صفحه ها
دسته
دوستان
دسترسی سریع
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 125465
تعداد نوشته ها : 220
تعداد نظرات : 25
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي
بازیکن برتر اسبق اروپا و جهان از برزیل رسوایی تازه ای به وجود آورد.
رونالدو که در یک سال گذشته با مشکل مصدومیت پا روبرو و دور از میدان بوده، ‌به علت خروج از هتل تیمش و رفتن به کلوپی شبانه، جنجال آفرید.
رونالدو که با خاتمه دوره نقاهت یک ساله اش، در آستانه بازگشت به مستطیل سبز قرار دارد، در پایان هفته قبل، نیمه شب پنج‌شنبه از محل هتلی در ریو که تیم کورینتیانس درآن اقامت داشته، خارج شد و به خوشگذرانی پرداخت.
روزنامه های برزیلی با درج این خبر عنوان کردند رونالدو کماکان در حاشیه قدم بر می دارد و اشتباهات متعدد او در زمینه حواشی پرتعدادش، او را به مسیر صحیح باز نگردانده است.
این نشریات افزودند: تحت تاثیر این عادت و رویه غلط ، رونالدو پنج شنبه شب ازهتل کورینتیانس خارج شد و به مدت 6 ساعت در کلوپ شبانه گذراند. سپس به محل اقامت تیم بازگشت که این امر خشم مقامات تیم را به همراه داشت.
گفته می شود رونالدو از سوی باشگاه برزیلی با جریمه سنگینی به خاطر رفتار نادرست خود به عنوان جریمه روبرو خواهد شد.
رونالدو در سال های 1996، 1997 و 2002 به عنوان بهترین بازیکن جهان و در سال های 1997 و 2002 به عنوان برترین بازیکن قاره اروپا برگزیده شد. او این افتخارات را در کنار کسب عناوین دیگر به دست آورد. اما با وجود کسب افتخارات فردی و گروهی بیشمار ، همواره به خاطر رفتارهای حاشیه ای اینچنین ، جنجال آفرین بوده است.
وی در پایان سال گذشته با تیم کورینتیانس قرارداد بست و اینک منتظر ورود به ترکیب اصلی این تیم است.


دسته ها : فوتبال جهان
يکشنبه یازدهم 12 1387
X