چرا برخی از شما دولت های عربی، همراه با کشورهای ظالمِ و زیاده خواه غربی، دست به تحریم حماس زدند و حتی در خفا و پشت پرده از محاصره غزه حمایت می کنند؟ به راستی کی می خواهید بیدار شوید؟ کی می خواهید از آلت دست بودن استکبار بیرون آیید؟ این را بدانید که موج بیداری اسلامی امروز در سرتاسر عالم در حال شکل گیریست و اگر شما خود را اصلاح نکنید، شک نکنید که وسیله ملت های خودتان برچیده خواهید شد و نظام های اسلامی بر کشورهایتان حاکم خواهد شد. با این موج ملل مسلمان دنیا همراه شوید قبل از این که این موج شما را غرق کند!

به حسنی مبارک و رژیمش در مصر :

<!--[if !vml]--> hosni mobarak <!--[endif]-->وضعیت شما بسیار بحرانیست. آیا انور سادات را به خاطر ندارید؟ آیا فراموش کرده اید که چگونه سینه اش توسط مبارز مسلمان و حق طلب، «شهید خالد اسلامبولی» شکافته شد؟ چرا از سرگذشت گذشتگان عبرت نمی گیرید؟

اما گویا شما می خواهید خود را به کوری و کری بزنید. آیا شما نمی توانید گذرگاه رفح را به سوی هم نوعان خود بگشایید؟ به راستی که می توانید! اما افسوس که ترس از صهیونیست ها و آمریکایی ها و دلداگی شما به آنان جرات این حرکت را از دل های شما برده است. و این را بدانید که این وعده راستین الهی است که زمین را بندگان مستضعف و ستمدیده و صالح خداوند به ارث خواهند برد.

پس بدانید که سقوط شما نیز نزدیک است!

به تو ای حسنی مبارک که 27 سال است در مصر حکومت می کنی و برای خودت دیکتاتوری راه انداخته ای! به تو هشدار می دهیم که سرگذشت فرعونیان و قبطیان همانا به جز مرگ و ذلت نخواهد بود و چه آتش ها و عذاب هایی که برای آنان در جهان آخرت مهیا نگشته است! پس یا مسیر خویش را عوض کنید یا در انتظار انقلابی دیگر و خروش خالد اسلامبولی ها باشید. و چه سرنوشت شومی در انتظارتان خواهد بود اگر چنین کنید.

<!--[if !vml]-->  <!--[endif]--> به رژیم صهیونیستی :

مگر مردم غزه با شما چه کرده اند؟ آیا غیر از این است که آن ها فقط حق انتخاب و زندگی می خواهند؟ پس چرا شما به این ابتدایی ترین حق آنان احترام نمی گذارید؟ آیا رواست که شما اجازه ورود محموله های خوراکی همانند شیر خشک و گوشت و ... را به نوار غزه نمی دهید؟ کودکان فلسطینی چه گناهی کرده اند که به خاطر کمبود مواد غذایی و بهداشتی باید جان خود را از دست دهند؟ آیا شما چنین ظلمی را بر کودکان خود بر می تابید؟ شما که داعیه دار حقوق بشر هستید پس چرا این چنین حقوق فلسطینیان و ساکنان نوار غزه را زیر پا می گذارید؟به مردمان عرب و مسلمانان جهان :

این را به خودمان و همه مسلمانان جهان می گوییم. به پا خیزید! زمان آن فرارسیده است که با اتحاد و همدلی به فریاد یاری طلبیِ مردم غزه لبیک گوییم. مردم مسلمان لبنان، مصر، سوریه، عراق، ایران، افغانستان، پاکستان، مالزی، اندونزی، کشورهای آفریقایی و اروپایی و آمریکای جنوبی و حتی مسلمانان آمریکا! باید همه دست به دست هم دهیم و به محاصره غزه پایان دهیم.

به مسلمانان غزه و فلسطین:

مردم مظلوم و ستمکشیده غزه و فلسطین این را بدانید که ما مسلمانان ایران و تمام نقاط جهان، شما را فراموش نکرده ایم و تا شکست کامل محاصره منطقه و کشور شما از پای نخواهیم نشست. ما در راه آزادی غزه و آرمان مشترکمان یعنی آزادی فلسطین، از پای نخواهیم نشست و به راهمان ادامه خواهیم داد.


دسته ها : غزه
سه شنبه بیست و ششم 9 1387
X