دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 16750
تعداد نوشته ها : 55
تعداد نظرات : 49
Rss
طراح قالب

 

اخبار كوتاه از جام جهاني - 14

در حالي كه ديويد بكام بهترين بازيكن ديدار اول انگليس در جام جهاني معرفي شد و در هر دو گل اين تيم در بازي دوم برابر ترينيداد و توباگو هم نقش داشت ، اسوالدو آرديلس ملي پوش و مربي آرژانتيني نمايش كاپيتان انگليس را ضعيف خواند و گفت به نظر من او اصلا آماده نيست.


*
* رمال هاي هندي ادعا كردند بر اساس محاسبات آنان امسال تيمي قهرمان جام جهاني ميشود كه هيچكس فكرش را هم نمي كرده !
 * كارلوس گامارا كاپيتان پاراگوئه پس ازگلي كه در بازي با انگليس وارد دروازه خودي كرد به شدت افسرده شد و انگيزه اي براي بازي ندارد. وي در ديدار دوم پاراگوئه هم به ميدان نرفت و رسما اعلام كرد پس از جام جهاني خود را بازنشسته خواهد كرد.

* ژاوي هافبك تيم ملي اسپانيا كه بهترين بازيكن زمين در ديدار اول اسپانيايي ها بود ، به هم تيمي هايش هشدار داد ديدار  با تونس را جدي بگيرند و از پيروزي در بازي نخست مغرور نشوند.

* بازيكن اخراجي ايتاليا  دانيله دروسي كه با ضربه ي آرنج صورت برايان  مك برايد بازيكن امريكا را مجروح كرد و متعاقب آن از زمين اخراج شد ،  امروز رسما عذرخواهي كرد.
 * در اقدامي نادر مراقبان امنيتي به هنگام ورود تماشاگران هلندي براي تماشاي بازي هلند - ساحل عاج   ،آنان را مورد بازرسي بدني قرار دادند!
* كارشناسان فوتبال برزيل فشار مسووليتي را كه بر دوش  رونالدينيوست دليل عدم درخشش او در بازي با كرواسي اعلام كردند. اين در حاليست كه رونالدو هم پيش تر در اين باره به رونالدينيو هشدار داده بود.
* لوئيس آراگونس سرمربي اسپانيا در اظهار نظري آرژانتين را لايق ترين تيم اين دوره براي تصاحب جام قهرماني معرفي كرد.
*  4 امتيازي شدن مكزيك و حساسيت بازيهاي اين تيم 3 هزار هوادار مكزيكي را تمرين محل ديروز مكزيكي ها كشاند.


منبع

http://fifaworldcup.tebyan.net/html/news/1385-03/tebyan249.html


دسته ها :
يکشنبه بیست و هشتم 3 1385
X