صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
پیوند هاآرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 72688
تعداد نوشته ها : 305
تعداد نظرات : 24
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قلعه نویی پس از تمرین امروز صبح استقلال درباره تحلیل خود از بازی های دور رفت و جایگاه ابتدایی استقلال در شروع فصل اظهار داشت: همین طور که اکنون می‌گویم شرایط استقلال خوب است؛ اما هنوز هم این تیم را ایده آل خود نمی‌دانم و زمانی این اتفاق می‌افتد که در صدر جدول قرار گرفته و قهرمان باشیم.
وی افزود: سعی کردیم در نگرش بازیکنان تغییر ایجاد کنیم. فکر می‌کردیم با قهرمانی در جام حذفی این اتفاق رخ می‌دهد؛ اما وقتی وارد مسابقات لیگ برتر شدیم این پیش بینی ما درست از آب در نیامد و بازیکنان همچنان نگرش فصل گذشته را داشتند.
سرمربی آبی پوشان با بیان اینکه پرسپولیس با وجود قهرمانی در فصل گذشته امسال دچار مشکل شده است، اضافه کرد: تیم سیزدهم جدول را در اختیار گرفته و با این امکانات که به گفته آقای مصطفوی یک دهم امکانات تیم های دیگر نیست تیم همدلی را روانه مسابقات کردیم. گام به گام رو به پیشرفت هستیم تا با صلابت همیشگی استقلال در مسابقات حاضر شویم.
قلعه نویی در پاسخ به این سوال که چگونه در زمان قرار داشتن استقلال در رده 17 جدول روحیه خود را از دست نداده بود، گفت: اگر به مصاحبه های بعد از بازی با صبا دقت کرده باشید، همیشه گفته بودم استقلال پتانسیل صدرنشینی را دارد و جایگاه این تیم پائین جدول نیست. استقلال در حال حاضر یکی از تیم های خوب لیگ است، کما اینکه ما دو بازیکن اصلی خود را نیز در اختیار نداریم.
وی درباره بازی فردا مقابل ابومسلم عنوان کرد: این تیم همیشه ابومسلم است. تیمی ریشه دار که طرفداران خوبی دارد و امسال به لحاظ بازیکن دچار تغییر و تحول شده است. به آنها احترام می‌گذاریم و معتقدم یکی از سخت ترین بازی ها را پیش رو داریم. بازیکنان را توجیه کردم که دیگر حق اشتباه ندارند و باید بازی هجومی را انجام دهند.
قلعه نویی درباره اینکه عده ای قصد دارند با طرح بعضی سوالات وی را مقابل ناصر حجازی قرار دهند، گفت: نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده؛ اما اگر بحث نقل و انتقالات است این مسئله را مطرح می‌کنم که با توجه به قانون جدید سازمان لیگ بعضی از باشگاه ها برای به خدمت گرفتن بعضی از بازیکنان ما با من تماس گرفتند و ما هم همین طور. پس کسی نباید از این مسئله ناراحت شود چون قانونی مذاکره می‌کنیم.
سرمربی استقلال ادامه داد: باز هم می‌گویم حجازی از پیشکسوتان بزرگ استقلال است و زحمات زیادی برای این تیم کشیده است. او چه در این تیم باشد و چه نباشد جزو خانواده استقلال است و تحت هر شرایطی به وی احترام می گذارم.
این مربی در باره کادر فنی جدید ابومسلم اظهار داشت: این موضوع در حیطه من نیست و به مدیریت باشگاه ابومسلم بستگی دارد؛ اما امیر حسین پیروانی مربی خوبی است که خود من قصد داشتم اول فصل او را به کادر خود اضافه کنم. او می‌خواست روی نیمکت بنشیند و به همین دلیل ما نتوانستیم با یکدیگر همکاری کنیم.
قلعه نویی در جواب به این پرسش که قصد به خدمت گرفتن رضا عنایتی را دارند یا خیر، گفت: من باید با رضا صحبت کنم؛ اما او اگر تحت هر شرایطی تمایل به بازگشت داشته باشد او را می‌خواهیم. باز هم تاکید می‌کنم در خطوط هافبک و فوروارد نیاز به تقویت داریم.
مربی استقلال همچنین اضافه کرد: فهرست مازاد نداریم؛ اما اگر یکی مثل بیک زاده پیشنهادی داشته باشد به او می‌گویم مذاکره کند.
سرمربی آبی پوشان در ادامه صحبت های خود در ارتباط با انتقادهایی که به روزنامه های ورزشی می‌شود، عنوان کرد: قلم یک مسئله ارزشی بوده و در قرآن هم از آن یاد شده است. وقتی خبرنگاری مطلبی می‌نویسد 20 میلیون نفر آن را می‌خوانند. یکی از اهداف رسانه ها رسالت قلم است. مطبوعات باید اخبار را بهتر و بدون تنش منعکس کنند.
وی افزود: قبول دارم در مطبوعات امکانات کم و دستمزدها بسیار ناچیز است. مشکلات کاغذ هم وجود دارد؛ ولی این مهم است که آنها بستر سازی سالمی انجام دهند.
قلعه نویی در پاسخ به این انتقاد که چرا وی با حضور خبرنگاران همراه تیم به شهرستان ها یا خارج از ایران مخالف است، گفت: به عنوان مسئول کادر فنی نام 31 نفر را به باشگاه تحویل می‌دهم. مدیریت در سایر موارد تصمیم می‌گیرد و بنده هیچ دخالتی در این زمینه ندارم.
يکشنبه هفدهم 9 1387
X