صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
پیوند هاآرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 148441
تعداد نوشته ها : 305
تعداد نظرات : 24
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
رسول خطیبی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس گفت: بدون شک مسابقه سختی را باید برابر تیم ملی امارات برگزار کنیم. رسانه های آنها در روزهای اخیر مطالبی در مورد ناآمده بودن یا مصدومیت چند بازیکن خود منتشر کردند در حالی که اصلا صحت ندارد.
وی افزود: امارات در خط دفاع یک مدافع بسیار با تجربه به نام بشیر را در اختیار دارد که فدراسیون فوتبال این کشور هفته گذشته اعلام کرد این بازیکن مصدوم است؛ اما همین بازیکن روز گذشته در دیدارهای باشگاهی مقابل تیم ما با آمادگی کامل بازی کرد.
خطیبی گفت: نباید فریب چنین جو سازی رسانه های امارات را بخوریم. در روز مسابقه باید با همه وجود مقابل آنها بازی کنیم. دیدار در دبی حساسیت ویژه ای برای تیم ملی دارد زیرا در صورت پیروزی می‌توانیم راه صعود را هموار کنیم.
وی در مورد شناختتش از امارات خاطر نشان کرد: به خوبی بازیکنان این تیم را می‌شناسم. معتقدم تیم ملی ایران در صورت بی حاشیه بود می‌تواند در خانه امارات بر این تیم غلبه کند.
خطبیبی گفت: خوشبختانه در شرایط فعلی رسانه ها حامی تیم ملی هستند و تیم ملی بدون حاشیه به کارش ادامه می‌دهد. با این شرایط به پیروزی ایران در امارات خوش بین هستم.
دسته ها : تیم ملی
پنج شنبه بیست و سوم 8 1387
X