صفحه ها
دسته
دوستان
دسترسی سریع
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 137548
تعداد نوشته ها : 220
تعداد نظرات : 25
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در صورت دعوت شدن به تیم ملی برای خوشحالی ایرانی ها و صعود به جام جهانی تلاش می‌کنم.

علی کریمی پس از ابراز تمایلش برای حضور در تیم ملی ایران در گفت و گو با خبرنگاران تصریح کرد: دنبال بازار گرمی نیستم. آنهایی که من را می‌شناسند می‌دانند فوتبالم را مدیون تیم ملی، پرسپولیس و مردم است.
وی افزود: در صورت دعوت به تیم ملی خیلی دوست دارم در جشن صعود به جام جهانی با تماشاگران همراه شوم.
کریمی در جواب این سئوال که آیا برای درمان به آلمان رفته بودید یا خیر اظهار داشت: هرگز به آلمان نرفته بودم و تمرینات خودم را در تهران دنبال می‌کردم. دوست دارم در دیدارهای حساس آینده مخصوصا لیگ قهرمانان و جام حذفی به پرسپولیس کمک کنم.
کریمی خاطرنشان کرد: از تمام افرادی که زحمت کشیدند و برای حضور من در تیم ملی تلاش کردند تشکر می‌کنم. من با علی دایی قهر نبودم که آشتی کنم. فقط مواردی بود که بین خودمان بود اما مشکل خاصی نبود. ما کنار یکدیگر بازی کرده ایم. امیدوارم با شرایط بدنی مناسب جواب اعتماد آنهایی که این شرایط را فراهم کردند را بدهم و مردم ایران را خوشحال کنم.
کریمی تاکید کرد: نفراتی که در حال حاضر در تیم ملی حضور دارند جزو بهترین‌های ایران هستند. مشکل تیم ملی من نیستم اما حالا که صلاح می‌دانند من باشم با کمال میل و با تمام قوا در خدمت کشورم خواهم بود چون همیشه عاشق ایران و سرباز تیم ملی بوده ام.
این بازیکن اضافه کرد: در صورتی که بخواهیم تیم ملی موفق باشد نیاز به برنامه‌ریزی حرفه‌ای داریم تا بتوانیم به جام جهانی صعود کنیم.


سه شنبه سیزدهم 12 1387
X