دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 2200
تعداد نوشته ها : 6
تعداد نظرات : 3
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
مردی در مسابقه ی اطلاعات عمومی شرکت کرده وسعی در بردنجایزه ی یک میلیون دلاری آن داردسوالات را بخوانید:1- جنگ صد ساله چند سال طول کشید؟الف: 116 سالب: 99 سالج: 100 سالد: 150 سالاو نمی تواند به سوال پاسخ دهد.2- کلاه های پاناما در چه کشوری تولید می شوند؟الف: برزیلب: شیلیج: پاناماد: اکوادورحالا او با خجالت از دانشجویان تماشاگر درخواست کمک می کند.3-روسها در چه ماهی انقلاب اکتبر را جشن می گیرند؟الف: سپتامبرب: اکتبرج: نوامبرد : میخوب! بقیه حضار باید به دادش برسند.4- اسم شاه جرج ششم چه بود؟الف: ادرب: آلبرتج: مانویلد: جرجاین بار هم شرکت کننده درمانده تقاضای کمک می کند.5- نام جزایر قناری در اقیانوس آرام از کدام حیوان گرفته شده است؟الف: قناریب: کانگاروج: توله سگد: موشدر اینجاست که شرکت کننده بخت برگشته از ادامه مسابقه انصراف می دهد.جوابها:اگر خیلی خودتان را گرفته اید که همه جوابها را می دانید و به این بنده خدا کلی خندیده اید بهتر است اول جوابها را مطالعه کنید:1- جنگ صدساله در واقع 116 سال طول کشید.(1337 – 1453)2- کلاه پاناما در اکوادور تولید می شود.3- انقلاب اکتبر در ماه نوامبر جشن گرفته می شود.4- اسم شاه جرج آلبرت بوده که پس از رسیدن به پادشاهی به جرج تغییر یافت.5- توله سگ. اسم لاتین آن Insulara Canaria است که یعنی جزایر توله سگ.
دسته ها :

تست هوش

سوال ها :

مسئله 1 - فرض کنید راننده یک اتوبوس برقی هستید . در ایستگاه اول 6 نفر وارد اتوبوس می شوند ، در ایستگاه دوم 3 نفر بیرون می روند و پنج نفر وارد می شوند . راننده چند سال دارد ؟


مسئله 2 - پنج کلاغ روی درختی نشسته اند ، 3 تا از آنها در شرف پرواز هستند . حال چه تعداد کلاغ روی درخت باقی می ماند ؟


مسئله 3 - چه تعداد از هر نوع حیوان به داخل کشتی موسی برده شد ؟


مسئله 4- شیب یک طرف پشت بام شیروانی شکلی ، شصت درجه است و طرف دیگر 30 درجه است  خروسی روی این پشت بام تخم گذاشته است . تخم به کدام سمت پرت می شود ؟


مسئله 5- این سوال حقوقی است . هواپیمایی از ایران به سمت ترکیه در حرکت است و در مرز این دو سقوط می کند ، بازمانده ها را کجا دفن می کنند ؟


مسئله 6 - من دو سکه به شما می دهم که مجموعش 30 تومان می شود. اما یکی از آنها نباید 25 تومانی باشد . چطور ؟

 

جواب ها :


مسئله 1 - راننده اتوبوس هم سن شما باید باشد . چون جمله اول سوال می گوید " تصور کنید که راننده اتوبوس هستید". 

 
مسئله 2- همه کلاغ ها ، چون آنها فقط " در شرف پرواز " هستند و هنوز از روی درخت بلند نشده اند.. ( اگر جواب شما 2=3-5 بوده بدانید دوباره محاسبات جلوی تفکرتان را گرفته است)


مسئله 3 - هیچ . آن نوح بود که حیوانات را به کشتی برد و نه موسی ( "چه تعداد " جلوی فکر کردن شما را گرفته است)
 

مسئله 4- هیچ کدام . خروس ها که تخم نمی گذارند.اگر شما سعی کردید جواب توسط محاسبات و مقایسه اعداد بدست آورید ، شما دوباره به وسیله اعداد منحرف شدید
<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

مسئله 5 - بازمانده ها را دفن نمی کنند . آنها جان سالم بدر برده اند . شما به وسیله کلمات حقوقی و دفن کردن منحرف شده اید


مسئله 6- یک 25 تومانی و یک 5 تومانی  به یاد بیاورید . فقط یکی از آنها نباید 25 تومانی  باشد و همین طور هم هست . یک سکه 5 تومانی داریم . شما با عبارت " یکی از آنها نباید " فریب خوردید

 

دسته ها :

سه‌شنبه, نوامبر ۲۷, ۲۰۰۷ تست هوش تست هوش باید پس از خواندن سئوال در عرض فقط 5 ثانیه به آن جواب درست را بدهید در پایان تعداد پاسخهای درست شما ضرب در 10 میشود و میزان آی کیو شما را نشان میدهد. 1- بعضی از ماهها 30 روز دارند بعضی 31 روز چند ماه 29 روز دارد؟ 2- اگر دکتر به شما 3 قرص بدهد و بگوید هر نیم ساعت 1 قرص بخور چقدر طول میکشد تا تمام قرصها خورده شود؟ 3- من ساعت 8 شب به رختخواب رفتم و ساعتم را کوک کردم که 9 صبح زنگ بزند وقتی با صدای زنگ ساعت از خواب بیدار شدم چند ساعت خوابیده بودم؟ 4- عدد 30 را به نیم تقسیم کنید وعدد 10 را به حاصل آن اضافه کنید چه عددی به دست می آید؟ 5- مزرعه داری 17 گوسفند زنده داشت تمام گوسفند هایش به جز 9 تا مردند چند گوسفند زنده برایش باقی مانده است؟ 6- اگر تنها یک کبریت داشته باشید و وارد یک اتاق سرد و تاریک شوید که در آن یک بخاری نفتی یک چراغ نفتی و یک شمع باشد اول کدامیک را روشن میکنید؟ 7- فردی خانه ای ساخته که هر چهار دیوار آن به سمت جنوب پنجره دارد خرسی بزرگ به این خانه نزدیک میشود این خرس چه رنگی است؟ 8- اگر 2 سیب از 3 سیب بردارین چند سیب دارید؟ 9- حضرت موسی از هر حیوان چند تا با خود به کشتی برد؟ 10- اگر اتوبوسی را با 43 مسافر از مشهد به سمت تهران برانید و در نیشابور 5 مسافر را پیاده کنید و 7 مسافر جدید را سوار کنید و در دامغان 8 مسافر پیاده و 4 نفر را سوار کنید و سرانجام بعد از 14 ساعت به تهران برسید حالا نام راننده اتوبوس چیست؟ ارزیابی تست براساس تعداد جوابهای نادرست سطح هوش 7تا و بیشتر دانش اموز دبستان 6 تا دانش اموز دبیرستان 5 تا دانشجو 2-3 استاد دانشگاه 1 مدیران ارشد برای دیدن پاسخ تستها روی صفحه کلیک سمت راست (Right Click ) کنید و گزینه ((Select All)) رو انتخاب کنید. پاسخ تست ها 1- تمام ماهها حداقل 29 روز را دارند!!! 2- یک ساعت (شما یک قرص را در ساعت 1 و دیگری را درساعت 1 و 30 و بعدی را در ساعت 2 می خورید) ! 3- ساعت کوکی نمیتواند شب و روز را تشخیص دهد پس به اولین ساعت 9 که برسد زنگ میزند که ساعت 9 شب است!!! 4- حاصل 70 است ( تقسیم بر نیم معادل ضرب در 2 است)! 5- او 9 گوسفند خواهد داشت! 6- کبریت!!! 7- سفید چون خانه ای که هر چهار دیوارش رو به سمت جنوب پنجره داشته باشد باید در نوک قطب شمال باشد ! 8- همان2 سیب! 9- هیچ( حضرت نوح بود نه حضرت موسی)!!! 10- خوب خودتونید دیگه( نام خودتان)!

دسته ها :

چرا مطالبی را که من میزارم قبول نمیکنید(تبیان)

مگه چی نوشتم

فکر نکنم اشکالی داشته باشه

تبیان پیگیری کنید لطفا

 

دسته ها :
X