دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 104125
تعداد نوشته ها : 4470
تعداد نظرات : 7
 روايت 91
-----------کد لوگوي ما--------- ----- ------
----
Rss
طراح قالب

  از امام پيروي كنيد كه از جانب امام زمان(عج) فرمان مي گيرد و نوري است كه در مشرق زمين ظهور كرده و هر كس كه نسبت به سيد پيغمبر بي احترامي كند به او تذكر دهيد و حرف امام را سر لوحۀ زندگي قرار دهيد.
 
**************
 
  هميشه مطيع و گوش به فرمان امام باشيد، مواظب باشيد امام را تنها نگذاريد كه در اين صورت با اهل كوفه، كه امام حسين(ع) را تنها گذاشتند، هيچ فرقي نخواهيد داشت. صحنه، صحنۀ آزمايش است. گذشت زمان انسان ها را غربال مي كند و كساني كه كم ايمان باشند چون ظريفيت ندارند جدا مي شوند مانند اصحاب امام حسين(ع) كه از دو هزار نفر به هفتاد و دو نفر رسيدند.
 
**************
 
  امت شهيد پرور ايران! آگاه باشيد كه دشمن توطئه هاي فراواني را طرح ريزي كرده است كه اگر كوتاهي كنيد زيان توطئه ها گريبان گيرتان خواهد شد. همه آگاه باشيد.
 
**************
 
  هميشه در خط امام، همان گونه كه بوده ايد، باشيد و هيچ گاه دست از تبعيت از رهبري امام عزيز بر نداريد كه يك لحظه نافرماني برابر است با پشيماني و پريشاني.
 
**************
 
  امت حزب الله! هر كس دلش براي اسلام مي تپد بداند كه امروز، روز عمل است. اكنون كه دشمنان اسلام از هر طرف به ما حمله ور شده اند تا مانع گسترش دين خدا در زمين و زنده شدن دوبارۀ آن شوند بر ماست كه با تمام وجود به مقابله با آنان برخيزيم و دين خدا را ياري كنيم.
 
**************
 
  بدانيد كه اين عصر كوتاه روزي به پايان مي رسد و بايد به سوي معبود خويش و جايگاه اصلي و ابدي باز گرديم. پس بكوشيم تا هنگام هجرت، كه راه بازگشتي در آن نيست، نزد خداوند دستمان خالي نباشد و روسياه نباشيم. از شما مي خواهم پيرو انقلاب، اين نايب به حق امام عصر(عج) باشيد و قدم در جاي پاي شهيدان بگذاريد.
 
**************
 
  از دوستان هم سن و سالم مي خواهم به دستورهاي اسلام پاي بند باشند و به آن ها عمل كنند. از شما مي خواهم در تحصيل علم و دانش بكوشيد. كمك به پدر و مادر خود را از ياد نبريد و جبهه ها را خالي نگذاريد و با تمام قدرت در برابر متجاوزان بايستيد و هرگز زيربار ظلم نرويد زيرا خداوند انسان را آزاد آفريده است. السلام علكيم و رحمه الله و بركاته
 
**************
 
  به شما بسيجيان سفارشي دارم كه از هر گونه باندبازي و كارهايي از اين قبيل بپرهيزيد. براي بعضي از شما بزرگواران كه اسوه ها و الگوهاي جامعۀ ما هستيد زشت است كه خواندن و نوشتن نمي دانيد و بيهوده و بي جهت عمر گران بهاي خود را در حسينيه ها مي گذرانيد.
 
**************
 
  اين زمان به خداوندي خدا، ارزشي بسيار والا دارد و خداوند تبارك و تعالي به كم تر ملتي اين نعمت را عطا فرموده است. آيا شايسته است كه ما در اين زمان گوش به فرمان ولايت فقيه، كه همان اسلام ناب پيامبري است، نباشيم؟ آيا اين دور روز زندگي آن قدر ارزش دارد كه به آن دل خوش كنيم و به دستورهاي الهي عمل نكنيم؟ آيا دستورهاي الهي جز اين است كه وقتي امام پيام مي دهد حسينيان به پا خيزيد امروز عاشوراست، لباس محبت دنيا را از تن بيرون كنيد و لباس رزم بپوشيد امروز دنيا عليه اسلام بسيج شده است، آيا وظيفۀ ما جز اين است كه با كفر و الحاد مبازه كنيم؟
 
**************
 
  خدمت بسيجي هاي محل، بچه هايي كه با هم نگهباني مي داديم، به شما سفارش مي كنم كه نگذاريد دشمن بين شما تفرقه ايجاد كند. دشمن از هر راهي براي ضربه زدن به ما آمده است. متحد شويد و در يك راه كه آن هم راه اسلام است، قدم بگذاريد و سعي كنيد راه شهيدان را ادامه دهيد.
 
**************
 
  اي مردم! اي امت حزب الله! جبهه ها را پر كنيد. نگذاريد زورگويان دنيا به شما ستم كنند. حق خود را از آن ها بگيريد. زندگي با عزت و شرف تنها از راه دفاع و جهاد به دست مي آيد. از راه سازش به دست نمي آيد.
  من كه برادر كوچك تر شما و سرباز كوچك امام زمان(عج) هستم، از شما مي خواهم هميشه طرفدار حق و دشمن باطل باشيد و از خداوند متعال بخواهيد تا ظهور حضرت مهدي(عج) عمر طولاني به رهبر عزيزمان بدهد. از دشمن به ما زياني نرسد و به دينمان ضربه نخورد. هميشه هوشيار و بيدار باشيد و غفلت نكنيد و نسبت به مسائل بي توجه نباشيد كه دشمن در كمين نشسته و دنبال فرصتي است كه ضربۀ سختي به اسلام بزند و هميشه از انجام دادن كاري كه خداوند را به خشم مي آورد دوري كنيد و در برابر مشكلات صبر پيشه كنيد و از خدا بخواهيد به ما قدرت و نيرو بدهد تا اسلام را كه در خطر است ياري كنيم و دشمن اسلام را از زمين ريشه كن كنيم. اتحاد و هم بستيگي خود را بيش تر كنيد كه تنها راه پيروزي انشاءالله همين است و با نيت و هدف كشتن دشمن و نابودكردن آن به جبهه برويد و اگر شهادت نصيبتان شد خداوند را شكر كنيد و اگر پيروز شديد باز هم خدا را شكر كنيد./ محمدرضا اديبي

دسته ها :
X