صفحه ها
دسته
دوستان
دسترسی سریع
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 89332
تعداد نوشته ها : 220
تعداد نظرات : 25
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي

دیدار تیم های استقلال و راه آهن با نتیجه 5 بر یک به سود آبی پوشان به پایان رسید.

دیدار تیم های استقلال و راه آهن از ساعت 15:45 در ورزشگاه آزادی آغاز شد.
ابتدا حسین کاظمی در دقیقه 11 برای استقلال گلزنی کرد. در ادامه و در دقیقه 21 مجتبی زارع با اشتباه وحید طالب لو گل تساوی راه آهن را به ثمر رساند.
اشتباه حسین آشنا دروازه‌بان راه آهن باعث شد تا استقلال در دقیقه 32 صاحب ضربه پنالتی شود. آشنا ضربه برهانی را ابتدا مهار کرد، اما برهانی در برگشت توپ را به گل تبدیل کرد.
در نیمه دوم آبی پوشان با بازی هجومی خود 3 گل دیگر به ثمر رساندند. رضا جباری در دقیقه 50 توانست دروازه آشنا را باز کند. در دقیقه 56 سیاوش اکبرپور گل چهارم را به ثمر رساند. در دقیقه 88 آرش برهانی گل دوم خود و گل پنجم استقلال را به ثمر رساند تا آبی پوشان 5 بر یک راه آن را شکست دهند.
استقلال به این پیروزی پرگل با 52 امتیاز صدرنشینی خود را تداوم بخشید.
قضاوت این مسابقه را یدا... جهانبازی بر عهده داشت. وی از راه آهن به زارع، تارتار، انتظاری و حقی و از استقلال به سیاوش اکبرپور و جانواریو کارت زرد نشان داد. مجتبی زارع از تیم راه آهن به دلیل دریافت کارت زرد دوم در دقیقه 62 اخراج شد.

بازیکنان استقلال تهران:
وحید طالب لو، پژمان منتظری، پیروز قربانی، بیژن کوشکی، مهدی امیر آبادی، خسرو حیدری(77- میثم منیعی)، حسین کاظمی، فابیو جانواریو، مجتبی جباری(58- فرهاد مجیدی)، سیاوش اکبرپور(63- علیرضا عباسفرد)، آرش برهانی
سرمربی: امیر قلعه نویی

بازیکنان راه آهن:
حسین آشنا، ابوذر رحیمی، ابراهیم کریمی، رضا نور محمدی، علی محمد دهقان، مهدی تارتار(57- امیرآبوچا)، حسین پاشایی، احمد تقوی، داود حقی، مجتبی زارع، سهراب انتظاری(66- امین ترکاشوند)
سرمربی: محمود یاوری


دسته ها : لیگ ایران
چهارشنبه شانزدهم 11 1387
X