صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
پیوند هاآرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 71754
تعداد نوشته ها : 305
تعداد نظرات : 24
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
 

  

مدافع و کاپیتان تیم پیام مشهد بازهم از عملی نشدن تعهدات مالی مسئولین این تیم شاکی است و از خیلی مسائل بوجود آمده دل پری دارد. گفت و گوی خبرنگار ورزشی با مهدی هاشمی نسب را می خوانید: باز هم که به پیام باختید؟
این تیم آن قدر مشکل دارد که کسی به فکر برد و باخت تیم نیست. باخت برای مسئولین ما هم عادی شده و کسی نیست که بگوید چرا بی غیرت و بی تعصب بازی می کنید و می بازید البته چون به تعهدات خود عملی نکردند هم نمی توانند بگویند چرا می بازید. واقعا مستحق این باخت بودید؟ما بازی خوبی انجام دادیم اما نتیجه را تیم مقاومت گرفت. خود پیروانی هم گفت که پیام بهتر از ما بود. هرچی زدیم به در بسته خورد نمی دانم، چرا ! موقعیت های ما به گل نمی رفت شاید هم مشکلات مالی باعث به هم ریختن تمرکز بچه ها شده است. داوری که مشکلی نداشت؟نه خوشبختانه. ما فقط هرچه حمله کردیم مقاومت ضد حمله زد و توانست در یکی از موقعیت های خود به ما گل بزند. راجع به درگیری خداداد چه نظری داری؟همه این مسائل به مشکلات مالی برمی گردد که باعث عصبانیت خداداد و بچه ها می شود. در آن صحنه هم باعث و بانی این دعوا کسان دیگری بودند وگرنه خود خداداد که به تنهایی توانایی " له کردن " آن خبرنگار را نداشت! این حرکت خداداد خیلی زشت و زننده بودچرا یک طرفه به قاضی می روی؟ من آنجا بودم یا شما؟ چون همکار شماست این حرف ها را می زنید. خوب پس همه دست به دست هم دهید و یک دفعه عزیزی را محو کنید، پس چرا از من سوال می کنید؟ کاری را که خداداد کرده تو می پسندی؟اصلا نمی پسندم اما به خدا قسم، آنهایی که باعث این کار بودند را می شناسم و حتی خود کمیته انضباطی هم می شناسد. چون خداداد اسمی تر از آنها بود همه چیز به نام او تمام شد اما بازهم می گویم خداداد تنهایی حریف یک نفر نمی شد که آن طور او را بزند تا راهی بیمارستان شود. شاید محرومیت سنگینی را به خاطر این کار برای خداداد در نظر بگیرندهر کاری که می خواهند انجام دهند، او از صحنه ورزش محو کنند. خداداد تو دل مردم رفته است اگر می توانند دل مردم را تکه تکه ببرند و او را بیرون بیاورند. بگذریم. الان بازی با استقلال نزدیک است. پس قول مسئولین کی عملی می شود؟فکر نمی کنم عملی شود. نمی دانیم دیگر باید به حرف چه کسی اعتماد کنیم.  تو که می گفتی این بار قول آنها با قول های قبلی فرق دارد؟من چکار کنم؟ خود افتخاری به ما گفت که " به شما خیلی دروغ گفته اند " این بار نگران هیچ چیز نباشید و به شما قول می دهم که مشکل شما را حل کنم. پس با این حساب به استقلال هم می بازید؟

نتایج پیام را نمی شود پیش بینی کرد. ما ثباتی نداریم، خدا را چه دیدی، شاید در آزادی استقلال را بردیم اما بازی خیلی سختی است و آنها بسیار تیم خوبی هستند و از حمایت تماشاگران خودی سود می برند.


سه شنبه دوازدهم 9 1387
X