صفحه ها
دسته
دوستان
دسترسی سریع
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 125371
تعداد نوشته ها : 220
تعداد نظرات : 25
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي
بازیکن سال اروپا و جهان گفت: منچستریونایتد در شرایطی است که می تواند صاحب 5 مقام قهرمانی شود.
به نقل از روزنامه دیلی میل، کریستیانو رونالدو اظهار داشت: در رقابت های داخلی فصل جاری به مقام قهرمانی جام اتحادیه رسیدیم. قبلا در همین فصل نیز به مقام قهرمانی جام باشگاه های جهان رسیدیم. می توانیم این افتخارات را در فصل جاری گسترش دهیم.
این بازیکن که در پایان سال گذشته به مقام بازیکن برتر سال قاره اروپا و جهان رسید، عنوان کرد: رسیدن به پنج مقام قهرمانی فصل جاری بسیار سخت و دشوار است اما ما نشان داده ایم که تیمی قدرتمند و باظرفیت های بالا هستیم. بازی به بازی برنامه ریزی می کنیم و من حتم دارم صاحب انگیزه لازمه برای این منظور هستیم.
رونالدو تصریح کرد: منچستر تیمی است که همیشه انگیزه قهرمانی دارد. حالا که به مقام قهرمانی جام اتحادیه رسیدیم، ‌فرصتی برای برپایی جشن نداریم. زیرا باید ببریم و خود را برای کسب عناوین بعدی دیگر فصل جاری آماده کنیم.
تیم منچستریونایتد در دیدار نهایی جام اتحادیه با تاتنهام ابتدا به تساوی بدون گل در وقت قانونی واضافه رسید. سپس در ضربات پنالتی 4 بر یک برنده شد تا به مقام قهرمانی این جام برسد. این افتخار پس کسب عنوان قهرمانی جام باشگاه های جهان در فصل جاری ، دومین موفقیت برای مردان فرگوسن بود. اینک شاگردان این مربی بخت قهرمانی در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، جام حذفی و لیگ برتر انگلیس را دارند.


دسته ها : لیگ انگلیس
چهارشنبه جهاردهم 12 1387
X