صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
پیوند هاآرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 146313
تعداد نوشته ها : 305
تعداد نظرات : 24
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
به گزارش شبکه ایران، "نادر فریادشیران" در گفت و گو با شبکه ایران گفت: "پس از انتخاب محمد مایلی کهن به عنوان سرمربی تیم سایپا من هم مانند همیشه در کنار او خواهم بود تا اگر کمکی از دستم برآمد در راستای موفقیت تیم سایپا انجام دهم. البته خیلی‌‏ها دوست ندارند ما با هم کار کنیم اما هیچ گاه نمی‌توانند به هدف خود برسند چرا که من همیشه به او وفادار خواهم بود." وی در ادامه  توضیح داد: "تیم سایپا عنوان قهرمانی دو سال قبل لیگ برتر را یدک می‌کشد. ما باید تلاش کنیم هر چه سریع‌تر وضعیت تیم سایپا را از رده شانزدهم ارتقاء دهیم. چرا که جایگاه تیم سایپا این نیست.خوشبختانه ما شناخت کافی روی این تیم داریم چرا که 80 درصد بازیکنان در گذشته شاگرد خودمان بوده‌اند و ما به توانایی‌های آنها اشراف داریم. همین مساله می‌تواند بعث شود ما راحت‌تر کنار هم کار کنیم."دستیار محمد مایلی‌‏کهن در خصوص برخی اخبار در خصوص اخراج چند بازیکن توسط محمد مایلی کهن به دلیل انتقادات آنها نسبت به انتخاب محمد مایلی کهن گفت: "مطمئن باشید ما هیچ بازیکنی را در نیم فصل در لیست اخراج قرار نخواهیم داد مگر اینکه پس از حضور مایلی کهن نفراتی بخواهند بنا به هر دلیلی بی انضباطی کنند."

فریادشیران در پاسخ به این سوال که آیا اختلافات محمد مایلی کهن با علی دایی عضو هیات مدیره این باشگاه کار را برای فعالیت سخت نخواهد کرد، گفت: "بعید می‌‏دانم چنین اتفاقی بیفتد. به هر حال دایی حرمت پیشکسوت را حفظ می‌‏کند و مایلی‌‏کهن نیز با گذشت خود، تلاش خواهد کرد تیم سایپا را به جایگاه واقعی‌اش برساند. ضمن اینکه محمد مایلی کهن را اعضای هیات مدیره سایپا انتخاب کرده‌اند که علی دایی هم جزو آنهاست."

يکشنبه هفدهم 9 1387
شهریاری در گفت و گو با شبکه ایران گفت:"تصمیم انتخاب مایلی‌کهن به عنوان سرمربی تیم فوتبال سایپا با نظر هیات مدیره بوده و پس از بررسی گزینه‌های مختلف از سوی هیات مدیره، در نهایت با مایلی کهن به توافق رسیدیم."  وی درباره‌ موافقت علی دایی با این انتخاب نیز گفت:"زمانی که سرمربی تیم معرفی می‌شود، طبیعی است که این کار با نظر اعضای هیات مدیره صورت گرفته است و ما نمی‌توانیم نظر تک تک اعضا و اینکه حرف‌های آنها چه بوده است را بیان کنیم. مایلی کهن از روز شنبه در تمرینات سایپا حاضر می‌شود و همکارانش را نیز خودش انتخاب خواهد کرد." شهریاری درباره‌ احتمال کناره‌گیری علی دایی از هیات مدیره باشگاه سایپا پس از انتخاب محمد مایلی کهن گفت:" اصلا از چنین موضوعی خبرندارم."  مددی، مدیر روابط عمومی باشگاه سایپا نیزدر این خصوص گفت: علی دایی در سفر حج به سر می‌برد و بی‌تردید چنین خبری واقعیت ندارد زیرا او نمی‌تواند در چنین شرایطی، تصمیمی درباره‌ استعفای خود اعلام کرده باشد.  

با این حال بنا به اعلام باشگاه سایپا کرج سرمربی تیم به شکل رسمی به بازیکنان معرفی خواهد شد و محمد مایلی کهن به همراه نادر فریاد شیران فعالیت خود را در این تیم آغاز خواهند کرد.

يکشنبه هفدهم 9 1387
 به گزارش خبرگزاری فارس، اسامی داوران به شرح زیر است:

دوشنبه-18/9/87
مس کرمان - ذوب آهن، ساعت 14:00، ورزشگاه باهنر-کرمان
قاسم واحدی – محمدرضا ابوالفضلی – محمدرضا امینی – آرش خرمیان

*داماش گیلان - استقلال اهواز، ساعت 14:15، عضدی-رشت
سیداحمد صالحی – حسن کامرانی فر – حسین عباسی – رسول رهبرفام

*فولاد مبارکه سپاهان - پاس، ساعت 14:15، فولاد شهر
هدایت ممبینی – محمدرضا منصوری – حمید غمزه – جواد شرفی

*فولاد خوزستان - مقاومت سپاسی، ساعت 14:15، تختی-اهواز
ایرج ساعدی – مجید ویشگاهی – صادق نوری – جمشید محمدی

*راه آهن - ملوان، ساعت 14:15، اکباتان-تهران
البرز حاجی پور – بابک داوری – عبدالرسول استادزاده – فرشید افشار

*پیکان - صبای قم، ساعت 14:15، رجایی-قزوین
نوید مظفری – داود رفعتی – رحیم شاهین – محمدرضا اکبریان

سه شنبه 19/9/87
پرسپولیس - سایپا، ساعت15:00، آزادی-تهران
رحیم رحیمی مقدم – جواد تقی پور – حسین نجاتی – مهدی سیدعلی
دسته ها : لیگ برتر
يکشنبه هفدهم 9 1387
به گزارش خبرگزاری فارس، انتخاب محمد مایلی‌کهن به عنوان سرمربی تیم فوتبال سایپا حرف‌های زیادی را در محافل ورزشی به وجود آورد.
برخی ادعا کردند مایلی کهن 48 ساعت بعد از صرف صبحانه با رئیس جمهوری، به عنوان سرمربی انتخاب شد.
مایلی‌کهن با خبرنگار خبرگزاری فارس گفت و گویی انجام داد که متن آن را در زیر می‌خوانید:

فارس: سایپا را چطور ارزیابی می‌کنید؟ برخی می‌گویند این تیم یکی از پرمهره‌ترین تیم‌های لیگ است.
تیم خوبی است و در اینکه بازیکنان خوبی دارد، شکی نیست؛ اما اشکالاتی در کار وجود داشته که در مکان شانزدهم قرار گرفته است.

فارس: نظرتان در مورد دیدار با پرسپولیس چیست؟
پرسپولیس خانه اول من بوده و هست. هرچه دارم، اول از خداوند و بعد از پرسپولیس بود؛ اما روز سه شنبه برای نخستین مرتبه نیست که با عنوان سرمربی تیم دیگری برابر پرسپولیس قرار می گیرم. این تیم محبوب و سابق خودم است؛ اما باید به تعهداتم نسبت به سایپا عمل کنم؛ کاری که در گذشته هم انجام می دادم. البته سایپا دومین خانه من است.

فارس: نتیجه این دیدار را پیش بینی نمی کنید؟
هیچ وقت چنین کاری نکرده ام.

فارس: پرسپولیس در زمان افشین قطبی قدرتمند بود یا پرسپولیس با پیروانی؟
پرسپولیس همیشه پرسپولیس است. فکر می‌کنم این تیم قدمت 50 ساله داشته باشد و هیچ وقت قائم به افراد نبوده است. مردم سرمایه واقعی این تیم هستند و این تیم را سرپا نگه داشته اند.

فارس: به غیر از فریاد شیران، چه مربیان دیگری به کادر فنی اضافه خواهند شد؟
هنوز مشخص نیست.

فارس: در محافل ورزشی از محمد خاکپور، مجید جهانپور و جلال چراغپور به عنوان دستیاران دیگر شما نام برده می شود. کدامیک از این گرینه ها درست است؟
خاکپور را دوست دارم و با او کار کرده‌ام؛ اما هنوز هیچ چیز به طور قطعی مشخص نیست.

فارس: نتیجه دیدار با پرسپولیس چقدر به شما و چقدر به کادر فنی گذشته مربوط می شود؟
اگر موفقیتی به دست بیاید، یقین بدانید که مربوط به مربیان گذشته است.

فارس: وکیل علی دایی گفته حق مصاحبه با رسانه ها را ندارید؟
نمی دانم ظاهرا به رسانه ها چنین نامه ای داده اند؛ وگرنه من که برای مصاحبه مشکلی ندارم.

فارس: عنوان شده، چهارشنبه گذشته با رئیس جمهوری صبحانه خورده اید. بعد از آن، سرمربی شدید. این خبر چقدر صحت دارد؟
صحت این مطالب را از کسانی که چنین بحث هایی مطرح می کنند، بپرسید. باید بگویم باعث افتخارم است که رئیس جمهوری محترم آنقدر وقت داشته باشند که با بنده صبحانه صرف کنند. اگر دنبال مقام بودم، بعد از سه سال و نیم نمی آمدم. قبل از این جریانات نیز از تیم های مختلف پیشنهاد داشتم و برخی تیتر می‌زدند که در فلان باشگاه و نهاد مشعول به کار خواهم شد؛ اما این را بدانید هیچ وقت به دنبال ارتباط نبوده ام.

فارس: چهارشنبه گذشته با رئیس جمهوری صبحانه خورده اید؟
این خبر کاملا دروغ است. دو هفته پیش حدود 20 دقیقه خدمت ایشان بودم و مدرکی هم دارم که در آن دیدار برای خودم درخواستی نداشته ام. شاید برای هم نوعانم درخواستی کرده باشم.

فارس: برخی می‌گویند دشمن علی دایی هستید و اکنون به قلمرو او آمده اید. در این مورد چه نظری دارید؟
پیرامون این مسئله صحبت نمی کنم.
يکشنبه هفدهم 9 1387
به گزارش خبرگزاری فارس، به دلیل مشکلات بازیکنان پیام و بنا به پیشنهاد کمیته انضباطی و موافقت فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم برق شیراز و پیام مشهد لغو و به زمان دیگری موکول شد.
بازیکنان پیام به دلیل مشکلات مالی در تمرینات شرکت نمی کنند.
به گزارش خبرگزاری فارس، حبیب‌ا... شیرازی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس گفت: تلاش می کنیم با دعوت از تیم‌های باشگاهی از ترکیه یا امارات جنبه‌ای بین‌المللی به جام ولایت ببخشیم و در این زمینه نیز مذاکرات خوبی انجام داده ایم.
وی افزود: برای حضور در جام ولایت، توافقات نهایی با پرسپولیس انجام شده و چنانچه استقلال هم در خارج از کشور اردویی نداشته باشد، قطعاً آبی‌پوشان نیز در این تورنمنت شرکت می‌کنند.
رئیس هیئت فوتبال استان تهران گفت: به دلیل حضور راه‌آهن در اردوی دبی این تیم نمی تواند در تورنمنت مذکور شرکت کند و حضور سایپا نیز در پرده ابهام است؛ ولی تیم فوتبال نفتون قهرمان لیگ استان تهران در این مسابقات شرکت می‌کند.
وی در این خصوص که هم‌زمان با جام ولایت تیم استقلال در شمال کشور دو دیدار دوستانه خیریه برگزار می کند گفت: اولویت با مسابقات استان تهران است و در صورتی که اجازه ندهیم، نمی توانند خارج از استان مسابقات دوستانه برگزار کنند.
يکشنبه هفدهم 9 1387
به گزارش خبرگزاری فارس، با اعلام داریوش مصطفوی باشگاه پرسپولیس صبح امروز فرم های ویژه برای اعلام آمادگی جهت حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به AFC ارسال کرد.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به همراه این فرم، در نامه ای خطاب به مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا ابراز امیدواری کرد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با حضور تیم های ایرانی در سطحی بالا برگزار شود.
يکشنبه هفدهم 9 1387
 به گزارش خبرگزاری فارس، تیم سپاهان از 25 آذر برای برگزاری اردوی تدارکاتی راهی دبی خواهد شد.
این تیم در این مدت 2 بازی تدارکاتی برگزار خواهد کرد که هنوز نام تیم های تدارکاتی این تیم مشخص نیست.

* باشگاه سپاهان هنوز فرم های اولیه ای اف سی که برای همه تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا ارسال شده است،‌ را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال نکرده است.
باشگاه ها تا 15 دسامبر فرصت دارند مشخصات خود را ارسال کنند.

* محسن بنگر که به دلیل مصدومیت در بازی های اخیر سپاهان به میدان نمی رفت، با رفع مصدومیت به تمرینات بازگشته است.
هادی عقیلی دیگر بازیکن مصدوم این تیم که مینیسک خود را تحت عمل جراحی قرار داده است، از نیم فصل دوم و در بازی این تیم مقابل استقلال به ترکیب این تیم بازمی گردد.

* حجت زاد محمود به دلیل سه اخطاره بودن نمی تواند فولاد خوزستان را مقابل مقاومت در هفته هجدهم لیگ همراهی کند.
این بازی دوشنبه هفته جاری برگزار می شود.

* هاملت میختاریان مهاجم ارمنی تیم راه آهن با رفع مصدومیت می تواند برای این تیم مقابل ملوان به میدان برود.

* موافقت اولیه دو باشگاه راه آهن و استقلال برای حضور هاشم بیک زاده در این تیم از نیم فصل حاصل شده است.
این بازیکن با موافقت امیر قلعه نویی نیم فصل از این تیم جدا می شود.

* مسئولان باشگاه فولاد از یکی از شبکه های تلویزیونی به دلیل انتقاد این شبکه از برگزاری کلاس مربیگری در این باشگاه با مدرسی یک مربی برزیلی ناراحت هستند.
در همین رابطه حسین ابن قاسم در گفت و گو با خبرنگار فارس اظهار داشت: یک کلاس مربیگری با حضور 64 مربی در سطح استان برگزار کردیم که به جای تقدیر از باشگاه فولاد که با خرج خود اقدام به این کار کرد، این شبکه تلویزیونی به انتقاد از ما پرداخت و عنوان کرد در استانی که تیمی مثل شاهین اهواز پول برای خرید کفش ندارد، یک باشگاه دیگر کلاس مربیگری تشکیل می دهد.
وی افزود: آنها در شرایطی از ما انتقاد کردند که ما در همان روز زمین خود را در اختیار شاهین اهواز قرار دادیم تا بازی خود در لیگ دسته اول را انجام دهد.
يکشنبه هفدهم 9 1387
مهدی امیرآبادی در گفت و گو با خبرنگار فارس، در مورد شرایط استقلال تهران اظهار داشت: با پیروزی پر گلی که مقابل پیام داشتیم، توانستیم روحیه خوبی پیدا کنیم. برای بازی با تیم ابومسلم هم از آمادگی لازم برخورداریم.
وی افزود: ابومسلم تیم قدری است و با کادر فنی جدید خود انگیزه پیدا کرده است و ما برای آنها احترام قائل هستیم.
این بازیکن ادامه داد: از آنجایی که بازی با این تیم اولین مسابقه برگشت به حساب می آید، باید سه امتیاز را از آن خود کنیم. از اکنون برای صدر نشینی برنامه داریم. در نیم فصل اول نتوانستیم به این هدف برسیم و حالا اگر قهرمانی را می خواهیم، باید به این هدف برسیم.
امیرآبادی در مورد آمادگی خود عنوان کرد: فکر نمی کنم در چند بازی اخیر عملکرد بدی از خود به نمایش گذاشته باشم. این مربیان هستند که باید در این باره نظر دهند. تمام تلاش خود را به کار گرفته ام که جای خود را در تیم تثبیت کرده و تا آخر فصل بتوانم پیراهن تیم ملی را بر تن کنم.
يکشنبه هفدهم 9 1387
علی صلاحی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: به غیر از 13 بازیکن بومی 9 بازیکن امید و جوان هم در اختیار داریم؛ اما بنا نداریم بدون بازیکنان غیر بومی خود به میدان برویم، بلکه یا با تیم کامل خود به شیراز سفر می کنیم یا برابر برق شیراز بازی نخواهیم کرد.
وی افزود: حضور ما برابر برق شیراز به رای کمیته انضباطی درباره خداداد عزیزی بستگی دارد. اگر این رای ناعادلانه باشد، به نشانه اعتراض برابر برق شیراز به میدان نخواهیم رفت.
صلاحی در مورد این که رای عادلانه از نظر وی چه رایی است، گفت: برائت خداداد عزیزی، البته اگر رای بخواهد طبق صحبت های برخی اشخاص باشد که پیش از برگزاری جلسه کمیته انضباطی خواستار محو شدن عزیزی بودند در آنصورت به نشانه اعتراض برابر برق شیراز به میدان نمی رویم.قرار است این رای تا فردا اعلام شود.
يکشنبه هفدهم 9 1387
X