دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1557
تعداد نوشته ها : 3
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

 

هست ایام عاشورا

یاد حسین (علیه السلام) هر کجا

ببین یزید زمان ما

چه می کند این عاشورا ؟

مگر تو جزو یاران حسین نیستی ؟

پس چرا ساکت می ایستی ؟

قیام کن !!! قیام کن!!!

غزه Gaza

با شعری قیام کن

عکسی از این ظلم نشر ده

جهانیان بخوابند.... آنها را بیدار کن

به یک زبان دیگر ... به دیگران بگویید

احوال ظلم فرعون و دشمنی صهیون

مباش خاموش ...چون مرده ای

 

"خروش کن به ظالم تا زنده ای"

 

به ما هم سری بزنید 

 

---------------

شهید مطهری :

"اگر پیغمبر اسلام زنده می‏بود امروز چه می‏کرد ؟ درباره چه مسئله‏ای‏ می‏اندیشید ؟ والله و بالله قسم می‏خورم که پیغمبر اکرم در قبر مقدسش‏ امروز از یهود می‏لرزد . این یک مسئله دو تا چهار تاست . اگر کسی نگوید ، گناه کرده است من اگر نگویم و الله مرتکب گناه شده‏ام ، و هر خطیب و واعظی اگر نگوید مرتکب گناه شده است ."

 

متن کامل...

دسته ها : به روز بودن
چهارشنبه بیست و یکم 12 1387

دقت کنید و لذت ببرید:

 

آیه قران:

من عمل صالحاً من ذکر أو أنثی و هو مومن فلنحیینه حیاه طیبه و لنجزینهم أجرهم بأحسن ما کانوا یعملون؛ هر کس، کار شایسته کند و مومن باشد، قطعاً او را به زندگی پاکیزه ای حیات حقیقی بخشیم و مسلماً به آنان بهتر از آنچه انجام می دادند، پاداش خواهیم داد

از معصوم پرسیدند : حیاه طیبه یعنی چه؟

فرمودند : قناعت.

تفکر منطقی : انسان سیری ناپذیر است پس بعتر است برای بدست آورندن هر چیزی .... اندکی قناعت کند و جای صرف وقت برای بدست آوردن خواسته های غیر ضروری اش خواسته های ضروری مردم مسلمان را حل کند.

 

دسته ها : زندگی سالم
چهارشنبه بیست و یکم 12 1387

*«ریم ریاشی» شهادت طلب قسامی


کسی نمی تواند تصور کند که زنی در اوان جوانی (22 سالگی) با داشتن کودک شیرخواره و شوهر و از خانواده ای ثروتمند به اقدامی که «ریم صالح الریاشی» (ام محمد) از اعضای گردانهای شهید عزالدین قسام دست زد و جهان آخرت را بر دنیا و عشق به خداوند و رسول او را بر عشق به پدر و مادر و فرزند و همه مردم ترجیح داد، دست بزند.

او ستاره قسامی در آسمان فلسطین و سمبل شجاعت و دلاوری است. همه پستهای امنیتی و ایستهای بازرسی را پشت سر گذاشت و توانست با طرح نقشه ای برای نابودی تعداد بیشتری از سربازان صهیونیست به هنگام بازرسی، ارتش اشغالگر را گمراه سازد. او قطعه ای پلاتین را در ساق پای خود قرار داد و هنگامی که سربازان صهیونیست به او نزدیک شدند و وقتی مطمئن شد که شکار فربه در دامش افتاده است، کمربند انفجاری خود را با اطمینان کامل فشار داد و چهار صهیونیست را به درک واصل و دهها تن را نیز زخمی کرد.«ریم» دلاور و فداکار خود را منفجر ساخت تا معنای عشق به خداوند و رسول او و عشق به جهاد در راه خدا را به اثبات برساند.


این معنا در وصیت نامه وی هنگامی که می گوید: «من فرزندانم را بسیار دوست دارم، اما عشق من به خدا و رسولش بیش از عشق به همه چیز است.»، به واقعیتی عملی درمی آید. او بسان زنان صحابه که در جنگها از رسول ا...(ص) دفاع می کردند و برای حمایت از اسلام و مسلمانان جنگیدند، به خاطر عشق به دین و پیروزی عقیده به پاخاست.

ریم صالح الریاشی

http://www.youtube.com/watch?v=8hNXpBBZd4k
یادشان گرامی، راهشان پر رهرو باد

دسته ها : به روز بودن
چهارشنبه بیست و یکم 12 1387
X