صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
پیوند هاآرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 80869
تعداد نوشته ها : 305
تعداد نظرات : 24
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
دیشب یکی از برنامه های تلخ ورزش از نگاه 2 روی آنتن رفت و تلاش جهانگیر کوثری برای آنکه مثل همیشه با روحیه خاصش، همه را به هم وصل کند ثمر نداد تا پایانی تلخ برای خبرنگاران رقم بخورد. برنامه ای که چند موضوع توام در آن مطرح شد:
1- در این برنامه کسی توقع ندارد با وجود حضور فردی مثل کوثری که عمری را در مطبوعات سپری کرده، کسی به خود اجازه توهین به خبرنگاران را بدهد، اما در برنامه دیشب جوانی که به نظر می رسد تازه دوران نوجوانی اش را پشت سر گذاشته به خود اجازه داد خیلی راحت به خبرنگاران توهین و آنها را مغرض و کینه توز معرفی کند. البته این روزها این گونه برخوردها به ارزشی بزرگ تبدیل شده و نمی توان آن جوان را مقصر دانست. به هر حال در شرایطی که خبرنگاران را می زنند و رئیس کمیته انضباطی به دلیل داشتن کاور (آن هم بالای جایگاه ویژه) او را خبرنگار نمی داند و بعد هم ضارب، به دلیل تغییر جو حاکم بر ورزش، طلبکار می شود، هرکسی علاقه مند می شود داخل گود بیایدو به نوبه خود ضربه ای بزند.
2- دکتر شریفی که با آن اظهار نظر عجیب و غریبش در حاشیه کمیته انضباطی همه اهالی فوتبال را شگفت زده کرد، حالا به دنبال این است که راهی برای فرار همشهری اش پیدا کند. او دیشب بارها و بارها با اشاره چشم و ابرو به خداداد فهماند که کارها را به او واگذار کند و تمام این حرکات صورت در مقابل دوربین آن هم با نمای نزدیک به نمایش درآمد تا حرف های پایانی دکتر شریفی چندان برای ببیندگان عجیب نباشد.
3- رئیس کمیته انضباطی در خاتمه حرف هایش جمله ای گفت که رای او را مشخص کرد. چه آن خبرنگار به تهران بیاید چه نیاید مشخص است او چه حکمی صادر می کند. شریفی گفت «آقای عزیزی از آقای کیومرث هاشمی گلایه نداشته باشند. ایشان حرفشان را با یک شرط بیان کرده بودند. آقای هاشمی گفته بودند اگر آقای عزیزی این کار را کرده باید کنار برود. اینکه شما این کار را کرده اید یا نه وظیفه من است و من باید حقیقت آن را مشخص کنم. عجول نباشید و اجازه بدهید من کارم را بکنم.»
در این شرایط چه نتیجه ای می توان گرفت؟
4- بعد از آنکه بخشی از حقایق در برنامه پنجشنبه 90 روشن شد و عادل گفت که پیروانی تایید کرده خداداد در حدود یک دقیقه با او صحبت کرده، خداداد در بخش آخر برنامه دیشب به بخش دیگری از حقیقت اشاره کرد و گفت «من در این درگیری حضور داشته ام» تا مشخص شود ادعایی که در برنامه دوشنبه شب 90 در بحث تلفنی با محمدی داشته و هرگونه دخالت در درگیری را نفی کرده حقیقت نداشته است.
5- خبر آنلاین در این ماجرا نه در موضع حمایت از خبرنگار شیرازی و نه در موضع خصمانه با خداداد و تنها به دلیل حقایقی که پنهان ماند، خداداد را در برابر خود دید. ما نه طراح تئوری اسطوره کشی هستیم و نه پیرو این سیاست، اما حرف های خداداد در جلسه کمیته انضباطی، دو برنامه هفته گذشته 90 و همین طور برنامه دیشب ورزش از نگاه تفاوت هایی فاحش با هم دارند و مشخص است این بار خداداد نمی خواهد مثل همیشه خودش، برخوردی صادقانه داشته باشد.
يکشنبه هفدهم 9 1387
X