صفحه ها
دسته
لينکستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 127704
تعداد نوشته ها : 262
تعداد نظرات : 27
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

اخبار خارجی ایتنا – خطوط هوایی امریکا اعلام کردند مسافران می‌توانند در جریان دو پرواز که از روز چهارشنبه انجام می‌شوند بصورت آزمایشی در جریان پرواز به اینترنت دسترسی داشته باشند.

این شرکت‌ها پیش‌بینی کردند سرویس‌های مفصل‌تر و کامل احتمالاً تا چند هفته دیگر بطور دائمی در کلیه پروازها برقرار خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری رویترز خطوط هوائی در مواجهه با افزایش قیمت سوخت و برای کسب درآمد بیشتر به تدارک امکانات تفریحی و سرگرم‌کننده و همچنین فراهم آوردن سرویس‌های اطلاعاتی روی آورده‌اند.

شرکت Aircell LLC که در زمینه فناوری با شرکت هوائی America همکاری تنگاتنگی دارد، بابت ارایه سرویس اینترنت در پروازها مبلغی اضافی بین 9.95 دلار تا 12.95 دلار (بسته به طول مدت پرواز) از مسافران دریافت می‌کند.

بنا بر اظهارات مقامات رسمی، Aircell و America هر دو در منافع حاصل از این خدمات شریک هستند.

به گفته Doug Backelin مدیر فناوری شرکت هوائی America این پروازهای آزمایشی از فرودگاه کندی نیویورک به مقصد لوس‌آنجلس و بالعکس انجام خواهد شد و سرویس‌های ارائه شده در طول این دو پرواز رایگان می‌باشد.

وی اعلام نکرد که این آزمایش‌ها دقیقاً در کدامیک از پروازهای مسیر و روز ذکر شده انجام خواهند شد.

Backelin اضافه کرد که مسافران با پرداخت هزینه مربوطه علاوه بر استفاده از اینترنت در جریان پروازهای این شرکت، می‌توانند به وب‌سایت این شرکت هوائی متصل شده و بطور رایگان نسخه‌ای الکترونیکی از راهنمای سفر Frommer را دریافت کرده و به سرخط‌های مختصر شدا اخبار نیز دسترسی داشته باشند.

چهارشنبه چهارم 10 1387
X