صفحه ها
دسته
دوستان
دسترسی سریع
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 89768
تعداد نوشته ها : 220
تعداد نظرات : 25
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي

دستیار سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: 11 سال است که کنار وینگادا فعالیت می کنم.

خوآن آرنالدو کوریرا کاروانهو در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری فارس؛ اظهار داشت: 18 سال است که در فوتبال هستم و از 12 سالگی در لیگ برتر پرتغال بازی کردم. معروف‌ترین تیمی که برای آن به میدان رفتم و علاقه زیادی به آن دارم ماریتیمو پرتغال است.
دستیار وینگادا ادامه داد: از فوتبال ایران شناخت دارم. 11سال یار او بودم و در ایران هم به هیچ عنوان او را تنها نگذاشتم. در مسابقات غرب آسیا همراه وینگادا به تهران آمدم. در دیدار فینال آن مسابقات تیم ملی ایران نشان داد که یکی از بهترین تیم‌های آسیاست.
کاروانهو خاطرنشان کرد: بازی پرسپولیس مقابل داماش گیلان را دیدم و به طور نسبی بازیکنان این تیم را شناختم. امیدوارم در کنار وینگادا در پرسپولیس فردی مؤثری باشم. می‌دانم این تیم در ایران علاقه‌مندان زیادی دارد.
این مربی تاکید کرد: دوست داشتم به فوتبال ایران بیایم و به همین دلیل بعد از اینکه وینگادا با من صحبت کرد از تیم ملی اردن به پرسپولیس آمدم. امیدوارم بتوانم خاطرات خوشی در کنار وینگادا در ایران به جای بگذارم.
کاروانهو یادآور شد: به مسئولان باشگاه پرسپولیس تبریک می‌گویم که به ما اعتماد کردند. هواداران پرسپولیس بدانند روزهای خوبی در انتظار این تیم است. من تجاربم را تمام و کمال در اختیار این باشگاه می‌گذارم. می‌دانم بازیکنان ایرانی از لحاظ تاکتیکی و تکنیکی بسیار خوب انعطاف پذیر هستند.

دسته ها : لیگ ایران
سه شنبه بیست و دوم 11 1387
X