صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
پیوند هاآرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 64436
تعداد نوشته ها : 305
تعداد نظرات : 24
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
احمد رضا عابد زاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس، اظهار داشت: بازی ما برابر راه آهن باید زیبا و البته سخت باشد. بازی های حریف را دیده و معتقدم با وجود ارائه بازی برتر، در برخی دیدارها ناکام ماندند.
وی افزود: پرسپولیس هستیم و برای کسب سومین پیروی متوالی خود دست از هیچ تلاشی بر نمی‌داریم. در هفته جاری تمرینات بسیار خوبی برگزار کرده ایم و یقین دارم باز هم می‌توانیم پیروز شویم.
مربی دروازه بانان پرسپولیس ادامه داد: خوشحال هستم که مهدی واعظی تمرینات خود را شروع کرده است و امیدوارم هر چه زودتر در تمرینات گروهی نیز شرکت کند تا بتوانیم در بازی ها از وی استفاده کنیم.
عابدزاده در خصوص اضافه شدن گلر سپاهان نوین به تیم گفت: این دروازه بان 5 ماه است که با ما تمرین می‌کند و بازیکن جدیدی نیست. او را قبلا تائید کرده ایم چون آینده دار است.
وی تصریح کرد: حقیقی و الیاسی شرایط خوبی دارند، البته حقیقی دچار سرما خوردگی شده است؛ اما به بازی فردا می‌رسد. به آنها اطمینان دارم چون عملکردشان بسیار خوب است؛ اما اگر لازم شد شاید خودم درون دروازه پرسپولیس قرار بگیرم.
وی در توجیه شوخی خود مبنی بر قرار گرفتن درون دروازه گفت: عاشق پرسپولیس هستم و هرگز دوست ندارم پس از 90 دقیقه بازی هوادارانی را ببینیم که روی سکوها اشک می ریزند.
چهارشنبه سیزدهم 9 1387
X