دسته
پیوندها
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 155482
تعداد نوشته ها : 1307
تعداد نظرات : 7
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

... خدایا!ما با تو پیمان بسته بودیم که تا پایان راه برویم و بر پیمان خویش همچنان استوار ماندیم.
...خدایا!های وهوی بهشت را می بینم، چه غوغایی! حسین (علیه السلام) به پیشواز آمده. چه صحنه ای! فرشتگان ندا می دهند که هم رزمان ابراهیم (علیه السلام)، همراهان موسی(علیه السلام) همدستان عیسی(علیه السلام)، هم کیشان محمد (صلی الله علیه و آله و سلم)، هم سنگران علی (علیه السلام) و همگامان خمینی [ره] از سنگر کربلا آمده اند. چه با شکوه و دوست داشتنی است!
پروردگارا!تو را به محمد و آل محمد (صلی الله علیه و آله و سلم) و به ابراهیم موسی[و] به علی (علیه السلام) و عیسی(علیه السلام)و حسین و خمینی [ره] قسم می دهم که این سعادت پر ارزش را نصیب ما هم بفرما.
... خداوندا! تو را شکر می کنم که لیاقت شهادت، این یگانه راه رسیدن انسان به خودت را به این بنده حقیر و گناهکار ارزانی داشتی. به راستی که امام خمینی [ره] چه زیبا می فرماید: «ملتی که شهادت برای او سعادت دارد، پیروز است».
...خدایا! تو خود می دانی که ما چقدر مشتاقیم که شهید شویم و به شهادت برسیم و می دانی که هدف ما شهادت نیست، بلکه پیروزی در توست.
خدایا! اگر توانستیم، می کشیم و اگر نتوانستیم، کشته می شویم.
خدایا!معبودا! پروردگارا! پنداری که چون شمع ذوب می شویم؛ ما از مردن نمی هراسیم، اما می ترسیم بعد از ما ایمان را سر ببرند و اگر نسوزیم، روشنایی می رود و جای خود را دوباره به شب می سپارد.
...خدایا! به محمد(صلی الله علیه و آله و سلم) بگو که پیروانش حماسه آفریدند.
خدایا! به علی (علیه السلام) بگو که شیعیانش قیامت به پا کردند.
خدایا! به حسین(علیه السلام) بگو که خونش همچنان در رگ ها می جوشد و این جوشش تا استقرار حکومت جهانی حضرت مهدی (عجل الله تعالی الفرجه الشریف) در تمامی دنیا ادامه دارد. ان شاءالله.
پروردگارا! در آخر، سخنی دارم با تو، ای مهربان ترین مهربانان و ای حبیب محبان.
اول آنکه ظهور امام عزیزمان، حضرت مهدی (عجل الله تعالی الفرجه الشریف) را هر چه زودتر برسان.
دوم آنکه رهبر کبیر انقلاب، امام خمینی [ره] را تا ظهور حضرت مهدی (عجل الله تعالی الفرجه الشریف)، حتی در کنار او، طول عمر عطا بفرما.
... و در نهایت، هنگام شهادت، مادرم، فاطمه (علیها السلام) را بر بالای سرم برسان.(1)

پی نوشت

1-طیبه فرد، معمای حضور، بخش هایی از مناجات شهید سید یحیی صحرایی، ص 92.


دسته ها : مقالات
1389/6/28
X