صفحه ها
دسته
لينکستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 195037
تعداد نوشته ها : 262
تعداد نظرات : 27
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

آی تی ایران - بر اساس جدیدترین آمار مربوط به موتورهای جست‌وجو در ماه اوت، سایت ویدیویی یوتیوب نسبت به یاهو ترافیک جست‌وجوی بیش‌تری به دست آورده است. 


سال‌هاست که گوگل موتور جست‌وجوی شماره یک بوده و یاهو و مایکروسافت نیز به دنبال آن قرار داشته‌اند اما بر اساس آمار جدید منتشر شده از سوی موسسه‌ی آمار و تحقیقات کام اسکار، سایت اشتراک گذاری ویدیویی یوتیوب که در مالکیت گوگل است در ماه اوت برای نخستین بار یاهو را پشت سر گذاشته و جایگاه دوم را کسب کرده است. 


گوگل با داشتن ‌۶٣ درصد سهم از بازار جست‌وجوی آمریکا و با دو درصد افزایش نسبت به ماه قبل از آن هم‌چنان مکان نخست را حفظ کرده و یوتیوب نیز سه درصد رشد کرده است. 


بر اساس یافته‌های این بررسی، استفاده از موتورهای جست‌وجوی یاهو و مایکروسافت در میان کاربران آمریکایی اندکی کاهش یافته است؛ شمار جست‌وجوهای انجام گرفته در یاهو پنج درصد و در مایکروسافت شش درصد در ماه اوت کاهش یافته است. 


آمارهای کام اسکار بر مبنای ‌٧/١١ میلیارد جست‌وجوی انجام شده در آمریکا بوده که ‌۶/٧ میلیارد آن در گوگل، ‌۶/٢ میلیارد در یوتیوب، ‌۴/٢ میلیارد در یاهو و یک میلیارد آن در مایکروسافت صورت گرفته است.


دسته ها : اینترنت
چهارشنبه نهم 11 1387
X