طراح قالب
Tebyan
باسلام و احترام

این صفحه برای معرفی مراکز خیریه می‌باشد

سمت راست صفحه ، 

قسمت اول شما می‌توانید هدف وب رامشاهده بفرمایید

در قسمت دسته ها ، شما می‌توانید مطالب که در وب قرار  گرفته ، بصورت دسته بندی ، مشاهده کنید 

بعد از آن ، در سمت راست وب لینک خیریه ها قرار دارد ، که مهم‌ترین قسمت است ، در این لینک ها شما می‌توانید بامراکز خیریه ، مرتبط با بیماران ، مرتبط باسالمندان ، کودکان .... آشنا شوید 


موفق باشید

برچسب ها :
              

 
     


          
                 


برچسب ها :

باسلام

به كمپين شكارممنوع بپيونديد

از نمايندگان مجلس مي خواهيم شكاردرايران تا سال 1400
ممنوع شود

با ارسال عبارت  " شكار ممنوع "

به سامانه برنامه خندوانه

3000058

به اين كمپين بپيونديد


براي توضيح و اطلاعات بيشتر ميتونيد يه لينك مراجعه نماييد(كليك)
برچسب ها :


 موسسه خادمان حريم ولايت
 كه در سايتش چند فراخوان خيريه هست

لطفا مشاهده كنيد ( موسسه خيريه خادمان حريم ولايت (كليك نماييد)

* *  *  *  *
و در موسسه خيريه همت يك فراخوان براي تهيه جهيزيه هست
 (كليك نماييد)


برچسب ها :
بلبل تهران "  بلبل خرما "


مهرباني با پرنده ها
خيلي خوب خيلي زيبا


" وقتي شاخه هاي درخت بالهاي فرشته هاست  ........ "

در كلاس مجردها "حاج آقا مرادي " در راستاي تمرين مهرباني و موضوع مهربوني باپرندگان تعداد قابل توجهي از اين پرنده زيبا و خوش نغمه آزاد شدند.

براي اطلاعات بيشتركليك نماييد
برچسب ها : "خيريه، بلبل خرما، بلبل تهران
براي مشاهده ادامه اين اخبار به منبع : سايت استانداري آذربايجان شرقي مراجعه نماييد

تشكيل ستاد جذب و هدايت كمك‌هاي مردمي/ برگزاري جشن گلريزان براي عمران مناطق زلزله‌زده
برچسب ها :

 گزارش كامل هيئت مديره موسسه حمايتي خانه مهركودكان

از عمليات امداد رساني به زلزله زدگان آذربايجان شرقي

با توجه به اينكه بعضا شنيده مي شود زلزله زدگان ديگربه چنين موادي نيازي ندارند و مشكل اصلي آنان داشتن سرپناه و ساخت تجهيزات زيربنايي مي باشد ، هيئت مديره با تاييد و صحت اين مطلب كه مشكل اساسي و اصلي اين عزيزان داشتن امكانات فوق مي باشد ، خاطر نشان مي سازد علي رغم كمكهاي مردمي و دولتي در اين زمينه ، طبق مشاهدات گروههاي اعزامي همچنان  اين عزيزان از نظر برخي مواد در مضيقه اند منجمله : مواد بهداشتي ، پوشاك ، سبد خانوار ، وسايل گرمايشي و پخت وپز و مهم تر از همه دارو و انواع كرم هاي مرطوب كننده و ويتامينهاست

اولويت كالاها  برنج، روغن (بر اساس در خواست بسياري از زلزله زدگان كه از تيم در فاز اول درخواست كرده بودند) ، لوازم پخت و پز مانند پيك نيكي و  والور، و لباس و پتو براي  تامين گرما خواهد بود. بديهيست كه ممكن است ليست اين اقلام بر اساس آخرين اطلاعات محلي تغيير كند.

براي مشاهده منبع (سايت موسسه حمايتي خانه مهركودكان) و مطالعه مطلب بطور كامل كليك نماييد

برچسب ها :

پيگيري وضعيت كودكان محك در مناطق زلزله زده

خش خدمات حمايتي محك كه وظيفه پيگيري امور درماني و رفاهي كودكان مبتلا به سرطان و كنترل حمايت همه جانبه از آنها را به عهده دارد، پس از زلزله اخير در شمال غرب كشور تلاش كرد تا از شرايط كودكان تحت حمايت محك در اين مناطق با خبر شود.

با پيگيري مستمر مشخص شد كه خوشبختانه اكثر كودكان تحت حمايت محك در آذربايجان در شرايط مناسبي به سر مي‌برند. در دو مورد به علت وقوع زلزله خسارات مالي به خانواده وارد شده، كه محك در حال پيگيري براي ارائه حمايت هاي تكميلي است.

حمايت همه جانبه از كودكان مبتلا به سرطان در محك فقط به دوره درمان محدود نمي‌شود و اين موسسه خود را همواره مسئول كيفيت زندگي كودكان حتي پس از بهبود مي‌داند.

اميد داريم تا با همراهي انسان‌هاي نيك انديش اين سرزمين، تمامي كودكان در مناطق زلزله زده نيز هر چه زودتر از شرايط بحران بيرون آمده و به زندگي عادي بازگردند.
برچسب ها :

اعلام آمادگي بنياد براي «دياليز اورژانسي» زلزله زدگان

 
رييس بنياد امور بيماري هاي خاص ضمن جويا شدن از وضعيت امداد رساني به مصدومان زلزله ي دلخراش اخير در شهرستان هاي اهر، ورزقان و هريس، از آمادگي اين بنياد براي كمك به زلزله زدگان خبر داد
در صورت فراهم آمدن محلي براي استقرار دستگاه هاي دياليز به همراه كادر درمان، بنياد بيماري هاي خاص آماده است تا با در اختيار گذاشتن دستگاه هاي فوق، امكان دياليز اورژانسي مصدومان و بيماران كليوي را درمناطق زلزله زده فراهم آورد

رييس بنياد امور بيماري هاي خاص ضمن جويا شدن از وضعيت امداد رساني به مصدومان زلزله ي دلخراش اخير در شهرستان هاي اهر، ورزقان و هريس، از آمادگي اين بنياد براي كمك به زلزله زدگان خبر داد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بنياد امور بيماري هاي خاص ، فاطمه هاشمي در تماس با معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي آذربايجان شرقي ضمن اعلام خبر فوق ، تاكيد كرد : در صورت فراهم آمدن محلي براي استقرار دستگاه هاي دياليز به همراه كادر درمان، بنياد بيماري هاي خاص آماده است تا با در اختيار گذاشتن دستگاه هاي فوق، امكان دياليز اورژانسي مصدومان و بيماران كليوي را درمناطق زلزله زده فراهم آورد.

براي ورود به منبع (بنياد امور بيماريهاي خاص ) كليك نماييد

برچسب ها :

اطلاعيه انجمن حمايت ازكودكان كار، درمورد فاجعه ي زمين لرزه

در شمال غرب كشورمان

ضمن عرض تسليت و ابراز همدردي با هموطنان عزيزي كه در زلزله‌ي دلخراش به وقوع پيوسته در مناطق شمال‏غرب كشور، دچار آسيب و خسارت جاني و مالي شده‌اند، به اطلاع تمامي دوستان مي‌رساند، انجمن حمايت از كودكان جهت انجام وظيفه‏ي انساني و كمك‌رساني به مردم آسيب‌ديده‌ي اين مناطق، آماده‌ي جمع‌آوري كمك‌هاي نقدي جهت تهيه‏ي مايحتاج هموطنان زلزله‏زده مي‌باشد.


 از دوستاني كه مايل به همياري هستند خواهشمند است مبلغ مورد نظر خود را به شماره حساب 95/70 بانك سپه، شعبه‏ي مركزي به نام انجمن حمايت از كودكان كار واريز كرده و فيش بانكي خود را به شماره 55603205 ( دفتر مركزي انجمن حمايت از كودكان كار) فكس كنند.
 انجمن با توجه به فيش‌هاي بانكي دريافتي، مبالغ را از حساب خارج كرده و جهت تهيه و ارسال كالاهاي مورد نياز به مناطق زلزله‏زده، اقدام مي‌كند.
 با آرزوي رحمت الهي براي از دست‏رفتگان و صبر و شكيبايي براي بازماندگان.

منبع : انجمن حمايت ازكودكان كار(براي مشاهده سايت اصلي كليك نماييد)

برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 43639
تعداد نوشته ها : 52
تعداد نظرات : 21
kheyrie news
Rss