صفحه ها
دسته
دوستان
دسترسی سریع
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 89484
تعداد نوشته ها : 220
تعداد نظرات : 25
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: افکار من برای بازی دربی گرفتن 3 امتیاز است و اگر توانستیم گل‌های زیاد می‌زنیم.

امیرقلعه‌نویی در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که فکر نمی‌کند پیروزی با گل‌های زیاد باعث می‌شود انتظار هواداران استقلال برای پیروزی پرگل در دربی زیاد شود؛ اظهار داشت: خوشحالم که هوادارن استقلال این توقع را از ما دارند که در دربی گل‌های زیاد بزنیم اما افکار من کسب 3 امتیاز است. اگر شرایط پیش آمد گل‌های زیاد هم می‌زنیم. همه دنیا فوتبال هجومی را دوست دارند و افکار من هم همین طور است.
وی درباره جریان بازی مقابل راه‌آهن عنوان کرد: خوشحالم که هم بازی زیبا انجام دادیم و هم گل‌های زیادی به ثمر رساندیم. بازی قبل از دربی شرایط خاص خود را دارد.
قلعه‌نویی ادامه داد: بازی با راه‌آهن یکی از پازل‌های قهرمانی استقلال بود. می‌دانستم راه‌آهن یک مربی فوق‌حرفه‌ای دارد ولی ما روی نقطه ضعف آنها کار کرده بودیم.
سرمربی آبی‌پوشان تصریح کرد: در دقایقی از بازی از شاگردانم راضی نبودم به خصوص در 10 دقیقه ابتدایی نیمه اول اما بعد بازی را در دست گرفتیم و بردیم.
قلعه‌نویی درباره سوال خبرنگاران مبنی بر استفاده از داور ایرانی و نگرانی از بابت این تصمیم گفت: ما هر تصمیمی که فدراسیون بگیرد را قبول می‌کنیم. فکر می‌کنم داوری به شرایطی رسیده که داور ایرانی این مسابقه را سوت بزند. بنده قول می‌دهم نهایت همکاری را در این مسابقه داشته باشم. مثلا اگر در بازی‌های قبلی سر بازیکنی فریاد می‌زدیم در این بازی خود را کنترل کنیم تا حاشیه بوجود نیاید.
وی درباره اینکه گفته می‌شود سعید مظفری‌زاده شانس اول قضاوت در این مسابقه است؛ عنوان کرد: ایشان از نظر من جز کسانی است که می‌تواند این مسابقه را سوت بزند. البته این موضع شخصی بنده است و شاید موضع باشگاه با من فرق داشته باشد.
سرمربی استقلال در جواب این پرسش که فکر می‌کرد امروز 5 گل به راه‌آهن بزند اظهار داشت: فکر می‌کردم این بازی را ببرم اما فکر نمی کردم 5 گل بزنیم .
قلعه‌نویی در باره اشتباه طالب لو و اینکه او را جریمه می‌کند یا خیر؛ عنوان کرد: همان لحظه که وحید گل خورد به او روحیه دادم و بین نیمه هم به او گفتم تو آنقدر پنالتی گرفتی که اگر 10 بار از این اشتباهات بکنی اشکالی ندارد.
ما اگر در لیگ قهرمانان آسیا هستیم سهم زیادش از وحید است که پنالتی‌های خوبی را مهار کرده است.
قلعه‌نویی درباره غیبت ملی‌پوشان استقلال در هفته آینده به دلیل حضور در اردوی تیم ملی گفت: کاش می‌شد بین دو مسابقه ایران و کره جنوبی و دربی فاصله بود تا می‌توانستیم بازیکنان را هماهنگ کنیم. به هر حال ما با سازمان لیگ تعامل داریم و همین که تاریخ بازی‌ها را می‌دانیم شکر می‌کنیم.
قلعه‌نویی درباره بازی ایران با کره جنوبی اظهار داشت: هیچ مسابقه ای آسان نیست. کره جنوبی پیشرفت خوبی داشته است. زمانی که بنده سرمربی تیم ملی بودم و آنها راتوانستیم 2 بر یک شکست دهیم خیلی ما را اذیت کردند. همین جا از طرفداران استقلال می‌خواهم با همان علاقه ای که به استقلال دارند چهارشنبه هفته آینده این علاقه را به تیم ملی داشته باشند.
وی ادامه داد: اگر 3 امتیاز این مسابقه را بگیریم احتمال صعودمان به جام جهانی 50 درصد افزایش پیدا می‌کند. چون دو تیم کره جنوبی و کره شمالی در دور برگشت بیشتر بازی‌هایشان در داخل خانه است. ورزشگاه‌های سئول؛ جو وحشتناکی دارند و شکل مهندسی آن طوری است که تماشاگران روی بازیکنان حریف اشراف دارند.

دسته ها : لیگ ایران
چهارشنبه شانزدهم 11 1387
X