صفحه ها
دسته
دوستان
دسترسی سریع
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 139006
تعداد نوشته ها : 220
تعداد نظرات : 25
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: پس از 28 سال حضور در فوتبال برای اولین مرتبه دیدم پنالتی را آوانتاژ دادند.
 امیر قلعه‌نویی پس از تساوی یک بر یک برابر پیکان قزوین عنوان کرد:‌ قبل از اینکه بخواهم راجع به مسابقه صحبت کنم باید از هیات فوتبال استان قزوین و یگان ویژه نیروی انتظامی این استان تشکر ویژه‌ای داشته باشم زیرا شرایط خوبی برای برگزاری مسابقه به وجود آوردند.
وی افزود: امروز بدشانس بودیم و برخلاف روند مسابقه یک گل دریافت کردیم. می‌توانستیم در این مسابقه پیروز شویم اما به دلیل کم دقتی از فرصت‌هایمان استفاده نکردیم. متاسفم که بگویم پس از 28 سال حضور در فوتبال برای اولین مرتبه دیدم داور پنالتی را آوانتاژ اعلام می‌کند. در آن صحنه سعید لطفی باید از زمین اخراج می‌شد و جهانبازی یک پنالتی به سود استقلال اعلام می‌کرد.
سرمربی تیم استقلال ادامه داد: پیکان یک مربی جوان و باهوش دارد و بازیکنانش امروز بسیار با انگیزه بودند. البته انگیزه بازیکنان این تیم‌هه فقط مقابل استقلال و پرسپولیس مضاعف می‌شود.
قلعه‌نویی در مورد علت افت تیم استقلال اظهار داشت: همه تیم‌ها در دنیا افت می‌کنند. حتی بارسلونا که رکوردار گلزنی است دچار افت شده است. البته امروز ما چند بازیکن مصدوم خود را در اختیار نداشتیم. جانواریو می‌توانست 20 دقیقه برای ما بازی کند اما او را برای دیدار با ذوب آهن و حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حفظ کردیم.
وی ادامه داد: در نیم فصل دوم برخی از تیم‌ها می‌خواهند به دسته اول سقوط نکنند و برخی دیگر برای کسب سهمیه آسیایی تلاش می‌کنند. به همین دلیلی فشردگی مسابقات زیاد است. ضمن اینکه صدرنشینی ما نیز فشار زیادی را بر تیم وارد کرد. من دیدار پیکان و سپاهان را دیدم. 2 هزار نفر هم در ورزشگاه حضور نداشتند. اما امروز ورزشگاه پر بود.
قلعه‌نویی تاکید کرد: ‌از بازیکنانم ممنون هستم. هر چند که معتقدم در دو سه دیدار اخیر بازی‌های خیلی خوبی را به نمایش نگذاشتیم اما امروز تیم ما بسیار خوب بازی کرد و داور می‌توانست شرایط مسابقه را عوض کند.
سرمربی استقلال درمورد گل آفساید علیزاده و تعویض برهانی گفت: در مورد گل علیزاده نمی‌توانم نظر بدهم اما تعویض برهانی فقط به خاطر تغییر تاکتیک بود. از سیاوش اکبرپور نیز رضایت کامل دارم.
قلعه‌نویی در مورد بازی رینالدو بازیکن پرویی استقلال تصریح کرد: او از قاره دیگری آمده است و باید برای محیط‌ پذیری به او زمان داد تا به شرایط ایده‌آل برسد.
سرمربی استقلال در مورد دیدار با ذوب آهن در روز چهرشنبه یادآور شد: با تمام توان به اصفهان خواهیم رفت. ما امروز برابر پیکان بازی خوبی را ارائه دادیم. این تیم همواره 12 موقعیت گل دارد اما امروز نتوانست چنین موقعیت‌هایی را به دست بیاورد. سرمربی ذوب‌آهن در تیم ملی همکار من بوده و بسیار خوب پیشرفت کرده است. ما ذوب آهن را آنالیز کرده‌ایم و نقاط ضعف و قوت آنرا به خوبی می‌دانیم.
قلعه‌نویی در مورد اینکه پرسپولیس زودتر از استقلال در لیگ بازی می‌کند گفت: با توجه به اینکه حساسیت زیادی برای تعیین قهرمان وجود دارد معتقدم تمام مسابقات باید بطور همزمان برگزار شود.


دسته ها : لیگ ایران
شنبه دهم 12 1387
X